X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Poród martwego dziecka
Odpowiedz

Poród martwego dziecka

Oceń ten wątek:
  • Kaczuszka86 Autorytet
    Postów: 1315 861

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beata głowa do góry.zobaczysz co powie lekarz na wizycie-szkoda tylko że masz tak późno ;( ze względu na te bakterie powinnaś być jak najszybciej! Naprawdę nie dało się tego w żaden sposób przyśpieszyć bądź prywatnie?
    Obecnie bierzesz na to jakieś leki? Oczywiście trzymam kciuki aby wszystko było ok ;)

    mhsv9vvj9veszbog.png
    25.11.2013 [*] 8tc zaśniad częściowy
    23.11.2014 [*] 9tc puste jajo płodowe
    31.10.2015 [*] Ula 22tc niewydolność szyjki
    19.11.2017 nasz największy skarb Norbert <3
  • Dorola31 Autorytet
    Postów: 500 539

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Ja urodziłam 2.02.2015, pogrzeb Mateuszka odbył się 10.02. a wyniki sekcji miałam tydzień później.
    Dzięki sekcji dowiedzieliśmy się, że nie było żadnych wad wrodzonych. Że wcześniejszy poród nie był spowodowany infekcją. Że Mateuszek byłby zdrowym chłopcem, gdyby urodził się w terminie.
    A to było dla nas ważne, bo nie było przeciwwskazań by starać się o kolejną ciążę.

    Kochać Cię było łatwo, zapomnieć niemożliwe...
    Mateuszek 26tc [*]
    Maleństwo 6/9tc [*]
    Michaś moja miłość <3
  • beata91 Koleżanka
    Postów: 103 14

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest wizyta prywatna. On mi napisał ze wizyta za 2 tygodnie. Nie biorę żadnych leków na bakterie bo brałam parę dni wcześniej jak zrobiłam test. Dzisiaj jadę do homopaty który leczy naturalnymi sposobami.

    Igorek [*] - 10 marzec 2016
    20 czerwiec dwie kreski, termin 23 luty 2017
    Wielka nadzieja
  • sylwuś Koleżanka
    Postów: 60 5

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beata bedzie dobrze musisz sie modlic i bedzie dobrze polecam nowenne pompejanska jest to nowenna nie do odparcia poczytaj o niej o ludziach ktorzy opisuja swiadectwa jakich cudow doznali, warto odmowic w intencji poczetego dziecka zeby wszystko potoczylo sie dobrze. przytulam Cie mocno

    Piotruś 32tc <3 <3
  • beata91 Koleżanka
    Postów: 103 14

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak modlę się codziennie, i jak jestem u Igora proszę go żeby czuwał. Myślę pozytywnie, nie będę się zmartwwiac ze źle zrobiłam bo to nic nie da. Skoro się udało to może tak miało być. Dziękuję tym którzy mnie wspierają :-*

    Igorek [*] - 10 marzec 2016
    20 czerwiec dwie kreski, termin 23 luty 2017
    Wielka nadzieja
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yumi33 wrote:
    Dziękuje bardzo a dowiedziałyście się z sekcji co się stało Waszym Maluszkom?

    Ja w 41tc i 6 dni zgłosiłam się do szpitala - miałam się zgłosić i mieli mi wywoływać poród. Kiedy przyjechaliśmy po badaniach okazało się że serduszko mojej Lilii nie bije..... Nie wiem dlaczego i nie mogę się z tym pogodzić.... Jeszcze 3 dni wcześniej byłam na badaniach i wszystko było dobrze. Cały czas myślę że to tylko sen i się z niego obudzę....
    Bardzo mocno cię przytulam. Niestety to nie sen :( Bardzo ciężki czas przed Tobą :( Wiedź, że nie jesteś sama z tą tragedią. Na Nas zawsze możesz liczyć.

    U mnie sekcja nic nie wykazał :( I bardzo często tak się dzieje :(

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antoninina wrote:
    Marzusia... Dawno Cię nie "widziałam"! Co u Ciebie? Jak się trzymasz?
    Czytam każdy post, który tu jest napisany ale ostatnio mam ciężki czas. Te święta - Dzień matki, dziecka, ojca. To jednak boli nadal :( A ty jak się czujesz?

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • sylwuś Koleżanka
    Postów: 60 5

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beato pewnie ze nie mozna sie zamartwiac trzeba myslec pozytywnie moja kolezanka miala cala ciaze e cole i dostawala odpowiednie leki i cureczka urodzila sie zdrowa

    Piotruś 32tc <3 <3
  • beata91 Koleżanka
    Postów: 103 14

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję sylwus naprawdę.

    Igorek [*] - 10 marzec 2016
    20 czerwiec dwie kreski, termin 23 luty 2017
    Wielka nadzieja
  • Yumi33 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzusiax dziękuję bardzo. I szczerze mówiąc na to liczę, że jakoś pomożecie mi przez to przejść.....

    Lila [*] (41 tc)
  • sylwuś Koleżanka
    Postów: 60 5

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie ma za co dziekowac, yumi33 przytulam Cie mocno bardzo mi przykro ze dolaczylas do nas :(

    Piotruś 32tc <3 <3
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yumi33 wrote:
    Marzusiax dziękuję bardzo. I szczerze mówiąc na to liczę, że jakoś pomożecie mi przez to przejść.....
    Jedyne co możemy dla ciebie zrobić to wysłuchać. Nie ma takich słów, które mogły by ci pomóc. Ale rozmowa o Twojej córeczce może ci pomóc. Jak tylko czujesz potrzebę rozmowy to zapraszam na forum albo na priv. Wiem jaka rozmowa jest ważna.

    Jedno co ci mogę doradzić, to nie zamykaj się w sobie, bo wtedy głupie myśli przychodzą do głowy. Na razie nie musisz żyć normalnie, nie musisz wychodzić do ludzi. Pisanie na forum to już dużo. Tu zawsze przeczytasz miłe słowo. Daj sobie czas, bo żałoba po dziecku no naprawdę ciężka droga

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • antoninina Autorytet
    Postów: 352 165

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    Czytam każdy post, który tu jest napisany ale ostatnio mam ciężki czas. Te święta - Dzień matki, dziecka, ojca. To jednak boli nadal :( A ty jak się czujesz?

    Rozumiem Cię, aż za dobrze :/ oprócz całego ciężaru, który codziennie dźwigamy takie dni zdecydowanie ściągają nas jeszcze bardziej w dół :( Marzusia - wiesz jakie jest na to jedyne pocieszenie - te dni są już za nami, przetrwałyśmy je i jesteśmy jeszcze silniejsze niż przedtem. Ściskam Cie bardzo mocno i życzę dużo siły do walki z okropną codziennością.

    marzusiax lubi tę wiadomość

    Nasza Zochulka <3 34 tc [*] 11.09.2015
    slodkogorzkiswiat.blog.pl
    Antoś <3 nasza radość, ur. szczęśliwie 07-08-2017
  • 19Biedroneczka91 Autorytet
    Postów: 1981 1889

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Beata91. Gratuluje Ci dwoch kreseczek:* ja doskonale Cie rozumiem... Nie dziwie sie ze chcesz miec dzidziusia jak najszybciej. Uwazam, ze skoro sie udalo, to znaczy, ze organizm jest gotowy na kolejna ciaze. Przynajmniej ja tak na to patrze. Musisz teraz dbac o siebie, o Was. Ja trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze. A co do pytan wczesniejszych. Ja urodzilam moja Maleńką 21.05, pogrzeb byl 25.05. Ale na wyniki sekcji ciagle czekamy... Wiemy tylko ze wstepnych wynikow ze to nic genetycznego.

    Melevis lubi tę wiadomość


    w4sq9jcgmw79sv3t.png
    yf3b3vt.png
    __________________
    Marysia(*) 21.05.2016r. 41tc.
    Kocham Cię Aniołku
    https://biedroneczkolecdonieba.blogspot.com
  • beata91 Koleżanka
    Postów: 103 14

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana dziękuję Ci. Bardzo mi przykro ze tak się stało. Żadna na to nie zasługuje. Cała ciąża przebiegała prawidłowo? Co się stało? Jeśli nie chcesz nie mów,zrozumiem. Musze myśleć pozytywnie, dzisiaj powiedziałam swoim rodzicom. Był płacz, ale mówią ze widocznie tak Bóg chciał. Życzę sobie i Wam żeby nam się udało tulic nasze zdrowe dzieci

    Igorek [*] - 10 marzec 2016
    20 czerwiec dwie kreski, termin 23 luty 2017
    Wielka nadzieja
  • 19Biedroneczka91 Autorytet
    Postów: 1981 1889

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 03:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz pisalam jako EniKarolina historie mojej córeczki... Musialam zalozyc nowe konto z powodow technicznych. Tak ciaza przebiegala prawidlowo... Bez komplikacji. Dostalam skurczy regularnych. Ciagle czujac ruchy dziecka pojechalam do szpitala, ale tam uslyszalam zdanie, ktore wszystkie dobrze znamy...


    w4sq9jcgmw79sv3t.png
    yf3b3vt.png
    __________________
    Marysia(*) 21.05.2016r. 41tc.
    Kocham Cię Aniołku
    https://biedroneczkolecdonieba.blogspot.com
  • antoninina Autorytet
    Postów: 352 165

    Wysłany: 1 lipca 2016, 00:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :( :( :(

    Nasza Zochulka <3 34 tc [*] 11.09.2015
    slodkogorzkiswiat.blog.pl
    Antoś <3 nasza radość, ur. szczęśliwie 07-08-2017
  • BlizniakoLove Debiutantka
    Postów: 11 6

    Wysłany: 3 lipca 2016, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam po dlugiej nieobecnosci. Pisalam tu kiedys, nastepnie usunelam konto i zalozylam od nowa by dac co niektorym nadzieje.
    Urodzilam moja martwa corke 19.12.2014 roku w 35 tc, brak przyczyny, prawdopodobnie pepowina. 30.04.2015 mialam ostatnia miesieczke a 11.01.2016 poprzez cc w 36 tc urodzilam dwie piekne, zdrowe i zywe coreczki.
    Trzymam za Was wszystkie kciuki

  • 19Biedroneczka91 Autorytet
    Postów: 1981 1889

    Wysłany: 4 lipca 2016, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję Ci serdecznie i cieszę dziekuje za slowa, ktore daja nadzieje:* Beata a jak u Ciebie?


    w4sq9jcgmw79sv3t.png
    yf3b3vt.png
    __________________
    Marysia(*) 21.05.2016r. 41tc.
    Kocham Cię Aniołku
    https://biedroneczkolecdonieba.blogspot.com
  • beata91 Koleżanka
    Postów: 103 14

    Wysłany: 5 lipca 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj mam wizytę, zobaczymy co lekarz powie.

    Igorek [*] - 10 marzec 2016
    20 czerwiec dwie kreski, termin 23 luty 2017
    Wielka nadzieja
‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ