X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Pierwszy cykl po poronieniu.
Odpowiedz

Pierwszy cykl po poronieniu.

Oceń ten wątek:
  • Sheis Koleżanka
    Postów: 41 7

    Wysłany: 13 lutego 2016, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy spoznial sie Wam drugi okres po lyzeczkowaniu? Ja mam dzisiaj 31 dzien cyklu i nic :( Zadnych sladow zblizajacej sie @. A w ciazy napewno nie jestem.

    13.12.2015 Łyżeczkowanie w 8 tc.
  • gama Autorytet
    Postów: 630 343

    Wysłany: 15 lutego 2016, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i co sheis dalej nic?

    08.01.2016 [*] 6 tc "Pan dał, Pan zabrał "(Hb)
    jox6h3714iyy07ei.png
  • Sheis Koleżanka
    Postów: 41 7

    Wysłany: 15 lutego 2016, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dalej nic :( Dzisiaj jest 33 dzien cyklu. Nie wiem czy isc do ginekologa czy jeszcze poczekac. Nawet zrobilam sobie test ciazowy na wszelki wypadek. Ale negatywny na szczescie. Kurde jestem taka zla, ze nie mam tego okresu :/ Juz zaplanowalam sobie ze w dni plodne bedziemy sie starac o dziecko, a tu takie cos :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 15:38

    13.12.2015 Łyżeczkowanie w 8 tc.
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 15 lutego 2016, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sheis wrote:
    Dalej nic :( Dzisiaj jest 33 dzien cyklu. Nie wiem czy isc do ginekologa czy jeszcze poczekac. Nawet zrobilam sobie test ciazowy na wszelki wypadek. Ale negatywny na szczescie. Kurde jestem taka zla, ze nie mam tego okresu :/ Juz zaplanowalam sobie ze w dni plodne bedziemy sie starac o dziecko, a tu takie cos :(

    Ja bym poszła na twoim miejscu zrobic usg,lepiej odczuwac ten komfort ze wszystko ok niz martwic sie na zapas.Moze dostaniesz cos na wywołanie @,jakąs lutke albo dupka

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Sheis Koleżanka
    Postów: 41 7

    Wysłany: 15 lutego 2016, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zadzwonie jutro do doktora i najwyzej do niego pojde. Znowu sie przekonalam, ze nie warto nic planowac :(

    13.12.2015 Łyżeczkowanie w 8 tc.
  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 16 lutego 2016, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sheis ja mam dzis 28 dzień, 2 cykl pp, w ciąży też nie jestem, zero objawów na @, też się zastanawiam, co się dzieje.. czy cykl był bezowulacyjny? może potrzebne leki na wywołanie? Poczekam jeszcze.. a Ty daj znać, jak u Ciebie

    ps. patrzę, że tego samego dnia miałyśmy zabieg..

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • Sheis Koleżanka
    Postów: 41 7

    Wysłany: 16 lutego 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nanatasza miałam owulacje, mam wrazenie, ze znowu ją mam (?). Od przedwczoraj mam brązowo-pomarańczowe plamienia. Dzisiaj też, rano miałam wrażenie, że jest też drobinka krwi... Ale teraz nic... Może jeszcze przyjdzie @ ? Jutro mam wizyte, nie wiem czy isc czy jeszcze czekac. Mialam w domu luteine i wczoraj wieczorem 1 wzielam i dzisiaj 1, moze to cos da.
    Nanatasza bylas na wizycie u ginekologa po zabiegu? Ja bylam po pierwszej @ u lekarza i okazalo sie, ze mam jeszcze jakies skrzepy krwi i nie oczyszczone i wlasnie ten okres mial byc decydujacy i mial reszte oczyscic...

    13.12.2015 Łyżeczkowanie w 8 tc.
  • gama Autorytet
    Postów: 630 343

    Wysłany: 16 lutego 2016, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nic sie nie stresuj, ja tez najpierw mialam jakies plamki, i nic nie czulam, a potem jak sie rozkrecila to dopiero mi sie przypomnialo jak to bylo


    a obserwowalas cykl? jak wygladaly tempki itd?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 13:28

    08.01.2016 [*] 6 tc "Pan dał, Pan zabrał "(Hb)
    jox6h3714iyy07ei.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słuchajcie a u mnie jak się zaczęło tak nie chce się skończyć pierwsza @, normalnie piątego dnia to już nic prawie nie powinno być, a dziś cały czas krwawię, co prawda nie aż tak dużo, ale cały czas jest krew... zaczynam się już stresować czy wszystko jest okey...

  • Sheis Koleżanka
    Postów: 41 7

    Wysłany: 16 lutego 2016, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gama nie zagłębiałam się w obserwacje cyklu. Pamietam tylko, ze ok. 14 dnia mialam przezroczysty sluz. Nie orientuje sie w ogole na temat mierzenia temp. itd. nie sadzilam, ze jest mi to potrzebne. Dzisiaj mija 33 dzien cyklu. Nie chce robic z siebie furiatki :) wiec moze jeszcze poczekam.

    13.12.2015 Łyżeczkowanie w 8 tc.
  • gama Autorytet
    Postów: 630 343

    Wysłany: 16 lutego 2016, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spokojnie, jeszcze nic nie przeszło, 33 dc to jeszcze nie jest dlugo, ja sama miewalam nawet 37 dc

    08.01.2016 [*] 6 tc "Pan dał, Pan zabrał "(Hb)
    jox6h3714iyy07ei.png
  • gama Autorytet
    Postów: 630 343

    Wysłany: 16 lutego 2016, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bobo_frut wrote:
    słuchajcie a u mnie jak się zaczęło tak nie chce się skończyć pierwsza @, normalnie piątego dnia to już nic prawie nie powinno być, a dziś cały czas krwawię, co prawda nie aż tak dużo, ale cały czas jest krew... zaczynam się już stresować czy wszystko jest okey...



    wez sobie kilka duzych dawek wit C

    08.01.2016 [*] 6 tc "Pan dał, Pan zabrał "(Hb)
    jox6h3714iyy07ei.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gama wrote:
    wez sobie kilka duzych dawek wit C
    oki, tak zatem zrobię :)
    a tylko tam spytam, co witamina C ma do tego? :) tak tylko się zastanawiam :)
    ale idę wziąć oczywiście :)

  • gama Autorytet
    Postów: 630 343

    Wysłany: 16 lutego 2016, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapożyczam z pamiętnika przyjaciółki Ren:

    WITAMINA C

    Aby opóźnić miesiączkę, trzeba zażyć w czasie fazy lutealnej, około 5000mg witaminy C. Można ją zażywać zarówno z owocami, czy posiłkami, które są bogate w witaminę C, oraz stosując odpowiednie tabletki. Mogą być to zarówno tabletki rozpuszczalne w wodzie-czyli musujące, lub tradycyjne kapsułki do połknięcia.

    Krwawienie jest zawsze mało przyjemną fazą cyklu miesiączkowego. Zawsze krwawienie rozpoczyna nowy cykl miesiączkowy. Lekarze ginekolodzy zalecają kobietom, które posiadają nieco dłuższy cykl miesiączkowy, a co za tym idzie, także nieco dłuższy okres krwawienia, zapisują witaminę C, by skrócić krwawienie. Dla kobiet, które krwawią przez 6, czy 7 dni, na pewno skrócenie okresu o 1-2dni będzie dosłownie na wagę złota. Dawka, która skraca okres krwawienia o kilka dni, to już 5000mg. Oczywiście nie można przyjąć tej dawki jednorazowo. Aby skrócić swój okres, trzeba przyjąć tą dawkę w czasie krwawienia. Można w ten sposób zdecydowanie poprawić swój komfort.

    Zazwyczaj po zastosowaniu witaminy C, okres staje się mniej obfity. Dzieje się tak, ponieważ witamina C wpływa wydatnie na kondycję naczyń krwionośnych, utrudniając tym samym krwawienie. Zastosowanie witaminy C w czasie krwawienia, oprócz ograniczenia ilości krwi, jaka się wydostaje, wydatnie skraca też czas krwawienia.
    U kobiet, u których trwa ten czas 6, czy 7 dni (czyli górna granica normy), jego skrócenie jest wręcz na wagę złota. Poprawia to wydatnie humor, oraz komfort, nie wspominając o „wydłużeniu” życia seksualnego o te 2 dni w miesiącu. A to z pewnością doceniają mężowie, narzeczeni, czy partnerzy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 17:27

    bobo_frut lubi tę wiadomość

    08.01.2016 [*] 6 tc "Pan dał, Pan zabrał "(Hb)
    jox6h3714iyy07ei.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, dziękuję Ci bardzo za te informacje :)

    u mnie jest bardzo dziwny ten okres po zabiegu :/ np. po południu, wieczór i rano nic, a w południe krwawienie (przy sikaniu dużo krwi i przy podcieraniu), a na podpasce prawie nic...i tak praktycznie codziennie od kilku dni, że na podpasce to sporadycznie coś się pojawia... pierwszy raz mam taki dziwny okres :/ sama już nie wiem czy nie powinnam się zgłosić do lekarza...

  • gama Autorytet
    Postów: 630 343

    Wysłany: 16 lutego 2016, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez mialam najpierw prawie nic, potem przez 3 dni lało sie jak z kranu, ze moglabym co 30min zmieniac podpaske, jeszcze tak nigdy w zyciu nie mialam, i tez bolało dluzej
    potem nagle nic, ze myslalam ze sie juz z mezem poprzytulamy - a tu wieczorem znowu czerwony kolor no ale zeszlo:)

    08.01.2016 [*] 6 tc "Pan dał, Pan zabrał "(Hb)
    jox6h3714iyy07ei.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pisałam na czacie z położną z Medicovera i napisała, że jak @ będzie się utrzymywała do 10 dni to mam się zgłosić do lekarza... znając moje szczęści to pewnie tak właśnie będzie...

  • Sheis Koleżanka
    Postów: 41 7

    Wysłany: 16 lutego 2016, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gama teraz wieczorem troche wiecej czerwonego, wiec moze sie rozkreci.
    bobo_frut ja pierwszy @ po zabiegu mialam chyba z 12 dni. Z rana nic nie lecialo, a w poludnie lało sie strumieniami. Poza tym organizm sie jeszcze oczyszcza. Dzieki @ moze Ci sie ladnie oczysci juz za pierwszym razem. Ja musze czekac na druga @ bo mam jeszcze w srodku pelno skrzepow krwi. Takze lepiej jak leci krew :)

    13.12.2015 Łyżeczkowanie w 8 tc.
  • Edziuuuuuuuunia Autorytet
    Postów: 647 217

    Wysłany: 17 lutego 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bobo_frut wrote:
    pisałam na czacie z położną z Medicovera i napisała, że jak @ będzie się utrzymywała do 10 dni to mam się zgłosić do lekarza... znając moje szczęści to pewnie tak właśnie będzie...


    i jak dzisiaj?

    ja też miałam bardzo długo taki brudny śluz...

    2nn3hqvk90lv3v8r.png

    04.12.2015 [*] 7tc
    Listopad 2015 - Profertil - słabe żołnierzyki
    Marzec 2016 wysoka PRL,żylaki i fatalne wyniki nasienia, Bromek+CLO+Androvit
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2016, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edziuuuuuuuunia wrote:
    i jak dzisiaj?

    ja też miałam bardzo długo taki brudny śluz...

    u mnie już coraz mniej (chyba;)). gin powiedział po usg, bo dziś byłam, że powinna się już kończyć powoli ;)

    Edziuuuuuuuunia lubi tę wiadomość

‹‹ 84 85 86 87 88 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ