X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Tęczowa ciąża i macierzyństwo
Odpowiedz

Tęczowa ciąża i macierzyństwo

Oceń ten wątek:
  • jo_ana Autorytet
    Postów: 3663 3409

    Wysłany: 19 marca 2022, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny czy ktoś może ma na odsprzedanie neoparin 0,4? Jeśli tak proszę o wysłanie zaproszenia.

    🌱Rozpoczęcie starań 01/2021
    👼🏻 Poronienie 9/12 tc 11/2021

    ♀ 90’
    ✖️ AMH 9,89 | PAI 1 homo | MTHFR hetero | niedobór białka S wolnego 62% | podwyższony czynnik krzepnięcia VIII 169% | cienkie endometrium
    ✔️histeroskopia | CD138 poniżej 1/10 HPF

    ♂87’
    ✖️ Teratozoospermia morfo 0%
    ✔️ Ilość, ruch, fragmentacja DNA 11% , USG prawidłowe

    Moje ♡ 𝑊𝑒𝑟𝑜𝑛𝑖𝑘𝑎 04.2011
    ———————————————————
    Od 2023 KLINIKA W NL
    🔸 5 x stymulacja
    🔸 3 x IUI
    🍀 03/2024 IVF protokół krótki
    pobrano 31 🥚 zapłodniono 24, mamy 18 ❄️
  • Ewelin234 Przyjaciółka
    Postów: 169 26

    Wysłany: 9 kwietnia 2022, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!

    Tak mi się o Was dziś pomyślało i zastanawiałam się czy to forum istnieje jeszcze. Szukałam informacji na inne tematy i myślę zajrzę i tu. Mam nadzieję że wszystko u was Ok. Ja kiedyś miałam zamiar napisać, ale kompletnie nie mam teraz na nic czasu... Właśnie obok mnie śpi moja kochana cudowna tęczowa prawie 3 letnia córcia i 6 miesięczna kochana, cudowna druga córeczka, urodzona w październiku. Jestem tak okropnie szczęśliwa że je mam i jak patrzę na nie to nie ma dla mnie nic piękniejszego i cenniejszego w życiu niż moje dzieci. Tak Mam dwoje wspaniałych dzieci co jest dla mnie momentami nie do uwierzenia, przeszłość wydaje się być złym koszmarem, ale rozrywa się czasem serce na myśl, że mogło by być ich troje... trzymajcie się 😉 wszystkiego dobrego

    Karolka. lubi tę wiadomość

  • igle Ekspertka
    Postów: 378 95

    Wysłany: 4 maja 2022, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika1916 wrote:
    Czesc dziewczyny,
    U nas wszystko dobrze się skończyło. Donosiłam dzidziusia, 37+0 urodzila sie Justynka. Po stracie naszych czworaczków zaświeciło dla nas słońce ❤
    Jestem pewna ze czuwały i nadal czuwaj nad nami. Bywa różnie ale jest pięknie ❤ teraz ogarnia stres czy dobrze sie nia zajmujemy czy wszystko jest ok 🥲


    Gratulacje! Trochę spóźnione co prawda, wybacz.
    Ja również uważam że moi chłopcy nad nami czuwali i pilnował żeby braciszek. bezpiecznie przyszedł na świat

    I&L czerwiec 2017 26tc

    Teczowy A. czerwiec 2020

    iv09i09kwy7ert6d.png
  • igle Ekspertka
    Postów: 378 95

    Wysłany: 4 maja 2022, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelin234 wrote:
    Cześć dziewczyny!

    Tak mi się o Was dziś pomyślało i zastanawiałam się czy to forum istnieje jeszcze. Szukałam informacji na inne tematy i myślę zajrzę i tu. Mam nadzieję że wszystko u was Ok. Ja kiedyś miałam zamiar napisać, ale kompletnie nie mam teraz na nic czasu... Właśnie obok mnie śpi moja kochana cudowna tęczowa prawie 3 letnia córcia i 6 miesięczna kochana, cudowna druga córeczka, urodzona w październiku. Jestem tak okropnie szczęśliwa że je mam i jak patrzę na nie to nie ma dla mnie nic piękniejszego i cenniejszego w życiu niż moje dzieci. Tak Mam dwoje wspaniałych dzieci co jest dla mnie momentami nie do uwierzenia, przeszłość wydaje się być złym koszmarem, ale rozrywa się czasem serce na myśl, że mogło by być ich troje... trzymajcie się 😉 wszystkiego dobrego

    Ewelin, fajnie że się odezwałaś, czasem się zastanawiam co u dziewczyn, które poznałam w czasie kiedy trafiłam na forum. Gratulacje córeczki.
    A powiedz jak t było z kolejną ciążą? Też taka stresująca jak pierwsza po stracie?

    I&L czerwiec 2017 26tc

    Teczowy A. czerwiec 2020

    iv09i09kwy7ert6d.png
  • igle Ekspertka
    Postów: 378 95

    Wysłany: 4 maja 2022, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaa wrote:
    Gratuluję ❤

    Igle a jak sytuacja z mężem? Doszliście do porozumienia? Jest lepiej?

    U mnie jak widzicie walka nadal trwa..wierzę,że w tym roku będę mogła w 100% dołączyć do tego wątku i w końcu napisać "mi także się udało" :)


    Misia, przepraszam że dopiero odpisuję, czytam na bieżąco ale weny i sił czasem brak do pisania . Śledzę twoje wpisy, bardzo Ci kibicuję i wierzę że jutro pochwalisz się swoim szczęściem. Myślę że wiele dziewczyn z forum czeka razem z Tobą na Bartusia...

    U mnie dobrze wszystko. Pewne rzeczy ułożyłam sobie w głowie i postanowiłam przestać na kogokolwiek liczyć. Od tej pory żyje mi się ciut lepiej. Mój Aleksander jest juz takim dużym chłopcem że mogę wiele z nim zrobić. Bez niego niekoniecznie, bo mój mąż egoista ma zawsze swoje sprawy i rzeczy do zrobienia, ale już przywykłam. Czasem mi tylko szkoda bo czuje się tylko mamą, synek jest do mnie tak przywiązany że z nikim nie usnie. W sobotę chcialam posiedzieć z koleżanką wieczorem, mąż poszedł go położyć to się darł w nieboglosy. Byłam trochę zła, ale kiedy przyszłam, przytulił się i od razu zasnął to mi minęło. Kocham go nad życie.
    Czekam aż jutro ty napiszesz o swoim szczęściu.

    I&L czerwiec 2017 26tc

    Teczowy A. czerwiec 2020

    iv09i09kwy7ert6d.png
‹‹ 23 24 25 26 27
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ