X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już jestem spokojna przyrost prawidłowy :) dziękuje za pomoc kochane

    Lili30 lubi tę wiadomość

  • Lili30 Autorytet
    Postów: 553 508

    Wysłany: 24 lutego 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy :-)
    Widzę, że aktywne jesteście od rana :-) My z fasolką byłyśmy powtórzyć wyniki tsh z rana, teraz pomijamy herbatkę z miodem w łóżeczku, dziś już nigdzie się nie ruszamy bo paskudna pogoda u nas... Ja tam nadal czekam na pozytywne testy póki @ nie ma:-) A co do grudnia to piękny czas by był na narodziny pełen ciepła i rodzinnej atmosfery:-)

    3 Aniołki w niebie
    atdc6iye40ls1crt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2015, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry kochane :)
    Nie nawidze nocnych zmian ehh.. ale ciągle w głebi serca wierzę że w tym cyklu się uda i nie mogę doczekać się serduszkowania. Tempke mierze od wczoraj (1 dc) i czekam już na jej skok ;) chyba wariuje ale jestem tak optymistycznie nastawiona na ten cykl że martwię się o swoją reakcje jeżeli się nie uda

  • Lili30 Autorytet
    Postów: 553 508

    Wysłany: 24 lutego 2015, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ggonia miałam dokładnie tak samo, strasznie nastawiłam się na ten cykl i udało się czego i Tobie i wszystkim dziewczynom życzę z całego serducha i ślę ogrom wirusków :)

    3 Aniołki w niebie
    atdc6iye40ls1crt.png
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 24 lutego 2015, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Kejt* wrote:
    kehlana, mi się już zapasy skonczyly, więc wypij dziś i za moje endometrium ! :)

    Kejt, ja mam jeszcze spory zapas ze ślubu. Poprosiliśmy o butelki wina lub książki zamiast kwiatów, bo następnego dnia wyjeżdżaliśmy w podróż poślubną i nie mielibyśmy okazji się nimi nacieszyć, a że szybko zaszłam w ciążę, to i wino w większości stoi nienaruszone:) To teraz posłuży w słusznej sprawie, wzniosę dziś toast za nas wszystkie :)

    *Kejt* lubi tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili30 wrote:
    Ggonia miałam dokładnie tak samo, strasznie nastawiłam się na ten cykl i udało się czego i Tobie i wszystkim dziewczynom życzę z całego serducha i ślę ogrom wirusków :)

    Dziękuje za wiruski ;) Wiec i jestem jeszcze bardziej pozytywnie nastawiona niż chwilę temu :D
    Uda się niema to tamto !

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 24 lutego 2015, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby te cykle,były naszymi ostatnimi! :) ja tak troche psychicznie się odciążyłam po tym jak już mój napisał mi, że się postaramy o nasze szczęście. Tak to niby też chciał, ale czułam, że i tak z dystansem podchodzi.

    Rachele lubi tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 24 lutego 2015, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jangwa_maua wrote:
    Oby te cykle,były naszymi ostatnimi! :) ja tak troche psychicznie się odciążyłam po tym jak już mój napisał mi, że się postaramy o nasze szczęście. Tak to niby też chciał, ale czułam, że i tak z dystansem podchodzi.

    alleluja !
    wsparcie partnera jest bardzo ważne wiec ciesze się, że poczułaś że razem bedziecie się o wasze szczescie starac :)

    ja z kolei trochę się zmartwiłam, bo moj P. chyba się przeziębił. dałam mu witaminy, ale chyba dziś na kolację musze zafundowac mu coś czosnkowego, żeby miec pewnośc ze sie nie rozchoruje. na dodatek ma ostatnio duzo stresów w pracy, co w jego przypadku nie sluży chęciom do baraszkowania... wczoraj jeden z bardziej sexi kompletów bielizny poszedl w ruch i zadziałał, ale tych kompletów starczy mi na następne 3 razy, a co potem ? :) chyba zakupy.... :)

    DomiBW lubi tę wiadomość

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 24 lutego 2015, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też muszę coś wymyślić, bo mój stwierdził, że ostatnio coś nie ma ochoty na sex.. Może jakieś afrodyzjaki, albo też zakupy mnie czekają :P

    *Kejt* lubi tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Lili30 Autorytet
    Postów: 553 508

    Wysłany: 24 lutego 2015, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepszy afrodyzjak dla faceta? NIE MÓW MU ŻE MASZ DNI PŁODNE:-) tak tak faceci też się blokują:-)

    jangwa_maua, Rachele lubią tę wiadomość

    3 Aniołki w niebie
    atdc6iye40ls1crt.png
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 24 lutego 2015, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Ci faceci, niech lepiej korzystają bo w ciazy juz tak pięknie w tych sprawach nie będzie ;) przynajmniej ja raczej wole być ostrożna a szczególnie w 1 trymestrze, mój biedaczek widzę ze juz tęskni za przytulankiem ;) dziś jakiś masaż mu zafunduje czy coś ;)
    Lili ma rację, nie mówić że ma się dni płodne.. moim zdaniem facet też kiepsko się czuje jak żonka tylko w te dni się przymila
    Mój wiedział mniej więcej kiedy mam dni płodne ale raczej nie dawałam mu odczuć ze to właśnie dziś trzeba.

    *Kejt* lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 24 lutego 2015, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A poza tym właśnie jakas sexi bielizna, jakiś pachnący olejek do ciała.. na mojego męża działa zawsze a u mnie też podnosi to ochotę jak widzę ze podobam się mojemu ukochanemu i jestem dla niego sexi ;)

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • Truskaweczka83 Autorytet
    Postów: 1420 1414

    Wysłany: 24 lutego 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili30 wrote:
    Najlepszy afrodyzjak dla faceta? NIE MÓW MU ŻE MASZ DNI PŁODNE:-) tak tak faceci też się blokują:-)

    tak coś w tym jest, mój mąż tak ma, a jak nie wie to czasem się zaleca, zaś jak wie to unika zbliżeń :-(
    a więc muszę kombinować ;-)

    Malina15 lubi tę wiadomość

    :) Wiktoria ur SN waga 4250, dl 55cm 21.02.2003 :)
    :) Nikola ur SN waga 4130gr,dł 57cm 07.08.2016 :)
    iv09roeqjdjavel4.png
    Aniołek [*] 13 tc 22.01.2015
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 24 lutego 2015, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie jeszcze trochę do dni płodnych więc mam czas na wymyślanie jakby tu go zachęcić (jak coś) ... :D Na razie niech produkuje mocnych żołnierzy :)

    Truskaweczka83 lubi tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Truskaweczka83 Autorytet
    Postów: 1420 1414

    Wysłany: 24 lutego 2015, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak ja bym chciała już zacząść mierzyć temp, brać zioła Sroki, witaminy robić testy ovu - zierpliwości nie mam za grosz!
    już minie 5 tyg a @ nie ma...
    wiem, wiem czekać, czekać, czekać, ale mam przeczucie, że sama bez pomocy nie przyjdzie, a ja chcę już zaczynać nowe starania, niecierpliwie się, bo poprzednio 4 lata się starałam, i sama nie wiem ile to potrwa, ale staram się być dobrej myśli, wierzyć, że się uda do wakacji... choć to nie jest dobry pomysł, ale zobaczymy jak bedzie.


    pomalowałam całą klatkę schodową, z malutką pomocą mężą i babcia pomogła mi sprzątać potem,
    rąk, ramion, nóg nie czuje...
    ale cieszę się, że ZROBIONE!

    Malina15 lubi tę wiadomość

    :) Wiktoria ur SN waga 4250, dl 55cm 21.02.2003 :)
    :) Nikola ur SN waga 4130gr,dł 57cm 07.08.2016 :)
    iv09roeqjdjavel4.png
    Aniołek [*] 13 tc 22.01.2015
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 24 lutego 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekałam 50 dni. Też myślałam, że będę musiała mieć wywoływany, ale na szczęście się zjawił, a razem z nim wielka ulga ... :). A jakiekolwiek objawy masz? Długie miałaś cykle przed?

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 24 lutego 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka spokojnie, wiem ze się niecierpliwisz bo miałam tak samo, tez juz myślałam że trzeba będzie wywolac. A @ dostałam równo po 6 tygodniach od zabiegu i to wtedy kiedy w ogóle o tym nie myślałam (miałam wtedy inne sprawy na głowie) i chyba dlatego ze zapomniałam na chwile o tym odblokowalam psychikę w tej kwestii @ przyszła. Trzymam kciuki żeby to już nastąpiło niebawem ale pomysl sobie ze niedługo dostaniesz, daj sobie jeszcze ten tydzień, dwa i Zobaczysz że przyjdzie i zaczniecie z mężem starania :)

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak nie mogłam się doczekać aż @ się zjawi , tak teraz czekam jak już pójdzie i zaczniemy serduszkować . Moj mąż do mnie mowi żebym w trakcie się nie spinała i serduszkowała z nim z miłośći i nie myślała że już i teraz.. ahh psycholog :D

  • DomiBW Ekspertka
    Postów: 152 99

    Wysłany: 24 lutego 2015, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju, jeju co ja słysze... Wasi Panowie nie mają ochoty na sex? Polecam lekką wstrzemięźliwość i sami przyleca :D My z M. widzimy się tylko w weekendy i problemu z tym nie ma :) Zadna ze stron :P

    Kurcze, musze Wam powiedzieć, ze jakoś dziwnie się czuje. Niby bol brzucha jakby na okres, ale to troszke za wczesnie. Poza tym w tamtym tygodniu przez moment miałam brązowawy śluz...I tak jakoś dolna część pleców mnie pobolewa...Oczywiście tysiące myśli, ze może to jakieś oznaki zafasolkowania, ale nie chce się nakręcac, wiec uzbrajam się w cierpliwość, choć tak trudno :)

    02.02.2015 [*]
    Wiosną nadzieja narodzi się ponownie :)
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 24 lutego 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DomiBW dokładnie, kilka dni wstrzemiezliwosci a facetom będzie głupio ze w ogóle powiedzieli o braku ochoty na seks ;)

    A z tymi objawami to kto wie kto wie ;) nie chce Cię nakręcac ale mnie też trochę w krzyżu bolało, trzymam kciuki :)

    DomiBW lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
‹‹ 100 101 102 103 104 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ