X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Problemy z zajściem w ciążę po poronieniu
Odpowiedz

Problemy z zajściem w ciążę po poronieniu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisałam już dziewczynom na innym wątku, że moja ciąża biochemiczna nauczyła mnie cierpliwości. Stwierdzilam, że lepszy dla mnie jest niepokój i pytania "udało się, nie udało się?" niż trauma, którą przeszłam.
    Wiesz tak na prawdę dopiero kilka tygodni po tym poronieniu biochemicznym odczułam jak wielki stres przeżyłam bo pojawiło się w moim życiu sporo lęków. Musiałam kilka dni w domu odpocząc (na szczęście byłam chora i mogłam to robic z czystym sumieniem ;) )
    Ty też daj sobie czas, zatroszcz się o siebie, miej dla siebie litośc ;-)
    ściskam mocno ;)
    Ty męczysz się z opryszczką a ja z zębem 8, od wczoraj boleśnie mi wychodzi ;/

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majówka90 wrote:
    Kochana olej to ile razy było, jak ma byc maluszek to i tak będzie! ;*
    nie zadręczaj się tym tak bo tylko nakręcasz pętle stresu..
    Swoim myśleniem i tak niczego nie zmienisz ;-)
    Staraj się zajmowac sobie czymś czas. Wiem, że to trudne bo każda z nas, która tutaj jest chciałaby zajsc w ciąże jak najszybciej, ale skoro masz wszystkie wyniki dobre to tylko kwestia czasu aż zobaczysz dwie kreseczki! ;-) i tego musisz się trzymac ;)
    Ja za was mocno trzymam kciuki!
    Z testami wstrzymaj się conajmniej do dwóch dni po terminie @ bo po co niepotrzebnie wpędzac się w rozmyślania... ;-)
    Racja! Tak też zrobię! Test tylko gdy 2 dni będzie się spóźniała @

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie! I ile stresu odejdzie bez wpatrywania sie z cienie na testach ;-)
    Trzymam za was mocno kciuki!!! ;-)

    s1985, PrimaSort, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

  • ma_lina Ekspertka
    Postów: 169 202

    Wysłany: 1 lipca 2015, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bardzo cieszyłam się z tego wpatrywania w testy. Pierwszy z cieniem zrobiłam tydzień po owulacji, potem kreska robiła się coraz ciemniejsza. Po teście w terminie miesiączki małżonek pierwszy raz uwierzył - wcześniej uznawał, że sobie wmawiam. A objawy i tak pojawiły się wcześniej niż pozytywny test (ten mocny).

    Temperatury nie będę mierzyć, ale test i tak chcę robić około 26dc. Chyba że będę się czuła wyjątkowo "niezaciążona". Testowanie jest świetne!

    8zctp1.png
    sF2up2.png
  • missbum Przyjaciółka
    Postów: 105 160

    Wysłany: 2 lipca 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wczoraj na kolację było sushi i wino, innymi słowy po południu 14 dpo przyszła @

    Nowy cykl, nowa szansa. Urlop, słoneczko - w lipcu na pewno się uda!

    ma_lina, Renia7910, Tulisia lubią tę wiadomość

    Kropek [*] 21.01.2015 (8 tc)
    niedoczynność tarczycy
    vfrxd36.png
  • ma_lina Ekspertka
    Postów: 169 202

    Wysłany: 2 lipca 2015, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zamawiam sushi, jak tylko dowiaduję się, że nie wyszło. Ale mam nadzieję, że w tym miesiącu było ostatnie.

    8zctp1.png
    sF2up2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2015, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie dzwonił do mnie mój dyrektor i od 17 wracam do pracy :-) więc jak już mam pracę to w przyszły weekend wyjeżdżamy nad morze na tydzień :-)

    Renia7910, niezapominajka lubią tę wiadomość

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 2 lipca 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    missbum wrote:
    U mnie wczoraj na kolację było sushi i wino, innymi słowy po południu 14 dpo przyszła @

    Nowy cykl, nowa szansa. Urlop, słoneczko - w lipcu na pewno się uda!
    Zapraszamy na lipcowy wątek Testowania

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 2 lipca 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majówka90 wrote:
    Dokladnie! I ile stresu odejdzie bez wpatrywania sie z cienie na testach ;-)
    Trzymam za was mocno kciuki!!! ;-)
    Ja tam to lubię i jakoś mnie to nie stresuje co ma być to i tak będzie a chcem wiedzieć wcześniej żeby w pracy nie dźwigać

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • missbum Przyjaciółka
    Postów: 105 160

    Wysłany: 2 lipca 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985, masz rację, ja też wolę wcześniej testować, na wszelki wypadek żeby uważać na pewne rzeczy, np. w pracy.

    Prima, świetnie że masz pracę! :) i udanego wyjazdu! :) pogodę będziesz miała cudną

    s1985 lubi tę wiadomość

    Kropek [*] 21.01.2015 (8 tc)
    niedoczynność tarczycy
    vfrxd36.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jadę dopiero za tydzień :-P w nastepny weekend w niedzielę w termin mojej @. Jak przyjdzie to na pocieszenie będę miała morze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2015, 11:37

    Kikaaa, missbum lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majówka90 wrote:
    Dokladnie! I ile stresu odejdzie bez wpatrywania sie z cienie na testach ;-)
    Trzymam za was mocno kciuki!!! ;-)
    Kiedy testujesz? Na kiedy masz termin @?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Kiedy testujesz? Na kiedy masz termin @?
    Termin mam ba 11-12 lipca a testuję chyba 17 lipca ;-)
    A u Ciebie jak tam?

    s1985 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2015, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majówka90 wrote:
    Termin mam ba 11-12 lipca a testuję chyba 17 lipca ;-)
    A u Ciebie jak tam?
    Ja mam termin na 12 lipca - w najbliższą niedzielę. Póki co to ciężko określić odczucia bo od tego opału nie wiem co jest objawem a co efektem pogody. Jednak nie nastawiam się na nic.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tez jest ciągle duuuuuszno :(
    Ale jjem dużo więcej niż zwykle :)
    Ale to wszystko mogą być subiektywne odczucia, wszystko rozwiąże @ lub jej brak ;-)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 6 lipca 2015, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina, czy w poprzednim cyklu ponownie zbadałaś progesteron? Pytam z ciekawości, bo wspominałaś że wyszedł nie za wysoki - coś koło 8, gdzie norma była do 27. A w tym cyklu zamierzasz powtórzyć badanie? Ja dziś robiłam badanie poziomu progesteronu i wyszedł mi 15,71 gdzie norma w fazie lutealnej to 3,34 - 24,56.

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mam dziś smutny dzień :-( mój wykres wygląda tak samo jak w zeszłym cyklu identycznie, więc wiem, że z ciąży nici :-(
    Majówko u Ciebie po kilku dniach wyraźnie wzrosła temperatura :-) powodzenia! :-) ja już chyba przestaje mieć nadzieję na dziecko

  • ma_lina Ekspertka
    Postów: 169 202

    Wysłany: 6 lipca 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będę powtarzać badanie między 14 a 21dc. Niby mogłabym już jutro, ale chcę mieć pewność, że jest po owu, więc zaczynam mierzyć temperaturę. Ale będę brać luteinę dopochwowo, więc pewnie wynik badania będę trochę przekłamany.

    A twój wynik sugeruje, że owulacja była, więc czekamy na test! Kiedy planowany termin @?

    8zctp1.png
    sF2up2.png
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 7 lipca 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina, nie wiem kiedy będę testować. Za termin @ przyjęłam 14 lipca, ale pewna nie jestem bo odpuściłam wszelkie obserwacje cyklu (tempka, testy, śluz). Za dużo mnie to kosztowało psychicznie i chyba przez to się zablokowałam.

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • missbum Przyjaciółka
    Postów: 105 160

    Wysłany: 7 lipca 2015, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina, będziesz brała luteinę od owulacji? Zalecił ci to gin? Ja się pytałam o to mojej i mi nie pozwoliła nawet w przypadku pozytywnego testu, dopiero jak usg potwierdzi że to prawidłowa ciąża (a nie np. ektopowa). Sama nie wiem co z tym fantem zrobić, wolałabym jednak brać chociażby od pozytywnego testu. Zastanawiam się czy nie skonsultować się z innym lekarzem.

    Kropek [*] 21.01.2015 (8 tc)
    niedoczynność tarczycy
    vfrxd36.png
‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ