X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My za ciebie tez Jangwa_maua :) oby ten cykl byl tym szczesliwym ;)

    jangwa_maua lubi tę wiadomość

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 24 lutego 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie ! :D Nie może być inaczej :P

    *Kejt* lubi tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 24 lutego 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bedzie!!!!! Musi byc!!!! :) Ja sobie wyliczam plusy, ze lepiej w przyszlym cyklu! Grudzien - cudowny miesiac i dodatkowo miesiac urodzin mojego ukochanego :) Oooo! tak sobie humor poprawiam! :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak taki swiateczny prezent dla calej rodziny :) przyjemnie sobie pomarzyć :)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 24 lutego 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai wrote:
    Oj tak taki swiateczny prezent dla calej rodziny :) przyjemnie sobie pomarzyć :)

    Czekamy na @, ladujemy akumulatorki i do pracy!! :)

    Slonce, ale jestes pewna, ze @ bedzie?? Pewna, pewna??

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 24 lutego 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w rodzinie w tamtym roku urodziły się 2 maluszki właśnie w grudniu ... jak by teraz się udało to koniec listopada początek grudnia byłby najcudowniejszym okresem w życiu :)

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 24 lutego 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jangwa_maua wrote:
    U mnie w rodzinie w tamtym roku urodziły się 2 maluszki właśnie w grudniu ... jak by teraz się udało to koniec listopada początek grudnia byłby najcudowniejszym okresem w życiu :)

    Mi teraz Owu wyznacza 4 listopada, czyli w przyszlym cyklu bedzie poczatek grudnia :) Moj ukochany urodzil sie 6 grudnia.... fajnie byloby miec 2 Mikolajow w domku! :) :) ..... piekne marzenia......

    jangwa_maua lubi tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 24 lutego 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, byłam właśnie na USG. Lekarka nie zrobiła na mnie najlepszego wrażenia, ale powiedziała najważniejsze - wygląda na to, że wszystko się oczyściło, nie widziała nic niepokojącego!!!

    Cały wynik mówi "macica w przodozgięciu o niejednorodnej echogeniczności, jama macicy linijna, endometrium 4,6 mm jednorodne, echostruktura jajników prawidłowa, zatoka douglasa wolna od płynu".

    Parę rzeczy musiałam sobie sprawdzić w google, bo od tej kobiety mało się dowiedziałam, a wizytę u mojej ginki mam w przyszłym tygodniu (choć może uda mi się pokazać wynik jutro u ginekologa-endokrynologa jak pójde z wynikami tarczycy), ale wygląda że raczej wszystko w porządku, prawda? To u mnie 8 dzień cyklu, więc endometrium ma jeszcze czas podrosnąć trochę, owulacja u mnie występuje zazwyczaj koło 16-17 dnia cyklu.

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kehlana_miyu z tego co sie znam to wszystko w porzadku :) dbaj o endo zeby ci pieknie uroslo :*
    Rachele jestm pewna pewna, nawet juz sie powoli zaczyna, dobrze ze nie kazala ta @ na siebie dluzej czekac ;) bo bym chyba osiwiala z tej niepewnosci. Mam zamiar w tym cyklu troche podkrecic to swoje endometrium juz kupilam migdaly, a planuje jeszcze infolik wiele osob po 1 cylku zaszlo wiec moze i mi sie uda :) a wtedy gwiazdkowy prezent murowany ;)

  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 24 lutego 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai, zamierzam teraz zdecydowanie zadbać o endo :) Jeszcze dzisiaj sięgnę po polecane tutaj czerwone wino :)

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 24 lutego 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kehlana, tez mi sie wydaje, ze wszystko jest dobrze! Bardzo dobre wiadomosci! Teraz czerwone wino, migdaly i laduj akumulatorki!!!! :)

    Mama_Mai, ja tez jestem bardzo bojowo nastawiona!! Zrobie sobie tez zappassi wszystkich suplementow. Tez przymierzam sie do inofolika. Musi sie nam udac! :) Ja mam nadzieje, ze dzis sie rozkreci na calego i ze do soboty bedzie juz po @, bo wracam do domku. Na razie mocne bole ale jeszcze nic.

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 24 lutego 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele, teraz jeszcze tylko wyjaśnię do końca kwestię bakterii - objawy ustapiły, więc liczę, że anytbiotyk zadziałał - i mam nadzieję, że wkrótce dołączę do aktywnie starających się tutaj:) Już niedługo i wszystkie przejdziemy na fioletową stronę mocy, gorąco w to wierzę :)

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • mama Martynki Autorytet
    Postów: 283 304

    Wysłany: 24 lutego 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, mam do oddania zestaw ziół BABY&Mama Med, zestaw składa sie z 3 różnych mieszanek, opakowania są prawie pełne, bo nie zdarzyłam ich wykorzystać :) Gdyby któraś z Was albo ktoś ze znajomych, rodziny chciał pomóc sobie w staraniach to bardzo chętnie oddam. W przypadku wysyłki proszę tylko o pokrycie kosztów wysłania.

    Martynka 25 t.c. 16.12.2014 [*][*][*]
    z8hs7m2.png4uyly46.png
  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 24 lutego 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele, Mama Mai,

    czekamy na wieści! ja dopóki alwaysy i tampony nie pójdą w ruch trzymam kciuki :) ale bez spinania się, nasze aniołki na pewno wybiorą dobry moment na powrót ! :)

    całusy

    Rachele, majeczka8 lubią tę wiadomość

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 24 lutego 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kehlana_miyu wrote:
    Mama_Mai, zamierzam teraz zdecydowanie zadbać o endo :) Jeszcze dzisiaj sięgnę po polecane tutaj czerwone wino :)

    kehlana, mi się już zapasy skonczyly, więc wypij dziś i za moje endometrium ! :)

    kehlana_miyu lubi tę wiadomość

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyniki bety 256,1 poprzednia 55,3 i co o tym myśleć ? Jak przyrost ? Martwie się chyba :/

  • mama Martynki Autorytet
    Postów: 283 304

    Wysłany: 24 lutego 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wg mnie jest ok, gratuluję :)
    Możesz jeszcze sprawdzić tutaj: https://bellybestfriend.pl/kalkulator-hcg.html

    Martynka 25 t.c. 16.12.2014 [*][*][*]
    z8hs7m2.png4uyly46.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 24 lutego 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Kejt* wrote:
    Rachele, Mama Mai,

    czekamy na wieści! ja dopóki alwaysy i tampony nie pójdą w ruch trzymam kciuki :) ale bez spinania się, nasze aniołki na pewno wybiorą dobry moment na powrót ! :)

    całusy

    Kochana, zgadzam sie z Toba w 100%!!!!
    przyznam Ci sie, ze tak sie stresuje, ze az mi niedobrze :)
    Nasze Aniolki wiedza najlepiej kiedy jest najlepszy moment na powrot....:)
    Buziaki!

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 24 lutego 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TheBaja wrote:
    Wyniki bety 256,1 poprzednia 55,3 i co o tym myśleć ? Jak przyrost ? Martwie się chyba :/

    Tez uwazam, ze bardzo ladny przyrost. Tak jak radzi mama_Martynki, sprawdz na kalkulatorze :)
    Gratuluje!!!

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 24 lutego 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele, Mama_Mai no to teraz kilka dni @ (o ile się rozkręci) i do roboty ;) tak jak pisalyscie, ten cykl będzie Wasz :)
    Kehlana_miyu ciesze się ze wszystko jest dobrze, a endometrium ma jeszcze czas na rozbudowę :) ja osobiście żadnych wspomagaczy na endo i na ovu nie stosowałam ale też czytałam ze czerwone winko pomaga a jeszcze jak ktoś lubi to sama przyjemność w takim wspomaganiu :)
    TheBaja a kiedy robiłaś poprzednia betę?

    U mnie w sumie to bez zmian tylko doszły zawroty głowy. Szczególnie jak wstanę rano z łóżka to mam wrażenie ze się przewróce, ale posiedzę sobie chwile spokojnie i przechodzi :)

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
‹‹ 99 100 101 102 103 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ