X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Poród martwego dziecka
Odpowiedz

Poród martwego dziecka

Oceń ten wątek:
  • lorinka9191 Autorytet
    Postów: 1851 1205

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dydone, kolejne cudowne wiadomości! Ogromne gratulacje i zdrówka dla Ciebie i Maleństwa :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2019, 09:53

    dydone lubi tę wiadomość

    Synek 31tc [*] - Urodzony Dla Nieba
  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DYDONE gratulacje, jak dobrze że już jesteście razem:) buziaki dla Was:)

    dydone lubi tę wiadomość

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dydone, cudowne informacje. Dobrze, że już to macie za sobą. Teraz odpoczywajcie i cieszcie się sobą:)

    dydone lubi tę wiadomość

  • Mama Malwinki Ekspertka
    Postów: 331 77

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dydone! Ryczę ze szczęścia! Tak bardzo się cieszę. Tak coś czułam, że nie odzywasz się bo masz ręce pełne roboty i zajęta jesteś kimś innym :) Dużo zdrowia dla Ciebie i małej Marysi.
    Jak znajdziesz chwilę to napisz nam jak się czujecie.

    dydone lubi tę wiadomość

    03.2018 r. córeczka Malwinka (*) 40 tc
    06.2019 r. tęczowa córeczka Jagoda
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makakus, gratuluje ciazy :) Fantastyczna wiadomosc!
    Dydone, wspaniale :) Kolejny pozytywny news podnoszacy na duchu. Buziaki i gratki.

    dydone lubi tę wiadomość

  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dydone jak pięknie !!! GRATULACJE jesteś DZIELNA mamuśka !!! a mlody czuwał nad wami !!! ależ data !!!

    dydone lubi tę wiadomość

    7b0f9c1e19.png
  • Ewelin234 Przyjaciółka
    Postów: 169 26

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dydone moje wielkie, ogromne GRATULACJE!!!!też się wzruszyłam. Wszystkiego co najlepsze dla Was!!!

    dydone lubi tę wiadomość

  • igle Ekspertka
    Postów: 378 95

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dydone gratulacje. Ale miałaś nerwów, najważniejsze że masz już córcię przy sobie. Takie historie dodają otuchy. A pamiętam początek twojej ciąży- jak wstawiłam suwaczek że jesteś w 5 tyg... jakoś tak szybko zleciało... ogromnie się cieszę:-)

    dydone lubi tę wiadomość

    I&L czerwiec 2017 26tc

    Teczowy A. czerwiec 2020

    iv09i09kwy7ert6d.png
  • Mama Blanusi Przyjaciółka
    Postów: 117 46

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dydone wielkie gratulacje!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2019, 12:35

    dydone lubi tę wiadomość

    Mama Blanusi

    Blanka 19.04.2017 [*] 40tc
    Nikodem 15.01.2019 ❤
  • Mama Malwinki Ekspertka
    Postów: 331 77

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamo Blanusi, teraz czas na Ciebie. Od jutra trzymam kciuki i myślę, że wszystkie tu przekierowujemy pozytywną energię i ciepłe myśli w Twoim kierunku i czekamy na takie same wiadomości od Ciebie. Domyślam się, że jest Ci bardzo ciężko psychicznie, ale mam nadzieję, że wiadomości od dydone dodały Ci nadziei i siły.
    Już za kilka dni i Ty przytulisz swoje maleństwo. Trzymaj się kochana!

    03.2018 r. córeczka Malwinka (*) 40 tc
    06.2019 r. tęczowa córeczka Jagoda
  • Mama Blanusi Przyjaciółka
    Postów: 117 46

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję. Nawet nie macie pojęcia ile mam w sobie emocji, uczuć. Boję sie, strach jest, nie potrafię uwierzyć że to już prawie, radość. Dzisiaj chce ubrać pościel dla dziecka i się zastanawiam czy powinnam? Jednak z drugiej strony nie mogę myśleć że tym razem znów będzie źle...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2019, 13:45

    Mama Blanusi

    Blanka 19.04.2017 [*] 40tc
    Nikodem 15.01.2019 ❤
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Igle jak sytuacja u ciebie?
    my czekamy na @ i ruszamy doktorek przewiduje transfer na 29 jak wszystko pojdzie z planem - stres coraz wiekszy niecierpliwość coraz wieksza

    7b0f9c1e19.png
  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamo Blanusi teraz jest inna ciąża, inna historia i będzie happy end. Powiem to ja, która zaczyna z tym walczyć to my musimy panować nad lękiem a nie on nad nami, niech zna swoje miejsce w szeregu. To jest czas na szczęście, ubieraj pościel :)

    empiq lubi tę wiadomość

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
  • Mama Malwinki Ekspertka
    Postów: 331 77

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie, że ubieraj. Maleństwo musi wiedzieć, że mama jest już gotowa i wszystko na nie czeka. Zakładaj tylko i wyłącznie dobry scenariusz. Pościel będzie potrzebna i wszystko inne też!

    03.2018 r. córeczka Malwinka (*) 40 tc
    06.2019 r. tęczowa córeczka Jagoda
  • lorinka9191 Autorytet
    Postów: 1851 1205

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamo Blanusi, ubieraj, ubieraj :) Przecież jeszcze chwila i dzieciątko będzie z Wami!
    Dziewczyny to meeeega budujące, każda ciąża i szczesliwe rozwiązanie napełnia mnie taka nadzieja i radością!

    Synek 31tc [*] - Urodzony Dla Nieba
  • Mama Blanusi Przyjaciółka
    Postów: 117 46

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny za dobre słowa jest to bardzo potrzebne!

    Mama Blanusi

    Blanka 19.04.2017 [*] 40tc
    Nikodem 15.01.2019 ❤
  • Ania 33 Autorytet
    Postów: 1027 187

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamo Blanusi nad niczym się nie zastanawiaj. Przygotuj wszystko bo potem nie będziesz miała czasu na to :). Wszystko skończy się dobrze. To teraz czekamy na wiadomości od Ciebie. Takie historie są nam tu potrzebne.


    Dydone, A jak się czujesz po cc?

    Mama Aniołka Szymonka 33tc ur. 9.08.2018 zm.12.08.2018(*) i ziemskiej Juleczki ur.25.06.2015
  • dydone Przyjaciółka
    Postów: 163 33

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękujemy za tyle miłych słów, to wiele dla mnie znaczy!!! Aż ciężko uwierzyć, że jestem teraz w tym właśnie miejscu, tyle na to czekałam, tyle łez, tyle strachu. Teraz też ciągle ryczę, tyle że ze ze szczęścia... Po cc teraz czuję się już w miarę ok, najgorsza była pierwsza noc, kiedy nie możesz się ruszyć, wszytko okropnie boli ciągnie, a przy Tobie jest ten mały człowiek, którym musisz się zająć, jest taki maleńki i bezbronny. Nie wiem skąd te siły się biorą!!!
    Mamo Blanusi trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie!!! Ja pościel miałam ubraną, ale schowaną głęboko w szafie, łóżeczko było u mojej siostry poskładane w domu, przywiozła mi je w dzień naszego wypisu do domu. Przygotowane miałam tylko ubranka i podstawowe kosmetyki nic więcej. Ja bałam się uwierzyć, że jednak będzie dobrze, tego że znowu z bólem serca będę musiała to wszystko składać. Zrobisz jak Ci serce podpowiada! Najważniejsze żebyś Ty i Maluch byli już bezpieczni i zaopiekowani!!

    02.01.2019 r. Maria , Szymon [*] 39 tc , Aniołek [*] 8 tc, Aniołek [*] 5 tc, Aniolek [*] 7tc
    km5sgu1ri0500snx.png
  • igle Ekspertka
    Postów: 378 95

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikuśka ja w poniedziałek jadę do kliniki. Jak wszystko będzie dobrze, jak nie mam już żadnych torbieli to od razu zaczynam stymulacje i koniec stycznia początek lutego transfer. Czyli będziemy miały podobnie. Ten rok jest tak łaskawy dla tu obecnych że i może nam się uda:-)

    I&L czerwiec 2017 26tc

    Teczowy A. czerwiec 2020

    iv09i09kwy7ert6d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, musi się wam udać. 2019 musi być nasz:) Mamo Blanusi, ja sobie cały czas mówię, że moje kolejne dziecko zasługuje na same pozytywne emocje. Już i tak porządnie dostałyśmy od życia. Tak więc ubieraj pościel:)

‹‹ 196 197 198 199 200 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ