X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 12 marca 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam problem ze sluzem ...bo nie wiem jak go oznaczac na wykresie.... Jak jest wodnisto-kremowy, to jaki? Malo jest rodzajow do wyboru :) Przynajmniej dla takiego ufoludka jak ja :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 12 marca 2015, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy wielkie gratulacje!!!

    lucy1983 lubi tę wiadomość

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele ja tez mam problem ze sluzem, w ubiegly weekend mialam wodnisty sluz, teraz zaczyna sie robic lekko kremowy ale jest baaardzo rozciagliwy. Po porodzie nie potrafie okreslic kiedy mam dni plodne. Ostatnio nie mialam watpliwosci w styczniu wszystko bylo jak przed ciaza. Teraz to wogole nie ma sensu. Mysle ze z tego cyklu nic nie bedzie.

  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 12 marca 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy, gratuluje zdanego egzaminu :) ja w zeszłym roku zdałam - to był chyba najbardziej stresujący dzien w moim życiu :)

    Rachele, u mnie ok, brzuch nie boli, ale zauważyłam dziś że śluz jest zabarwiony na różowo, więc wiadomo co się zbliża... małpa jedna :)
    spojrzałam na twoj wykres.... nic z niego nie rozumiem :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2015, 13:42

    lucy1983 lubi tę wiadomość

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 12 marca 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lucy, gratuluję! ja tez zdałam za 3 podejściem :) Prawo jazdy bardzo przydatna rzecz.

    lucy1983 lubi tę wiadomość

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azande wrote:
    Lucy1983 - gratulacje, prawo jazdy to bardzo przydatna rzecz :) szczególnie jak się ma małe dzieci :)
    ja mam wizytę dopiero 18.03

    Dzięki dziewczyny :) no na pewno prawko się przyda ;) teraz tylko autko trzeba znaleźć.

    Azende ty też masz pięknego chmurzastego anioła co na pewno nad tobą czuwa :) moje foto jest z sesji po ślubie, ja jestem znad morza więc i parę fot jest znad Bałtyku :)

    A ile lat ma twoja córeczka???

    Ja też mam wizytę u nowego gina 18.03 to sobie podejrzę jak endo wygląda, bo więcej się nie spodziewam oprócz pogadania i usg, no może pokażę mu wyniki badań zrobione w domu...
    Trzymam kciuki za ciebie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2015, 14:35

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele wrote:
    Ja mam problem ze sluzem ...bo nie wiem jak go oznaczac na wykresie.... Jak jest wodnisto-kremowy, to jaki? Malo jest rodzajow do wyboru :) Przynajmniej dla takiego ufoludka jak ja :)

    Ja gdzieś tam wyczytałam że trzeba wpisywać lepszej jakości... Albo zapisuj sobie dodatkowo w notatkach:) ale rzeczywiście wybór opisów śluzu jest niewielki. Ja mam taką książeczkę o naturalnym planowaniu rodziny i tam chyba było z co najmniej 10 określeń... Ehhh OF mógłby rozszerzyć gamę :) ale w końcu to tylko program więc nie wymagajmy za wiele :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja córcia ma 3 lata
    Ja bardzo czekam na tą wizytę bo mam całą litanię pytań do ginekologa no i bym chciała żeby na moje wyniki spojrzał, na ten wynik histopatologiczny za bardzo nie liczę, mam nadzieję że nic tam złego nie znajdą :)

    Jak myślicie czy warto przed tą pierwszą wizytą po zabiegu zrobić jeszcze badanie BetaHCG czy nie ma sensu? kosztuj u nas to 25 zł

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2015, 09:35

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 12 marca 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy gratuluję ;)

    lucy1983 lubi tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azende mi robili bete ok 4 tyg pp żeby sprawdzić czy spadła do poziomu podstawowego. Ja bym poczekała do wizyty, beta może spadać nawet do 6-8 tyg a jak przyjdzie @ to już powinna być ok. Po co niepotrzebnie wydawać pieniążki ;)

  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 12 marca 2015, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele wrote:
    Kehlana, Kitaja co u Was?????? jakies objawy???

    Kejt, Slonce, co u Ciebie????

    Rachele, u mnie objawy raczej na @ - wysypało mnie na twarzy, a zazwyczaj ma tak przed @ - ale jak wiesz u mnie w tym cyklu inne rozwiązanie jest bardzo mało prawdopodobne, bo jeszcze się zabezpieczaliśmy i dopiero dwa dni po owulacji było przytulanie bez. Więc czekam ze spokojem i patrzę, czy nie zmieni mi się długość cyklu.

    Patrzyłam też na Twój wykres - faktycznie dziwoląg.

    Byłam wczoraj u dentysty i umówiłam się na panoramę zębów. Jak się uda, to w marcu polecę jeszcze do chirurga szczękowego na konsultacje w sprawie mojej okropnej ósemki i jak dobrze pójdzie może uda mi się załatwić wszystkie sprawy zębowo-szczękowe przed kolejną ciążą :)

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 12 marca 2015, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lucy1983 - gratuluję zdanego egzaminu :) prawko to przydatna rzecz ;)

    lucy1983 lubi tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 12 marca 2015, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai wrote:
    Rachele ja tez mam problem ze sluzem, w ubiegly weekend mialam wodnisty sluz, teraz zaczyna sie robic lekko kremowy ale jest baaardzo rozciagliwy. Po porodzie nie potrafie okreslic kiedy mam dni plodne. Ostatnio nie mialam watpliwosci w styczniu wszystko bylo jak przed ciaza. Teraz to wogole nie ma sensu. Mysle ze z tego cyklu nic nie bedzie.

    Kochana, glowka do gory!!! To dopiero 1 polowa cyklu!!!! A ze sluzem.... no coz nie jest latwo okreslic po ciazy... podobno to najtrudniejsza rzecz po ciazy. Trzymam mocno kciuki za owocny weekend! Jutro wraca Twoj maz i do pracy!!!! :) Bedzie dobrze, zobaczysz!!!

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 12 marca 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba działać ;)

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 12 marca 2015, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Kejt* wrote:
    Lucy, gratuluje zdanego egzaminu :) ja w zeszłym roku zdałam - to był chyba najbardziej stresujący dzien w moim życiu :)

    Rachele, u mnie ok, brzuch nie boli, ale zauważyłam dziś że śluz jest zabarwiony na różowo, więc wiadomo co się zbliża... małpa jedna :)
    spojrzałam na twoj wykres.... nic z niego nie rozumiem :)

    Kochana, musimy uzbroic sie w cierpliwosc i czekamy na rozwoj wypadkow!! Napisz pozniej czy sa jakies zmiany! Caly czas trzymam mocno kciuki aby @ trzymala sie od Ciebie z daleka!! :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 12 marca 2015, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lucy1983 wrote:
    Ja gdzieś tam wyczytałam że trzeba wpisywać lepszej jakości... Albo zapisuj sobie dodatkowo w notatkach:) ale rzeczywiście wybór opisów śluzu jest niewielki. Ja mam taką książeczkę o naturalnym planowaniu rodziny i tam chyba było z co najmniej 10 określeń... Ehhh OF mógłby rozszerzyć gamę :) ale w końcu to tylko program więc nie wymagajmy za wiele :)

    Tak tez robie :) Zapisuje w notatkach. Chcialam wpisywac do wykresu ale nic mi sie nie zgadza oprocz dni kiedy nie ma sluzu :) Nawet ogladalam zdjecia na internecie i czytalam dokladnie o wszystkich rodzajach ,,,, Uffff wiedzy nigdy za duzo!! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2015, 16:02

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 12 marca 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    noo gdyby tak można było czarować to tu przy tym kompie bym własnie machała rękami i wydziwiała żeby tak Wam te @ zaczarować żeby nie przyszły ;D

    lucy1983 lubi tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 12 marca 2015, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lucy1983 wrote:
    Azende mi robili bete ok 4 tyg pp żeby sprawdzić czy spadła do poziomu podstawowego. Ja bym poczekała do wizyty, beta może spadać nawet do 6-8 tyg a jak przyjdzie @ to już powinna być ok. Po co niepotrzebnie wydawać pieniążki ;)

    Zgadzam sie calkowicie. Nie warto teraz robic bety. idz spokojnie na wizyte i czekaj na @. Gdyby nie pojawila sie do 8 tyg to wtedy mozesz zrobic, zeby sprawdzic czy spadla do 0. Ale nie bedzie Ci to potrzebne :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 12 marca 2015, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kehlana_miyu wrote:
    Rachele, u mnie objawy raczej na @ - wysypało mnie na twarzy, a zazwyczaj ma tak przed @ - ale jak wiesz u mnie w tym cyklu inne rozwiązanie jest bardzo mało prawdopodobne, bo jeszcze się zabezpieczaliśmy i dopiero dwa dni po owulacji było przytulanie bez. Więc czekam ze spokojem i patrzę, czy nie zmieni mi się długość cyklu.

    Patrzyłam też na Twój wykres - faktycznie dziwoląg.

    Byłam wczoraj u dentysty i umówiłam się na panoramę zębów. Jak się uda, to w marcu polecę jeszcze do chirurga szczękowego na konsultacje w sprawie mojej okropnej ósemki i jak dobrze pójdzie może uda mi się załatwić wszystkie sprawy zębowo-szczękowe przed kolejną ciążą :)

    Tak, Kochana, pamietam, ze chyba tylko raz serduszkowliscie bez zabezpieczenia. Niech @ szybko przyjdzie, wtedy zaczniesz aktywnie dzialac!!! :) Trzymam mocno mocno mocno kciuki!!!!

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele dzieki za pocieszenie :) moj nastroj zmienia sie jak w kalejdoskopie, z minuty na minutę :( od poludnia placze jak dziecko :( dobrze ze jutro wraca P, bo coraz ciezej mi tu samej

‹‹ 146 147 148 149 150 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ