Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie W oczekiwaniu na poronienie
Odpowiedz

W oczekiwaniu na poronienie

Oceń ten wątek:
  • ABK Autorytet
    Postów: 6412 4536

    Wysłany: 10 kwietnia, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa_ wrote:
    ABK, jeszcze czekasz? Na jutro Ci przełożyli?

    Przyszedł lekarz o 17:30 że dziś mnie nie wezmą kazał mi zjeść jak się dowiedział od której tu jesteśmy. To pojechaliśmy zjeść o 19:30 przychodzi że może mnie zabrać na zabieg 🤦
    Mogą mnie wziac o 1 w nocy albo jutro rano

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 380 305

    Wysłany: 10 kwietnia, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurczę to się naczekasz. Trzymam kciuki żeby sprawnie poszło:)

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • Dawdler34 Autorytet
    Postów: 322 412

    Wysłany: 11 kwietnia, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W nocy u mnie mocno ruszyło. Czekam na usg żeby sprawdzić, czy się wszystko oczyściło.

    Miałam straszne bóle (przeciwbólowe 2x dożylnie) + okropna biegunka. Za to zero gorączki.

    Te pieluchomajtki zrobiły robotę, mega wygodnie

    👩‍💼91' 🧑‍💼80' + 🐕
    01.11.2025 - odstawienie antykoncepcji
    08.03.2026 - ⏸️
    28.03.2026 - 0.48cm ❤️ 6w
    04.04.2026 - 0.51cm 💔
    10.04.2026 - poronienie zatrzymane (farmakologia, 7/8w) 💔👼

    🌈jeszcze będzie pięknie 🤞
  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 380 305

    Wysłany: 11 kwietnia, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawdler34 wrote:
    W nocy u mnie mocno ruszyło. Czekam na usg żeby sprawdzić, czy się wszystko oczyściło.

    Miałam straszne bóle (przeciwbólowe 2x dożylnie) + okropna biegunka. Za to zero gorączki.

    Te pieluchomajtki zrobiły robotę, mega wygodnie

    Powodzenia! Oby udało się bez zabiegu :)

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2439 4292

    Wysłany: 11 kwietnia, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mi przykro, że przez to przechodzicie :(
    Mam nadzieję, że niebawem będzie po wszystkim.
    @ABK,dużo siły dla Was
    U mnie wszystko stało się w domu, było znośnie- 3 dni krwawienia przed, poronienie, 3 dni krawienia po. Miałam już 2 usg kontrolne w odstępie tygodnia i jest ok. Powoli zapominam o tym co najgorsze.
    Trudno mi sobie wyobrazić jakie to trudne jak przeciąga się w czasie.

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Dawdler34 Autorytet
    Postów: 322 412

    Wysłany: 11 kwietnia, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idzie w dobra stronę ale dzisiaj jeszcze niestety muszę zostać i dostać tabletki ale będzie na 99% bez zabiegu...ale tak liczyłam, że dzisiaj wyjdę:(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia, 09:35

    👩‍💼91' 🧑‍💼80' + 🐕
    01.11.2025 - odstawienie antykoncepcji
    08.03.2026 - ⏸️
    28.03.2026 - 0.48cm ❤️ 6w
    04.04.2026 - 0.51cm 💔
    10.04.2026 - poronienie zatrzymane (farmakologia, 7/8w) 💔👼

    🌈jeszcze będzie pięknie 🤞
  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 380 305

    Wysłany: 11 kwietnia, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawdler34 wrote:
    Idzie w dobra stronę ale dzisiaj jeszcze niestety muszę zostać i dostać tabletki ale będzie na 99% bez zabiegu...ale tak liczyłam, że dzisiaj wyjdę:(

    Jeśli bez zabiegu to warto poczekać i się przemęczyć. Trzymaj się mocno ;*

    Dawdler34, ABK lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • ABK Autorytet
    Postów: 6412 4536

    Wysłany: 11 kwietnia, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po trzymajcie kciuki

    krakowiankq, Dawdler34 lubią tę wiadomość

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 380 305

    Wysłany: 11 kwietnia, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABK i jak tam sytuacja u Ciebie, wyszłaś?

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • ABK Autorytet
    Postów: 6412 4536

    Wysłany: 11 kwietnia, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa_ wrote:
    ABK i jak tam sytuacja u Ciebie, wyszłaś?

    Jestem zła, bo jestem już dawno i tylko kwestia wypisu którego nie ma kto jego zrobić

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
  • ABK Autorytet
    Postów: 6412 4536

    Wysłany: 11 kwietnia, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wreszcie wyszłam już jedziemy do domu nie mam siły

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
  • ABK Autorytet
    Postów: 6412 4536

    Wysłany: 12 kwietnia, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam że zaraz jak mnie przyjęli dostałam kroplówki z elektrolitami i glukoza (no może nie tak zaraz bo po 2-3h), ale chyba wypłukali mi resztki tych tabletek poronnych z domu bo mdłości przeszły jak ręką odjal

    Jeszcze wczoraj już fakt było po obiedzie (byłam taka głodna że nawet selera zjadłam), narzeczony przywiózł mi burgera jaki był dobry, podzieliłam na 2 podejścia bo 2 część wjechała na kolację.
    Bolec samo po tej aspiracji nie boli takie raczej cmienie, ale chodzę w podpaskach poporodowych.
    Po przywiezieniu z sali zostawili mnie tak na łóżku i obudziłam się w kałuży krwi wszystko do przebrania.
    Jak coś polecam podkłady z Canpol one w odróżnieniu od Bella się przyklękają do bielizny i mają skrzydełka

    Dawdler34 lubi tę wiadomość

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 380 305

    Wysłany: 12 kwietnia, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ABK dobrze że już jesteś w domu i czujesz się nieźle. Odpoczywaj ;*

    @Dawdler daj znać jak tam u Ciebie po nocy


    Ja się zastanawiam kiedy wrócę do sił. Wczoraj próbowałam coś porobić, nic wielkiego - składanie prania, poukładanie w szafach itp. Po 40 min byłam już tak osłabiona, że musiałam się położyć - to samo miałam po covidzie, który jesienią mnie na długo rozłożył.

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • ABK Autorytet
    Postów: 6412 4536

    Wysłany: 12 kwietnia, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa_ wrote:
    @ABK dobrze że już jesteś w domu i czujesz się nieźle. Odpoczywaj ;*

    @Dawdler daj znać jak tam u Ciebie po nocy


    Ja się zastanawiam kiedy wrócę do sił. Wczoraj próbowałam coś porobić, nic wielkiego - składanie prania, poukładanie w szafach itp. Po 40 min byłam już tak osłabiona, że musiałam się położyć - to samo miałam po covidzie, który jesienią mnie na długo rozłożył.

    Bo masz prowadzić oszczędny tryb życia jak się facto po porodzie, ja się przynajmniej tak czuję.
    Teraz trochę podchodziłam nie leżałam to czuję brzuch że boli

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
  • Dawdler34 Autorytet
    Postów: 322 412

    Wysłany: 12 kwietnia, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Ja właśnie pije kawusie już w domciu ❤️ rano dostałam wypis. Aczkolwiek jeszcze resztki są, lekarz kazał mi spacerować i obserwować. Dostałam też antybiotyki.
    Z takich aktywności to tylko spacery, nie dźwigać wiecej niż 5kg, a po pierwszej miesiączce konsultacja z ginekologiem - wtedy możemy dostać zielone światło:)

    Dla mnie na noc idealne te pieluchomajtki, jutro dokupię.
    Ale też ABK przetestuję te podkłady na dzień!

    Ogólnie czuje się bardzo dobrze, nic nie boli, mam powera. Mój chłop powiedział, że od tygodnia mnie tak szczęśliwej nie widział (tydzień temu się dowiedzieliśmy o zatrzymaniu).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia, 11:08

    👩‍💼91' 🧑‍💼80' + 🐕
    01.11.2025 - odstawienie antykoncepcji
    08.03.2026 - ⏸️
    28.03.2026 - 0.48cm ❤️ 6w
    04.04.2026 - 0.51cm 💔
    10.04.2026 - poronienie zatrzymane (farmakologia, 7/8w) 💔👼

    🌈jeszcze będzie pięknie 🤞
  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 380 305

    Wysłany: 12 kwietnia, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O no to super! :)
    Ale powiem Wam że można zwariować od tego że każdy lekarz mówi inaczej - u Ciebie że jak są resztki to obserwować i się oczyści, u mnie nie było dużo tych resztek też a twierdzili że musi być zabieg. I to że nie ma spójnych wytycznych, tylko każdy szpital podchodzi totalnie inaczej do tego procesu, a Ty bądź czlowieku mądry…

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • Dawdler34 Autorytet
    Postów: 322 412

    Wysłany: 12 kwietnia, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj na usg gin powiedział, że puszczają do domu jak pozostałości nie przekraczają 15mm, ja miałam 'nieco' więcej więc zostawił mnie na dobę i dostałam jwszcze 5dawek tabletek.
    Dzisiaj inny lekarz na usg powiedział dokładnie, że mam 16-17mm, że to wartość graniczna..ale puszcza mnie do domu. Liczy, że spacery + grawitacja zrobią robotę. Jednak jak tylko pojawi się gorączka, ból, brzydki zapach, czy na dniach nagły brak krwawienia, to mam przyjechać na sor

    👩‍💼91' 🧑‍💼80' + 🐕
    01.11.2025 - odstawienie antykoncepcji
    08.03.2026 - ⏸️
    28.03.2026 - 0.48cm ❤️ 6w
    04.04.2026 - 0.51cm 💔
    10.04.2026 - poronienie zatrzymane (farmakologia, 7/8w) 💔👼

    🌈jeszcze będzie pięknie 🤞
  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 380 305

    Wysłany: 12 kwietnia, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brzmi to sensownie. U mnie tylko powiedzieli że są pozostałości, bez takiego konkretnego info ile

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • Peachy Ekspertka
    Postów: 127 77

    Wysłany: 12 kwietnia, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Przytulam Was wszystkie z tego wątku. Ja już też powoli się szykuję na to co pewnie nadejdzie, bo beta u mnie prawie stanęła, chociaż obawiam się że lekarze jeszcze będą przeciągać i kazać mi czekać na cud. Nie wiem za bardzo czego się spodziewać... Chcę już być po wszystkim, najlepiej na dwutygodniowym zwolnieniu...

    👩 PCOS fenotyp D + endometrioza I st. + adenomioza
    MTHFR c.665C>T Układ homozygotyczny
    SERPINE1 c.-820_-817G(4_5) Układ homozygotyczny
    👨 morfologia 0-3%
    kariotypy 🆗

    2025.08 - stymulacja letrozolem + ovitrelle
    2025.09 - beta 129,40 → 3169,22
    cp 6 tyg, laparo, zachowany jajowód

    2026 - stymulacja letrozolem
    2026.03/04 - beta 24,75 → 7783.89
    6+3 💔 puste jajo, farmakologia
  • Dawdler34 Autorytet
    Postów: 322 412

    Wysłany: 12 kwietnia, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Peachy wrote:
    Cześć! Przytulam Was wszystkie z tego wątku. Ja już też powoli się szykuję na to co pewnie nadejdzie, bo beta u mnie prawie stanęła, chociaż obawiam się że lekarze jeszcze będą przeciągać i kazać mi czekać na cud. Nie wiem za bardzo czego się spodziewać... Chcę już być po wszystkim, najlepiej na dwutygodniowym zwolnieniu...
    Cześć,
    Bardzo mi przykro, że tutaj trafiłaś🫂
    3maj się w tym trudnym czasie, możesz liczyć na Nasze wsparcie ;*
    Doskonale Cię rozumiem, to czekanie jest najgorsze.
    A jak zarodek ? Jest serduszko ? Który masz tydzień ciąży? Pomiary zarodka rosną ? Na jakim poziomie beta hcg ?

    👩‍💼91' 🧑‍💼80' + 🐕
    01.11.2025 - odstawienie antykoncepcji
    08.03.2026 - ⏸️
    28.03.2026 - 0.48cm ❤️ 6w
    04.04.2026 - 0.51cm 💔
    10.04.2026 - poronienie zatrzymane (farmakologia, 7/8w) 💔👼

    🌈jeszcze będzie pięknie 🤞
‹‹ 173 174 175 176 177 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ