X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Trzy nieudane ciąże, nie pomógł nawet Clexane
Odpowiedz

Trzy nieudane ciąże, nie pomógł nawet Clexane

Oceń ten wątek:
  • APS Ekspertka
    Postów: 581 99

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pierwszy cykl z meta. Normalnie mam nieregularne 30-42 dni i nie czuje owulacji wiec zostaje obserwacja śluzu no i tempki ale jak wzrośnie to już będzie po fakcie :/

    Gabryś 11tc [*] 6.08.2015
    Aniołek 9 tc [*] 19.04.2015
    Tęsknię za Wami moje Skarby :***
    22.7.16 IUI :(
    Mąż-Polimorfizm IGF-2 Apal homozygota
    4% prawidłowych plemników
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aps ja teraz jak zaczęłam brać metę miałam bardzo mało śluzu i nie był typowy na płodne dni. Pojechałam do gina bo chciałam i byłam ciekawa żeby sprawdził i co jajko jest,dni płodne też a sluz w srodku mnostwo!!
    Wiec ja bym się nie sugerowala brakiem śluzu. Jedynie dla pewności jest usg.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2015, 16:49

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aps a czujesz jakieś mówienie w cyckach? Albo słabo ci? A czy ucho miałaś zatkane?
    Kurcze jakieś dziwne objawy dostaje:-)

  • APS Ekspertka
    Postów: 581 99

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabka ale fajna fota :)
    nie mnie sie nic nie dzieje po mecie. pierwsze pare dni nie moglam patrzec na jedzenie a teraz juz wrocilo do normy, nawet mniej mi sie chce slodyczy :) czuje sie dobrze. a Ty dlugo juz masz takie przeboje?

    żabka04 lubi tę wiadomość

    Gabryś 11tc [*] 6.08.2015
    Aniołek 9 tc [*] 19.04.2015
    Tęsknię za Wami moje Skarby :***
    22.7.16 IUI :(
    Mąż-Polimorfizm IGF-2 Apal homozygota
    4% prawidłowych plemników
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki a zaczynam czuć święta. Wczoraj umylam okna i poprzyklejalam dziecku ozdoby no i pomyślałam że tu też czas na zmiany tak świątecznie hihi

    Aps mam tak odkąd ja biorę. Jajniki żyć mi nie dają cały czas je czuje. Na jedzenie nie mogę patrzeć ale jakoś zjem.
    Mam wrażenie że mojej jajcory zaczęły produkować porządne pęcherzyki. No ale rentgena nie mam więc nie wiem co już jest grane.chyba działa meta:-)

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabko fajny avatar:-)
    Ja wczoraj wyplakalam się za wsze czwsy, dziś oczy królika ale czuję ulgę

    żabka04 lubi tę wiadomość

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki kas.
    Jak mi przykro aż tak mocno sobie wzięłas to do serca???
    Nie ma co się smuci i tak na to nie masz wpływu.
    Ja jak zaczynałam upokorzenia od losu moja koleżanka była w ciąży która wcześniej 5 razy poronila i podtrzymywania ja na duchu. Jak była w szpitalu byłam wtedy po ciazy pozamacicznej dowiedziałam ja w szpitalu a koło mnie niemowlaki z porodów wozili serce miałam w gardle tak mi ciężko było ale dałam radę:-)
    Tak los chce. Musisz się cieszyć z tego co masz w danej chwili. A reszta przyjdzie z czasem szkoda tylko że my kobiety jesteśmy takie niecierpliwe!!!!
    Tule cie kas będzie dobrze najwidoczniej potrzebowałam się wypłakac :-)
    A teraz się ogarnij,popraw zajrzyj głowę do góry lampkę wina se nalej i pij.
    Jutro mowy dzień itd

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edit.
    Trzeba się cieszyć że jesteśmy zdrowe w sensie tym najgorszym masz dach nad głową i co jeść to jest najważniejsze. Jeśli chodzi o dziecko można jeszcze adoptować.
    Pewnie się zablowalas w głowie.
    Luuuuzzzzz w dupie i zobaczysz że się udają w to wierzę kas :-)

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę na roraty, może modlitwa pomoże. Ten czas świąteczny chyba tak na mnie działa. ..dolujaco...

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomaga ja tam kiedyś się najlepiej czułam tam :-)
    Pomógł się za mnie bo ja mam ostatnio za daleko.:-) aż wstyd!

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już lepiej. Jakoś ta atmosfera w kościele bardzo mi pomaga.

    żabka04 lubi tę wiadomość

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabko czy Ty pamietasz ile w Diagnostyce placilas za przeciwciała antykardiolipinowe? Szykuje się na wtorek.

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy trzeba zrobić obydwa czy wystarczy IgG?

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kas przepraszam ze dopiero teraz odp ale remonty w domu hihi
    płaciłam 104,5 zł za igg igm.
    rób IgGi Igm.
    Igg wskaźnik że byłaś chora i masz przeciwciała
    Igm oznacza że jestes chora.
    Także jakie bys nie robiła przeciwciała zawsze w tych dwóch klasach igg igm

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2015, 21:09

    kas50 lubi tę wiadomość

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję. Tobie wyszły ujemne?

    Nie wiem na które badania się zdecydować, czy ta krzywa czy przeciwciała. Niestety budżet przed swietami mocno mnie ogranicza, wizyta u gina 100zł jeszcze dentysta 120zl minimum plus te badania:-(

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas ja bym zrobiła przeciwciała. Jednak krzywą cukrową możesz zawsze zrobić, a przeciwciał nie bardzo. WIem jak jest z kasą :(

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas ja mam ujemne. Robiłam wszystkie bo dotyczą immunologi wszystkie ujemne.
    Ja bym poszła na krzywa cukrowa ta z insulina. jeżeli na tarczyce chorujesz to tym bardziej.
    Ciężko jest coś doradzić bo nie wiadomo gdzie tkwi problem.każda z nas jest inna.
    Pytałabym gina jakie badania zrobic ale to będzie trwało wieki zanim znajdzie przyczynę dlatego też zrobiłam wszystkie od razu.
    Od ogólnego możesz dostać skierowanie ale tylko na krzywa cukrowa ( zaznacz że chcesz na czczo,po 1 i po 2) insuline na własny koszt musisz zrobić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2015, 21:54

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek ma racja przeciwciala musisz zrobić do 6 tyg od poronienia a krzywa zawsze można zrobić.

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może uda mi się zrobić to i to... u mnie chyba nadchodzi @...mam lekkie plamienie...niech to szwlg w pon.miałam mieć wizytę kontrolna u gina:-/ czy regularna @ w pierwszym cyklu po poronieniu dobrze świadczy że wszystko się oczyscilo? I cykl wrócił do normy.

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przełożyć wizytę po @, lepiej sprawdzić na usg
    Powinno być dobrze jeśli jest @ w terminie ale obserwuj. Możesz mieć cykl bezowulacyjny niech cię to nie zdziwi :-)

‹‹ 41 42 43 44 45 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ