X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Trzy nieudane ciąże, nie pomógł nawet Clexane
Odpowiedz

Trzy nieudane ciąże, nie pomógł nawet Clexane

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek ?????? Tłumacz jaśniej czemu w kropce?

    Ja jakaś senna się robię ale nie długo muszę iść po dziecko ahhhhh

  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój organizm nie chroni dziecka, a raczej je atakuje, kiedy się kapnie, że "to ciało obce". Ja już założyłam, że wada dziecka była przyczyną mojej drugiej straty, a tu się okazuje, że niekoniecznie. Zespół Downa jest taką wadą genetyczną, która nie koniecznie powoduje, że nastąpi poronienie, więc nie mogę wykluczyć, że są też inne rzeczy, które wpływają na to i np. brak tych przeciwciał mógł być przyczyną :(

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterku lekarzem nie jestem. Szkoda:-(
    Które przeciwciala wyszły ci dodatnie? Robiłaś jakieśpytam bo niepamiętam a nie chce mi się szperqc źle się czuję:-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2015, 15:40

  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabko a może to Dzidziol się zagnieżdża? No nic umówiłam się do hematologa, le topiero na 1 lutego :/

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterku nie wiem. Cykl stracony bo jajko było po lewej tam gdzie nie mam jajowodu. Ale lekarz mówił że starać się bo cuda się zdarzają. Starania były ale mizerne.... Ale były. Może coś z tego wyjdzie.
    Teraz za nim poszłam po dziecko usnelam tak mi się spać chce chyba pogoda do spania :-)
    Nie wiem mi się wydaje że od tego siofor źle się czuję... Czas pokaże:-)

    Kas kupiłam lody firmy grycan 500ml
    Bezglutenowe. Wchlonelam pół bo świnka mi cieknie. Córka z mężem się objadaja to słodyczami, ciasteczkami, pierniczkami a ja bym zagryzla tak mi się chce Słodkiego pomimo że źle się czuje!

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupilam carte lor, w kauflandzie mają promocję. Dziś na obiad jadlam smazona piersc z kurczaka na oleju kokosowym z ananasem do tego soczewica i tak się najadlam że wogóle nie mam chęci na slodkie. Chyba od posiłku faktycznie zależy. W pracy jadam lekko, sałatki owoce i wiecznie glodna jestem:-/

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • APS Ekspertka
    Postów: 581 99

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterku gdzie tyle czekasz na hematologa? dzwon do Rydygiera tam sie czeka tylko 2 tyg :) ja tam przynajmniej bylam i jestem zadowolona.

    Co do tych przeciwcial to wiekszosc lekarzy je krytykuje i podobno kazda kobieta ktora nie rodzila nie ma hamowania. chyba ze Ty znasz inne przypadki?

    Gabryś 11tc [*] 6.08.2015
    Aniołek 9 tc [*] 19.04.2015
    Tęsknię za Wami moje Skarby :***
    22.7.16 IUI :(
    Mąż-Polimorfizm IGF-2 Apal homozygota
    4% prawidłowych plemników
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek ja bym stawiała na prawdę na przypadek jeśli wyniki twoje przeciwciał są w normie to tym bardziej.
    Szukaj lekarza szybciej. Może prywatnie?

  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie znam. A Ty to robiłaś? Ja się załamuje powoli. Autentycznie nie mam już siły na te wszystkie badania itp. Dzięki za info o Rydygierze. Co prawda obiecałam sobie po pierwszym zabiegu, że moja noga już tam nie postanie, ale będę pewnie musiała zmienić swoje postanowienie. Ja się umówiłam do dr Sachy. On się zajmuje tymi szczepieniami, ale chyba i tak się na nie nie zdecydujemy. Spróbujemy na tych lekach wszystkich, z ogromną dawką progesteronu i jeśli to nie pomoże to może wtedy? A skąd wiesz, że kobiety, które nie rodziły mają to hamowanie na zerowym poziomie?

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabko to prywatnie jest. Ale to u dr Sachy a on ma chyba obłożenie. Zadzwonie do Rydygiera, do Kopernika i może się uda wcześniej coś

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko to faktycznie ma branie lekarz.
    Próbuj może się uda szybciej.
    Będzie dobrze. Trzymam kciuki:-)

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja dziś bez humoru, koleżanka z pracy jest w ciąży termin na 05/2016. Zdolowalam się. ..oczywiście życzę jej szczęścia, ale ból w sercu jest:-(

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wierzę kas ale nie wiem co ci powiedzieć >tule <

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyplakalam się, trochę mi lepiej...
    A powiedzcie mi jeszcze kiedy mialyscie pierwszą wizytę u gina po poronieniu? Ja mam umowiona na 28dc i zastanawiam się czy to nie za późno? Czy lekarz będzie mógł w stanie określić np.endometrium czy raczej będzie się już zluszczac na @? Poronilam 17.11.krwawienie trwało 10dni bez zabiegu.ten cykl wyglądał całkiem normalnie jeśli chodzi o śluz, krwawienie było dużo bardziej obfite i bolesne.

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas ja jestem 3 tygodnie po zabiegu i powiem Ci szczerze, że dziś już miałam 2 wizytę. Ale to ze względu na to, że gin się martwił czy nie zostały we mnie jakieś resztki po poronieniu, no i zwolnienie lekarskie mi było potrzbne.

    Bardzo Ci współczuje jeżeli chodzi o koleżankę. Moja kilka dni temu urodziła córeczkę - zaszła niewiele wcześniej niż ja w pierwszą ciążę. Wiem co czujesz. To jest jakaś taka irracjonalna zazdrość.

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • APS Ekspertka
    Postów: 581 99

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie wiem czy Was to pocieszy ale u mnie jest taka sytuacja: jestesmy pierwszym malzenstwem w obu rodzinach i rodzice sie spodziewali po nas wnuka, a jak sie okazalo w tym samym czasie co ja w pierwsza ciaze to zaszla dziewczyna brata mojego meza. Miedzy czasie wzieli slub, w listopadzie urodzila im sie corka i teraz pierwszy raz bedziemy sie widziec na swieta :( moj dzidzius bylby dokladnie w tym wieku... a rodzice oczywiscie nie moga wyjsc z zachwytu dzidziusiem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2015, 22:51

    Gabryś 11tc [*] 6.08.2015
    Aniołek 9 tc [*] 19.04.2015
    Tęsknię za Wami moje Skarby :***
    22.7.16 IUI :(
    Mąż-Polimorfizm IGF-2 Apal homozygota
    4% prawidłowych plemników
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :-)

    Przepraszam że wczoraj uciekłam ale musiałam dziecko umyć i uspać.

    Kas ja po pierwszym poronieniu tez poszłam szybko bo L4 potrzebowałam, pozamaciczna wiadomo zanim szwy ściągnęli z brzucha zanim się ruszałam poszłam po @, po kolejnym poronieniu samo się czyściło więc poszłam @.
    O endometrium ci może powiedzieć o ile będzie ale wiarygodniejszy wymiar uzyskasz po @.

    Życie jest nie sprawiedliwe.
    Los robi nam na przekór.
    Jak tu żyć? :-)

  • APS Ekspertka
    Postów: 581 99

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zaraz sie rozplacze :( bylam pewna ze owulka byla, bo mialam piekny sluz i skok tempki ale okazuje sie ze po 2 dniach tempka znowu spadla :((( czyli tempka pewnie poszla w gore przez przeziebienie tylko z tym sluzem straszna zmylka. w kazdym razie ta meta jednak tak cudownie nie przyspiesza owulacji tylko ja ja sobie ubzduralam i nadal czekam...

    Gabryś 11tc [*] 6.08.2015
    Aniołek 9 tc [*] 19.04.2015
    Tęsknię za Wami moje Skarby :***
    22.7.16 IUI :(
    Mąż-Polimorfizm IGF-2 Apal homozygota
    4% prawidłowych plemników
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testów owu nie robisz? Ja też się wkurzalam po pierwszym poronieniu ze nie mogłam wyczauc kiedy owu ale w sumie dzięki temu było więcej przyjemności :-) A jaj długie nasz zwykle cykle?

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dla pewności bym podskoczyla do gina w dniu owulke żeby sprawdził.
    Ja w cyklu po poronieniu miałam cykl bezowulacyjny że ślubem ale nie był taki jak wcześniej i jajniki mnie nie kuly nie czułam ich.
    Aps a to który był cykl z meta u ciebie?
    Nie strasz mnie ja liczę na kolejny cykl z meta i pregnylem.

‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ