X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Problemy z zajściem w ciążę po poronieniu
Odpowiedz

Problemy z zajściem w ciążę po poronieniu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Missbum - temperaturę tylko do owulacji mierzę ;-)
    Chociaż do 15dpo poczekaj ;-)
    Czytałaś może sagę o rodzinie Casteel? To taki psychologiczny horror i mega wciąga, niedawno wyszla ostatnia część, właśnie czytam ;-)
    Iga - spokojnie, temperatura spadła Ci poniżej linii podstawowej? Jezeli nie to nic straconego ;-)

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajka wrote:
    Szkoda,że ja tak nie mogę, ale jak mój już przyjezdża do domu to też raczej z kalendarzem w ręce :D
    mojemu to akurat się udało i dlatego nie chcem ryzykować jakimiś tabletkami ;]

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • missbum Przyjaciółka
    Postów: 105 160

    Wysłany: 27 czerwca 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do 15 dpo? No co ty... tyle nie wytrzymam ;) Brak mi silnej woli w tej kwestii.

    Poprzednio testowałam w 13 dpo, wtedy wyszły wyraźne dwie kreski. Pamiętam, że w tamtym cyklu byłam pewna że nic z tego, brak objawów, ale nie zaczęłam plamić przed okresem i zrobiłam test "na odczepnego". Eh, podchodziłam wtedy do tematu bardzo na luzie.

    Zobaczymy jak długo wytrzymam nie testując ;)

    Kropek [*] 21.01.2015 (8 tc)
    niedoczynność tarczycy
    vfrxd36.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2015, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po swojej ciąży biochemicznej już nie mam takiego parcia na testowanie;)
    Mam nadzieję, ze dzis byl skok owulacyjny i zatestuję sobie w 40dc ;-)
    Jakby cos sie stalo na wczesnym etapie to nie chce znowu przechodzić przez ten stres..
    Moje poronienie biochemiczne nie roznilo sie niczym od @.

  • missbum Przyjaciółka
    Postów: 105 160

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za ciebie Majówka :)

    U mnie raczej nic z tego, w śluzie śladowe ilości krwi, test negatywny (11dpo). Nie udało się tym razem :( No cóż, do trzech razy sztuka, może lipiec będzie szczęśliwy?

    Kropek [*] 21.01.2015 (8 tc)
    niedoczynność tarczycy
    vfrxd36.png
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    missbum wrote:
    Trzymam kciuki za ciebie Majówka :)

    U mnie raczej nic z tego, w śluzie śladowe ilości krwi, test negatywny (11dpo). Nie udało się tym razem :( No cóż, do trzech razy sztuka, może lipiec będzie szczęśliwy?
    jak śladowe ilości krwi i 11dpo to może być dopiero zagnieżdżenie się więc kochana jeszcze nic straconego 3mamy kciuki ;)

    missbum lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mysle ze to może być zagniezdzenie ;-)

    s1985, missbum lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś w tym jest, zrób test 14 dpo, powinno juz być coś widać :)

    s1985, missbum lubią tę wiadomość

  • missbum Przyjaciółka
    Postów: 105 160

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niepoprawne optymistki z was, kochane jesteście :)

    Plamienie mi się zaczęło, nie implementacyjne tylko przed @ Swoje cyklem znam, chociaż chciałabym się mylić ;)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    Kropek [*] 21.01.2015 (8 tc)
    niedoczynność tarczycy
    vfrxd36.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dalej 3mam kciuki! :*
    Mnie dzis boli glowa :(

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    missbum wrote:
    Niepoprawne optymistki z was, kochane jesteście :)

    Plamienie mi się zaczęło, nie implementacyjne tylko przed @ Swoje cyklem znam, chociaż chciałabym się mylić ;)
    i jak robiłaś drugi test czy na bete idziesz?

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majówka90 wrote:
    Primka odezwij sie..;* Ja tu Internet w tel odpalam co chwilę, rozładuje go w jeden dzień!
    Cześć dziewczyny :-) przepraszam, że się nie odzywałam ale musiałam troszkę odchorować to wszystko i nabrać dystansu. 15 czerwca dostałam @ i dzisiaj jest mój 15 dzień cyklu. Ze staraniami nie szalejemy. Nie kozystam już z testów owulacyjnych. Temperaturę mierzę w miarę systematycznie i obserwuję śluz. Co do przytulanek w tym cyklu póki co tylko dwa. Nic na siłę. Aktualnie poszukuję pracy, bo dostałam informację o wypowiedzeniu dla mnie :-(
    Wczoraj poczułam, że wychodzi mi opryszczka. A dopiero co jakieś 3 miesiące temu skończyłam leczenie tabletkami na receptę, które miały załączyć wirusa aby szybko nie powrócił :-/ Zmartwiło mnie to, bo zawsze to była moja zmora. W styczniu, gdy straciłam ciążę lekarz powiedział mi, że opryszczka mogła być powodem obumarcia ciąży. Dzisiaj 15 dzień cyklu. Co myślicie? Jest to powód do niepokoju? Zwykle owulację mam między 14 a 15 dniem z tego co wyznacza kalendarz ovufriend

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Cześć dziewczyny :-) przepraszam, że się nie odzywałam ale musiałam troszkę odchorować to wszystko i nabrać dystansu. 15 czerwca dostałam @ i dzisiaj jest mój 15 dzień cyklu. Ze staraniami nie szalejemy. Nie kozystam już z testów owulacyjnych. Temperaturę mierzę w miarę systematycznie i obserwuję śluz. Co do przytulanek w tym cyklu póki co tylko dwa. Nic na siłę. Aktualnie poszukuję pracy, bo dostałam informację o wypowiedzeniu dla mnie :-(
    Wczoraj poczułam, że wychodzi mi opryszczka. A dopiero co jakieś 3 miesiące temu skończyłam leczenie tabletkami na receptę, które miały załączyć wirusa aby szybko nie powrócił :-/ Zmartwiło mnie to, bo zawsze to była moja zmora. W styczniu, gdy straciłam ciążę lekarz powiedział mi, że opryszczka mogła być powodem obumarcia ciąży. Dzisiaj 15 dzień cyklu. Co myślicie? Jest to powód do niepokoju? Zwykle owulację mam między 14 a 15 dniem z tego co wyznacza kalendarz ovufriend
    Martwiłam się ! :(
    Jasne, nie korzystaj z testów, mierz sobie temperaturę i obserwuj śluz ;) mi lekarz powiedział że taka silna chęc posiadania dziecka czasem po prostu działa jak blokada. Glowa dostaje sygnał że jest spina i wszystko na marne.. Ja kiedy zaszłam w ciąże to serduszkowanie było tylko dwa razy ;)
    Opryszczka? Taka na ustach? Ja się na tym nie znam ;/ mi się wydaje że lekarze we wszystkim upatrują ewentualnej możliwości utraty ciązy ale nie da się życ 9 miesięcy pod kloszem... więc nie zadręczaj się ;* Moze powiedz o tym swojemu ginekologowi?

    My staramy się od tego cyklu i jestem dwa dni po owulacji ale jakoś nie mam parcia na robienie testów - ciąża biochemiczna nauczyła mnie cierpliwości ;-)
    Wole życ w napięciu czy się udało czy nie niż przezyc kolejną traumę ;-)

    Ściskam mocno i cieszę się, że wróciłaś! ;-)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Cześć dziewczyny :-) przepraszam, że się nie odzywałam ale musiałam troszkę odchorować to wszystko i nabrać dystansu. 15 czerwca dostałam @ i dzisiaj jest mój 15 dzień cyklu. Ze staraniami nie szalejemy. Nie kozystam już z testów owulacyjnych. Temperaturę mierzę w miarę systematycznie i obserwuję śluz. Co do przytulanek w tym cyklu póki co tylko dwa. Nic na siłę. Aktualnie poszukuję pracy, bo dostałam informację o wypowiedzeniu dla mnie :-(
    Wczoraj poczułam, że wychodzi mi opryszczka. A dopiero co jakieś 3 miesiące temu skończyłam leczenie tabletkami na receptę, które miały załączyć wirusa aby szybko nie powrócił :-/ Zmartwiło mnie to, bo zawsze to była moja zmora. W styczniu, gdy straciłam ciążę lekarz powiedział mi, że opryszczka mogła być powodem obumarcia ciąży. Dzisiaj 15 dzień cyklu. Co myślicie? Jest to powód do niepokoju? Zwykle owulację mam między 14 a 15 dniem z tego co wyznacza kalendarz ovufriend
    witamy z powrotem wszystko na ludzie i bedzie dobrze c:)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • missbum Przyjaciółka
    Postów: 105 160

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Primasort - fajnie że się odezwałaś. Opryszczka to paskudztwo, kiedyś też miałam z tym problem. Z tego co pamiętam to są dwa typy wirusa i jeden jest gorszy od drugiego i nie sposób ustalić który się ma. Skonsultuj z lekarzem, może jest jakiś lek, który nie przeszkadza staraniom. A do powstania dziecka jest potrzebny tylko jeden raz! ;)

    Majówka, też słyszałam, że ponoć takie mocne pragnienie zajścia w ciążę to też stres i paradoksalnie przeszkadza.

    s1986 - nie powtarzałam testu, dopiero 12 dpo, poczekam do środy, pewnie @ przyjdzie.

    Kropek [*] 21.01.2015 (8 tc)
    niedoczynność tarczycy
    vfrxd36.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Missbum mam nadzieję, że @ nie przyjdzie. Kiedy masz termin @?

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    missbum wrote:
    Primasort - fajnie że się odezwałaś. Opryszczka to paskudztwo, kiedyś też miałam z tym problem. Z tego co pamiętam to są dwa typy wirusa i jeden jest gorszy od drugiego i nie sposób ustalić który się ma. Skonsultuj z lekarzem, może jest jakiś lek, który nie przeszkadza staraniom. A do powstania dziecka jest potrzebny tylko jeden raz! ;)

    Majówka, też słyszałam, że ponoć takie mocne pragnienie zajścia w ciążę to też stres i paradoksalnie przeszkadza.

    s1986 - nie powtarzałam testu, dopiero 12 dpo, poczekam do środy, pewnie @ przyjdzie.
    my tu musimy być za ciebie optymistkami ;)

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • pucek Autorytet
    Postów: 2398 3082

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Missbum trzymam kciuki

    3jgx3e3k4o8x3ff9.png
    Kochamy Cię maleństwo <3
    gr3nn7pysxbmhwee.png
    13.06.2015
    Kochamy i tęsknimy...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! :-)
    Opryszczka wyszła mi na całego ale ją poskromiłam. Stosuję wszystkie możliwe domowe metody od pasy do zębów, smarowanie octem po pastę cynkową. No i kuracja witaminami C i B.
    Ovufriend wyznaczył mi owulację dziś na 13dc. U mnie mało starań w tym miesiącu bo dwa: w 12dc i 14dc. Ale może...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Cześć dziewczyny! :-)
    Opryszczka wyszła mi na całego ale ją poskromiłam. Stosuję wszystkie możliwe domowe metody od pasy do zębów, smarowanie octem po pastę cynkową. No i kuracja witaminami C i B.
    Ovufriend wyznaczył mi owulację dziś na 13dc. U mnie mało starań w tym miesiącu bo dwa: w 12dc i 14dc. Ale może...
    Kochana olej to ile razy było, jak ma byc maluszek to i tak będzie! ;*
    nie zadręczaj się tym tak bo tylko nakręcasz pętle stresu..
    Swoim myśleniem i tak niczego nie zmienisz ;-)
    Staraj się zajmowac sobie czymś czas. Wiem, że to trudne bo każda z nas, która tutaj jest chciałaby zajsc w ciąże jak najszybciej, ale skoro masz wszystkie wyniki dobre to tylko kwestia czasu aż zobaczysz dwie kreseczki! ;-) i tego musisz się trzymac ;)
    Ja za was mocno trzymam kciuki!
    Z testami wstrzymaj się conajmniej do dwóch dni po terminie @ bo po co niepotrzebnie wpędzac się w rozmyślania... ;-)

‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ