X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Problemy z zajściem w ciążę po poronieniu
Odpowiedz

Problemy z zajściem w ciążę po poronieniu

Oceń ten wątek:
  • iga28 Koleżanka
    Postów: 32 9

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny na innym wątku o costagnusie niezbyt dobrze się wypowiadaly, że rozregulowal cykl i przesunął owulacje, na prolaktyne najlepszy jest bromek

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2015, 17:01

    oar83e3kxq0nve8p.png
    Aniołki - marzec 2015
  • ma_lina Ekspertka
    Postów: 169 202

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A bromek nie jest na receptę?
    Mój gin stwierdził, że prolaktyna jest za wysoka, jak jest 20razy większa od normy o.O, więc postanowiłam działać na własną rękę. On generalnie chyba woli zostawić wszystko naturze. Ta luteina to i tak na siłę, bo już 3 raz w tym miesiącu do niego poszłam.

    Ja się nie obrażę, jak owulacja się przesunie. Tylko byle bliżej początku cyklu, żebym szybciej mogła testować ;)

    8zctp1.png
    sF2up2.png
  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ma_lina wrote:
    A bromek nie jest na receptę?
    Mój gin stwierdził, że prolaktyna jest za wysoka, jak jest 20razy większa od normy o.O, więc postanowiłam działać na własną rękę. On generalnie chyba woli zostawić wszystko naturze. Ta luteina to i tak na siłę, bo już 3 raz w tym miesiącu do niego poszłam.

    Ja się nie obrażę, jak owulacja się przesunie. Tylko byle bliżej początku cyklu, żebym szybciej mogła testować ;)

    Jak ktoś ma wysoką prolaktynę, to nawet jeśli zajdzie w ciążę jakimś cudem, to moze to być przyczyną obumarcia zarodka.
    Bromek jest na receptę, ale bardzo szybko przynosi efekty. Ja juz po 2 miesiacach miałam PRL zbitą do normalnej wysokości

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2015, 21:15

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ma_lina wrote:
    No i na PMS pewnie pomoże. Jak dziś zaczniesz brać to nawet lepiej dla twojego przyszłego ciążowego cyklu ;) - pewnie prolaktyna zdąży się już jakoś regulować.
    ja głównie bym chciala odnośnie tego PMS

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to jak jest z tymi tabletkami bo nie wiem czy jutro już ją wziąść bo ja się bierze rano naczczo

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iga28 wrote:
    Dziewczyny na innym wątku o costagnusie niezbyt dobrze się wypowiadaly, że rozregulowal cykl i przesunął owulacje, na prolaktyne najlepszy jest bromek
    ale jak rozregulował, w którą stronę przesunął :P

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prolaktyna nie wpływa na obumarcie zarodka. Ona powoduje, że może nie dochodzić do owulacji.

    matylda08 lubi tę wiadomość

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój wczorajszy lekki skok byl jednak nieowulacyjny, czekamy dalej ;-) dzis 15dc ;-) do ewentualnego testowania 25 dni ;-)

  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pap86 wrote:
    Prolaktyna nie wpływa na obumarcie zarodka. Ona powoduje, że może nie dochodzić do owulacji.
    pap86 oczywiście :/ to przy insulinie za wysokiej. Masz oczywiście rację

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • iga28 Koleżanka
    Postów: 32 9

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    ale jak rozregulował, w którą stronę przesunął :P
    Ze jeden cykl od drugiego roznil się długością nawet o tydzień, i opozniona owulacji owulacja była, ale to nie u każdego są dziewczyny które były zadowolone ale nie wiem od czego to zalezy

    s1985 lubi tę wiadomość

    oar83e3kxq0nve8p.png
    Aniołki - marzec 2015
  • ma_lina Ekspertka
    Postów: 169 202

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja w każdym razie biorę dalej, o efektach opowiem pod koniec lipca. mam tylko nadzieję, że niepokalanek uchroni mnie przed kolejnym bezowulacyjnym cyklem.

    8zctp1.png
    sF2up2.png
  • missbum Przyjaciółka
    Postów: 105 160

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słyszałam też dobre opinie o naparach z liści malin, tylko można je pić tylko do owulacji.

    Kropek [*] 21.01.2015 (8 tc)
    niedoczynność tarczycy
    vfrxd36.png
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iga28 wrote:
    Ze jeden cykl od drugiego roznil się długością nawet o tydzień, i opozniona owulacji owulacja była, ale to nie u każdego są dziewczyny które były zadowolone ale nie wiem od czego to zalezy
    jednak kupiłam ale nie wzięłam tych tabletek leża na stole, to nasza jedyna okazja na zaskoczenie, nie zepsuje jej tymi tabletkami, mąż akurat bedzie na moje dni płodnie wstrzelił się na dwa tygodnie, jak by mi się coś przesunęło to chyba bym się załamala, więc stawiam na to co ma byc to bedzie bez chemii ;D

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • missbum Przyjaciółka
    Postów: 105 160

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985, super że twój mąż będzie akurat w te dni! ;) Ja mojemu aprobuje wyjazdy służbowe, najpierw muszę sprawdzić w mojej apce w której zpisuje cykle i dopiero wtedy bierze zlecenie wyjazdowe, albo nie ;D

    niezapominajka lubi tę wiadomość

    Kropek [*] 21.01.2015 (8 tc)
    niedoczynność tarczycy
    vfrxd36.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Missbum masz fajne zdjęcie profilowe ;-) od razu skojarzyly mi się romanse historyczne, które uwielbiam czytać ;-)
    U nas 16 dc nadal bez owulacji, ale często zdarzala mi się 18dc wiec czekam spokojnie. Troche mnie korci żeby kupić testy owulacyjne ale obiecałam sobie ze nie będę wariować ;-)
    Do tego jestem przeziębiona ;/ wszystko przez tą paskudną pogodę.

  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    missbum wrote:
    s1985, super że twój mąż będzie akurat w te dni! ;) Ja mojemu aprobuje wyjazdy służbowe, najpierw muszę sprawdzić w mojej apce w której zpisuje cykle i dopiero wtedy bierze zlecenie wyjazdowe, albo nie ;D
    Szkoda,że ja tak nie mogę, ale jak mój już przyjezdża do domu to też raczej z kalendarzem w ręce :D

    s1985 lubi tę wiadomość

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • missbum Przyjaciółka
    Postów: 105 160

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majówka - Dziękuję! :) to obraz Moneta z 1886 "Kobieta z prasolką", prawdopodobnie niania jego gromadki dzieci (a przy okazji kochanka artysty).

    U mnie bez zmian. Za wcześnie na test, objawów brak, trochę mnie tylko pobolewa jajnik.

    Kropek [*] 21.01.2015 (8 tc)
    niedoczynność tarczycy
    vfrxd36.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uwielbiam takie historie z dawnych czasów ;-) na szczęście biblioteka do której chodzę ma dużo takich książek na stanie ;-)
    Ile czasu minęło od owulacji? Ja codziennie rano czekam na podwyzszona temperaturę a tu nadal niska, ale czekamy cierpliwie ;-)

  • missbum Przyjaciółka
    Postów: 105 160

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra biblioteka to podstawa ;) Ja mam bardzo eklektyczny gust, lubię Jane Austen, kryminały, fantastykę i książki historyczne, zwłaszcza biografie :)

    Według moich obliczeń i testów LH owulację miałam 9-10 dni temu. Poczekam z testem przynajmniej do poniedziałku, ale nie nastawiam się... a przynajmniej staram się nie nastawiać ;) Temperatury nie mierzę, za dużo przy tym stresu.

    Kropek [*] 21.01.2015 (8 tc)
    niedoczynność tarczycy
    vfrxd36.png
  • iga28 Koleżanka
    Postów: 32 9

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie lipa jednym słowem, okres powinnam miec wczoraj, ale tempka spadła nisko już drugi dzień wiec czekam cierpliwie na malpe .... 3cpp nieudany, może następny będzie tym....ech... i tak co miesiac ciekawe ile jeszcze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2015, 17:14

    oar83e3kxq0nve8p.png
    Aniołki - marzec 2015
‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ