X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 25 lutego 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :*Jeju Ja od rana podniosłam cała chatę do góry nogami ciągle Mi coś śmierdzi !!! Masakra jakaś jestem juz bezsilna :D połowę rzeczy spożywczych jak i cała resztę powyrzucalam Mój P stuka się w głowę jak Mnie widzi :D
    Tulisia Kochana witamy :* z Nami będzie dużo łatwiej na pewni ,ściskam mocno.
    Rachele Mama Mai niech ten @ przestanie lecieć w kulki albo wpada albo niech wypada na 9 miesięcy !!!!:)

    Lili30 lubi tę wiadomość

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 25 lutego 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny...

    Ja dziś mam dzień do dupy :( Znów okropny ból, wymioty, ból w klatce piersiowej... przyjechało pogotowie, zabrali mnie na SOR. Badania porobione i chyba mam zapalenie żołądka :/ Ale to nie najgorsze. Przy USG brzucha Pani powiedziała, ze być może mam jakiegoś mięśniaka na macicy ;( muszę iść do ginekologa i to skontrolować, bo na 100% ona nie mogła mi powiedzieć.

    Jestem załamana ! :( nie chce przerywać starań... mam nadzieję, że okaże się, że wszystko w porządku...

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 25 lutego 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka83 wrote:
    Witajcie dziewczyny!

    Dla mnie dzień zaczął się dośc dobrze - @ przyszła- po 5 tyg od poronienia - SUUUUPER!!!

    W każdą środę mam dziwne zdarzenia, zawsze środa jest dla mnie pechowa - może od tej się to zmieni!

    Czekałam już na @ bardzo! i po 34 dniach jest!
    Obym miała tak jak kiedyś co 28 dni, a nie co 35 jak niektóre dziewczyny - w kwestii starań wolę ovu co 28dni niż co 35!

    Truskaweczka, miałam dokładnie w tym samym terminie pierwszy @ po poronieniu - tez mi przyszła po 34 dniach :) Normalnie mam cykl 26 dni i też liczę, że taki mi zostanie!

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 25 lutego 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jangwa_maua wrote:
    Hej dziewczyny...

    Ja dziś mam dzień do dupy :( Znów okropny ból, wymioty, ból w klatce piersiowej... przyjechało pogotowie, zabrali mnie na SOR. Badania porobione i chyba mam zapalenie żołądka :/ Ale to nie najgorsze. Przy USG brzucha Pani powiedziała, ze być może mam jakiegoś mięśniaka na macicy ;( muszę iść do ginekologa i to skontrolować, bo na 100% ona nie mogła mi powiedzieć.

    Jestem załamana ! :( nie chce przerywać starań... mam nadzieję, że okaże się, że wszystko w porządku...

    Jangwa_maua, tak mi przykro :( Kuruj się kochana, musisz zająć się sobą zanim się weźmiesz za maluszka. Mam nadzieję, ze z tym mięśniakiem się nie potwierdzi, ale czytałam, że nie zawsze są przeszkodą w staraniach, więc może nawet jak i zaraza tam siedzi, to lekarz Ci pozwoli. Trzymam kciuki, żeby sie wszystko szczęśliwie wyjaśniło i żebyś jak najszybciej doszła do siebie.

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • Lili30 Autorytet
    Postów: 553 508

    Wysłany: 25 lutego 2015, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jangwa koniecznie jak najszybciej idź do lekarza, albo już w szpitalu mogli Ci zrobić konsultację ginekologiczną. Daj znać co tam u Ciebie.

    3 Aniołki w niebie
    atdc6iye40ls1crt.png
  • Lili30 Autorytet
    Postów: 553 508

    Wysłany: 25 lutego 2015, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meeegi1771 wrote:
    Cześć :*Jeju Ja od rana podniosłam cała chatę do góry nogami ciągle Mi coś śmierdzi !!! Masakra jakaś jestem juz bezsilna :D połowę rzeczy spożywczych jak i cała resztę powyrzucalam Mój P stuka się w głowę jak Mnie widzi :D
    Tulisia Kochana witamy :* z Nami będzie dużo łatwiej na pewni ,ściskam mocno.
    Rachele Mama Mai niech ten @ przestanie lecieć w kulki albo wpada albo niech wypada na 9 miesięcy !!!!:)
    Jejku jak ja czekam na te mdłości, nadwrażliwośc na zapachy i wszytskie inne objawy ;) Chcę cały wachlarz ;) Jak ciąża to ciąża na 1000 % teraz tylko mam bardzo wrażliwie piersi i pobolewają, dostałam jeszcze duphaston 3 razy dziennie po 2 tabletki więc pewnie podkręci trochę objawy. Nie lubię duphasonu, no ale mus to mus...

    3 Aniołki w niebie
    atdc6iye40ls1crt.png
  • Truskaweczka83 Autorytet
    Postów: 1420 1414

    Wysłany: 25 lutego 2015, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili30
    staram się przejąśc inicjatywę, ale nie zawsze wychodzi ;-)

    *Kejt*
    mój też teraz bierze suplementy - androwit dokładnie, zobaczymy jak będzie.
    ja na pocz.ciąży też miałam większą ochotę, a od 2 mieś zero ochoty. te hormony robią z nami co chcą!

    unadarcy
    po drinku ma problemy z wydobyciem żołieżyków ;-)


    Tulisia
    "Więc Truskaweczka83 przejmij pałeczkę: i dosłownie i w przenośni :D" - hahaha
    uśmiałam się! dokładnie tak!


    jangwa_maua
    rozumiem przez co przechodzisz - 2 razy miałam zapalenie żołądka raz z gorączką 39,9 (oczywiście w pracy umierałam) ale ja mam nadżerki i wrzody - właśnie po zapaleniu żołądka się dowiedziałam.
    gorszy jest mięśniak! ale nie przejmuj się na zapas, ona nie jest specjalistą w tej dziedzinie, a zawsze kobietom nakazują konsultację ginekologiczną, jak zrobisz usg to dopiero na 100 bedzie wiadomo!

    kehlana_miyu
    to trzymam kciuki za nasze "krótkie" cykle :-D

    unadarcy, kehlana_miyu, Malina15 lubią tę wiadomość

    :) Wiktoria ur SN waga 4250, dl 55cm 21.02.2003 :)
    :) Nikola ur SN waga 4130gr,dł 57cm 07.08.2016 :)
    iv09roeqjdjavel4.png
    Aniołek [*] 13 tc 22.01.2015
  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 25 lutego 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jangwa Kochana trzymaj się :*:* Mam nadzieje ,ze z tym miesniakiem jakoś obejdzie się bez inwazyjne i tak jak kehlana napisała wykuruj się i pełna zdrowia wracaj do starań !
    Lili to i tak zawsze coś jest nie tak za dużo objawów źle braknie tez źle :P trza wyluzować :):)

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 25 lutego 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jangwa_maua wrote:
    Hej dziewczyny...

    Ja dziś mam dzień do dupy :( Znów okropny ból, wymioty, ból w klatce piersiowej... przyjechało pogotowie, zabrali mnie na SOR. Badania porobione i chyba mam zapalenie żołądka :/ Ale to nie najgorsze. Przy USG brzucha Pani powiedziała, ze być może mam jakiegoś mięśniaka na macicy ;( muszę iść do ginekologa i to skontrolować, bo na 100% ona nie mogła mi powiedzieć.

    Jestem załamana ! :( nie chce przerywać starań... mam nadzieję, że okaże się, że wszystko w porządku...

    Jangwa maua, daj znać jak już bedziesz po konsultacji ginekologicznej. obyś nie musiala przerywac staran, ale zdrowie najważniejsze !
    oby diagnoza okazała się lepsza niż to określili w szpitalu !
    trzymaj się cieplo !

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 25 lutego 2015, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka83 wrote:
    unadarcy
    po drinku ma problemy z wydobyciem żołieżyków ;-)

    Truskaweczka, u mnie tak samo :) jeszcze nigdy po alko porzadnego seksu z dobrym zakonczeniem nie było :)

    meeegi1771 lubi tę wiadomość

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2015, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jangwa_maua kochana duzo zdrowka ci zycze :* moj P mial raz zapalenie zoladka, nie moglam patrzec jak sie meczyl. To straszny bol wspolczuje :( a co do miesniaka to przeciez jeszcze nic pewnego, moze sie tej lekarce przywidzialo??

  • Lili30 Autorytet
    Postów: 553 508

    Wysłany: 25 lutego 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz tak mi się przypomniało jak moja siostra chodziła po izbach przyjęć bo mdlała i wymiotowała, bolał ją brzuch twierdziła że to żołądek, była na IP kilka razy dawali jej kroplówki bo nie mogła nic jeść. Miesiączki miała nieregularne to też nie do końca przyszło jej do głowy że może być w ciąży, podczas USG jamy brzusznej w poszukiwaniu źródła problemu odnaleźli... MAŁEGO LOKATORA który urodzi się około 19 września tego roku ;) ;) ;) I tak zakończyło się jej zapalenie żołądka ;)

    meeegi1771 lubi tę wiadomość

    3 Aniołki w niebie
    atdc6iye40ls1crt.png
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 25 lutego 2015, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Kejt* wrote:
    Truskaweczka, u mnie tak samo :) jeszcze nigdy po alko porzadnego seksu z dobrym zakonczeniem nie było :)

    A u nas odwrotnie, a już w ogóle się dzieje gdy oboje jesteśmy delikatnie pod wpływem. Samo wszystko wychodzi :)

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jangwa_maua wracaj kochana szybciutko do zdrowia , ściskam :*

    Rachele Mama_Mai Trzymam mocno kciuki by @ was nie odwiedzała wcześniej niż za 9 msc ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziś 3dc i pomiaru tempki. 2 poprzednie dni tempka utrzymywała się na 36,4 a dziś znaczny spadek do 36. Kurcze troszkę to mnie niepokoi :/

  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 25 lutego 2015, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jangwa koniecznie dawaj znać jak się czujesz!!!
    Mięśniaki no nic przyjemnego, moja mama się długo zmagała. Ale to jeszcze Kochana przecież nic pewnego. Ja też bym prosiła od razu w szpitalu o konsultację ginekologiczną na miejscu.

    Ściskam mocno!

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • Truskaweczka83 Autorytet
    Postów: 1420 1414

    Wysłany: 25 lutego 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny kochane!
    mam pytanie odnośnie mierzenia tempki.
    od którego dnia cyklu się mierzy?
    nigdy tego nie robiłam a zamierzam.

    Malina15 lubi tę wiadomość

    :) Wiktoria ur SN waga 4250, dl 55cm 21.02.2003 :)
    :) Nikola ur SN waga 4130gr,dł 57cm 07.08.2016 :)
    iv09roeqjdjavel4.png
    Aniołek [*] 13 tc 22.01.2015
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 25 lutego 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chciałam w tym szpitalu... gdybym byłą w innym to na pewno bym poprosiła, ale ten szpital ma nie za dobry odział ginekologiczny.

    Po dzisiejszym dniu jestem wykończona :( po SORze byłam już też w przychodni... Wizyta u ginka dopiero pewno we wtorek bo raz w tyg.przyjmuje, chyba, że do innego prywatnie pójdę. Mam nadzieję, że to nie będzie żaden mięśniak i nie przeszkodzi w staraniach.

    Po dzisiejszym dniu jestem załamana ... :(

    Miłego wieczora dziewczyny.

    Lili30 lubi tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Lili30 Autorytet
    Postów: 553 508

    Wysłany: 25 lutego 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze mierzylam przez calutki cykl, od 1 dnia do ostatniego chociażby po to żeby wiedzieć kiedy okres się zjawi i poznać swój cykl, żeby mierzenie miało sens zawsze rób to o tej samej porze tym samym termometrem i przed podjęciem jakiejkolwiek aktywności ( nawet wstawianie do toalety)

    3 Aniołki w niebie
    atdc6iye40ls1crt.png
  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 25 lutego 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja sie jakos tak dziwnie czuje ani dobrze ani zle..w tym miesiacu u dwoch znajomych rodzin urodzily sie dzieci, dwie dziewczynki slodkie sa na prawde..ciesze sie bardzo ale tak troszke mi przykro ze ja jeszcze musze czekac


    rachele I mama mai ja dostalam pierwszy okres po 5 tyg I wiecie bylam pewna ze wszystko wrocilo teraz do normy ale jak widze na waszym przykladzie to nie wiem juz nic..

    jangwa musisz to sprawdzic twoje bole- faktycznie lepiej byc pewnym ale tak jak dziewczyny mowia nie sluchaj przypuszczen, znajdz przyczyne I badz pewna

    wogole mialam takie dobre samopoczucie do owulacji a po owu jakos mi sie zmienilo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2015, 20:19

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
‹‹ 104 105 106 107 108 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ