Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)
Odpowiedz

Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)

Oceń ten wątek:
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 3 października 2015, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    Agniesia nie wiem czy chodzi ci o te urodziny kolegi meza z pracy, ale jak te to dopiero dzis na 20 jedziemy ;)

    A wczoraj bylismy u kuzyki z druga kuzynka i jej mezem i tez bylo fajnie bylismy w domu o 1:30
    Chodzi mi o Oktoberfest :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2015, 16:49

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2015, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa to na Oktoberfest dopiero 17-ego idziemy ;)

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 3 października 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    Aaaa to na Oktoberfest dopiero 17-ego idziemy ;)
    Myślałam, że jak państwo Lewandowscy ;-)
    Super, że spotkanie się udało :-D dziś też wesołego ;-)

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 3 października 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    http://iv.pl/images/93266992329559008781_thumb.jpg http://iv.pl/images/47212865186810813274_thumb.jpg http://iv.pl/images/24638309111936835168_thumb.jpg wasze zyczenie jest dla mnie rozkazem...moj mega big brzuchatek :) z przodu ciezko zeobic zdjecie,zeby ukazac faktyczny stan...dzis bedzie prezetowany wszem i wobec :)
    Piękności ;)

    Agnieszka0812, ilonia1984 lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • katkaz Ekspertka
    Postów: 158 209

    Wysłany: 3 października 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć Laseczki!

    Coś tu cicho dzisiaj, a ja wpadłam się pochwalić, że beta raczej nie powala, ale rośnie:
    w czwartek było 109,9
    dzisiaj 275,3

    Buziaki dla wszystkich, trzymajcie się cieplutko :)

    nick nieaktualny, s1985, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

    Adaś 14.07.17r.
    Aniołek 9tc [*] 03.11.15r.
    Aniołek 12tc [*] 29.06.15r
    Zosia :) 31.01.14r
  • katkaz Ekspertka
    Postów: 158 209

    Wysłany: 3 października 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilonka, brzuszek cudny, pięknie wyglądasz :)

    s1985, Agnieszka0812, ilonia1984 lubią tę wiadomość

    Adaś 14.07.17r.
    Aniołek 9tc [*] 03.11.15r.
    Aniołek 12tc [*] 29.06.15r
    Zosia :) 31.01.14r
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 3 października 2015, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilonka brzuszek śliczniutki :)

    Ja niedawno wrócilam z urodzin szwagra i było jak zawsze do dupy bo moja szwagierka jest jeb.... ale szkoda gafac o niej srał ją pies :)
    Ja dzisiaj zrobiłam badania krwi starczylo he he
    Ide zgrzeszyc i zjesc loda z migdałkami a reszta rodzinki leży przy mnie i chrapie <3
    Dobranoc dziewczynki :)

    nick nieaktualny, s1985, Agnieszka0812, ilonia1984 lubią tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2015, 00:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katka cieszę się bardzo :) wszystkiego dobrego <3

    s1985, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2015, 00:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wracam właśnie z imprezy, J się ululał jak talala :/
    Z.tamtą laską pogadałyśmy, przeprosiła, nest ok. Mam tylko nadzieję że to się więcej nie powtórzy.

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 4 października 2015, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kochane z rana z kawusia, otwieram oczy patrzę tak ciemno a to już po 6 chyba niedługo przestawianie zegarków będzie

    Agnieszka0812, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 4 października 2015, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katkaz wrote:
    cześć Laseczki!

    Coś tu cicho dzisiaj, a ja wpadłam się pochwalić, że beta raczej nie powala, ale rośnie:
    w czwartek było 109,9
    dzisiaj 275,3

    Buziaki dla wszystkich, trzymajcie się cieplutko :)
    super beta ;]

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 4 października 2015, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj od rana jakaś niespokojna jestem... Obudziłam się z myślą czy nadal jestem w ciąży... Chłop chrapie i tak nic nie zrozumie, chłopaki od wczoraj u teściów... Na razie zaparzyłam sobie melisę. Do kościoła nie idę, bo duszno tam i zapachy róžnej maści, chyba włączę sobie mszę o 7 w tv,może to mnie uspokoi trochę...
    No to posmęciłam od rana...

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 4 października 2015, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katkaz wrote:
    cześć Laseczki!

    Coś tu cicho dzisiaj, a ja wpadłam się pochwalić, że beta raczej nie powala, ale rośnie:
    w czwartek było 109,9
    dzisiaj 275,3

    Buziaki dla wszystkich, trzymajcie się cieplutko :)
    Katkaz bardzo dobra beta i bardzo dobry przyrost!!!! ❤ ❤ ❤

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • Stópka Autorytet
    Postów: 556 766

    Wysłany: 4 października 2015, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry,
    U mnie dziś znów negatyw, wiec pewnie @ niebawem zawita...
    Tak Sylwia, za jakieś 3 tygodnie będziemy przestawiac wiec niebawem ☺

    Dziewczyny jaki miałam wczoraj dzień... pół dnia spędziłam z M. na ostrym dyżurze bo go znów pogielo w chińskie osiem... ale wiecie co, stwierdzam, że Ci lekarze są tak cholernie nie delikatnie że głowa mała. Przez przypadek słyszeliśmy jak lekarz informuje rodzinę o zgonie pacjenta, zero delikatności, oschly jak nie wiem co... normalnie nie mieści mi się to w głowie...
    No to se pogadałam...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2015, 06:37

    Stópka
    Aniołek [*] 04.07.2015 r.
    Aniołek [*| 15.03.2016 r.
    Mutacja MTHFR C677T, A1298C.
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 4 października 2015, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stópka wrote:
    Dzień dobry,
    U mnie dziś znów negatyw, wiec pewnie @ niebawem zawita...
    Tak Sylwia, za jakieś 3 tygodnie będziemy przestawiac wiec niebawem ☺

    Dziewczyny jaki miałam wczoraj dzień... pół dnia spędziłam z M. na ostrym dyżurze bo go znów pogielo w chińskie osiem... ale wiecie co, stwierdzam, że Ci lekarze są tak cholernie nie delikatnie że głowa mała. Przez przypadek słyszeliśmy jak lekarz informuje rodzinę o zgonie pacjenta, zero delikatności, oschly jak nie wiem co... normalnie nie mieści mi się to w głowie...
    No to se pogadałam...
    poka ty tego testa, ja pierwszego miałam takiego że przez lupe oglądałąm kreske ;p

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Stópka Autorytet
    Postów: 556 766

    Wysłany: 4 października 2015, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    poka ty tego testa, ja pierwszego miałam takiego że przez lupe oglądałąm kreske ;p
    Nawet nie ma co pokazywać, bielą wali po oczach, że oslepnac można...

    Stópka
    Aniołek [*] 04.07.2015 r.
    Aniołek [*| 15.03.2016 r.
    Mutacja MTHFR C677T, A1298C.
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 4 października 2015, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stópka wrote:
    Nawet nie ma co pokazywać, bielą wali po oczach, że oslepnac można...
    lukałaś pod wszystkimi kątami ?

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Stópka Autorytet
    Postów: 556 766

    Wysłany: 4 października 2015, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    lukałaś pod wszystkimi kątami ?
    Pod wszystkimi, zaraz wrzucę foto
    http://zapodaj.net/683b5c64f51ae.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2015, 07:22

    Stópka
    Aniołek [*] 04.07.2015 r.
    Aniołek [*| 15.03.2016 r.
    Mutacja MTHFR C677T, A1298C.
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 4 października 2015, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stópka wrote:
    Pod wszystkimi, zaraz wrzucę foto
    http://zapodaj.net/683b5c64f51ae.jpg.html
    jak to pink test to mi dzis nawet kreska wyszła inna niz w innych testach ;/

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Stópka Autorytet
    Postów: 556 766

    Wysłany: 4 października 2015, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    jak to pink test to mi dzis nawet kreska wyszła inna niz w innych testach ;/
    Mhm... a te pink to kiepskie czy jak? Taki mi babka w aptece dala ostatnio, myślałam że dobre... Czytałam, że większość dziewczyn używa z kauflandu, ale ja tu blisko nie mam tego sklepu wiec kiszka... Dzisiaj będę w aptece to może będą mieli quixx to wezmę. Chyba ze jakiś inny polecasz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2015, 07:36

    Stópka
    Aniołek [*] 04.07.2015 r.
    Aniołek [*| 15.03.2016 r.
    Mutacja MTHFR C677T, A1298C.
‹‹ 378 379 380 381 382 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ