X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Poród martwego dziecka
Odpowiedz

Poród martwego dziecka

Oceń ten wątek:
  • sylwuś Koleżanka
    Postów: 60 5

    Wysłany: 21 maja 2016, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie takie zdjecie jest najcenniejsze po tym wszystkim nawet nie pamietalam juz jak wyglada a teraz wiem moge na niego patrzec kiedy chce wczoraj wzroku nie odrywalam dzis tez caly czas patrze teraz musze tylko ramke kupic i postawie sobie w najbardziej widocznym miejscu. Antonina to rozumiesz mnie najlepiej jakie to szczescie w nieszczesciu zobaczyc swoje malenstwo

    antoninina lubi tę wiadomość

    Piotruś 32tc <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wam zazdrosze tego zdjecia :( my nie pomyslelismy, bylismy w szoku, pozniej chcielismy ale w koncu zabraklo nam chyba odwagi :(

  • sylwuś Koleżanka
    Postów: 60 5

    Wysłany: 23 maja 2016, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tak jak mi zabraklo odwagi samej zrobic zdjecie a teraz sie ciesze ze moja mama pomyslala o tym jest wspaniala.Po tym co przezylysmy nie ma co sie dziwic ze samym nam zabraklo sil na zrobienie zdjecia

    Piotruś 32tc <3 <3
  • sylwuś Koleżanka
    Postów: 60 5

    Wysłany: 26 maja 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale smutny ten dzien matki :(

    Piotruś 32tc <3 <3
  • beata91 Koleżanka
    Postów: 103 14

    Wysłany: 26 maja 2016, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak bardzo smutny. bylam dzis na grobu mojego Igorka i łzy same leciały mi po oczach, że nigdy go nie przytulę Nie przyjdzie do mnei i da buziaka na dzień matki ehh

    Igorek [*] - 10 marzec 2016
    20 czerwiec dwie kreski, termin 23 luty 2017
    Wielka nadzieja
  • sylwuś Koleżanka
    Postów: 60 5

    Wysłany: 28 maja 2016, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beato juz chyba zawsze takie dnie beda nas doprowadzac do placzu :( za raz dzien dziecka a my zamiast zabaweczki to porcelanowego aniolka na grobek... myslalam ze czas ukoi troche bol lecz moj bol z dnia na dzien co raz bardziej rosnie zamiast malec co raz bardziej brakuje mi mojego malenstwa

    Piotruś 32tc <3 <3
  • beata91 Koleżanka
    Postów: 103 14

    Wysłany: 29 maja 2016, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwuś ja mam tak samo. Tez mowie ze zamiast kupować rzeczy itp ja kupuje tylko kwiatki i znicze. Każdy mówił ze czas goi rany, ale ja przeżywam to jeszcze bardziej. Zastanawiam się co bym teraz czeka, jaki bym miała brzuszek. Jutro idę do szpitala na 3dni, zrobią mi wszystkie badania. Ehh

    Igorek [*] - 10 marzec 2016
    20 czerwiec dwie kreski, termin 23 luty 2017
    Wielka nadzieja
  • sylwuś Koleżanka
    Postów: 60 5

    Wysłany: 29 maja 2016, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokladnie tak samo mysle jak by to bylo gdyby bylo wszystko dobrze juz bym miala takiego maluszka przy sobie bym mogla go piescic tulic...:( a jakie badania bedziesz miala robione? nie robili Ci od razu mi to od razu w szpitalu robili

    Piotruś 32tc <3 <3
  • beata91 Koleżanka
    Postów: 103 14

    Wysłany: 31 maja 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi nic nie zrobili. Tylko zabieg i do domu. Teraz zmieniłam lekarza i szpital. Progesteron, badania hormonalne, dobowa zbiórka moczu. Zobaczymy co powiedzą przy wypisie. A Wy kiedy chcecie się starać

    Igorek [*] - 10 marzec 2016
    20 czerwiec dwie kreski, termin 23 luty 2017
    Wielka nadzieja
  • EniKarolina Znajoma
    Postów: 24 0

    Wysłany: 31 maja 2016, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Kochane:* ja calkiem niedawno dolaczylam do grona Aniolkowych Mam. Wspolczuje Wam wszystkim z calego serca, bo nie wiedzialam, ze mozna cierpiec az tak.... Jutro Dzien Dziecka, a ja zamiast zabawki dla mojej Kruszynki, kupilam znicz i porcelanowego Aniolka... To jest wrecz niemozliwe:(

    Mamusia Aniolka; 41tc Marysia (21.05.2016)
  • sylwuś Koleżanka
    Postów: 60 5

    Wysłany: 31 maja 2016, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beato ide 15 do ginekologa i czekam co powie jak powie ze juz mozna to bedziemy sie starac, EniKarolina bardzo mi przykro ze dolaczylas do naszego grona [*] swiatelko dla Marysi. A co sie stalo z Twoim aniolkiem? :(

    Piotruś 32tc <3 <3
  • EniKarolina Znajoma
    Postów: 24 0

    Wysłany: 31 maja 2016, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja ciaza przebiegala bezproblemowo. Wyniki w normie, zero dolegliwosci. Pod koniec tylko bolal kregoslup... Na 18maja mialam termin. 19ego wizyte u lekarza. Sprawdzil wszystko. Byly prawidlowe przeplywy, tetno swietne, wody plodowe w odpowiedniej ilosci... Powiedzial ze jak do soboty nie urodze to mam przyjechac na ktg do szpitala... Ale ze mam juz 4 cm rozwarcia to czekamy tylko na skurcze.. Z piatku na sobote od polnocy zaczely sie regularne skurcze. Najpierw co 20 min pozniej co 15. O 4 byly co 10 min. Ciagle czulam ze Malutka wierzga... Ruszylismy wiec do szpitala... Tam na izbie przyjęć dramat... Nie mogla znalezc tetna, ale powiedziala, ze moze Malutka sie odwrocila i wezwala lekarza... Lekarz zrobil USG. Rozwial watpliwosci. Moja Krolewna nie miala tętna...

    Mamusia Aniolka; 41tc Marysia (21.05.2016)
  • sylwuś Koleżanka
    Postów: 60 5

    Wysłany: 31 maja 2016, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o jej to przyczyny nie znacie ? bardzo mi przykro to jest strasznie nie sprawiedliwe nie powinnysmy przechodzic takich koszmarow ja tez mialam termin na 18 maja ... bardzo bardzo wspolczuje przytulam Cie mocno kochana

    Piotruś 32tc <3 <3
  • EniKarolina Znajoma
    Postów: 24 0

    Wysłany: 31 maja 2016, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyniki sekcji mają byc dopiero za 3 tyg. Ale bylam wczoraj na sciagnieciu szwow i moj lekarz, powiedzial, ze sie dowiadywal... Wstepne wyniki sekcji nic nie wykazaly. Wiec juz powoli godzimy sie z mysla, ze i my nie poznamy przyczyny, jak duza czesc Aniolkowych Mamuś..

    Mamusia Aniolka; 41tc Marysia (21.05.2016)
  • sylwuś Koleżanka
    Postów: 60 5

    Wysłany: 31 maja 2016, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zdjecie szwu to pewnie cesarka byla? jak sie nie zna przyczyny to jest straszne sam strach przed kolejna ciaza nie wiadomo jak w razie co zapobiegac. A masz jeszcze dzieci starsze czy byla Twoim pierwszym dzieckiem?

    Piotruś 32tc <3 <3
  • antoninina Autorytet
    Postów: 352 165

    Wysłany: 31 maja 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EniKarolina :( tak ogromnie mi przykro :( ściskam Cię z całych sił. To co Cię spotkało to jest po prostu niewyobrażalna tragedia.
    Światełko dla Twojej Córuni [*]
    Jutro w Niebie wszystkie nasze Dzieciaczki mają bal...

    Nasza Zochulka <3 34 tc [*] 11.09.2015
    slodkogorzkiswiat.blog.pl
    Antoś <3 nasza radość, ur. szczęśliwie 07-08-2017
  • EniKarolina Znajoma
    Postów: 24 0

    Wysłany: 31 maja 2016, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za slowa otuchy... Nie mialam cesarki. Rodzilam naturalnie, ale mialam nacinane krocze, bo moja Kruszynka byla bardzo duza. To nasze pierwsze dziecko. Wymarzone. Niestety to ona opiekuje sie mna, a nie odwrotnie:( tak jutro beda balowac:*

    Mamusia Aniolka; 41tc Marysia (21.05.2016)
  • sylwuś Koleżanka
    Postów: 60 5

    Wysłany: 31 maja 2016, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napewno sie Toba opiekuje i jest blisko kochana trzeba w to wierzyc :*

    Piotruś 32tc <3 <3
  • antoninina Autorytet
    Postów: 352 165

    Wysłany: 31 maja 2016, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co, to mi się po prostu nie mieści w głowie i jednocześnie przeraża. Że będąc już w fazie porodu nadal nie można mieć pewności, że będzie już dobrze. Z każdej strony czyha tyle zagrożeń. Kolejna ciąża to będzie naprawdę bardzo duże wyzwanie pod względem psychicznym. Kobiety takie jak my poczują względny spokój chyba dopiero wtedy kiedy przytulą swoje kolejne Maleństwo całe i zdrowe. Los pozbawił nas wiele radości z takich rzeczy, które powinny być tylko szczęśliwe - ciąża, poród, połóg, ogólnie macierzyństwo... a tu tylko pasmo rozpaczy i łez.

    Nasza Zochulka <3 34 tc [*] 11.09.2015
    slodkogorzkiswiat.blog.pl
    Antoś <3 nasza radość, ur. szczęśliwie 07-08-2017
  • sylwuś Koleżanka
    Postów: 60 5

    Wysłany: 31 maja 2016, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokladnie Antonino masz racje cala kolejna ciaza to bedzie strach do samego konca

    Piotruś 32tc <3 <3
‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ