X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie W oczekiwaniu na starania - lato/jesień 2015
Odpowiedz

W oczekiwaniu na starania - lato/jesień 2015

Oceń ten wątek:
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 28 lipca 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katkaz ja zmieniłam lekarza bo własnie nie mogłam zaufać tej lekarce znowu. Ten odczyn leukocytarny w cytologii mnie mocno zastanawia, bo infekcja mogła być przyczyną tego, że serduszko przestało bić. Ona to zlekceważyła, a ten lekarz co do niego teraz chodzę od razu przepisał leki. Sama nie wiem. Łapię się na tym, może głupia jestem, że chciałabym, żeby to była przyczyna, bo łatwo jest infekcję wyleczyć, a to by znaczyło, że jest duża szansa na to, że następnym razem się uda. Czasu nie cofnę, ale do babeczki lekarza już nie pójdę.

    katkaz lubi tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • katkaz Ekspertka
    Postów: 158 209

    Wysłany: 28 lipca 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie też mam takie mieszane odczucia, wydaje mi się, że lekarz, do którego chodziłam nie skupiał się na wszystkim o czym mu mówiłam. Niby kierował mnie na podstawowe badania, ale np. tsh, toxo, cytomegalii mi nie kazał robić, a w poprzedniej ciąży dostałam skierowania już na pierwszej wizycie. Na razie idę do gin-endo (żeby trochę skierowań na badania bezpłatne dostać, bo nie bardzo mnie stać prywatnie), a później będę chodzić do mojej zaufanej lekarki, choćbym się miała za każdym razem prosić, żeby mnie przyjęła.

    Adaś 14.07.17r.
    Aniołek 9tc [*] 03.11.15r.
    Aniołek 12tc [*] 29.06.15r
    Zosia :) 31.01.14r
  • katkaz Ekspertka
    Postów: 158 209

    Wysłany: 28 lipca 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek następnym razem na pewno się uda:) Lepiej jest poszukać lekarza, do którego będzie się miało zaufanie, niż się zastanawiać, czy przypadkiem czegoś nie przeoczyli. Z tymi naszymi intymnymi sprawami niestety jest tak, że bez lekarza same sobie tam nie zajrzymy:)

    Wiaterek, annkys lubią tę wiadomość

    Adaś 14.07.17r.
    Aniołek 9tc [*] 03.11.15r.
    Aniołek 12tc [*] 29.06.15r
    Zosia :) 31.01.14r
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 28 lipca 2015, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katkaz wrote:
    Wiaterek następnym razem na pewno się uda:) Lepiej jest poszukać lekarza, do którego będzie się miało zaufanie, niż się zastanawiać, czy przypadkiem czegoś nie przeoczyli. Z tymi naszymi intymnymi sprawami niestety jest tak, że bez lekarza same sobie tam nie zajrzymy:)

    Ja już będę wertować internet po każdym badaniu :) ale wierzę, że będzie dobrze, bo niby co innego mi pozostaje? Chyba tylko wiara. Pocieszam się tym, że przynajmniej nie miałam problemów zajściem w ciażę więc może teraz też się uda? Zobaczymy.

    Zaufanie do lekarza jest ważne. Ja długo szukałam dobrego, no i miałam tą babeczkę zmienić, tylko, że nie zdążyłam :(

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 28 lipca 2015, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje ze te wyniki hist i ogolnie po zabiegu bedzie wszystko dobrze. W ogole lekarz ze szpitala ten co robil mi zabieg mowil ze moge po 2 3 dniach wspolzyc

  • katkaz Ekspertka
    Postów: 158 209

    Wysłany: 29 lipca 2015, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek, ja też się pocieszam, że w obie moje ciąże zaszłam bez problemu, mam nadzieję, że i za trzecim razem pójdzie gładko, chociaż po zabiegu mam pewne obawy.
    Natalii00, 2-3 dni po zabiegu to dość wcześnie moim zdaniem, ale jak lekarz pozwolił:) Mnie przy wypisie ze szpitala powiedziano, że do serduszkowania można wrócić po ustaniu plamienia, ale do pierwszej @ tylko w gumkach, żeby zminimalizować ryzyko infekcji.

    Adaś 14.07.17r.
    Aniołek 9tc [*] 03.11.15r.
    Aniołek 12tc [*] 29.06.15r
    Zosia :) 31.01.14r
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 29 lipca 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katkaz mi tez lekarz mówił, ze jak przestanę krwawić, ale zaleca się nawet do pierwszej miesiączki się wstrzymać ze względu na infekcje.

    Natalii wiem, ze cieżko, ale musiasz być cierpliwa. U mnie będzie już 7 tygodni od zabiegu, a mi dalej jest ciężko. Nie mówię, że z czasem będzie łatwiej, ale na pewno będzie łatwiej to przyjąć :)

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po wizycie u gina...
    Wszystko ładnie się goi, a co najważniejsze beta spada... Wynik z poniedziałkowego pobrania krwi 61! W poniedziałek muszę kolejny raz oddać krew, żeby sprawdzić czy jest na zero... nie było jeszcze histopatologii ale lczę że tam też wszystko ok skoro beta tak porządnie spada... Muszę jutro zadzwonić i skonsultować to wszystko teraz z moim ginem z kliniki, ale dzisiaj ginka powiedziała, że jeśli tylko będę się czuła psychicznie na to gotowa to ona nie widzi przeciwwskazań, żeby zacząć ponowne starania już po pierwszej @!!! :-D Oby mój z kliniki miał takiesamo zdanie i zgodził się na stymulację zaraz po pierwszej @ Bylam dzis nie u mojego gin bo ma urlop ale trafilam do cudownej lekarki, ktora pytala tez jak sie psychicznie czuje itp..

    Co do sexu mi powiedziala ze jesli chcemy to mozemy delikatnie probowac ale do pierwszej @ z gumka zeby zminimalizować ryzyko infekcji

  • katkaz Ekspertka
    Postów: 158 209

    Wysłany: 30 lipca 2015, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze dziewczyny mojej @ jeszcze nie ma, a tak bym chciała, żeby już była. Niby wiem, że wraca 4-6 tygodni od zabiegu, ale chciałabym już zacząć nowy cykl. Niby od niedzieli czuję się trochę jak przed @, ale może tylko sobie wmawiam... Wydaje mi się, że miałam owulację 15.07, ale nie mierzyłam temp ani testów nie robiłam, bo stwierdziłam, że nie ma sensu, ale śluz miałam taki, że aż się prosiło, żeby działać:) No nic, trzeba się uczyć cierpliwości:)

    roxa trzymam kciuki za szybki powrót do stymulacji:)

    Adaś 14.07.17r.
    Aniołek 9tc [*] 03.11.15r.
    Aniołek 12tc [*] 29.06.15r
    Zosia :) 31.01.14r
  • pucek Autorytet
    Postów: 2398 3082

    Wysłany: 30 lipca 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Wracamy z M. do działania po następnej @. Raz ze dla pewności a dwa ze jeszcze dentysta mnie czeka po owulce i mam stracha ze cos by znowu mogli pojąć nie tak. Mój cudowny gin wszystko mi wytlumaczyl, te rewelacje przekazałam mojemu M. i mimo ze wczesniej chcial czekać bite 3 mce to stwierdził ze dzialamy

    3jgx3e3k4o8x3ff9.png
    Kochamy Cię maleństwo <3
    gr3nn7pysxbmhwee.png
    13.06.2015
    Kochamy i tęsknimy...
  • pucek Autorytet
    Postów: 2398 3082

    Wysłany: 30 lipca 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katkaz ja tez bardzo czekałam na pierwsza @ bo dopóki jej nie bylo to różne miałam myśli na temat tego co moglo pojsc nie tak po zabiegu... Okres przyszedł po 36 dniach czyli kilka dni później niż normalnie. Po okresie poszlam na zalecona kontrole i lekarz bardzo ppdniosl mnie na duchu

    3jgx3e3k4o8x3ff9.png
    Kochamy Cię maleństwo <3
    gr3nn7pysxbmhwee.png
    13.06.2015
    Kochamy i tęsknimy...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2015, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pucek :-* dzieki i za ciebie tez trzymam kciuki!!!

    Ja dzis dzwonilam do kliniki i mam jeszczd zadzwonić po poniedzialkowej becie z wynikiem ale na 99% jak przyjdzie pierwsza @ to w 1dc oznacza mi hormony i zaczynamy stymulacje...

  • katkaz Ekspertka
    Postów: 158 209

    Wysłany: 31 lipca 2015, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Pucek, trochę mnie pocieszyłaś, bo świrować zaczynam:/
    Roxa: to na Twoją pierwszą @ też czekamy, oby nie była spóźnialska, bo to strasznie męczy:P

    Adaś 14.07.17r.
    Aniołek 9tc [*] 03.11.15r.
    Aniołek 12tc [*] 29.06.15r
    Zosia :) 31.01.14r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katkaz :-* no mam nadzieje ze nie bedzie bo ja to potrafilam miec dlugasne cykle przed stymulacja (pcos) wiec oby grzecznie sie niedlugo pojawila...

  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 31 lipca 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katkaz jak Ty masz na imie jesli mogę spytać?

    Mi lekarz od sierpnia pozwolił sie starać. I zaraz dodał, że od jutra :) Tylko coś z tą owulacją nie tak jest bo dominującego pęcherzyka nie zauważył. No ale zobaczymy. Jak nie teraz to w przyszłym miesiącu :)

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek super! w takim razie trzymam kciuki!!! Fajnie że coraz więcej nas się z zielonym światełkiem zbiera :-D

  • katkaz Ekspertka
    Postów: 158 209

    Wysłany: 31 lipca 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek:
    1) spytać możesz :P Na imię mam Kasia :) A pytasz z ciekawości, czy podejrzewasz, że się znamy?

    2) to super, że już możecie startować. Owulka pewnie przyjdzie, sama pisałaś, że przewidujesz na przyszły tydzień, więc nie panikuj na zapas.

    Adaś 14.07.17r.
    Aniołek 9tc [*] 03.11.15r.
    Aniołek 12tc [*] 29.06.15r
    Zosia :) 31.01.14r
  • pucek Autorytet
    Postów: 2398 3082

    Wysłany: 31 lipca 2015, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek super !! Cieszę się że też możecie już startować :))) My nie staramy się w tym mcu, ale się też nie zabezpieczamy :))) Mam nadzieję że razem wylądujemy na fioletowej stronie :)

    3jgx3e3k4o8x3ff9.png
    Kochamy Cię maleństwo <3
    gr3nn7pysxbmhwee.png
    13.06.2015
    Kochamy i tęsknimy...
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 31 lipca 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katkaz wrote:
    Wiaterek:
    1) spytać możesz :P Na imię mam Kasia :) A pytasz z ciekawości, czy podejrzewasz, że się znamy?

    2) to super, że już możecie startować. Owulka pewnie przyjdzie, sama pisałaś, że przewidujesz na przyszły tydzień, więc nie panikuj na zapas.

    Z ciekawości pytam, bo tak podejrzewałam :) Ja tez Kasia :) no mam nadzieję, ze masz rację. Te moje przewidywania to tak z kalendarza więc wcale niekoniecznie cos z tego będzie. Ale jak nie będzie to trudno, w następnym już będzie :)

    Pucuś mam nadzieję, ze mimo że się nie staracie to i tak się uda :) My jesteśmy w bardzo podobnym czasie z tym wszystkim :) Ale zoabczymy, co ma być to będzie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2015, 14:49

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • pucek Autorytet
    Postów: 2398 3082

    Wysłany: 31 lipca 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek nie powiem że nie cieszyłabym się z takiego obrotu spraw :) Najlepszy spontan :) Dziś rano serduszkowaliśmy a z tego co mówił mój najwspanialszy gin to owulka na dniach więc może i się to jakoś zgra :) A może poserduszkujemy też jutro ]:->

    3jgx3e3k4o8x3ff9.png
    Kochamy Cię maleństwo <3
    gr3nn7pysxbmhwee.png
    13.06.2015
    Kochamy i tęsknimy...
‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ