Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)
Odpowiedz

Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)

Oceń ten wątek:
  • Stópka Autorytet
    Postów: 556 766

    Wysłany: 5 października 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik39 wrote:
    Dzień dobry kobitki :)
    Super wiadomość Renia,ślub w zimie ,piękna sprawa :)

    Dziewczyny może któraś z Was tak miała,przez tę intensywna obserwacje własnego organizmu człowiek wariuje.
    Od kilku dni głowa mi pęka,na dodatek dzisiaj śluz ze mnie po prostu wypływa.
    W tym miesiącu wogole pierwszy raz miałam typowy płodny rozciągliwy śluz od 10 dnia cyklu ,zawsze było to kilka dni później .
    Teraz ten śluz jest bez zapachu,w kolorze mleka i raz wodnisty raz taki glutowaty.
    Brzuch boli mnie jak na @ a przecież powinnam dostać dopiero 19 października.
    Temperatura w tym miesiącu bardzo niska jak na mnie i zastanawiam się czy to po prostu oznacza ,że nie było owulacji?

    Michaś [*]04.06.2014 (20 tc)

    Też mi się wydaje, że to dobrze wróży :)
    Ja np. prawie nigdy nie miałam na nic żadnych objawów więc na 100% nie jestem w stanie Ci odpowiedzieć, ale odkąd biorę dupka mniej więcej takie objawy zaczęłam odczuwać w okolicach owulacji.

    Agnieszka0812, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Stópka
    Aniołek [*] 04.07.2015 r.
    Aniołek [*| 15.03.2016 r.
    Mutacja MTHFR C677T, A1298C.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Dzięki dziewczyny.Na razie staram się nie nakręcać ale może w końcu po 11 miesiacach starań zobaczę upragnione dwie kreseczki na teście :)




    Michaś [*]04.06.2014 (20tc)

    nick nieaktualny, Agnieszka0812, monilia84 lubią tę wiadomość

  • pucek Autorytet
    Postów: 2398 3082

    Wysłany: 5 października 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik, mnie tak zalewalo kilka dni przed pozytywnym testem. Z tego co pamiętam to ok 4 dni od pozytywu pytalam nawet na frum o czym to może świadczyć. To byl taki mlecznobiały, lepki ale rozrywajacy sie śluz konsystencji jakby... Troche jakbyserka mascarpone zmieszanego z bita śmietana :p tylko takie porównanie mi przychodzi do głowy :p

    nick nieaktualny, Agnieszka0812, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    3jgx3e3k4o8x3ff9.png
    Kochamy Cię maleństwo <3
    gr3nn7pysxbmhwee.png
    13.06.2015
    Kochamy i tęsknimy...
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4129

    Wysłany: 5 października 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik ja z kolei ten śluz miałam cały czas taki wodnisty, nadal tak mam. Jest go dużo i ma taki kolo białawy :)

    Agnieszka0812, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 5 października 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurka chyba zlapalam zapalenie pecherza. Mam furagine w domu, myślicie ze mogę sobie tak sama zastosować?
    Chce szybko dzialac poki nie jest źle, bo jeszcze nie boli tylko mam takue specyficzne uczucie w pecherzu

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 5 października 2015, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lunadelrospo wrote:
    Kurka chyba zlapalam zapalenie pecherza. Mam furagine w domu, myślicie ze mogę sobie tak sama zastosować?
    Chce szybko dzialac poki nie jest źle, bo jeszcze nie boli tylko mam takue specyficzne uczucie w pecherzu
    Chyba tak, ja furaginę dawałam jak starszy miał 3 latka, praktycznie po jednym dniu jemu pomogła
    Ilonia o której Ty masz dziś usg? Daj znać co i jak

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2015, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Furagina jak najbardziej. Do tego dużo pij i często siusiu biegaj, no i ciepło się noś :)

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 5 października 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia super, że macie dzień ślubu ustalony, konkretna data już jest, teraz kiecki szukaj! Nowy rok rozpoczniesz pięknie, nowe życie, nowe plany i nadzieje! Super! <3
    Lunka jaką Ty masz szczuplutką piękną nóżkę :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 5 października 2015, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki ja na chwile bo bylam we wrocku z przyjaciolka na zakupach i biore sie za obiad...mam na 16.30 powiem wam,ze sie wogole nie.stresowalam tym usg i nie stresuje,dziwne to jest,nawet o nim nie myslalam,teraz dopiero 2 godziny przed czuje sie podekscytowana bardziej,ale ja czuje teraz juz czuje,ze wszystko gra,ten 2 trymest mnie strasznie uspokoil,lepiej sie czuje juz i psychicznie i fizycznie,mimo wszystko trzymajcie kciuki kochane,dam znac i wkleje foto jak tylko dotre do domku :) moze bedziemy juz wiedziec co bedzie :)

    Agnieszka0812, nick nieaktualny, monilia84 lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4129

    Wysłany: 5 października 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilonka Ty sobie zmień suwaczek :]

    Agnieszka0812, nick nieaktualny, ilonia1984 lubią tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 5 października 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaaaaahaaaaaa #@*&;:#&@*:&!:*&@;_)? Macie wiruski z 2 trymestru,roznorodne dla kazdej cos...kazdej przypasuja i zaraza...kochana zmienie potem bo czasu brak ;) chwilowo

    lunadelrospo, Agnieszka0812, nick nieaktualny, Wiaterek, kehlana_miyu, Stópka, monilia84 lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4129

    Wysłany: 5 października 2015, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co można a ból gardła w ciąży? Masakra, czuję, że jest coraz gorzej :/

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 5 października 2015, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek wrote:
    Dziewczyny co można a ból gardła w ciąży? Masakra, czuję, że jest coraz gorzej :/
    Prenalen to jest taka seria dla kobiet w ciąży

    https://www.doz.pl/apteka/p63688-Prenalen_Gardlo_pastylki_do_ssania_bez_cukru_16_szt.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2015, 15:08

    Wiaterek lubi tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4129

    Wysłany: 5 października 2015, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Aga :*

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 5 października 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewuszki w piątek 2,10,2015 beta 40,49 dzis 05,10,2015 beta 270,1 ;]

    ilonia1984, nick nieaktualny, Agnieszka0812, Wiaterek, lunadelrospo, nick nieaktualny, kehlana_miyu, monilia84 lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 5 października 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek wrote:
    Dziewczyny co można a ból gardła w ciąży? Masakra, czuję, że jest coraz gorzej :/
    Ja jak mnie gardlo bolalo,a juz 2 razy tak mialam plukalam woda z sola i cytryna,czosnkiem mlekiem,miodem czisnkiem i jak raz gadac prawie nie moglam to raz zrobilam syrop z cebuli i pomogly te specyfiki,ale faktycznie moze warto tez kupic cos moze szybciej przejdzie :) zimne pilas pewnie,mnie.teraz tak od zimnego bierze zaraz,wiec juz staram sie nie pic i narazie spokoj ;)

    Agnieszka0812, Wiaterek lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2015, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysia - bliźniaki :D

    ilonia1984, Agnieszka0812, s1985 lubią tę wiadomość

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 5 października 2015, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiek piekny przyrost,beda blizniaki...kurcze jakies by sie prydaly,jeszcze nie mamy w forowej rodzince :)

    Agnieszka0812, s1985, Stópka lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • pucek Autorytet
    Postów: 2398 3082

    Wysłany: 5 października 2015, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysia super przyrost :)

    s1985 lubi tę wiadomość

    3jgx3e3k4o8x3ff9.png
    Kochamy Cię maleństwo <3
    gr3nn7pysxbmhwee.png
    13.06.2015
    Kochamy i tęsknimy...
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 5 października 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zacieram ręce na bliźniaki :D

    nick nieaktualny, Agnieszka0812, ilonia1984 lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
‹‹ 382 383 384 385 386 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planujesz ciążę? Sprawdź, jaką rolę w organizmie odgrywa koenzym Q10

Przygotowania do ciąży to ogromne wyzwanie dla organizmu – na poziomie komórkowym zachodzą procesy wymagające dużych nakładów energii. Coraz więcej badań pokazuje, że koenzym Q10 może wspierać jakość komórek jajowych i plemników, dostarczając mitochondriom potrzebnego paliwa. Choć nie zastąpi kwasu foliowego ani terapii hormonalnej, może stać się cennym uzupełnieniem w staraniach o dziecko.

CZYTAJ WIĘCEJ