X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety dziewczyny nie pomoge z mdloscciami, mialam mdlosci co prawda ale nigdy nie byly az tak intensywne. Najlepszym dla mnie sposobem byly po prostu male przekaski, tak zebym nie byla glodna. No i banany tez byly dobre. Trzymajcie sie dziewczyny :* mdlosci niedlugo powinny minac ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2015, 09:41

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie Rachele to nawet to "plamienie" sie chyba konczy nie wiem czy traktowac to jako @?? To cos co mam nawet bielizny mi nie brudzi, ale cos tam w srodku jednak jest...

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 26 lutego 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai wrote:
    U mnie Rachele to nawet to "plamienie" sie chyba konczy nie wiem czy traktowac to jako @?? To cos co mam nawet bielizny mi nie brudzi, ale cos tam w srodku jednak jest...

    a testowalas?? Kochana, jesli nie, to zrob jeszcze raz test.... dziwne to plamienie... nie wiem co o nim sadzic..

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myslalam nawet nad zrobieniem bety, ale to najwyzej w sobote pojade do labu bo z mezem chcemy jechac na zakupy male ;) a tu gdzie mieszkam nie chce robic, bo to malenkie miasteczko, od razu kazdy by wiedzial ze badalam bete, juz wystarczy ze kazdy wie o Majce, wiecie ze slyszalam juz opowiesci ze Maja zyla tydzien???

  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 26 lutego 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Mai ludzie potrafią być okropni... I to właśnie wtedy kiedy wiedzą, że człowiek cierpi szukają tam sensacji!!! Może ktoś powie, że taka nasza podła natura, ale kurde trzeb się hamować....
    Jak tak się szybko roznosi to ja też bym nie poszła u siebie.

    Mi wystarczy, że jak leżałam pierwszy raz na obserwacji w ciąży w szpitalu to okazało się, że pracuje tam koleżanki mama. No i się rozniosło...

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 26 lutego 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai wrote:
    Myslalam nawet nad zrobieniem bety, ale to najwyzej w sobote pojade do labu bo z mezem chcemy jechac na zakupy male ;) a tu gdzie mieszkam nie chce robic, bo to malenkie miasteczko, od razu kazdy by wiedzial ze badalam bete, juz wystarczy ze kazdy wie o Majce, wiecie ze slyszalam juz opowiesci ze Maja zyla tydzien???

    O Boze, ludzie to naprawde nie maja co robic!!!
    Zrob bete, ja bym juz dawno zrobila dla 100% pewnosci ale nie chce robic nadziei mojej mamie i dodatkowo jej stresowac....

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 26 lutego 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KkasienkaA wrote:
    Mama Mai ludzie potrafią być okropni... I to właśnie wtedy kiedy wiedzą, że człowiek cierpi szukają tam sensacji!!! Może ktoś powie, że taka nasza podła natura, ale kurde trzeb się hamować....
    Jak tak się szybko roznosi to ja też bym nie poszła u siebie.

    Mi wystarczy, że jak leżałam pierwszy raz na obserwacji w ciąży w szpitalu to okazało się, że pracuje tam koleżanki mama. No i się rozniosło...

    .... bo naturalnie tajemnica lekarska nikogo nie obowiazuje..... a obowiazuje wszystkich, nawet pielegniarki....

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 26 lutego 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai ja też mieszkam w małej miejscowości i WSZYSCY WSZYSTKO wiedzą. Nie chciałam się tak od razu chwalić moją ciążą no ale jak poszłam na zwolnienie, to znajomi i sąsiedzi od razu zaczęli przepytki: a co wolne masz, ale tak długo, urlop he? W dodatku jak już mówiłam pół roku temu wyszłam za mąż, no to wiadomo co się święci: ciąża! :) i pech chciał, że jak bliższym znajomym się przyznałam to za parę dni wylądowałam w szpitalu i straciłam Frędzelka. Jeśli Bozia da, że zajdę znowu w ciążę to nie wiem kiedy się przyznam. Będę szła w zaparte aż do porodu i będę mówić, że to wzdęcie.:)

    KkasienkaA lubi tę wiadomość

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 26 lutego 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulisia, ludzie sa bez serca!!!! Czasem nawet i Ci z najblizszej rodziny! ja mialam takie numery z moja babcia, ze lepiej nie mowic! Zal mi tylko bylo bardzo mojej mamy....
    Ja bede mowic, ze przytylam! :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez bede ukrywac przed ludzmi tak dlugo jak sie da, bo juz czuje te spojrzenia i teksty za plecami... teraz z Maja do prawie 5 miesiaca nie mialam brzucha, w 18 tc wybrzuszylo mnie z dnia na dzien i to konkretnie :)

  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 26 lutego 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Mai, mam podobne zdanie do Rachele - zrobiłabym test raz jeszcze.

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele ja już jestem zwarta i gotowa tylko czekam na śluz bo sucho :P
    Dziwne takie ciągnięcia mam w sutkach i to kurcze dopiero w dzień po @ hemm . Moja tempka szaleje heh w 1 i 2 dc 36,4 wczoraj 36 dzisiaj 36,6 istna wariacja :D
    A wzrost libido daje swe znaki , nie nie bedę kusić męża i jego "załoge" muszą trzymać forme na później ;)

  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 26 lutego 2015, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym chciała powiedzieć na Wielkanoc rodzinie chociaż. Wtedy będą pierwsze dni II trymestru. Ale i tak jak czytam o w nacie na jakich etapach albo coś poszło nie tak, albo Maleństwo zasnęło to mam ochotę powiedzieć już po porodzie. Ten strach jest aż paraliżujący. A początki upływają tak naprawdę od USG do USG...

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • Lili30 Autorytet
    Postów: 553 508

    Wysłany: 26 lutego 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam naprawdę nie ejstem w stanie wyobrazić sobie teraz usg... Mam po prostu straszną traumę :( Dzisiaj myślałam przez chwile, aby powiedziec mojej szwagierce ale powstrzymałam sie poczekam przynajmniej do 1 usg kiedy będzie wiadomo już że ciąża jest prawidłowo umiejscowiona itd... Pierwsze USG mam wyznaczone dopiero na 18 marca nie wiem jak ja wytrzyma tyle czasu.

    3 Aniołki w niebie
    atdc6iye40ls1crt.png
  • Truskaweczka83 Autorytet
    Postów: 1420 1414

    Wysłany: 26 lutego 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulisia
    Usmiałam się z "wzdęcia" - hahaha

    ale ja też nauczona rozumu do porodu twierdziłąbym, że wzdęcia!
    u mnie wszyscy wiedzili bo mama rozpowiadała na prawo i lewo, prawie z megafonem chodziła i mówiłą o tym!
    od świąt wszyscy wiedzieli, a w ciąże zaszłam na pocz. listopada, to od razu świat wiedział, no i teraz wszystkim musze tłumaczyć ze juz w ciąży nie jestem bo tak i tak...
    beznadzieja.


    Lili30
    dzięki za odp- dziś włąśnie zapomniałam zmierzyć - kurde, co za głowa!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2015, 11:41

    Malina15 lubi tę wiadomość

    :) Wiktoria ur SN waga 4250, dl 55cm 21.02.2003 :)
    :) Nikola ur SN waga 4130gr,dł 57cm 07.08.2016 :)
    iv09roeqjdjavel4.png
    Aniołek [*] 13 tc 22.01.2015
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 26 lutego 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo jak się uda to człowiek jest taki szczęśliwy i ma ochotę tym szczęściem podzielić się z całym światem, powie się mamie, a nasze mamy takie szczęśliwe że babciami zostaną więc i nie dziwię się że trąbią o tym na prawo i lewo, Truskaweczka83 moja też rozpowiadała wszem i wobec :) ale następnym razem będę ostrożniejsza.

    meeegi1771 lubi tę wiadomość

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pssst chciałam powiedzieć z dumą że właśnie dodałam do swoich obserwacji szyjke , i o dziwo jednak śluz mam (lepki) jak to na początku cyklu. Mały krok w obserwacji a wieksze szanse na poznanie dni płodnych .. Małe rzeczy a jak cieszą ;)

    Lili30, KkasienkaA lubią tę wiadomość

  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 26 lutego 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ggonia ja jestem całkowicie zielona w tych kwestiach, dopiero zaczynam obserwację cyklu i jeszcze mam problem z rozpoznaniem śluzu. Na szyjkę nawet teraz nie patrzę:) Mam nadzieję, że się nauczę :)

    Lili30 lubi tę wiadomość

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 26 lutego 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny..
    Ja już dziś lepiej się czuję. Zapisałam się na gastroskopie (nie wiem jak ja przeżyje to badanie!), ale to dopiero 16.03. Do ginka zapewne we wtorek i wtedy dowiem się co i jak. Babka napisała, że na tylnej ścianie macicy więc nie wiem czy byłyby ewentualnie przeciwwskazania czy nie, nie znam się. Jednak mimo wszystko mam nadzieję, że dalej będę mogła starać się o bobo ... na razie diagnoza nie potwierdzona, a tylko przypuszczenie to nie odpuszczam :)

    Co do mdłości to nie pomogę, co prawda miałam, ale jakoś w miarę szybko przychodziło :) jakaś drobna przekąska pewno mi pomagała. Jej, jak ja już bym chciała mieć mdłości, ale tylko z powodu dzidzi oczywiście ... :)

    Lili30 lubi tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Truskaweczka83 Autorytet
    Postów: 1420 1414

    Wysłany: 26 lutego 2015, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jangwa_maua
    gastroskopia do przeżycia, do najprzyjemniejszych nie należy, ale nie najgorsza.
    ja miałam w prywatnej klinice w krakowie (cena 400zł) z wizytą i przepisaniem leków(za które zapłąciłąm 600zł) niby pomogły, ale zgagę mam od 4 lat ciągle i będe miała już zawsze :-( muszę nauczyc się z nią żyć, brałam ortanol max przez 4 lata a w ciąży odstawiłąm i piję cały czas siemie lniane (rano) i mallox ten do picia - działą doraźnie.

    w sumie to biorę po 5 tabletek co dzień, za dużo, ale to witaminy, wiesiołek, slimgreen, magnez, kwas foliowy, muszę się ograniczyć, może od leków zgaga gorsza.

    Tulisia
    tak to z radości :-)
    ale i ostrzeżenie na przyszłość.

    miłego dnia :-D

    Malina15 lubi tę wiadomość

    :) Wiktoria ur SN waga 4250, dl 55cm 21.02.2003 :)
    :) Nikola ur SN waga 4130gr,dł 57cm 07.08.2016 :)
    iv09roeqjdjavel4.png
    Aniołek [*] 13 tc 22.01.2015
‹‹ 106 107 108 109 110 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ