X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane , mam naprawde kochaną panią doktor . Byłam dziś w z mamą u lekarza bo jakiś wirus panuje i biedna mi się rozchorowała , obok lekarzy tzw. Rodzinnych w innym korytarzu przyjmuje moja gin , zobaczyła mnie zaczełyśmy rozmawiać i jak jej powiedziałam o ciaży to się ucieszyła i mimo że miałam wizyte na jutro to przyjeła mnie odrazu poświęcając swoją przerwe . Zbadała mnie i odrazu na usg i wiecie co ? Jest mój kropek jak talala :D pani doktor zadowolona , ale dostałam odrazu duphaston i przepisała mi acard.
    Kolejna wizyta za 2 tyg wtedy już bedzie widać moją fasolkę <3

    majeczka8, Lili30, meeegi1771, KkasienkaA, *Kejt*, kehlana_miyu, lucy1983, Mysia 15 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    The Baja masz naprawde super pania doktor!!! Moj gin kilka razy w ciazy tez mnie tak przyjal ;) komentujac ze po starej znajomosci poza kolejka mnie przyjmie i nawet nie wzial kasy za wizyte :) no i to swietne wiadomosci ze kropeczke juz widac :) za 2 tygodnie to juz bedzie pewnie piekne serduszko :*

    TheBaja lubi tę wiadomość

  • Lili30 Autorytet
    Postów: 553 508

    Wysłany: 25 lutego 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O super wiadomości:-) szybko zobaczyłas coś na usg :-) gratulujemy :-)

    TheBaja lubi tę wiadomość

    3 Aniołki w niebie
    atdc6iye40ls1crt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili30 wrote:
    O super wiadomości:-) szybko zobaczyłas coś na usg :-) gratulujemy :-)

    W poprzedniej ciąży też właśnie w tym czasie widziałam kropka tylko wtedy nie wiedziałam o ciaży a usg było tzw przy okazji na wizycie i wtedy szok , a teraz to samo. Oby tylko mój kropek został ze mną do końca a nie tylko do 8tc Ech. :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TheBaja Kochana nie martw sie :* jestem pewna ze kropeczka cie nie zostawi :) skoro juz sie pojawila to bedzie rosla duza i silna :)

  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 25 lutego 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jangwa_maua wrote:
    Nie chciałam w tym szpitalu... gdybym byłą w innym to na pewno bym poprosiła, ale ten szpital ma nie za dobry odział ginekologiczny.

    Po dzisiejszym dniu jestem wykończona :( po SORze byłam już też w przychodni... Wizyta u ginka dopiero pewno we wtorek bo raz w tyg.przyjmuje, chyba, że do innego prywatnie pójdę. Mam nadzieję, że to nie będzie żaden mięśniak i nie przeszkodzi w staraniach.

    Po dzisiejszym dniu jestem załamana ... :(

    Miłego wieczora dziewczyny.
    Domyślam się Jangwa, że perspektywa jakiegokolwiek czekania jest dla Ciebie przerażająca, sama jeszcze się nie staram, bo jeszcze u mnie za wcześnie, ale gdyby mi coś wyskoczyło i przesunęło czas rozpoczęcia starań, to też by mi było niewesoło. Ale u Ciebie jeszcze nie wiadomo, poczekajmy do wtorku, wierzę że nic nie stanie na przeszkodzie abyś mogła spełnić marzenie o bobo :)

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 25 lutego 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majeczka8, ja teraz mam schizę, że gdzie się nie obejrzę to widzę ciężarne. Naprawdę cieszę się ze szczęścia innych, ale po cichutku mam taki malutki żalek dlaczego akurat to szczęście mnie ominęło. Wierzę jednak, że i na mnie przyjdzie czas tylko ja bym chciała już, teraz w tej chwili. :) Cierpliwość nie jest moją cnotą.

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele @ juz sie zaczela??? U mnie nic sie nie zmienia :( do poludnia mam jeszcze nadzieje ze to @, a po poludniu juz czysciutko... chce zeby sie rozkrecilo!!!

  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 25 lutego 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulisia ja to prezent kupilam -dwa razy dla obu dzieciaczkow ubranka I misie I tak mnie jakos naszlo uczucie ze tez chce takiego malego kropka ehh dzis juz nic mi sie nie chce lepiej moze jak bede z dala od dzieciecych gadzetow bo jakos sie zdolowalam troszke

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2015, 22:18

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2015, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry kochane chciałam oznajmić że @ już sobie poszła oby na długo nie powróciła. Za kilka dni zaczniemy najprzyjemniejszy etap w tym cyklu serduszkowanie !

    Ach .. nareszcie :D

    Mam nadzieje że się uda , choć na to że fasolka się pojawi nikt nie może tego zagwarantować niestety

    Lili30, DomiBW, *Kejt*, jangwa_maua lubią tę wiadomość

  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 26 lutego 2015, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ggonia trzymam mono kciuki i przesyłam dużo wirusków!!!! Oby się udało :)

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • Lili30 Autorytet
    Postów: 553 508

    Wysłany: 26 lutego 2015, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) Miłego pozytywnego dnia Wam życzę. Mnie dzisiaj dopadł spadek formy... Jakiś taki mały dołeczek :( Hormony...

    3 Aniołki w niebie
    atdc6iye40ls1crt.png
  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 26 lutego 2015, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a ja Was błagam o pomoc...
    Strasznie czekałam na objawy ciążowe, ale z tymi nudnościami to już nie daje rady!!!! Męczą mnie ciągle praktycznie! Nie zjem... zjem za duzo... nie wiem dlaczego tez... Z jednej strony się cieszę, że są bo to raczej oznaka, że jest ok, jakby ustały to bym się martwiła. Ale ja już nie mogę!!!
    Najlepiej pomagają twarde cukierki, ale ile można! A zwłaszcza, że pracuję z dziećmi i głupio mi brać cukierka a im nie dać!

    Wszystko co w necie czytałam odpada... Nie mogę zjeść przed wstaniem bo biorę euthyrox, biore już wit b, no i te wszelkie pierdoly. Imbir lubię, ale słyszałam że sprzyja poronieniom, więc się trochę boję. Macie swoje sposoby???

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • Lili30 Autorytet
    Postów: 553 508

    Wysłany: 26 lutego 2015, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KkasienkaA wrote:
    Dziewczyny a ja Was błagam o pomoc...
    Strasznie czekałam na objawy ciążowe, ale z tymi nudnościami to już nie daje rady!!!! Męczą mnie ciągle praktycznie! Nie zjem... zjem za duzo... nie wiem dlaczego tez... Z jednej strony się cieszę, że są bo to raczej oznaka, że jest ok, jakby ustały to bym się martwiła. Ale ja już nie mogę!!!
    Najlepiej pomagają twarde cukierki, ale ile można! A zwłaszcza, że pracuję z dziećmi i głupio mi brać cukierka a im nie dać!

    Wszystko co w necie czytałam odpada... Nie mogę zjeść przed wstaniem bo biorę euthyrox, biore już wit b, no i te wszelkie pierdoly. Imbir lubię, ale słyszałam że sprzyja poronieniom, więc się trochę boję. Macie swoje sposoby???
    W którym jesteś tygodniu? Jakoś nie umiem czytać tych odwrotnych suwaczków... Próbowałaś migdałów?

    3 Aniołki w niebie
    atdc6iye40ls1crt.png
  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 26 lutego 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 7 z kilkoma dniami. Ja też ich nie umiem odczytać :)

    Nie wiedziałam, że migdały na to działają, ale biorę je sobie na przekąskę często do pracy, więc stwierdzam, że mi nie pomagają :( :( :(

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 26 lutego 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasienka mam to samo. Mąż juz się na mnie wkurza ze mało jem ale jak pomyślę o większości potraw to od razu gdzieś mi pod gardło podchodzi. Od dwóch dni robie właśnie tak ze zanim wstanę zjem sobie herbatnika, poleże jeszcze z 15 minut i mi trochę pomaga a jeśli Ty tak nie możesz to na prawdę nie wiem co poradzić. Ja mam straszny problem z cera. Wiem ze to nie tragedia ale nawet w lustro nie chce patrzeć. Zawsze miałam problematyczna cerę ale od roku stosowałam antybiotyk i było super. Teraz nie mogę go używać i co dzień jest coraz gorzej eh..

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 26 lutego 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i ja właśnie też nie wiem co z nimi zrobić :( Ale najgorsze jest to, że one są cały dzień! Wieczorem już jestem nimi tak zmęczona, że muszę iść spać, bo nie daję sobie rady, a po całym dniu to już mi się płakać chce. Gadam sobie, że to dla dziecka, ale ciężko jest :(

    A co do cery to też mam problem, jakiego nie miałam od dawna. Aż jak ostatnio szykowalam się na urodziny babci to byłam wściekła bo się umalowałam, ale nic to praktycznie nie dało :( aż powiedziałam do męża, że to chyba dziewczynka.

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 26 lutego 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też cały dzień. Jednak najgorzej rano, ale na to chyba nie ma dobre rady. Trzeba przeczekać. Ja to chyba lekarza jeszcze zapytam. Jak to z tym imbirem.
    to może obie będziemy miały córeczki ;)

    KkasienkaA lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 26 lutego 2015, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehehe może tak być :)

    No ja teraz też poszukałam o tym imbirze no i cały interenet jest podzielony. Na wielu stronach jest napisane, że jest bezpieczny, a na wielu że przeciwskazaniem do stosowania jest ciąża :(
    Ehhh no chyba kupię tych landrynek kilka paczek i będę się dzieliła z dzieciakami :) A do końca roku szkolnego będziemy +15 kg :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2015, 09:36

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 26 lutego 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)

    w tych dniach mam troszke mniej czasu... wiadomo jak jest u mamy :) Uzupelnie wszystko po powrocie :)

    TheBaja, gratuluje Ci z caego serca :)

    KkasienkaA, moje koleznaki jedza przed wstaniem krakersy... jeszcze przed wstaniem z lozeczka, podobno bardzo pomaga!!!

    Mama_Mai, Kochana co u Ciebie?

    Ggonia, Slonce z ta temperatura to niestety tak jest. Nie przejmuj sie, mierz dalej! Jak chcesz sie pocieszyc, to ogladnij moj wykres :) napewno sie usmiejesz:) Juz niedlugo aktywne dzialania u Ciebie!!!! laduj akumulatorki Kochana!!!!

    Meeegi, mialam identycznie jak TY z zapachami :) NIe moglam isc do sklepu na zakupy, bo czulam zapach regalow... wszedzie mi po prostu... smierdzialo :)

    Jangwa_maua, Kochana, jak sie czujesz? Strasznie mi przykro!!!! POstaraj sie nie denerwowac, wiem ze latwo sie mowi, az do wizyty.... Z tego co pamietam, to wazne jest gdzie sie znajduje miesniak. Kochana, jestem z Toba i czekamy na wizyte!

    U mnie dalej nic... wielkie nic... mam juz dosc wszystkiego :) Uffff!!! ... pewnie @ przyjdzie w sobote jak bede leciec samolotem... znajac mojego pecha :)

    Zycze milego poranka kazdej z osobna ;) Buziaki wiellkie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2015, 09:49

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

‹‹ 105 106 107 108 109 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ