X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Puste jajo/ciąża bezzarodkowa
Odpowiedz

Puste jajo/ciąża bezzarodkowa

Oceń ten wątek:
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 10303 14067

    Wysłany: 14 sierpnia, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nellien wrote:
    Dostaje do głowy, nie wiem jak dotrwam do jutra tylko po to, by usłyszeć wyrok ☹️
    No i jak się to potoczyło?

    siesiepy lubi tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    On 34l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo nieśmiałe ⏸️ -> 11.06 ⏸️ -> 12.06 ⏸️
    🔹14.06 126,27 prog. 42,12->16.06 263,26 prog. 38,46, 17.06 339.86, prog. 50.3 -> 19.06 948,19 prog.52.01
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy w macicy GS 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm Misia Haribo
    🔹27.07 10+2 krwawienie, szpital 3.44 cm łobuza 🥰
    🔹05.08 11+5 prenatalne 5.26 cm zdrowego synka 💙
    🔹13.08 12+6 6.5 cm akrobaty 💙
    🔹03.09 15+6 (wg USG 16+6) 11 cm i 151 g śpiocha 💙

    Walcz maluszku 🙏❤️🫶
    preg.png
  • Nellien Znajoma
    Postów: 20 1

    Wysłany: 15 sierpnia, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    No i jak się to potoczyło?

    Jestem już po łyżeczkowaniu.

  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 10303 14067

    Wysłany: 15 sierpnia, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nellien wrote:
    Jestem już po łyżeczkowaniu.
    Przykro mi 😔

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    On 34l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo nieśmiałe ⏸️ -> 11.06 ⏸️ -> 12.06 ⏸️
    🔹14.06 126,27 prog. 42,12->16.06 263,26 prog. 38,46, 17.06 339.86, prog. 50.3 -> 19.06 948,19 prog.52.01
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy w macicy GS 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm Misia Haribo
    🔹27.07 10+2 krwawienie, szpital 3.44 cm łobuza 🥰
    🔹05.08 11+5 prenatalne 5.26 cm zdrowego synka 💙
    🔹13.08 12+6 6.5 cm akrobaty 💙
    🔹03.09 15+6 (wg USG 16+6) 11 cm i 151 g śpiocha 💙

    Walcz maluszku 🙏❤️🫶
    preg.png
  • BorówkowaGłowa Autorytet
    Postów: 477 732

    Wysłany: 17 sierpnia, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi Nellien, u mnie niestety też nie skończyło się dobrze i też jestem już po zabiegu. Trzymaj się i powodzenia w dalszych staraniach.

    36 cs
    3 IUI 🍀
    04.23 - Hello, world 🤱

    1 cs
    08.24 💔
  • White493 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 19 sierpnia, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie. Od miesiąca borykam się z problemem pustego jaja płodowego i przewertowałam już całe forum tutaj i wszystkie strony. Teraz proszę o poradę. Tak w skrócie przedstawię swój historię. 18 lipca pozytywy test ciążowy zaraz później wizyta ale byli za wcześnie żeby coś stwierdzić lekarz kazał przyjść za tydzień dwa. Po tygodniu krawienie i ból, tego samego dnia wizyta u lekarza i stwierdzony krwiak podkosmowkowy, różnie może być stwierdził lekarz. Tydzień później kolejna wizyta, lekarz powiedział że brak czynności serca i zarodka, odklejająca się kosmówki nie rokuje to dobre. Dał progesteron i kazał przyjść za tydzień do kontroli. Po tygodniu nadal nic. Jajo 1,3cm (tydzień szybciej 1cm). Puste jajo. Wg ostatniej miesiączki 8 tydzień. Dał skierowanie na betę i do szpitala. Mówił też że wygląda jakby miało się samo poronić więc można czekać w domu. Jednak wyniki bety rosną, pierwszy ponad 9tysiecy a drugi ponad 11tysiecy. Lekarz prowadzący który jest jednocześnie ordynatorem w szpitalu powiedział że w szpitalu mogą mi podać leki poronne dopiero jak beta zacznie spadać mimo że nie ma już żadnej nadzieji, więc czekać i powtarzać wyniki prywatnie i wtedy się zgłosić. Ja już wariuję w domu bo cała ta sytuacja trwa miesiąc, od początku w napięciu i niepewności co dalej. A teraz nie wiem co robić. Czy jechać do innego szpitala i jest nadzieja że po badaniu USG podadzą mi tabletki czy czekać w nieskończoność na spadającą betę. Za chwilę kończę urlop i muszę wrócić do pracy, ciągle rosnę mimo że ciąża się nie rozwija, mam mdłości i tak bardzo chciałabym mieć to już za sobą 😭

  • BorówkowaGłowa Autorytet
    Postów: 477 732

    Wysłany: 19 sierpnia, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej White, przykro mi że przez to przechodzisz. Na Twoim miejscu spróbowałabym w innym szpitalu. Ja miałam pozytywny test 10 lipca, na wizycie 6+5 nie było zarodka, na 7+5 był z bijącym serduszkiem, a na 9+0 tej samej wielkości bez czynności serduszka. Lekarz u którego byłam w 9+0 też był ordynatorem na gin-poł i kazał mi dwa razy powtórzyć betę i przyjść za tydzień. Na szczęście mój lekarz jest ogarnięty i powiedział że nie ma na co czekać, kazał mi się zgłosić do szpitala i jestem mu za to wdzięczna. W piątek przyjęto mnie na oddział, dostałam tabletki a potem jak ruszyło miałam zabieg. I chociaż to wszystko jest trudne to cieszę się że to już za mną. Dlatego polecam Ci spróbować w innym miejscu. Też miałam mdłości itp i to źle działało na moją głowę. Jeśli u Ciebie było już widać odklejającą się kosmówkę to może samo ruszy, ale kto wie ile to jeszcze zajmie...

    36 cs
    3 IUI 🍀
    04.23 - Hello, world 🤱

    1 cs
    08.24 💔
  • White493 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 19 sierpnia, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konsultowałam u dwóch lekarzy i diagnoza ta sama puste jajo, nie ma szans. Kazal zrobić betę żeby przyspieszyć pobyt w szpitalu inpofsnie leków. Ale ku jego zdziwieniu gdy okazało się że beta rośnie powiedział że trzeba czekać. Ale to jest totalnie bezduszne. Usłyszałam odpowiedź że ,,takie mamy prawo, wie pani jak jest, u nas w szpitalu można podać leki dopiero gdy beta spada bo samo USG to za mało”. I mam już taki mętlik w głowie. Mam skierowanie ale te wyniki. Obawiam się że jak pojadę do innego szpitla to o ile mnie tam przyjmą w ogóle to będą mnie trzymać tak długo aż beta zacznie spadać, a mam w domu 3latke wolałabym tego uniknąć. W domu pojedyncze krwawienia ale bardzo małe i krótkie.

  • BorówkowaGłowa Autorytet
    Postów: 477 732

    Wysłany: 19 sierpnia, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White w tym drugim szpitalu do którego pojechałam nikt mnie nie pytał o betę, potwierdzili po prostu fakt przez badanie USG. Wiec to nie jest zasada każdego szpitala chyba. Tym bardziej że krwawisz więc możesz się zgłosić na izbę przyjęć z objawami. Ja byłam o 8 na IP i o 20 wyszłam do domu. Zawsze możesz przy przyjęciu zapytać o procedurę i jeśli preferują postawę wyczekującą to się nie zgodzić.

    36 cs
    3 IUI 🍀
    04.23 - Hello, world 🤱

    1 cs
    08.24 💔
  • White493 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 19 sierpnia, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję. Chyba tak właśnie zrobię b to czekanie jest wykańczające😞😞

  • Nellien Znajoma
    Postów: 20 1

    Wysłany: 21 sierpnia, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zgłosiłam się do szpitala i zrobili mi betę. Zaczęła spadać, w sobotę miałam ponad 50 tys. a we wtorek w szpitalu 41. Ja poprosiłam o zabieg, nie dali mi żadnych tabletek. Zależało mi, żeby tego samego dnia wyjść do domu i tak też się stało.
    Bardzo Wam współczuję, że przez to przechodzicie ☹️. Ja czuję ogromną złość i niesprawiedliwość, nie wiem, czy jeszcze kiedyś zdecyduję się próbować.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia, 11:37

  • Daisy___ Autorytet
    Postów: 269 381

    Wysłany: 21 sierpnia, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nellien wrote:
    Ja zgłosiłam się do szpitala i zrobili mi betę. Zaczęła spadać, w sobotę miałam ponad 50 tys. a we wtorek w szpitalu 41. Ja poprosiłam o zabieg, nie dali mi żadnych tabletek. Zależało mi, żeby tego samego dnia wyjść do domu i tak też się stało.
    Bardzo Wam współczuję, że przez to przechodzicie ☹️. Ja czuję ogromną złość i niesprawiedliwość, nie wiem, czy jeszcze kiedyś zdecyduję się próbować.

    Nellien, bardzo mi przykro, miałam nadzieję, że zarodek się pojawi :(

    👧 07.2022
  • BorówkowaGłowa Autorytet
    Postów: 477 732

    Wysłany: 22 sierpnia, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nellien ja już mam maluszka w domu, jak widzisz po mojej stopce starania o niego trochę trwały i były trudne, ale codziennie dziękuję za to że go mam, bo to inny poziom szczęścia. Przejdź teraz ten trudny czas, a jak poczujesz że jesteś gotowa to walcz bo warto 💝

    36 cs
    3 IUI 🍀
    04.23 - Hello, world 🤱

    1 cs
    08.24 💔
  • ineska12 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 2 września, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pandzia 🐼 wrote:
    Hej, u mnie 2x puste jaja. Za pierwszym razem beta przyrastała w normie albo nieco poniżej normy, w drugim przypadku już nie chcialam się stresować i sprawdzać przyrostu. Za pierwszym razem poronienie nastąpiło samoistnie, wszystko się oczyściło - ok 8tc, 2ms od om.
    Po tej ciąży od razu zaszłam w kolejną i znów puste jajo. Tym razem lekarz chciał mi wystawić skierowanie do szpitala bądź tabletki. Wybrałam to drugie , bardzo nie chciałam łyżeczkowania i później wielu lekarzy powiedziało,że dobrze że odbyło się bez łyżeczkowania. Jednak mogą wystąpić po tym powiklania.
    W dwóch przypadkach ładne jajo, puste bez YS.

    Jeżeli źle się czujesz i nie chcesz już w tym stanie "zawieszenia" trwać to po prostu poproś lekarza o przyjęcie na oddział.

    co było przyczyną 2 pustych jaj? mam obecnie taką samą sytuację, jeszcze nie robiłam żadnych badań

‹‹ 10 11 12 13 14
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 faktów o karmieniu piersią, o których nie miałaś pojęcia

Czy wiesz, że karmienie piersią może zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór jajnika oraz piersi? A czy słyszałaś, że mleko matki zmienia się nawet w trakcie jednej sesji karmienia? Poznaj 7 faktów ciekawych i nieoczywistych faktów na temat karmienia piersią! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ