X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Trzy nieudane ciąże, nie pomógł nawet Clexane
Odpowiedz

Trzy nieudane ciąże, nie pomógł nawet Clexane

Oceń ten wątek:
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 20 lutego 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super dziewczynki ze piszecie jak to robić bo jak tylko zajde w ciążę to tez mnie to czeka :-/ mąż powiedział ze nie będzie mi robił wiec zostaje sama ze sobą :-) ale czego się nie robi żeby było dobrze?

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • ListDoNieba Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 25 lutego 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy mozecie polecic mi kogos w krakowie? Kogos kompetentnego? Bardzo prosze.Jestem po 2 ciazach biochemicznych w 5 tyg.Z gory dziekuje :)

    ListDoNieba
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 25 lutego 2016, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ListDoNieba wrote:
    Czy mozecie polecic mi kogos w krakowie? Kogos kompetentnego? Bardzo prosze.Jestem po 2 ciazach biochemicznych w 5 tyg.Z gory dziekuje :)
    Ja lubelskie niestety nie poradzę w Krakowie.

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • ListDoNieba Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 27 lutego 2016, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomoze Ktos ? :(

    ListDoNieba
  • APS Ekspertka
    Postów: 581 99

    Wysłany: 27 lutego 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ListDoNieba wrote:
    Pomoze Ktos ? :(

    Sporo dziewczyn po poronieniach chwali sobie Tomasza Milewicza, przyjmuje na Sadowej i jest uznawany za speca od poronien. slyszalam tez dobre opinie o doktorze Ludwinie z Rakowickiej ale nic blizej nie moge o nim powiedziec.
    sa tez zwolennicy doktora Sachy i Lachowicza, ale ja podchodze sceptycznie bo ich metody moga zaszkodzic.
    gdybys chciala wiecej info to pisz na priv.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2016, 21:46

    Gabryś 11tc [*] 6.08.2015
    Aniołek 9 tc [*] 19.04.2015
    Tęsknię za Wami moje Skarby :***
    22.7.16 IUI :(
    Mąż-Polimorfizm IGF-2 Apal homozygota
    4% prawidłowych plemników
  • katwie27 Autorytet
    Postów: 1043 828

    Wysłany: 27 lutego 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Lekarz zapowiedział mi, że w ciąży czeka mnie heparyna. Powiedzcie jak wygląda sprawa z refundacją? Od czego to zależy? Pozdrawiam :)

    Kasia
    d7fd0b1459f6d2c1b2ab33a2c8bad5e1.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2016, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ListDoNieba wrote:
    Czy mozecie polecic mi kogos w krakowie? Kogos kompetentnego? Bardzo prosze.Jestem po 2 ciazach biochemicznych w 5 tyg.Z gory dziekuje :)

    Ja również polecam dr Ludwina. Obecnie sama się u niego leczę tzn. miałam wadę macicy - przegrodę. Zabieg usunięcia miałam 12.01 br.
    Jestem po kontroli, macica prawidłowej budowy.

    Jeśli chodzi o poronienia to od pacjentek wiem, że jest skuteczny.
    I bardzo panie go polecały.

    http://www.ludwinludwin.pl/subpage,page,zabiegi,sub,27

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 27 lutego 2016, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katwie27 wrote:
    Cześć dziewczyny! Lekarz zapowiedział mi, że w ciąży czeka mnie heparyna. Powiedzcie jak wygląda sprawa z refundacją? Od czego to zależy? Pozdrawiam :)
    Prv

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • ListDoNieba Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 28 lutego 2016, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Wam.Umowilam sie juz do dr.Milewicza.Mam nadzieje ze pomoze.Jak myslicie kochane,czy warto robic przed wizyta jakies badania? Czy bez sensu? Nie robilam jeszcze badan immuno.Pozdrawiam

    ListDoNieba
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 28 lutego 2016, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym chyba poczekała na wizytę, ale z tego co wiem to on zleca takie badania jak Lili gdzieś na początku wątku podała. Ja jeszcze idę we wtorek do dr Szlachcica Mirosława, tak, żeby zobaczyć co on mi powie. Dam znać czy wizyta była udana :)

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • Niebieskaa Autorytet
    Postów: 2816 3915

    Wysłany: 1 marca 2016, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek wrote:
    Ja bym chyba poczekała na wizytę, ale z tego co wiem to on zleca takie badania jak Lili gdzieś na początku wątku podała. Ja jeszcze idę we wtorek do dr Szlachcica Mirosława, tak, żeby zobaczyć co on mi powie. Dam znać czy wizyta była udana :)

    ciekawa jestem co Ci powie inny lekarz:) Ty i jeszcze jedna osoba spoza forum jestescie moimi skarbnicami wiedzy:) ja bez tego forum to blakalabym ciagle w ciemnosciach:))

    2fwaugpjrxudygqa.png
    Nasze szczescie juz z nami: kwiecien 2017
  • Aga22 Autorytet
    Postów: 646 361

    Wysłany: 3 marca 2016, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jestem tu nowa powiem wam moją historie w tamtym roku czyli 15 mają 2015 roku urodziłam martwą córeczkę w 31 tygodniu ciąży.Mysle ze to się stało przez to ze na początku ciąży chorowałam na zapalenie płuc i miałam przez tydzień wysoka gorączkę która obniżyła wiec tak mała miała 330g stwierdzono u niej małowodzie powiększone serce brak robaka móżdżku roszczep kręgosłupa oraz hipotrofie płodu. Po tym wszystkim zrobiłam z mężem kariotyp wyszedł pozytywny ale robiłam tez takie badania:
    Mutacja G20210A w genie protrombiny pisze nie wykryto
    Mutacja Leiden G1691A nie wykryto
    Mutacje C677T A1298C w ginie reduktory metylenotetrahydrofolianowej MTHFR mutacja homozygotyczna.
    Wiecie co byłam w poradni genetycznej i pani doktor zalecił mi zwiększenie kwasu foliowego na 5mg i powiem wam zaszłam pół roku od tego dokładnie 9 lutego 2016 zmarla kolejna córeczka :( zatrzymanie serduszka niestety nie znam przyczyny powiedzcie mi to ze mam tą mutacje i takie wyniki to znaczy ze nie będę mogła mieć dziecka zdrowego tylko same poronienia?
    Juz sama nie wiem co myśleć i robić pomocy ; (

    w4sq3e3k51a95mi2.png

    2 aniołki [*] ❤
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 3 marca 2016, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie mam tej mutacji , mam za to mutacje leiden, i dwie pierwsze ciąże mam żywe donoszone bez komplikacji, nawet nie wiedziałam ze ją mam wtedy, komplikacje zaczeły sie jak z mężem zapragneliśmy kolejnego dziecka , więc chyba w każdym przypadku jest szansa na donoszenie zdrowego dziecka przy odpowiednim "leczeniu"

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 3 marca 2016, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te dwie pierwsze ciąże mialas już na lekach?

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • Aga22 Autorytet
    Postów: 646 361

    Wysłany: 3 marca 2016, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz nie wiem co mam zrobić bardzo pragnę mieć własne zdrowe żywe dziecko a przez ta mutacje mam jakieś poronienia nawykowe niby od 1 do 2 % a widzicie juz 2 córek nie mam ; (

    w4sq3e3k51a95mi2.png

    2 aniołki [*] ❤
  • Niebieskaa Autorytet
    Postów: 2816 3915

    Wysłany: 3 marca 2016, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga22...moze powinnas zrobic wiecej badan i wykluczyc/potwierdzic inne mozliwe przyczyny.

    2fwaugpjrxudygqa.png
    Nasze szczescie juz z nami: kwiecien 2017
  • Aga22 Autorytet
    Postów: 646 361

    Wysłany: 3 marca 2016, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko nie wiem jakie badania mogę wykonać i gdzie się z nimi udać mam 8 marca do ginekologa na kontrolę może coś mi da na jakieś badania nie wiem...

    w4sq3e3k51a95mi2.png

    2 aniołki [*] ❤
  • reni86 Autorytet
    Postów: 643 108

    Wysłany: 3 marca 2016, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga czy w tej ciąży miałaś wlaczony acard i clexan? Na jakim etapie ciaza sie zatrzymala? I badałaś homocysteine?

    Amelka[*] - 17.03.13 (10tc)
    Franio[*]- 16.06.14 (9tc)
    Karolek[*]- 13.12.14 (10tc)

    niedoczynność tarczycy, NK, MTHRF C667T homozygota - metylofolin 0,8mg, B6, B12, D3, eutyrox, acard,...
  • Niebieskaa Autorytet
    Postów: 2816 3915

    Wysłany: 3 marca 2016, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga22 wrote:
    Tylko nie wiem jakie badania mogę wykonać i gdzie się z nimi udać mam 8 marca do ginekologa na kontrolę może coś mi da na jakieś badania nie wiem...

    znajdziesz tu na pewno duzo informacji nt badan, na naszym bocianie jest watek jakie badania mozna zrobic, na pewno na zespol antyfosfolipidowy, moze wit d, tsh, chociaz widze ze czesc badan na zespol antyfosfolipidowy zrobilas...ja nie mam zadnych konkretnych przyczyn ale bede brac i acard i clexane

    2fwaugpjrxudygqa.png
    Nasze szczescie juz z nami: kwiecien 2017
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 3 marca 2016, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kas50 wrote:
    Te dwie pierwsze ciąże mialas już na lekach?
    nie na żadnych lekach bo nawet nie byłam świadomoa mojej choroby, w dodatku miedzy jedna a druga ciążą brałam antyki czego absolutnie nie moge przy tej mutacji

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
‹‹ 53 54 55 56 57 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ