X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Pierwszy cykl po poronieniu.
Odpowiedz

Pierwszy cykl po poronieniu.

Oceń ten wątek:
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem 24 dzień po zabiegu i dzisiaj 6 dzień plamień, nie wiem co to:(
    już bym chciała być po tej pierwszej @ :(

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gusiaa wrote:
    Może sie wszystko po przestawiało?? Ja tez zawsze miałam co 35dni @ a w 1cyklu pp okres dostałam w 30 dniu ale plamienia zaczelysie juz w 27. Teraz jestem juz 6 dni po owulacji ku zdziwieniu w 11 dniu była.. A twoje plamienie to moze zagnieżdżenie ?? :)
    E raczej nie ... jest 15 dc gdzie 2 dni był ś.płodny i sobie znikł i tyko jedno bzykoserce ;-) tylko to plamienie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia86 wrote:
    Eva który to był u Ciebie tydzień? U mnie zabieg na przełomie 10/11
    byłam dzisiaj u psychologa, trochę mi lepiej, powiedział że mam prawo do smutku i łez to minie z czasem ale muszę przez to przejść
    Marlencia to może zrób test chyba że się jeszcze nie staracie

    Gosia u mnie troszkę szybciej bo 9/10, po pierwszym okresie poszłam na kontrole i w sumie powiedział lekarz, że już wszystko wygojone.
    Trzeba się chwytać każdej możliwości, która pomaga przejść przez ten trudny czas. Trzymam kciuki za Ciebie..

    gosia86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magic wrote:
    Nie wiem czy Wy też tak miałyście, że po poronieniu/zabiegu dwa cykle(to krwawienie po zabiegu uznaje sie za @) czułyście pracę jajników? :) mnie to zdumiewa, jak czułam u siebie ból owulacyjny! potwierdzony monotoringiem, akurat w tym dniu miałam umówioną wizytę i gin bardzo mnie pocieszyła, że jest owulka w lewym jajniku :)

    Magic - ja sobie liczyłam,że to krwawienie związane z poronieniem to nie @, dopiero po 30paru dniach jak dostałam @ to zaczęłam odliczać cykle i tak po tej pierwszej @ okropnie bolały mnie jajniki 4 dni, że nie sposób było przegapić owulki i się udało :)

    voda, Ewelcia lubią tę wiadomość

  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eva tzn, że jesteś w ciąży?:) czy mówisz o poprzedniej?

    ja pierwszą normalną @ dostałam po 30 dniach od zabiegu i trwała bardzo krótko, 4 dni, i to bardzo dziwna, mniejsza niz zwykle miałam, ale lekarz określił to jako wynik zabiegu, dokładnego oczyszczenia macicy z krwi.
    gosia to zaraz powinna zawitać @ do Ciebie.

    gosia86 lubi tę wiadomość

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • kanapa Autorytet
    Postów: 462 414

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Thalia wrote:
    Kanapa a jak dlugo pz starałam się o kolejną ciążę? Ja w 2012 poronilam w lutym juz raz ale w kwietniu byłam w ciąży i mam wspaniałego sylwestrowego Alanka teraz to była wpadka ale ja chcę jeszcze spróbować bo teraz tak się cieszyłam i mam nadzieje ze nam się uda i nie będę musiała długo się starać

    Thalia, ja zaszłam w drugim cyklu po zabiegu nawet nieszczególnie się starając taka płodna byłam ;)
    Trzymam za Ciebie kciuki- na pewno się uda :) widzę, że poprzednim razem po 2 m-cach zaszłaś i urodziłaś zdrową dzidzię więc i teraz też tak może być :)

    gosia86, Maluszek, Thalia lubią tę wiadomość

    Aniołek 16.12.2013 [*] 8tc (5tc)
    Aniołek 25.01.2019 [*] 10tc (8tc)
    vimnpx4.png
    w1s2aai.png
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magic jutro 26 dzień po zabiegu zawsze miałam cykle 32-35 dni
    więc czekam na @
    i od lipca startujemy:)

    Maluszek lubi tę wiadomość

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magic, no w drugim cyklu udało się i jest 6tc :)
    A co do @ to moja pierwsza była tak obfita, że co chwilę latałam zmieniać podpaski, w życiu tak obfitej nie miałam..

    ziolko, voda, Ewelcia, Maluszek lubią tę wiadomość

  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to chyba była @ teraz, trwało to 7 dni a dzisiaj już czysto puki co

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • ziolko Autorytet
    Postów: 466 710

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia to wcześnie miałaś @... ja dziś 27 dzień po zabiegu i ani widu ani słychu...

    Aniołek 07.05.2014r.- 10tc.
    Synek 19.04.2015r.
    3i49vcqg486cyhk3.png
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no nie wiem właśnie jak to tratować, dzisiaj mam taki kremowy śluz, będę się obserwować i zobaczę co będzie się działo dalej, przed ciążą miesiączki miałam przez 3 pierwsze dni mocno obfite a teraz to bardzo skąpe było

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • Biedronka25 Ekspertka
    Postów: 190 143

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie minęło wczoraj 3 tygodnie od zabiegu. tygodnie się oczyszczałam, później miałam tydzień bez żadnych plamień a wczoraj poczułam taki dziwny ból brzucha jak na @. Na wszelki wypadek włożyłam wkładkę i po jakimś czasie poczułam , że jest mokra. Strasznie dziwne brązowe, prawie czarne plamienia. Trwa to już 2 dzień. Brzuch boli jak na @. Slady krwi tylko w toalecie na papierze toaletowym. Czyżby to była @????????????? Tak szybko??? 21 dni po zabiegu??????????

    Córka 8 lat
    2 Aniołki (13.05.2014 i 17.11.2014)
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronko chyba ściągnełam Cię myślami na forum :) bo zastanawiałam się czemu nic nie piszesz
    no ja właśnie miałam podobnie jak Ty takie dziwne palmienie od 19 do 26 dnia po zabiegu a teraz są takie kremowe od dwóch dni
    nie wiem jak to traktować, tak czy inaczej 20.06 mam wizytę, mam tylko nadzieję że nie zaleje mnie @ na ten termin

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • Biedronka25 Ekspertka
    Postów: 190 143

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam problem z wizytą kontrolną po zabiegu. W tamtym tygodniu nie przyszły mi jeszcze wyniki badań więc ją odwołałam. Dziś odwołałam wizytę piątkową bo powiedziałam, że zaczął mi sie okres. Sama nie mogę w to uwierzyć ale po bólach brzucha czuję, że to @. Jestem szczęśliwa, że organizm tak szybko wraca do zdrowia i zaczyna normalnie funkcjonować. Zacznę znów mierzyć temp. Będę to traktować jako 2 cykl p.p. A nie wchodziłam tak często bo miałąm problemy w pracy i byłam w ciągłych nerwach. Może i dlatego to skrócenie cyklu??? Ale wszytko wraca do normy, w pracy na szczęście też :) A jak u Ciebie Gosiu powrót do pracy??

    Ewelcia lubi tę wiadomość

    Córka 8 lat
    2 Aniołki (13.05.2014 i 17.11.2014)
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja po 3 dniach pracy już mam dosyć, z perspektywy czasu w którym mnie tm nie było chory system który tam jest dobija mnie jeszcze bardziej niż przed ciążą, gdyby nie plany ciążowe i pakiet medyczny w lux med to szukalabym czegoś innego, w tej parcy nie mam perspektyw na rozwój czy awans od 6 lat robię to samo i nie zapowiada się żeby było lepiej
    wróciłam na stanowisko z przed ciąży, ludzie z mojej zmiany zachowują się ok o nic nie pytają, z wyjatkiem jednego prostaka który powiedział że wogóle nie powinnam tego traktować jak ciąży bo przecież dziecka nie ma, no i że dziecko staje się człowiekiem dopiero jak się urodzi, a w moim przypadku to była zygota, miałam ochotę prostaka w twarz uderzyć, no i ludzie z przeciwnej zmiany głupie pytania zadają, ale jakoś to znoszę


    a przed tą ciążą jak długie cykle miałaś?oby to była @ u Ciebie jak i u mnie, choc ja się coś dziwnie czuję i brzuch pobolewa czasami dołem

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • Biedronka25 Ekspertka
    Postów: 190 143

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymaj się Gosiu. Musimz jakos przez to przejść. Ale dobijające jest to, że nie dość, że mamy swoje osobite tragedie to jeszcze teraz użerać się w pracy i z takimi młotkami. Ale ktoś kto nie był w naszej sytuacji nigdy nas nie zrozumie. Trzymaj się. Myślami jestem z Tobą

    gosia86 lubi tę wiadomość

    Córka 8 lat
    2 Aniołki (13.05.2014 i 17.11.2014)
  • Mambella Autorytet
    Postów: 526 357

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja miałam cichą nadzieje ze po tym wszystkim moje cykle wrócą do tego co kiedyś czyli 28-30 dni jak w zegarku, ale niestety jest tak jak sprzed ciązy, dziś 20dc a owulki nie ma ;-( czyli zanosi sie na prawie 40dniowy cykl ;-( ale mnie to wkurza, czemu to się tak poprzestawiało...

  • Biedronka25 Ekspertka
    Postów: 190 143

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 06:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie masakra. 2 dni tylko dziwnie plamiłam, wczoraj miałam bardzo obfitą @ a dzisiaj w nocy...dosłownie potop. Aż się boję dzisiejszego dnia. Nie wiem czy to normalne??? To pierwsza @ po zabiegu

    Córka 8 lat
    2 Aniołki (13.05.2014 i 17.11.2014)
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja już nie wiem co się u mnie dzieje
    okolo 19 dc liczac od dnia zabiegu mialam śluz jakby płodny od 19-26 dc plamienia, a od wczoraj wieczorem śluz znów jakby plody i ból jajników a raczej głównie prawego, to 4 dzień od zakończenia się plamienia
    już nie wiem co to się dzieje?
    Biedronko dziewczyny pisały że pierwsza @ potrafi być obfita

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po pierwszym poronieniu miałam ok 7 dni@ ale tylko 2 takie bardzo obfite. Po drugim poronieniu tylko4 dni w tym 1 meeeega @, i dziwnie bo n=był 1 dzień przerwy od krwawienia i znó delikatnie 1 dzień także jest to dość dziwny okres :/

‹‹ 52 53 54 55 56 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ