X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Problemy z zajściem w ciążę po poronieniu
Odpowiedz

Problemy z zajściem w ciążę po poronieniu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.staramy się z mężem od sierpnia 2016, w lipcu udało się w końcu naturalnie ale niestety w 9 tygodniu ciąża obumarła :( teraz jestem po 2 inseminacjach, na razie nieduanych :( mam do Was pytanie od zabiegu cały czas pobolewają mnie piersi po bokach,nawet w pierwszej fazie cyklu czy któraś z Was też tak miała?

  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie pomogę, ja po zabiegu, aż do kolejnej ciąży, miałam wręcz martwe piersi przez calutki cykl, mimo, że wcześniej bolały mnie zawsze przed okresem

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • JJ. Autorytet
    Postów: 777 392

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak miałam chyba ok. 8 miesięcy, na pewno z pół roku i samoistnie przeszło. Podobno to normalne po poronieniu....

    tecz_a lubi tę wiadomość

    JJ.

    - 13tc [*] - ciąża obumarła - 27.10.2017
    - grudzień 2020 - ciąża biochemiczna

    - Endometrioza 1 stopnia
    - Słabo drożony (niedrożny) lewy jajowód
    - MTHFR 677-C / układ heterozygotyczny
    - PAI- 1 4G / układ homozygotyczny
    - Hashimoto

    08.06.2022 - CUD !!! Ignaś

    ...Ponieważ znosiłaś chorobę z poddaniem się Woli Bożej , Bóg udzieli Ci tej łaski na Moją prośbę...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JJ. wrote:
    Ja tak miałam chyba ok. 8 miesięcy, na pewno z pół roku i samoistnie przeszło. Podobno to normalne po poronieniu....
    Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź,bo już się zapisałam na usg na przyszły miesiąc

‹‹ 19 20 21 22 23
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ