X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie W oczekiwaniu na poronienie
Odpowiedz

W oczekiwaniu na poronienie

Oceń ten wątek:
  • Alfeczka Nowa

Wysłany: 8 kwietnia, 10:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Triszia, moje drugie poronienie to było puste jajo, ale niestety zatrzymane. Ja po tabletkach w szpitalu (9 tc) krwawiłam bardzo bardzo mocno (w konsekwencji miałam później bardzo duży niedobór żelaza). Przy trzecim poronieniu miałam bardzo małe i zanikające krwawienie (poronienie samoistne), ale"rozkręciło się" w końcu po tej "przerwie". To był 6 tc i mimo wszystko samo poronienie trwało mniej więcej 3 dni, a krwawienie nie było tak obfite jak przy dwóch poprzednich poronieniach. Myślę, że im późniejsza ciąża, tym krwawienie i skrzepy mogą być większe, ale głowy nie dam. Tak po prostu było u mnie.
    Dziewczyny mają rację - usg wszystko wyjaśni.

‹‹ 101 102 103 104 105
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ