Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Tęczowa ciąża i macierzyństwo
Odpowiedz

Tęczowa ciąża i macierzyństwo

Oceń ten wątek:
  • jo_ana Autorytet
    Postów: 5512 6252

    Wysłany: 19 marca 2022, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny czy ktoś może ma na odsprzedanie neoparin 0,4? Jeśli tak proszę o wysłanie zaproszenia.

    5 lat walki o nasz cud 🌈
    11/2021 9/12 tc 💔

    🔸 IVF: 03/2024
    14/05 (N) I FET ❄️ cb ?
    15/06 (N) II FET ❄️ cb 💔
    13/08 (S) III FET ❄️ 5/7 tc 💔
    30/12 (S) IV FET ❄️ nieudany

    09/06 (S) V FET ❄️ 🌈🍀
    Nasza córeczka jest już z nami 💖
    20.02.2026 (39+2) CC 3790g 56 cm

    age.png
  • Ewelin234 Przyjaciółka
    Postów: 169 26

    Wysłany: 9 kwietnia 2022, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!

    Tak mi się o Was dziś pomyślało i zastanawiałam się czy to forum istnieje jeszcze. Szukałam informacji na inne tematy i myślę zajrzę i tu. Mam nadzieję że wszystko u was Ok. Ja kiedyś miałam zamiar napisać, ale kompletnie nie mam teraz na nic czasu... Właśnie obok mnie śpi moja kochana cudowna tęczowa prawie 3 letnia córcia i 6 miesięczna kochana, cudowna druga córeczka, urodzona w październiku. Jestem tak okropnie szczęśliwa że je mam i jak patrzę na nie to nie ma dla mnie nic piękniejszego i cenniejszego w życiu niż moje dzieci. Tak Mam dwoje wspaniałych dzieci co jest dla mnie momentami nie do uwierzenia, przeszłość wydaje się być złym koszmarem, ale rozrywa się czasem serce na myśl, że mogło by być ich troje... trzymajcie się 😉 wszystkiego dobrego

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • igle Ekspertka
    Postów: 379 95

    Wysłany: 4 maja 2022, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika1916 wrote:
    Czesc dziewczyny,
    U nas wszystko dobrze się skończyło. Donosiłam dzidziusia, 37+0 urodzila sie Justynka. Po stracie naszych czworaczków zaświeciło dla nas słońce ❤
    Jestem pewna ze czuwały i nadal czuwaj nad nami. Bywa różnie ale jest pięknie ❤ teraz ogarnia stres czy dobrze sie nia zajmujemy czy wszystko jest ok 🥲


    Gratulacje! Trochę spóźnione co prawda, wybacz.
    Ja również uważam że moi chłopcy nad nami czuwali i pilnował żeby braciszek. bezpiecznie przyszedł na świat

    I&L czerwiec 2017 26tc

    Teczowy A. czerwiec 2020

    iv09i09kwy7ert6d.png
  • igle Ekspertka
    Postów: 379 95

    Wysłany: 4 maja 2022, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelin234 wrote:
    Cześć dziewczyny!

    Tak mi się o Was dziś pomyślało i zastanawiałam się czy to forum istnieje jeszcze. Szukałam informacji na inne tematy i myślę zajrzę i tu. Mam nadzieję że wszystko u was Ok. Ja kiedyś miałam zamiar napisać, ale kompletnie nie mam teraz na nic czasu... Właśnie obok mnie śpi moja kochana cudowna tęczowa prawie 3 letnia córcia i 6 miesięczna kochana, cudowna druga córeczka, urodzona w październiku. Jestem tak okropnie szczęśliwa że je mam i jak patrzę na nie to nie ma dla mnie nic piękniejszego i cenniejszego w życiu niż moje dzieci. Tak Mam dwoje wspaniałych dzieci co jest dla mnie momentami nie do uwierzenia, przeszłość wydaje się być złym koszmarem, ale rozrywa się czasem serce na myśl, że mogło by być ich troje... trzymajcie się 😉 wszystkiego dobrego

    Ewelin, fajnie że się odezwałaś, czasem się zastanawiam co u dziewczyn, które poznałam w czasie kiedy trafiłam na forum. Gratulacje córeczki.
    A powiedz jak t było z kolejną ciążą? Też taka stresująca jak pierwsza po stracie?

    I&L czerwiec 2017 26tc

    Teczowy A. czerwiec 2020

    iv09i09kwy7ert6d.png
  • igle Ekspertka
    Postów: 379 95

    Wysłany: 4 maja 2022, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaa wrote:
    Gratuluję ❤

    Igle a jak sytuacja z mężem? Doszliście do porozumienia? Jest lepiej?

    U mnie jak widzicie walka nadal trwa..wierzę,że w tym roku będę mogła w 100% dołączyć do tego wątku i w końcu napisać "mi także się udało" :)


    Misia, przepraszam że dopiero odpisuję, czytam na bieżąco ale weny i sił czasem brak do pisania . Śledzę twoje wpisy, bardzo Ci kibicuję i wierzę że jutro pochwalisz się swoim szczęściem. Myślę że wiele dziewczyn z forum czeka razem z Tobą na Bartusia...

    U mnie dobrze wszystko. Pewne rzeczy ułożyłam sobie w głowie i postanowiłam przestać na kogokolwiek liczyć. Od tej pory żyje mi się ciut lepiej. Mój Aleksander jest juz takim dużym chłopcem że mogę wiele z nim zrobić. Bez niego niekoniecznie, bo mój mąż egoista ma zawsze swoje sprawy i rzeczy do zrobienia, ale już przywykłam. Czasem mi tylko szkoda bo czuje się tylko mamą, synek jest do mnie tak przywiązany że z nikim nie usnie. W sobotę chcialam posiedzieć z koleżanką wieczorem, mąż poszedł go położyć to się darł w nieboglosy. Byłam trochę zła, ale kiedy przyszłam, przytulił się i od razu zasnął to mi minęło. Kocham go nad życie.
    Czekam aż jutro ty napiszesz o swoim szczęściu.

    I&L czerwiec 2017 26tc

    Teczowy A. czerwiec 2020

    iv09i09kwy7ert6d.png
‹‹ 23 24 25 26 27
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieudane in vitro nie przekreśla marzeń o dziecku – sprawdź, jak dobrze przygotować się do kolejnej próby.

Wiele par zmagających się z niepłodnością doświadcza ogromnego rozczarowania, gdy procedura in vitro nie kończy się ciążą. Choć taka sytuacja bywa trudna i często rodzi poczucie bezradności, nie oznacza to, że z marzenia o dziecku trzeba zrezygnować. Niepowodzenie nie przekreśla szans na sukces – przeciwnie, może stać się ważnym momentem, by zatrzymać się, dokładniej przeanalizować przebieg leczenia i lepiej przygotować się do kolejnej próby.

CZYTAJ WIĘCEJ