X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Problemy z zajściem w ciążę po poronieniu
Odpowiedz

Problemy z zajściem w ciążę po poronieniu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie zawiezlismy go o 8, okazalo się ze przywieźli jakiegoś zwierzaka z wypadku i wszystko się opoznilo. Mieli zadzwonic jak będzie po wszystkim a do tej pory cisza..
    Chciałabym go zabrać na noc do domu żeby nie musial tam zostawać :(

  • ma_lina Ekspertka
    Postów: 169 202

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedny! Noc u weta to będzie szok. W domu czułby się dużo spokojniej...

    A mój progesteron z dziś to 8,89. Normy labu to 1.78-27, ale po dwóch dniach powinien być większy skok. Gin nic dziś nowego nie powiedział. Właściwie nic nie powiedział. Zapytał, czy biorę suplementy, pobrał materiał na cytologię, kazał zrobić usg, żeby zbadać jajniki (bo bolą).

    8zctp1.png
    sF2up2.png
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też zamierzam zbadać progesteron, ale to jeszcze paręnaście dni muszę poczekać. Malina, dobrze patrzę, jesteś teraz w fazie lutealnej?

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • ma_lina Ekspertka
    Postów: 169 202

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdyby była owulacja, to byłabym w lutealnej. Nadzieję na to daje mi tylko ovufriend, który automatycznie wyznaczył linię, oznaczając tym samym skok - sama nie posunęłabym się do tak śmiałego wniosku.

    8zctp1.png
    sF2up2.png
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś zamówiłam sobie na allegro termometr owulacyjny trochę dokładniejszy, ale akurat mi temperatura rośnie jak na owulacje , szkoda że ten cykl już jest skazany na klęskę :(

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • ma_lina Ekspertka
    Postów: 169 202

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro rośnie, to czemu źle?

    s1985 lubi tę wiadomość

    8zctp1.png
    sF2up2.png
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie źle, mówię że cykl skazany na niepowodzenie :( mąż jest za granicą, następny cykl należy do nas ;]

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój psi synio juz po zabiegu, wszystko sie udalo ;)
    Ja temperaturę mierzę juz 2,5 roku i nawet juz ich nie zapisuje bo w pierwszej fazie mam zawsze określone przedzialy i w drugiej tak samo ;-)

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majówka90 wrote:
    Mój psi synio juz po zabiegu, wszystko sie udalo ;)
    Ja temperaturę mierzę juz 2,5 roku i nawet juz ich nie zapisuje bo w pierwszej fazie mam zawsze określone przedzialy i w drugiej tak samo ;-)
    no to super że piesek ok, ja temperaturę mierze od 2-3 miechów, jak wyszło ze po obumarłej ciąży nie zaszliśmy w ciąże z mężem

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieszę sie bardzo bo psiak jest ze mna od 12 lat i jak go nie ma to taka cisza w domu. Nikt nie tupie, nie sępi jedzenia, nie ma z kim pójść na spacer po polach..
    s1985 to ile juz staracie sie o malucha?
    My pierwszy raz po ciąży biochemicznej i juz czuje niepokój ze znowu cos zlego się wydarzy... :( jestem w 8dc, juz się skończyła miesiaczka.

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majówka90 wrote:
    Cieszę sie bardzo bo psiak jest ze mna od 12 lat i jak go nie ma to taka cisza w domu. Nikt nie tupie, nie sępi jedzenia, nie ma z kim pójść na spacer po polach..
    s1985 to ile juz staracie sie o malucha?
    My pierwszy raz po ciąży biochemicznej i juz czuje niepokój ze znowu cos zlego się wydarzy... :( jestem w 8dc, juz się skończyła miesiaczka.
    hmm w stycznu mialam zabieg w lutym mąż przyjechał to marzec i kwiecien mieliśmy czas bez skutku

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • iga28 Koleżanka
    Postów: 32 9

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam takie pytanie jakie macie objawy przed @ od czasu poronienia? Bo ja kompletnie nie mam żadnych w każdym cyklu, przedtem bolal mnie brzuch i piersi, wiedziałam ze się zbliża, teraz nic choć@przychodzi w terminie

    oar83e3kxq0nve8p.png
    Aniołki - marzec 2015
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iga28 wrote:
    Dziewczyny mam takie pytanie jakie macie objawy przed @ od czasu poronienia? Bo ja kompletnie nie mam żadnych w każdym cyklu, przedtem bolal mnie brzuch i piersi, wiedziałam ze się zbliża, teraz nic choć@przychodzi w terminie
    mnie bolał zawsze brzuch i krzyż jak do porodu i mam tak do teraz, klika razy mi się zdarzyło że miałam mrowienie w sutkach ale to rzadko

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi jak bulgotało w brzuchu przed @ tak bulgocze nadal ;-) ale okres po poronieniu byl chyba bardziej bolesny.

    My dzisiaj mieliśmy zaczac starania a mnie strach oblecial... :(

  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iga28 wrote:
    Dziewczyny mam takie pytanie jakie macie objawy przed @ od czasu poronienia? Bo ja kompletnie nie mam żadnych w każdym cyklu, przedtem bolal mnie brzuch i piersi, wiedziałam ze się zbliża, teraz nic choć@przychodzi w terminie
    Iga, mi się trochę pozmieniało. Wcześniej przed @ przede wszystkim bolały mnie piersi i @ przychodziła z pełnym rozmachem - bach i lała się krew. A teraz piersi w ogóle mnie nie bolą, mam takie dwa flaczki :( i teraz dzień wcześniej pojawia się taki różowy śluz, więc wiem że jutro dostanę @.

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • Anjaa Ekspertka
    Postów: 127 137

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmm u mnie po poronieniu się zmieniło, przed miałam bardzo bolesne @ a teraz o w ogóle mnie brzuch nie boli..... tylko po @ czuje takie delikatne kłócie w jajnikach


    Primka dalej nie daje znaku.....:(


    Pozdrawiam i życzę Miłego dzionka:**

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]p19udqk3640ct2sr.png[/link]


    '''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
    Aniołek 6 tc .... 15.02.2015 roku
  • missbum Przyjaciółka
    Postów: 105 160

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też @ się zmieniła po poronieniu. Cykl mam teraz regularny jak w zegarku, krótszy - teraz 27 dni, kiedyś 30-34 dni, ból w jajniku i testy LH wskazują na owulację zawsze 13 dnia cyklu. Przed poronieniem moje miesiączki były bardzo bolesne, teraz boli mnie tak trochę, symbolicznie, za to krwawienie bardziej obfite. Też zaczęłam czuć kłucie w jajnikach po @, tak jak Anjaa. Moja gine na te informacje tylko wzruszyła ramionami.

    Jestem teraz 3 dpo, ależ ten czas się wlecze jak człowiek czeka na @.... przyjdzie, nie przyjdzie?

    Kropek [*] 21.01.2015 (8 tc)
    niedoczynność tarczycy
    vfrxd36.png
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    missbum wrote:
    Mi też @ się zmieniła po poronieniu. Cykl mam teraz regularny jak w zegarku, krótszy - teraz 27 dni, kiedyś 30-34 dni, ból w jajniku i testy LH wskazują na owulację zawsze 13 dnia cyklu. Przed poronieniem moje miesiączki były bardzo bolesne, teraz boli mnie tak trochę, symbolicznie, za to krwawienie bardziej obfite. Też zaczęłam czuć kłucie w jajnikach po @, tak jak Anjaa. Moja gine na te informacje tylko wzruszyła ramionami.

    Jestem teraz 3 dpo, ależ ten czas się wlecze jak człowiek czeka na @.... przyjdzie, nie przyjdzie?
    mi się wydłużył z 28-29 na 33 zrobiła się bardziej obfitsza , bojku jeszcze miesiąc i też bede się modlić żeby @ nie przyszłą ;D

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    missbum to 3mamy kciuki żeby nic się nie pojawiło oprócz drugiej kreseczki ;D

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iga28 wrote:
    Dziewczyny mam takie pytanie jakie macie objawy przed @ od czasu poronienia? Bo ja kompletnie nie mam żadnych w każdym cyklu, przedtem bolal mnie brzuch i piersi, wiedziałam ze się zbliża, teraz nic choć@przychodzi w terminie
    Ja od poronienia nie mam juz zmian w piersiach w cyklu. Kiedys puchly przed okresem a po nim "flaczaly" a teraz caly cykl to flaczki.

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ