Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)
Odpowiedz

Wrześnióweczki to fajnę dupeczki :)

Oceń ten wątek:
  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 27 października 2015, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weszlam.
    Powiedzialan w skrócie co i jak.
    Wiecie,ze ona mnie posadzila na fotel i pomacala i nagle zaczela krzyczeć ze jestem niepowazna i kto normalny z taka macica się bierze za ciążę, ze to jest absurd i na tym skonczyla badanie powirdziala jescze tylko-teraz plamienia nie ma..i kazała mi wyjść..
    Bylam w szoku, ale jej powiedzialam ze skandaliczna to jest jej postawa i dopilnuję,żeby o tym dowiedział się ordynator

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 27 października 2015, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lunadelrospo wrote:
    Weszlam.
    Powiedzialan w skrócie co i jak.
    Wiecie,ze ona mnie posadzila na fotel i pomacala i nagle zaczela krzyczeć ze jestem niepowazna i kto normalny z taka macica się bierze za ciążę, ze to jest absurd i na tym skonczyla badanie powirdziala jescze tylko-teraz plamienia nie ma..i kazała mi wyjść..
    Bylam w szoku, ale jej powiedzialam ze skandaliczna to jest jej postawa i dopilnuję,żeby o tym dowiedział się ordynator
    Wiecie,ze ja nawet się od niej nie dowiedzialam co z ciąża? Jest nie ma,zdrowa lub nie..no kurwa nic.

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lunadelrospo wrote:
    Weszlam.
    Powiedzialan w skrócie co i jak.
    Wiecie,ze ona mnie posadzila na fotel i pomacala i nagle zaczela krzyczeć ze jestem niepowazna i kto normalny z taka macica się bierze za ciążę, ze to jest absurd i na tym skonczyla badanie powirdziala jescze tylko-teraz plamienia nie ma..i kazała mi wyjść..
    Bylam w szoku, ale jej powiedzialam ze skandaliczna to jest jej postawa i dopilnuję,żeby o tym dowiedział się ordynator

    No szmata !!!! Nie wiem czy bym się nie rzucił na nią z pięściami!!!wrrr :-/ ja bym skargę złożyła!!!!!

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4129

    Wysłany: 27 października 2015, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba jej seksu brakuje i stad taka sucha c.... Przepraszam musiałam, tylko to mi się kojarzy z kimś kto tak się zajmuje pacjentem.

    lunadelrospo, nick nieaktualny, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz to chyba trzeba wchodzić z włączonym dyktafonem wszędzie !!!! Nawet do urzędu!!! Bo traktują ludzi jak scierwo .

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 27 października 2015, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tylko dowiem się że mojej ciąży nic nie zagraża, zglosze to ordynatorowi.
    Czytalam o niej kiepskie opinie ale czegos takiego się nie spodziewalam.
    Serio..

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek wrote:
    Chyba jej seksu brakuje i stad taka sucha c.... Przepraszam musiałam, tylko to mi się kojarzy z kimś kto tak się zajmuje pacjentem.

    Albo za darmo robi !!!!

  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 27 października 2015, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz ciągle myślę, co to moglo znaczyć, jest ciąża i ona uwaxa ze to blad,czy nie ma ciąży i sama jestem sobie winna.
    A tu w domu sto obowiązków młodemu dyktando slabo poszło, zadania robimy,pozniej ma angielski,dobrze tylko,że na podwórko na chwilę idzie bo pogoda śliczna, to na te pol godziny sie poloze.

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luna wspolczuje ci ze trafilas na taka mende... ja to chyba bym jej powiedziala az w piety by jej poszlo... za kogo ona sie uwarza... Jakos jestem przekonana, ze faceci gin sa bardziej delikatniejsi i czuli wobec swoich pacjentek niz kobiety...

    Tak mowilyscie co jecie i powiem wam ze slodycze bym mogla jesc tonami...zelki,batoniki i wgl... wszyscy uwazaja, ze bedzie dziewuszka :) ja nie mam przeczucia co do plci, wazne zeby bylo zdrowe :) wizyta w czwartek i w koncu ujrze swojego okruszka. Chociaz wam powiem, ze troche sie stresuje, bo to bedzie po terminie w ktorym stracilam malenstwo... wymiotow nie mam, bo staram sie co 2 godz jesc..mdlosci mam na wszelake zapaszki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna nawet nie myśl o tym co ta idiotka gadała, bo ona sama chyba nie wiedziała co gada!!! Może cos zjeba...a ma ponieść konsekwencje swoich zaniedbań i musiała sie wyżyć Na kimś. Bo to co ona ci powiedziała to sie kupy nie trzyma !!

  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 27 października 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie ma czasu teraz o tym w ogole myslec.Juz 15.30, ja śpiąca a mlody w rozsypce.Dużo pracy przed nami.on sie w ogole nie koncentruje

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4129

    Wysłany: 27 października 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pelna_nadziei wrote:
    wizyta w czwartek i w koncu ujrze swojego okruszka.

    O której wizytujesz? Ja też w czwartek ale dopiero o 19 :) Odkąd zaczął mi się 10 tydzień to jakoś jest mi niedobrze. Głównie wieczorem, ale dziś miałam i w południe... Z jednej strony się cieszę a z drugiej to już przecież późno jest, nie powinno mnie teraz łapać :)

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • chomiczka Autorytet
    Postów: 990 1194

    Wysłany: 27 października 2015, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunka, co za lekarz z tej baby! Jak tak mozna traktowac ludzi? Renia a Ty jak po wizycie?

    Olga 11.06.2016 Nasz największy cud <3
    Róża 30.07.2018 Drugi największy cud <3
    Aniolek <3 8.2017
    Aniołek K 8.01.2014 <3
    Aniołek A 4.10.2014 <3
    Aniołek I 5.03.2015 <3
    Aniołek P 14.06.2015 <3
    Aniołek E 10.09.2015 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po wizycie spoko, to miało być potwierdzenie że ovu się odbyła i to właśnie doktor stwierdził. Dostałam progesteron (luteinę) i od dzisiaj mam brać. Widział ciałko żółte które dla mnie wyglądało jak dwa pęcherzyki ;)
    Po wizycie kłótnia z J bo chce żebym poszła jeszcze do innego lekarza, bo ten nie utrzymał mi ciąży. Super że mówi mi to teraz, cwaniak ma problem żeby witaminy brać a mnie od lekarza do lekarza wysyła. Się poryczałam i tyle. Super.

  • chomiczka Autorytet
    Postów: 990 1194

    Wysłany: 27 października 2015, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To teraz czekamy na pozytywny test :) Faceci sie nie znają, szkoda im tlumaczyc niektore rzeczy, wiedza swoje i koniec. Ej no silna babka jesteś, nie ma sensu płakać przez faceta :*

    nick nieaktualny, Stópka lubią tę wiadomość

    Olga 11.06.2016 Nasz największy cud <3
    Róża 30.07.2018 Drugi największy cud <3
    Aniolek <3 8.2017
    Aniołek K 8.01.2014 <3
    Aniołek A 4.10.2014 <3
    Aniołek I 5.03.2015 <3
    Aniołek P 14.06.2015 <3
    Aniołek E 10.09.2015 <3
  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 27 października 2015, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia,brat faktycznie się zachował nieciekawie.
    A z J umowmy się tak,że Ty trzepniesz swojego,a ja mojego;)

    Wiaterek, chomiczka, nick nieaktualny, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 27 października 2015, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to luteiny nie bierze się zaraz po owulacji?

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek wrote:
    O której wizytujesz? Ja też w czwartek ale dopiero o 19 :) Odkąd zaczął mi się 10 tydzień to jakoś jest mi niedobrze. Głównie wieczorem, ale dziś miałam i w południe... Z jednej strony się cieszę a z drugiej to już przecież późno jest, nie powinno mnie teraz łapać :)
    lekarz przyjmuje od 16 ale to zalezy jaka kolejka bedzie :)

    Wiaterek lubi tę wiadomość

  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 27 października 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam u gina..jedna pacjentka jeszcze w gabinecie..

    Agnieszka0812, Wiaterek lubią tę wiadomość

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 27 października 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna nie daj się spławić!!

    Agnieszka0812, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
‹‹ 533 534 535 536 537 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak czuć się wygodnie w każdych warunkach? Cykl menstruacyjny bez tajemnic

Przeczytaj, co dzieje się w poszczególnych fazach cyklu oraz jaki może to mieć wpływ na kobiecy organizm. Sprawdź, jak możesz zadbać o swój komfort fizyczny i psychiczny na przestrzeni cyklu menstruacyjnego. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ