X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moj jest troche blizej bo w warszawie ;) no zobaczymy moze sie uda a jak nie to wolne w maju na czas ovu polaczne z wyjazdem nad morzem :) moj P bedzie robil kurs na instruktora windsurfingu juz zabiera sie za to od conajmniej roku :D

    KkasienkaA lubi tę wiadomość

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 12 marca 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w lato nad morze to i my sie wybieramy ;) uwielbiam sopot ;) ma cos w sobie że nooo uwielbiam ;)

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • DomiBW Ekspertka
    Postów: 152 99

    Wysłany: 12 marca 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Mai na szczescie my mieszakmy w Belgii, a moj M. zwykle jest ok. 100-150km od domu, wiec jakos damy rade :) A jak wlasnie nic nie wyjdzie do czerwca to jedziemy na wakacje :) Co tez jest kuszace :P

    lucy1983 lubi tę wiadomość

    02.02.2015 [*]
    Wiosną nadzieja narodzi się ponownie :)
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 12 marca 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm... dziś po dłuższym czasie byłam w kościele... w parafii jakieś rekolekcje i akurat dziś było dla rodzin ... pomodliłam się wiadomo za co, no i oczywiście za wszystkie dziewczyny na forum :) . Tak bym chciała, aby chociaż teraz Bóg mnie wysłuchał, mimo iż z moją wiarą to tak różnie ...

    KkasienkaA, Lili30, Rachele, lucy1983, kierzynka, Tulisia lubią tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 12 marca 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow Mama Mai kurs na instruktora windsurfingu??? Super zainteresowania ma!!! Zazdroszczę, bo mój to tylko samochody samochody i samochody :)

    DomiBW dziękuję już trochę lepiej :) Mdłości nie minęły, ale są lżejsze, za to praktycznie codziennie są wymioty. No ale cóż, trzymam się jak trzeba :P
    DomiBW a gdzie planujecie wakacje??? Mi się taaaak marzą ciepłe kraje...

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasienka tak fajne zainteresowania, tylko ile klotni o to czy wakacje nad morzem wtedy kiedy swieci slonce czy kiedy wieje :D

  • DomiBW Ekspertka
    Postów: 152 99

    Wysłany: 12 marca 2015, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasienka domyslam sie, ze mdlosci i wymioty nie sa najprzyjemniejsza czescia bogoslawionego stanu, ale dasz rade! :)Pewnie jeszcze troche i osłabna luz calkiem przejda i bedzie tylko lekko i przyjemnie :) Wakacje..hmm... marzy mi sie Dominikana, ale to tylko i wylacznie jak do czerwca bede dalej solo (ale zdecydowanie wolalabym mieć Bobaska w brzuszku do tego czasu :) ) Moj M. tez tylko samochody (jak to kierowca) ale dzis juz mu przykazalalm, ze dietka, a w weekendy sport :P A co do paska sw. Dominika to pisałas do siostr zeby Ci go przysłały? Bo jestem tym dosc zainteresowana :)

    jangwa maua - dziekujemy za modlitwe. Ja w każda niedziele tez modle sie za nas wszystkie i wierze, ze w koncu nasze modly zostana wysłuchane :) Co do wiary to sprawa oczywiscie indywidualna, ale mnie to jakos uspokaja i wycisza. Nie wiem czy to ma zwiazek, ale w grudniu po dlugiej przerwie zaczelam chodzic na masze i wlasnie w grudniu po kilku miesiacach staran zaszlam w ciaze :) choc nie rozpatruje tego w kategorii cudu, ale wiem, ze nic nie dzieje sie bez przyczyny.

    02.02.2015 [*]
    Wiosną nadzieja narodzi się ponownie :)
  • Lili30 Autorytet
    Postów: 553 508

    Wysłany: 13 marca 2015, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Modlitwa pomaga :-) Nie tylko Bóg nas wysluchuje, ale także pomaga nam znosić porażki i niepokoje, daje nam siły, gdyby tak nie było to nie jedna z nas już dawno by się poddała. Modlitwa nie zmienia Bożych postanowień, ale zmienia modmodlacego się.
    Dla chętnych mam piękną modlitwę na dzisiejszy dzień może każda z nas poświęci na nią czas wieczorem? https://duchowaadopcjadziecka.wordpress.com/2012/03/23/droga-krzyzowa-dziecka-nienarodzonego/
    Miłego dnia dziewczyny :-) U mnie nnerwowo jutro wizyta... wszystko oddałam Bogu :-)

    Rachele, majeczka8, kehlana_miyu, lucy1983, DomiBW, kierzynka, KkasienkaA lubią tę wiadomość

    3 Aniołki w niebie
    atdc6iye40ls1crt.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 13 marca 2015, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili, Kochana, dziekuje za cieple slowa oraz za modlitwe.
    Zobaczysz, ze jutro bedzie wszystko dobrze!! Jeszcze tylko 1 dzien!!!! Wierze, ze uslyszysz mocno bijace serduszko:)

    Kejt, co u Ciebie???????

    Moje Kochane, zycze fantastycznego piatku!!! .... Jak dobrze, ze piatek, bo padam na ryjek po tym tygodniu.
    Buziaki :)

    majeczka8, lucy1983, DomiBW lubią tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jangwa maua dzięki kochana za modlitwę :) mnie modlitwa ostatnio też bardzo dużo daje, głównie wyciszenia i takiego poczucia siły. A i tak wszystko w rękach Boga :) ja też zawsze modlę się za nas wszystkie żeby miał nas w swojej opiece :) kiedyś to było różnie u mnie z wiarą i chodzeniem do kościoła z powodu różnych wewnętrznych rozterek ale od czasu ślubu i również śmierci mojego taty bardziej mi potrzeba pogadać sobie z Panem Bogiem :) i jakoś łatwiej mi z tym...

    Lili kochana :) dzisiaj szczególna modlitwa za Ciebie :) wierzę że wszystko będzie dobrze :)

    Miłego dnia dziewczynki :) u mnie piękne słoneczko :) więc i humor dobry :) i tego też Wam życzę :)

    Mama Mai mam też nadzieję że u Ciebie lepiej z nastrojem kochana :) dziś wraca twój mąż więc życzę miłego weekendu :) zresztą wszystkim nam :)

    Rachele, DomiBW lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy dzis mam tyle rzeczy do zrobienia ze nie mam czasu na myslenie i smucenie sie :) no i maz wraca :) :) :)
    Lili kochana tylko jeden dzien tej wielkiej niepewnosci zostal!!! Wszystkie tu wierzymy ze twoj dzidzius urosl i ma to piekne wymarzone i wymodlone przez nas pikajace serducho :)

    lucy1983 lubi tę wiadomość

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 13 marca 2015, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili będzie dobrze, zobaczysz ;)

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :) u nas pochmurnie buuu i zimno :(
    Mama_Mai - to szybko Ci dzień zleci :)
    Lili30 - trzymam kciuki za wizytę, na pewno będzie wszystko dobrze :)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 13 marca 2015, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejt, co u Ciebie????? odezwij sie prosze bo sie martwie!!!!

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 13 marca 2015, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny !

    Azande - witam w naszym gronie. przykro mi że dołączyłaś do nas, ale mam nadzieję, że znajdziesz tu wsparcie i zawsze miłe słowo :)

    Rachele, kolejny cykl przede mną :) wczoraj mnie smutki dopadły trochę, ale odwiedzają nas znajomi z Belgii po świętach. ostatnio po wizycie u nich zaszłam w ciążę, więc wierzę, że przyniosą mi szczescie w kolejnym cyklu :)
    wy już pewnie pracujecie nad sukcesem tego cyklu :)?

    Lili, koniecznie daj znać po wizycie, bedziemy myslami z tobą ! musi być dobrze !


    Ggonia, jak się trzymasz??? odezwij sie kochana :(

    DomiBW lubi tę wiadomość

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 13 marca 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DomiBW tak pisałam maila jak jeszcze byłam w poprzedniej ciąży, ale niestety nie zdołał dojść :( Przyszedł w kopercie z medalikiem, który noszę i z modlitwami za wstawiennictwem Św. Dominika i opisem jego historii. Ja chciałam Siostrom zapłacić, ale nie można, bo takie jest założenie tego paska, że się za niego nie płaci. :) Ja bardzo wierzę, że to modlitwa pomogła nam w tym cyklu, bo dla mnie był tak dziwny, że ja straciłam trochę nadzieję. Paska nie traktuję jak talizmanu, bo musi być on połączony z modlitwą, jest on jednak dla mnie taką namacalną ochroną, no i przypomina o codziennej modlitwie :)

    Lili czekamy na wieści!!! I wierzę, że będą same superaśne!!! :)

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 13 marca 2015, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejt, czy dobrze rozumie, ze @ przyszedl wstretny????
    ..... strasznie mi przykro.....Pozwol sobie dzis na smutki ale od jutra musisz zaczac ladowac akumulatorki!! Pamietam Kochana, jak pislas o szczesciu jakie przyniesli Ci znajomi wiec wierze, ze teraz tez tak bedzie!! Sciskam Cie bardzo bardzo mocno.... i juz trzymam kciuki za kolejny cykl, ktory bedzie napewno ostatni!!!!

    *Kejt* lubi tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 13 marca 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)

    W końcu program wyznaczył mi owu, ale nie na ten dzień co się spodziewałam :/

    Lili z Twoim Maleństwem na pewno jest wszystko dobrze, a serduszko bije jak dzwon :)

    Również dziękuję, za wszelkie modlitwy :)

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 13 marca 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jangwa_maua wrote:
    Hmm... dziś po dłuższym czasie byłam w kościele... w parafii jakieś rekolekcje i akurat dziś było dla rodzin ... pomodliłam się wiadomo za co, no i oczywiście za wszystkie dziewczyny na forum :) . Tak bym chciała, aby chociaż teraz Bóg mnie wysłuchał, mimo iż z moją wiarą to tak różnie ...
    jangwa, dziękuję ci za modlitwę :) chciałabym i ja przed Wielkanocą iść do spowiedzi i jakoś ogarnąć tą sferę życia. Niby się od tego odsuwam, ale tak naprawdę wiem, że potrzebuję tej wyższej mocy.

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 13 marca 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jangwa, u mnie owulacja nie zbiegła się z tym co wyznaczył owu. wię pozostań czujna :)

    Rachele, dobrze że jest weekend, podleję trochę moje endometrium czerwonym wytrawnym :) powinno dobrze zadziałać nie tylko na endo :) podejrzałam twoj wykres - to jest dla mnie zagadka. jak sypiasz ostatnio? lepiej?

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
‹‹ 148 149 150 151 152 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ