X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Trzy nieudane ciąże, nie pomógł nawet Clexane
Odpowiedz

Trzy nieudane ciąże, nie pomógł nawet Clexane

Oceń ten wątek:
  • Kikaaa Przyjaciółka
    Postów: 293 39

    Wysłany: 24 listopada 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabka próbuj nie ma na co czekać, bo ja 3 cykle stymulowane miałam i chyba na mnie to źle działało bo miałam swoją owulację i nic zupełnie a teraz jestem na tzw "odtruciu" będzie 3 cykl i jakoś nie może zaskoczyć a wszystko ok, nawet lepiej się czuję, to zależy od trafności tak więc nie ma na co czekać :)

    ?pokaz=69995759d13fdd9bc.png


    Aniołek 4.03.2014
    Pusty pęcherzyk 11.03.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kikaaa dziekuję.
    Ja jestem w dobrej sytuacji że owulka jest, zachodzę na pstryknięcie a ciąża się nie utrzymuje, endometrium też ok.
    Biorę acard na własną rękę,da dni w tyg większa dawka letroxu o 100,fembion, folik metylowany dawka 2mg,magnez wit D, jestem po hsg dojdzie meta i cos jeszcze.
    czasami się czuje jak lekoman :-)a nawet jak babcia hihi

    kikaa a czemu stymulacja ?co u ciebie nie tak ?

    wiem wiem nie ma na co czekać. Wiek goni . Ale przeraza mnie 4 ciąża w tym roku . Ale strasznie mnie korci żeby działać :-) A co ma byc to bedzie mam to w d......!!!!
    jak się nie uda to zostaje mi jakiś profesorek Kurpisz w Poznaniu .
    Własnie czytam opinie . i oczywiście zmiana pracy żeby mieć za co się leczyć.
    Dobrze ze te badania jakies porobiłam co mu potrzebne będa to będzie trzeba zrobić tylko kilka. Ale kasa na leczenie potrzebna . Mysle o swojej działalności ale na razie skupie sie na tym co jest. OOOOOOOO mąz by się ucieszył że jestem swoim szefem hihi

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 24 listopada 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabko dzięki za linki o hashimoto. Czytam i notuje. Ja też szybko zachodze i równie szybko ronie:-( tylko ja w tych cyklach w których zaszlam stosowalam żel conceive plus i tak myślę że bez niego być może do zapłodnienia wogóle by nie doszło a tak on transportowal też te slabsze plemniki...tak sobie to tłumaczę. ..żel wyrzucilam...

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas jesteśmy w takiej samej sytuacji.
    Ja w ostatniej poroniona ciąży w październiku też użyłam pierwszy raz tego żelu i się nie zgadzam z tobą. Czy z nim czy bez ronie tak samo szybko jak zachodze. W czym innym problem leży a żel mi sprawiał więcej przyjemności czyt. Poślizg hihi

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 24 listopada 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja akurat dwa cykle go uzylam a dwa nie, w tych w których go uzylam zaszlam i poronilam. Być może przypadek

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka!
    Bartusiowa Mamo ja chce tylko powiedziec,ze jak bedziesz chciała brac Acard to lepiej wczesniej zaczac aby organizm sie wysycił ale nie bierz wtedy wit K2 bo jedno drugiemu zaprzecza tak samo gdy bierze sie CLexane to juz nie K2 bo ta witamina jest na wieksza krzepliwosc!
    a Acard rzeczywiscie jest na lepsze przepływy mysle,ze dobrze wymysliłas!

    wiem,ze wiele z Was stosuje diete bezglutenowa ja juz sie kilka razy wypowiadałam i mysle,ze jest to kazdej z Was decyzja ale chce tylko powiedziec,ze jak ja rygorystycznie bedziecie stosowac to uwazajcie i to bardzo gdy bedziecie chciały ja odstawic !!!! moze spowodowac to nawet celiakie bo jelita nie beda przyzwyczajone do glutenu!
    No i pamietajcie o uzupełnianiu podczas diety witamin z grupy B !!!
    DObrego dnia życze <3

    APS, Kamilka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2015, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inessa powiedz mi a ty masz hashimoto?
    Ja po ostatniej wizycie u endo mówiła żeby nie stosować diety rygorystycznie tylko jeść z umiarem te rzeczy zakazane. Nie dać się zwariować! Ja sama odrzucilam nabiał choć nie powiem czasami mam ochotę na ser żółty (zamieniłem go na kozi),drzucilam więcej warzyw surowych albo na parze,smażone.mięso smażone bez oleju a w papierze kotlet raz w tygodniu.
    Moim zdaniem po co sobie żałować wystarczy jeść jedzenie w wielkości garści własnej, ograniczyć słodkości no i to po czym źle się czujemy,owoc do godz 14.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2015, 13:48

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 24 listopada 2015, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też jestem zdania żeby nie dać się zwariowac bo faktycznie po odstawieniu mleka i glutenu organizm może dostać szoku, nie lubię takich eksperymentów, alergii nie mam, odstawie pieczywo, słodycze, mleko.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2015, 14:02

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas ja tak zrobiłam. Co do słodyczy są różne przepisy w necie bez cukru, z mak przeróżnych itd wystarczy poszukać i sobie coś zrobić w ostateczności w sklepach na półkach znajdziemy ciasta,ciasteczka bez cukru na półce ze zdrowa zywnoscia:-)
    Ja właśnie zjadłam babeczke z mąki ryżowej z biedronki ale mam banana na gębie:-)
    Teraz pichcie gołąbki z ryżem brązowym ale zapieke je w piekarniku:-)

    Inessa pozwoliłam sobie wejść na twoj wątek progesteron.tak sobie czytam o progesteronie a może to u mnie on jest problemem. W 7dpo miałam wynik 13. Kiedy wypadało by się zgłosić do gina po dupka czy luteine żeby zagnieżdżilo się. Pytam bo ty w temacie a ja zaczęłam czytać hihi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2015, 14:18

  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 24 listopada 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki :) Ja dziś w fatalnym nastroju. Chciałam zrobić te badania na zespół antyfosfolipidowy i dupa - lekarzowi się skierowania nie zapisały. Umówiłam się na czwartek do jakiegoś młodszego to moze sobie lepiej z tym poradzi. A jak nie to pierdziele, zrobię prywatnie. Nie mam już siły się o wszystko wykłócać.

    I wiecie co sobie przypomniałam? Po pierwszym poronieniu w szpitalu zrobili mi beta hcg. Musiałam 2 razy oddawać krew do w pierwszej probówce zrobił się skrzep. I wyczytałam, że to może oznaczać nadkrzepliwość krwi. Moja boląca cały czas noga w ciąży też mogła oznaczać, że coś złego się tam dzieje. No i szlak mnie trafia, bo nikt mi nie powiedział, że to mogą być problemy z krzepliwością i, że coś może się stać dziecku.

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2015, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie smutaj się.Idź sobie kup do apteki acard i 1 tableyeczke łykaj tak na wszelki wypadek przez cały cykl.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2015, 16:13

  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 24 listopada 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz Żabko dzisiaj to nawet nie jest smutek, po prostu jakaś taka dzika wściekłość na cały ten system. Nie wiem ile razy trzeba stracić dziecko, żeby coś do tych durnych lekarzy dotarło.
    Acardu wolałabym na razie nie brać dopóki się nie skonsultuje z jakimś lekarzem od poronień. Najpewniej i tak go dostane profilaktycznie z Clexane, ale jakby nie patrzeć to coś co lekko rozrzedza krew. Ale i tak żałuję, że go nie brałam w ciąży :/

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2015, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak choruje na Haschimoto ale lekarz nie zalecał mi diety zreszta i tak mam diety zwiazane z moimi chorobami wiec jak bym miała jeszcze cos stosowac to chyba bym osiwiała :P
    ja musze pilnowac tarczycy bo mam tez guzotorbiele ale u mnie choroby tarczycy sa dziedziczne niestety.

    A co do progesteronu napewno jeden wynik o niczym nie swiadczy podstawowe badanie aby chociaz czesciow ocenic czy jest prawidłowy poziom trzeba powtorzyc chociaz 3 razy w cyklu czyli w 7dpo 9dpo oraz 11 dpo i niestety albo stety -chodzi o finanse głównie- najlepiej wykonac go razem z estradiolem bo oba hormony sa bardzo potrzebne dla utrzymania ciazy zwłaszcza w poczatkowym etapie !!!!
    a progesteron powinno zaczac sie brac od 3 dnia po owulacji !!!!!

    Wiaterku rozumiem Twoja wsciekłosc zwłaszcza na system i lekarzy i z całego serca CI wspołczuje i zycze abys trafiła na super ginekologa <3

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 24 listopada 2015, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabka04 wrote:
    Kas ja tak zrobiłam. Co do słodyczy są różne przepisy w necie bez cukru, z mak przeróżnych itd wystarczy poszukać i sobie coś zrobić w ostateczności w sklepach na półkach znajdziemy ciasta,ciasteczka bez cukru na półce ze zdrowa zywnoscia:-)
    Ja właśnie zjadłam babeczke z mąki ryżowej z biedronki ale mam banana na gębie:-)
    Teraz pichcie gołąbki z ryżem brązowym ale zapieke je w piekarniku:-)

    Inessa pozwoliłam sobie wejść na twoj wątek progesteron.tak sobie czytam o progesteronie a może to u mnie on jest problemem. W 7dpo miałam wynik 13. Kiedy wypadało by się zgłosić do gina po dupka czy luteine żeby zagnieżdżilo się. Pytam bo ty w temacie a ja zaczęłam czytać hihi
    Te babeczki w biedronce to jakieś gotowe mają? Jutro się wybieram m.in.po kozi ser i mąkę ryzowa:-)

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak gotowe pakowane po dwie. Ale przeczytaj skład hihi w domu na spokojnie Przeczytałam i ciekawy nie jest. Kosztują 0.99 za dwie sztuki. Mąki ryżowej nie ma w biedronce, ser kozi jest pyszny w plastrach.
    Inessa czyli jest szansa że pójdę po wspomagacza.:-)
    Estradiol robiłam w 3 dc wynik 30 PG/ml (norma 16,2-313). W ciąży od 127-4133.

    kas50 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2015, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabko wiesz estradiol w 2 fazie wskazuje troche co innego niz w 1 fazie dlatego aby zobaczyc czy endometrium prawidłowo rosnie aby mógł zagniezdzic sie Maluch powinno sie robic własnie w 2 fazie :)
    a co do progesteronu to mysle,ze warto abys dostała jakies wspomagacze zwykle lekarze mowia aby ciaza sie utrzymała to wynik powinien byc powyzej 20 chociaz juz widziałam rózne wyniki i ciaze utrzymane ale jednak jak cos niepokoi to lepiej to zgłosic i zbadac !!!!

    żabka04 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2015, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki inessa :-)

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 24 listopada 2015, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na niski progesteron i plamienia przed @ dostalam duphaston. Jednak nie pomógł:-(

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • bartusiowa-mama Autorytet
    Postów: 445 224

    Wysłany: 24 listopada 2015, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytam i nie pamietam co komu mialam odpisac... :) chyba trzeba zacząć notatki robić :)

    Acard biore. Wlasciwie cały czas. Odstawiłam tylko w trakcie okresu bo leciało ze mnie zbyt mocno.
    Inesska - o jakim wysyceniu mowisz? I wg mojej wiedzy - ale piszę z pamięci więc mogę się mylić- witamina K2 nie ma nic wspolnego z krzepnieciem. Od tego jest wit K (lub K1). K2 to zupełnie inna funkcja w organizmie.

    Ja się dużo lepiej czuję po odstawieniu nabiału. Szczególnie nie służyła mi kawa latte jedyna jaką piłam czyli 1/2 kubka to mleko. I po jogurtach i serkach tzw wiejskich. Po odstawieniu pieczywa z glutenem cofnela się choroba dłoni i aTPO spada. Myślę ,że MI taka dieta służy.

    Byłam dziś ns USG Doppler żył kończyn dolnych. Wszystko jest dobrze.

    Nie mam więcej pomysłów. ...........

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2015, 19:35

    oar89n7355899ln7.png

    27.03.2013 - Bartuś - naturalny cud
    2015 - 3 x poronienie
    2016 - :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bartusiowa- Mamo pisalam o wysyceniu Acardem tak mi lekarz polecił aby organizm sie przyszykował na ciaze aby w krwi znalazła sie odpowiednia ilosc leku juz jakis czas wczesniej. Ja tez Acard odstawiam na czas okresu aby krwotoku nie dostac!

‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ