X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie W oczekiwaniu na poronienie
Odpowiedz

W oczekiwaniu na poronienie

Oceń ten wątek:
  • Ulli88 Autorytet
    Postów: 1014 802

    Wysłany: 19 maja 2017, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless czy Ty nie zaglądałas też na lutowki 2016? Ja nie miałam możliwości obyć się bez zabiegów i dwukrotnie dowiadywalam się 4 tygodnie po zatrzymaniu akcji serca. Za każdym razem stawało dzień po poprzednim usg.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2017, 07:29

    Nadia 2008
    * 7tc 2016
    *10tc 2017
    *15tc 2017
    WOJTUŚ 2018
    STAŚ 2019
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 19 maja 2017, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na lutym nie ;) założyłam wątek marcowek 2016 i byłam listopadowka 2017.

    Po cichu mam nadzieje być znowu marcowka :)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Ulli88 Autorytet
    Postów: 1014 802

    Wysłany: 19 maja 2017, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze skądś kojarzę, ale pewnie z jakiegoś ogólnego wątku. Ja też marzę o marcowym watku, ale wszystko rozstrzygnie się w najbliższych dniach. Czekam na wyniki i jak nic nie wyjdzie to dalszą diagnostyka jak jednak coś się okaże w mutacjach możemy już zaczynać. Siedzę jak na szpilkach bo w każdej chwili do wtorku mają być wyniki a w poniedziałek mi ovu wypada :/mogli by je dzisiaj przysłać...

    Nadia 2008
    * 7tc 2016
    *10tc 2017
    *15tc 2017
    WOJTUŚ 2018
    STAŚ 2019
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 19 maja 2017, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możesz mnie kojarzyć z zaczynamy znowu starania no przez chwile tam pisałam ;)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 19 maja 2017, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny...
    Też przechodziłam przez to co Wy... Niestety dwa razy :( Dwa lata temu miałam ciążę pozamaciczną w prawym jajowodzie. Był to dla mnie ogromny szok. Strasznie to przeżyłam. Staraliśmy się 8 miesięcy i w pierwszym cyklu z CLO zaskoczyło. Niestety nasze szczęście długo nie trwało. Szczęście w nieszczęściu, że obyło się bez zabiegu i chemii. Ciąża sama obumarła i sama się oczyściłam. Dokładnie dwa lata po tym (różnica w cyklach dwa dni), w trzecim cyklu z CLO znowu się udało. Możecie sobie wyobrazić jak bardzo się bałam... Chodziłam na betę co dwa dni (po ciąży pozamacicznej niestety trzeba robić regularnie, żeby mieć pewność, że prawidłowo przyrasta), wszystko było ok. W drugi dzień Wielkanocy strasznie bolał mnie brzuch, poszłam do toalety i zobaczyłam krew :( Czułam, że coś jest nie tak już od rana, bo piersi przestały mnie boleć :/ Pojechałam na IP do szpitala ginekologicznego i nawet mnie nie zbadali. Kazali samej zrobić betę, bo dopiero od 1000 coś widać na usg. Niestety beta spadła do 200 :( W szpitalu czułam się olana, nikt mi nie pomógł :( Kazali iść do domu i czekać na poronienie. Następnego dnia miałam już umówioną wizytę u mojej ginekolog. Na szczęście mnie zbadała i stwierdziła, że widać już skrzepliki krwi. Powiedziała mi, że czekamy na samoistne poronienie, bo to jest najlepsze dla organizmu. Gdybym trafiła do szpitala, to profesor z jej oddziału zaraz robiłby zabieg. A lepiej unikać skrobania, bo mogą bardziej zaszkodzić. I tak czekałam prawie dwa tygodnie aż się zacznie. Wiedziałam co mnie czeka :( Na szczęście jakoś to przetrwałam. Ból brzucha był straszny. I te skurcze - coś okropnego. Nikomu nie życzę tego co przeszłam... Same wiecie jak to jest. Teraz czekam na pierwszą @ i decyzję ginki czy możemy się starać.

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • Ulli88 Autorytet
    Postów: 1014 802

    Wysłany: 19 maja 2017, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie tak :)

    Nadia 2008
    * 7tc 2016
    *10tc 2017
    *15tc 2017
    WOJTUŚ 2018
    STAŚ 2019
  • Phnappy Autorytet
    Postów: 956 2036

    Wysłany: 19 maja 2017, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straszne jest to, że to okropne doświadczenie spotyka tak wiele kobiet :( Mój partner mnie troszkę ochrzaniał, że czytam za dużo internetu... wyszukiwałam jakie są objawy obumarłej ciąży itp... wydawało mi się, że wszystko jest ok bo nadal były objawy, a zazwyczaj kobiety piszą, że nagle wszystko ustępowało.
    Nawet jadąc na usg mu powiedziałam, że mam takie wewnętrzne poczucie, że jak będzie źle to dam radę... wydaję mi się, że dzięki temu, że czytałam to forum (chyba wszystkie możliwe wątki) i nie było to takim wielkim szokiem dla mnie :(
    Za dwa tygodnie jedziemy na wakacje, po wakacjach od razu do lekarza i mam WIELKĄ nadzieję, że pozwoli od razu działać i może niedługo znowu będę w ciąży...
    U mnie w nocy cisza... nawet brzuch mnie mniej boli. Plamienie wydaje mi się, że trochę większe. Na pewno samopoczucie lepsze, przestawiłam się na myślenie - że to był taki długi cykl (mam PCOS więc długie cykle po 90 dni nie są mi obce) i miesiączkę musimy wywołać większym kalibrem niż duphaston...

    ckai43r8zmly7il4.png

    staramy się już ponad 2 lata :( - udało się!!
    aktualnie 2 cykl z CLO (pierwszy bez owu) - szczęśliwy podwójnie <3
    Maj 2017 - 13tc (8tc) poronienie zatrzymane :(
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 19 maja 2017, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszej poronionej ciąży mialam mdłości do samego końca. Przeszły dopiero jak wydalilam jajo. Tu nie ma niestety reguły.
    Niech się zacznie jak najszybciej. Trzeba pewien etap zamknąć.

    anusia24 lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 19 maja 2017, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To fakt, ja kiedys tez wertowalam internet, szukalam odpowiedzi na wszystko i im sie wiecej tego przeczyta tym bardziej sie glupieje. Moje wnioski sa takie ze kazdy jest inny i inaczej rozne sytuacje przechodzi. U mnie w sumie bylo zupelnie inaczej niz wskazywalyby opisy z internetu, bo np. nie mialam lyzeczkowania, mialam sporo dluzsze krwawienie niz "przecietnie", w sumie dochodzilam do siebie psychicznie tez duzo dluzej niz normalnie... mozna by tak jeszcze powymieniac, no ale chodzi o to ze nie ma co pakowac w siebie tony tych roznych rzeczy a wychwycic te ktore faktycznie moga sie przydac :) i jak to ja twierdze i po stokroc powtarzam wierzyc ze bedzie dobrze! :) Ciesze sie ze te forum Ci pomoglo! Dobrze jest sie wygadac w miejscu w ktorym sa osoby z podobnym doswiadczeniem :) Dla mnie w sumie tez duzo daje ze tutaj sobie popisuje, to ze staram sie pocieszyc innych a przy okazji pewnie tez siebie, no a poza tym jak bylam sama w krytycznych dla mnie momentach to dostawalam od dziewczyn wsparcie... Phnappy w takim razie zycze Wam udanych wakacji, porzadnie wypocznijcie sobie po tym wszystkim. W sumie dobrze ze Ci sie uspokoilo, pojdziesz do szpitala to tam juz bedziesz pod opieka, a wydaje mi sie ze skoro i tak juz puszcza to po tej tabletce pewnie bedzie po wszystkim. Wszystkiego dobrego i trzymam kciuki!

    p19uskjoxacp4928.png
  • Milano Autorytet
    Postów: 969 404

    Wysłany: 19 maja 2017, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny proszę o odpowiedz! Czy w ciąży biochemicznej przy poronieniu zawsze boli brzuch i są widoczne skrzepy? Jestem w 25dc i od 3 dni mam plamienia. Najpierw jasnoróżowe teraz żywa krew ale bez skrzepów. Zawsze miałam regularne cykle, @ powinien przyjąć 26 maja. Nie mam poza pozamieniali żadnych objawów nic mnie nie boli. Boje się ze poroniłam

    7 CS i w końcu są dwie kreski! :)

    oar83e3kt53wl0vf.png
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 19 maja 2017, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy miałaś owulację ? Może owulacja była w tym m-cu szybciej a więc i miesiączka szybciej się pojawiła.

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Milano Autorytet
    Postów: 969 404

    Wysłany: 19 maja 2017, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owulacje miałam 11 dlatego troche wcześnie jak na @

    7 CS i w końcu są dwie kreski! :)

    oar83e3kt53wl0vf.png
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 20 maja 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wcześnie, ale możliwe. Ja ostatnio też miałam fazę poowulacyjną tylko 9 dni.

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Milano Autorytet
    Postów: 969 404

    Wysłany: 20 maja 2017, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to klops ☹️ Zostaje mi czekać i starać się znowu..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2017, 10:03

    7 CS i w końcu są dwie kreski! :)

    oar83e3kt53wl0vf.png
  • Justya85 Autorytet
    Postów: 714 401

    Wysłany: 20 maja 2017, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam dziewczynki u Was?
    Phnappy strasznie mi przykro:( ja też miałam być grudniówka...
    I powiem Ci że mi to forum też dużo pomoglo wbrew pozorom, widzę że nie jestem jakaś "inna", że tak wiele kobiet to dotyka, a później zachodzą w ciąże i rodzą dzieci. I myślę dokładnie tak jak Ty, że to poprostu duższy cykl, wmawiam sobie że ta ciąża to tylko sen, że dostałam okres i kolejny cykl leci :(
    ja dzisiaj pije piwko, pierwsze od trzech miesięcy. I mam jakoś taki gorszy dzień chyba...
    może sobie dziewczyny załozymy jakiś nowy wątek?bo ta nazwa kojarzy mi się okropnie ze szpitalem:(a gdzieś na tych staraniach nie mogę się odnaleźć

    Panie Boże chroń tą małą istotkę i pozwól nam ją kochać...synuś!
    9ewnskjogh9me2fr.png
    29.11.2017 mamy serduszko!
    Córeńka 5 latka (2013)
    Aniołek [*] hbd10 (w 7 przestało bić serduszko:() (11.05.2017)
    hashimoto, podwyższona prl, homa-r 1,66-dietka
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 21 maja 2017, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam super weekend :) jesteśmy na działce i czilujemy :D
    Nowy wątek pewnie :) możecie też pisać w sinobrocha i latające plemniki ;) nazwa zdecydowanie bez związku z poronieniem i piszemy tam we 4 dosłownie ;)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 21 maja 2017, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej! U mnie narazie jeszcze jest slabo... Caly czas krwawie i w sumie pobolewa mi ten brzuch, wczoraj wybralismy sie nad morze, pochodzilismy troche i sie pogorszylo, krwawienie sie zwiekszylo, do tego doszedl jakis paskudny bol glowy. Kontaktowalam sie wieczorem z lekarzem i uznal tez ze raczej nie powinno tak byc i na wtorek sie umowilismy zeby zobaczyc co tam slychac. Jutro mam jeszce zrobic hcg i morfologie.
    Ale to fakt tez juz bym zeszla z tego watku, a sinobrocha kusi... :D Kurcze, zazdroszcze Wam ze mozecie sobie juz poluzowac... My za 2 tygodnie mamy wesele ale od wczoraj powaznie zastanawiam sie nad tym zeby zrezygnowac, bo jakos slabo ze mna;/
    Phnappy co u Ciebie?

    p19uskjoxacp4928.png
  • Phnappy Autorytet
    Postów: 956 2036

    Wysłany: 22 maja 2017, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj wróciłam ze szpitala, byłam trzy noce... niestety nie ruszyło z Cytotec i musiałam mieć dzisiaj zabieg. Ale cieszę się, że już po wszystkim. :) Lekarka przy wypisie powiedziała, że kiedyś się zalecało te 3 miesiące czekać, ale udowodniono, że tuż po zabiegu macica jest baaaardzo dobrze przygotowana do zagnieżdżenia zarodka :)
    Powiedziała - brać kwas, pić winko czerwone i do dzieła :)

    Basik83, anusia24, pilik lubią tę wiadomość

    ckai43r8zmly7il4.png

    staramy się już ponad 2 lata :( - udało się!!
    aktualnie 2 cykl z CLO (pierwszy bez owu) - szczęśliwy podwójnie <3
    Maj 2017 - 13tc (8tc) poronienie zatrzymane :(
  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, dziś dowiedziałam się, że serducho mojego zarodka nie bije (6-7 tydz) jestem po 4 IUI i IVF, 2 lata staraliśmy się o ... mam odstawić prgesteron i czekać na krwawienie, czego mogę się spodziewać? Będę wdzięczna za każdą radę...

    bv5tg9v.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszo przykro mi. To nigdy nie jest sprawiedliwe. I nigdy nie jest łatwo. Przygotować się powinnas na wszystko. Może być roznie i u każdej jest trochę inaczej. Na pierwsze poronienie czekałam 2 tygodnie. Na drugie tylko 5 dni. Pierwsze to był krwotok i szpital. Drugie odrobinę mocniejsza @. Bol do zniesienia- jak mega okres.
    Moje rady jeśli się zacznie nie lez, postaraj się być w miarę aktywna (ja sprzatalam). Nie bierz nospy bo skurcze są potrzebne.
    Do szpitala musisz jechać jak masz temperaturę, silny ból brzucha, bardzo silne krwawienie albo nagłe zatrzymanie krwawienia.
    Trzymaj się!

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ