X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Pierwszy cykl po poronieniu.
Odpowiedz

Pierwszy cykl po poronieniu.

Oceń ten wątek:
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 25 lutego 2016, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sheis wrote:
    Czesc dziewczyny jest mi tak bardzo zle. Wrocilam od lekarza i wciaz mam jakies pozostalosci po lyzeczkowaniu, zostalam niedokladnie wyczyszczona. Dostalam skierowanie na kolejne lyzeczkowanie. Czuje sie fatalnie. Tak chcialam starac sie o dziecko w najblizszych dniach, a musze isc na kolejny zabieg. Czuje sie jakbym poronila drugi raz. Tym razem dostalam skierowanie do innego szpitala. Po lyzeczkowaniu znowu czekanie na okres i jak tak dalej pojdzie to nie wiem kiedy zajde w ciaze. Czuje sie strasznie. Chcialabym umrzec i miec spokoj.

    bardzo mi przykro ze przez takich partaczy musisz na nowo przechodzic przez to wszystko,mam nadzieje ze zostanie ci to nagrodzone w przyszłych staraniach

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • agnieszka1290 Ekspertka
    Postów: 238 74

    Wysłany: 26 lutego 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kobietki:-) dawno tu nie pisałam jakoś ostatnio nie było czasu i może lepiej mniej myślę o stracie :-( Widzę , że dołączyły Aniołkowe mamy ♥ bardzo mi przykro z waszej straty:-(

  • gama Autorytet
    Postów: 630 343

    Wysłany: 26 lutego 2016, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniesiu tulę:)

    na kiepskie humory dobry jest nasłoneczniający spacer:)

    agnieszka1290 lubi tę wiadomość

    08.01.2016 [*] 6 tc "Pan dał, Pan zabrał "(Hb)
    jox6h3714iyy07ei.png
  • Omon Autorytet
    Postów: 810 851

    Wysłany: 26 lutego 2016, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie miałyście kolejne cykle po poronieniach? Coś się zmieniło, czy wróciło wszystko do normy?
    Ciężko mi odnieść się do swoich obserwacji, bo zaczęłam przygodę z kalendarzykiem w listopadzie, w ciążę zaszłam za pierwszym podejściem (jeszcze przez kilka dni przed zrobieniem testu wmawiałam sobie, że ta wysoka temperatura to tylko psikus mojego organizmu, bo cykle miałam nieregularne). W każdym razie wtedy miałam owulację w 19dc, po poronieniu nie obserwowałam się, w tym cyklu znów zaczęłam.
    Pierwsze co mnie bardzo zdziwiło to niskie temperatury - poprzednio wahały się od 36,4 do 36,7 a w ciąży już powyżej 36,8 a teraz mam w granicach 35,9 do 36,1 - to normalne? No i 24dc, owulacji nie było, mimo, że testy owulacyjne już były pozytywne - obstawiam, że to bezowulacyjny, ale ciężko mi interpretować wykres nie mając porównania (bo mam tylko ten jeden wykres z ciążą) i nie wiem czy tak miałam wcześniej, może owulacja jeszcze będzie (cykle miałam długie).

    x7g1xzdvlebraz19.png
    Aniołek 12.2015 - 7tc
    zem3x1hp3fae2ksw.png
  • gama Autorytet
    Postów: 630 343

    Wysłany: 26 lutego 2016, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie pierwszy byl piekny-wzorcowyn, a ten to juz nie tak....

    temperaturami sie nie martw, ja tez miewalam takie ze podziałki na wykresie brakowało....:)
    a masz udostepniony? to zaraz zerkne

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2016, 23:06

    08.01.2016 [*] 6 tc "Pan dał, Pan zabrał "(Hb)
    jox6h3714iyy07ei.png
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 27 lutego 2016, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Omon - co do temperatury to się nie wypowiem, bo owszem obserwowałam od 2cyklu pp, ale przed nie mierzyłam.

    Cykle przed poronieniem miałam regularne, 28-29 dni +/- 1 dzień co kilka miesięcy, raz na kilka miesięcy miałam plamienie w okolicy domniemanej owulacji, owu nigdy za bardzo nie odczuwałam, PMS również znikomy, @ były obfite, z plamieniem po @ trwały łącznie 8 dni gdzieś.

    Po zabiegu pierwsza @ była obfitsza niż zwykle, cykl trwał 34 dni, druga @ była normalna, cykl był troche krótszy, po drugiej wznowiliśmy starania, ale miałam przedłużające się plamienia po @, mocne plamienie w okresie okołoowulacyjnym, w następnym cyklu też tak było, w drugim cyklu starań miałam dość mocny PMS, w kolejnym nie miałam już tych długich plamień po @ i plamienia w środku cyklu, cykl był już normalnej długości. w 6 cyklu po zabiegu, a w 4cs ujrzałam II. Poprzednie ciąże były w 1cs.

    Także pierwszy taki normalny cykl jakie zawsze miałam to był 5 cykl po poronieniu.

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • Aneczka80 Ekspertka
    Postów: 168 56

    Wysłany: 27 lutego 2016, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, to mój pierwszy cykl po poronieniu (biochemiczne). Od owulacji, która była w 19 dc cały czas temperatura od 37,2 do 37,6. Dzisiaj obudził mnie ból brzucha jak przy miesiączce i towarzyszył w ciągu dnia. W poprzednim cyklu miałam taki sam dzień. Lekarz powiedział, żebym w tym cyklu starała się nie zajść, biorę luteinę 2x2 i czekam... Boję się, że nigdy się nie uda

    Aneczka80

  • gama Autorytet
    Postów: 630 343

    Wysłany: 27 lutego 2016, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczko musimy być dobrej mysli:)
    a było serduszkowanie?

    08.01.2016 [*] 6 tc "Pan dał, Pan zabrał "(Hb)
    jox6h3714iyy07ei.png
  • Aneczka80 Ekspertka
    Postów: 168 56

    Wysłany: 27 lutego 2016, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Było i to w tak zwanym właściwym momencie :)

    Aneczka80

  • gama Autorytet
    Postów: 630 343

    Wysłany: 28 lutego 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka80 wrote:
    Było i to w tak zwanym właściwym momencie :)


    no to może..... :) wbrew wszystkiemu..... wbrew lekarskim mądrościom....

    08.01.2016 [*] 6 tc "Pan dał, Pan zabrał "(Hb)
    jox6h3714iyy07ei.png
  • Aneczka80 Ekspertka
    Postów: 168 56

    Wysłany: 28 lutego 2016, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy gama :) Na razie się nie nakręcam tak jak ostatnio... Wolę się pozytywnie rozczarować niż znowu płakać...

    Aneczka80

  • Sheis Koleżanka
    Postów: 41 7

    Wysłany: 1 marca 2016, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, dzisiaj wrocilam ze szpitala po drugim lyzeczkowaniu. Czuje sie znacznie gorzej niz po pierwszym zabiegu. Wieczorem wymiotowalam daltego zostawili mnie na noc w szpitalu. Czuje sie obolala.

    Pierwszy lekarz w szpitalu mnie zmartwil, gdyz stwierdzil, ze mam mole (zasniad groniasty), ale drugi ginekolog mi powiedzial, ze to niemozliwe bo mam ujemny test ciazowy. Troche beta wyszla podwyzszona w badaniach krwi, ale mam poczekac na wyniki badan za 2-3 tyg. z tych resztek co mi robili. Boje sie tej moli :((

    13.12.2015 Łyżeczkowanie w 8 tc.
  • gama Autorytet
    Postów: 630 343

    Wysłany: 1 marca 2016, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojejejejeje:(
    tulimy kochana
    ja anie mam bladego pojęcia o tych molach i zaśniadach i nie wiem czym to grozi - ale brzmi nieciekawie.....
    ale z drugiej strony lepszy wróg poznany niz ukryty........


    nie wiem co Ci tu doradzić...
    wspieram:) <3

    08.01.2016 [*] 6 tc "Pan dał, Pan zabrał "(Hb)
    jox6h3714iyy07ei.png
  • Sheis Koleżanka
    Postów: 41 7

    Wysłany: 2 marca 2016, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gama dziekuje :* Pozostaje mi czekac na wyniki badan i sie pozbierac, poki co jestem w rozsypce, az sie sama siebie boje, nie wiem czy hormony mi nie dokladaja do zlego nastroju. I chyba musze przestac czytac, bo to mnie tez dobija.

    Trzymajcie sie Wszystkie!

    13.12.2015 Łyżeczkowanie w 8 tc.
  • gama Autorytet
    Postów: 630 343

    Wysłany: 2 marca 2016, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a oto ciekawostki o wit E - wit plodnosci
    przeczytajcie koniecznie - moze sie Wam przyda

    http://www.eioba.pl/a/1u5r/witamina-e-ta-od-spraw-bardzo-osobistych

    08.01.2016 [*] 6 tc "Pan dał, Pan zabrał "(Hb)
    jox6h3714iyy07ei.png
  • Aneczka80 Ekspertka
    Postów: 168 56

    Wysłany: 4 marca 2016, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie wiem co się dzieje. Mój pierwszy okres po poronieniu, 3 dzień, bardzo obfity, skrzepy, dzisiaj cały dzień było mi duszno i w pracy prawie zemdlalam. Czyżby organizm nie oczyścił się w pełni po poronieniu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2016, 22:29

    Aneczka80

  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 5 marca 2016, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka80 wrote:
    Dziewczyny nie wiem co się dzieje. Mój pierwszy okres po poronieniu, 3 dzień, bardzo obfity, skrzepy, dzisiaj cały dzień było mi duszno i w pracy prawie zemdlalam. Czyżby organizm nie oczyścił się w pełni po poronieniu?

    ja wciąz jestem przed pierwszą @ po por.,ale słyszałam ze czesto te pierwsze(czasem dwie)są bardzo bolesne i obfite,to normalne

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Aneczka80 Ekspertka
    Postów: 168 56

    Wysłany: 5 marca 2016, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Jagna75 :) dzisiaj dowiedziałam się ze kolejna kolezanka została szczęśliwą mamą, ehh życie :( Zaczęłam stymulację lamettą, mąż powtórzył badanie nasienia i wracamy na pole bitwy...

    Aneczka80

  • agnieszka1290 Ekspertka
    Postów: 238 74

    Wysłany: 6 marca 2016, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka80 wrote:
    Dziewczyny nie wiem co się dzieje. Mój pierwszy okres po poronieniu, 3 dzień, bardzo obfity, skrzepy, dzisiaj cały dzień było mi duszno i w pracy prawie zemdlalam. Czyżby organizm nie oczyścił się w pełni po poronieniu?


    Kochana nie martw się tak ♥♥ Ja pierwszą @ po poronieniu dostałam 52 dc i do tego miałam mozna powiedzieć 2 tyg.i w połowie cyklu dodatkowe plamienia. Pierwsze dni były bardzo obfite nie wyrabiałam z podpaskami. Byłam strasznie słaba po schodach nie mogłam wejść :-( Wszystko musi dojść do siebie , oczyścić się , hormony wrócić do normy. Kolejne cykle bedą już normalniejsze:-). Obecnie jestem w 3 cyklu po poronieniu i czekam na @ !!. Trzymam za Ciebie kciuki żeby wszystko wróciło do normy♥♥

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2016, 07:54

  • Maredd Przyjaciółka
    Postów: 100 88

    Wysłany: 9 marca 2016, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie
    Chciałam się do was przyłączyć bo niestety spotkało mnie to co was.
    25 stycznia mialam ostatnia miesiączkę, kolejna spóźniała sie 4 dni ale testy wychodziły negatywne.
    Zrobiłam betę była dość niska
    Dzień pierwszy 51,07mlU/ml
    Po 48godz. 81.52mlU/ml
    Po 72godz. 121.03ml U/ml
    Wiedziałam że nic z tego nie bedzie, choć na Usg endometrium było prawidłowej wielkości i trzon także.
    W 37 dniu cyklu zaczęłam krwawić. Krwawiłam 6 dni.
    Żadnych bóli,zupełnie jak normalna miesiączka, moze bardziej obfita w pierwszych dwuch dniach no i ze skrzepami.
    Gdyby nie beta nawet nie wiedziałabym że byłam w ciazy. Nie czułam tego a urodziłam juz dwoje zdrowych dzieci.
    Wczoraj byłam na wizycie u lekarza i powiedział żeby nie przestawać się starać, że to był po prostu pech. Że wszystko będzie okay. Głęboko w to wierzę i zabieramy się do działania.
    Pozdrawiam was gorąco

    dwie córeczki i...
    [*] aniołek 5tyg 2dni
    [*] aniołek 5tyg 6 dni
    [*] aniolek 10 tyg
‹‹ 86 87 88 89 90 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ