X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 15 marca 2015, 06:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) Ja juz od 4.30 na nogach tzn w łóżku ,dobija Mnie juz to leżenie :/ Czekam Mam nadzieje ,ze juz po świętach powoli wrócę do pracy. No nie wiem jeszcze ale takie cie nadzieje P wcale nie chce Mnie brać :) zjadam sobie knopersa co by całkiem nie smucić :D
    Ggonia powiem Ci ,że dosyć interesująco to wszystko wygląda ! Mam nadzieje ,ze niedługo dwie kręchy Cię przywitaja z rana i gara świeżych wiruskow !!! :)
    Pozdrawiam.

    Aleksandra1988, ggonia lubią tę wiadomość

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 15 marca 2015, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Dziewczęta :)

    Właśnie ggonia, już niedługo z rana będziesz się cieszyć z 2 kreseczek ;)

    Mi OF zmieniło datę owu na taką jak myślałam :) więc teraz jestem zadowolona :D

    ggonia lubi tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 15 marca 2015, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry dziewczynki :-)

    ggonia nooo objawy masz takie calkiem interesujace ;-) ja testowalam dwa dni przed @ i mialam cien drugiej kreski wiec bylo to niepewne dla mnie ale teraz wiem ze blada kreska to juz bardziej pozytyw ;-)

    megi czy tobie lekarz zalecil lezenie w lozku? Czy po prostu zle sie czulas? Ja jestem 3 tyg w ciazy lekarza mam za dwa tyg i zastanawiam sie czy isc na zwolnienie..sama nie wiem co robic ale gdyby lekarz zalecil mi lezec od razu zostane w lozku bo to dla dobra fasolinki :-)

    Aleksandra1988, ggonia lubią tę wiadomość

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • Kitaja Autorytet
    Postów: 1649 1649

    Wysłany: 15 marca 2015, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny,staram sie was podczytywac na biezaco:-) troche jestem osoba niesmiala dlatego malo pisze.Przylecialam do Polski na badania hormonow chcialam je skontrolowac,bo myslalam ,ze to jest wina naszych niepowodzen,tego samego dnia mialam dostac @,wiec pomyslalam a moze zrobie betehcg,jak odebralam wyniki tak sie rozplakalam ze szczescia beta 46,9, po 48h wyniosla 178.Dostalam od lekarza dupka,2razy kwas foliowy,i aspargin 3 razy 2 tabl,i nospe .Mam nadzieje,ze to moj Aniolek wrocil do mnie(rok temu o tej samej porze odwiedzila sie,ze jestem w ciazy ) Teraz mam nadzieje,ze bedzie mi dane tulic moje malenstwo ktore rosnie pod sercem tego zycze sobie i wam :-* czekam na was na fioletowej stronie,przesylam wa
    Wiruski:-*

    kehlana_miyu, Mama_Mai, Rachele, KkasienkaA lubią tę wiadomość

    Czekamy na Ciebie coreczko
    d8d0698bd2.png
    Kiry AA
    MTHFR hetero
    PAI-4 homo
    Celiakia
    Słaba morfologia nasienia

    5 👼
    1👦 Jaś ♥️

    Leki:clexane 04,acard 150mg,metyle,luteina, duphostan
  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 15 marca 2015, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majeczka8 tak od razu od pierwszej wizyty kazał leżeć dużo się oszczędzać. I teraz tez nadal kazał się dużo oszczędzać. Kochana dbaj o siebie jak najwięcej lepiej dmuchać na zimne Ja wolę się poświęcić i Tobie życzę wszystkiego co najlepsze :* :*
    Kitaja super wieści ! Dziewczyny świeża porcja dostarczona !! Zaraz następne Mamuśki będą z Nami :* :)

    majeczka8 lubi tę wiadomość

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
  • Kitaja Autorytet
    Postów: 1649 1649

    Wysłany: 15 marca 2015, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rowniez dostalam zalecenie jak najmniej pracy jak najwiecej odpoczynku,zero seksu zero stresow i nie powinnam narazie pracowac(przedszkolne) wirusy itd.takze dzis wracam do domu i jutro pojde ostatni dzien do pracy :-)a potem bede sie oszczedzala i dbala o maluszka<3

    Aleksandra1988 lubi tę wiadomość

    Czekamy na Ciebie coreczko
    d8d0698bd2.png
    Kiry AA
    MTHFR hetero
    PAI-4 homo
    Celiakia
    Słaba morfologia nasienia

    5 👼
    1👦 Jaś ♥️

    Leki:clexane 04,acard 150mg,metyle,luteina, duphostan
  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 15 marca 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megi dzieki za odpowiedz. Ja myslalam zeby do 6tyg pracowac a potem zwolnienie, pracuje w finansach i mam stresujaca prace i caly dzien przed kompem.

    Kitaja gratuluje ale fajnie sie zlozylo polecialas do pl a tu taka niespodzianka :-D
    wiec tobie lekarz tez tak powiedzial zero wszystkiego tylko odpoczynek zastanawiam sie czy my jestesmy w grupie ryzyka czy lepiej dmuchac na zimne. ja tez chce zostac w domu praca nie jest wazna w chwili obecnej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2015, 09:35

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • Kitaja Autorytet
    Postów: 1649 1649

    Wysłany: 15 marca 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majeczka mi lekarz powiedzial "bedziemy dmuchac i chuchac". Dzis troszke sie slabiej czuje, troszke sie martwie bo kaszel mi dokucza :-(

    majeczka8, Aleksandra1988 lubią tę wiadomość

    Czekamy na Ciebie coreczko
    d8d0698bd2.png
    Kiry AA
    MTHFR hetero
    PAI-4 homo
    Celiakia
    Słaba morfologia nasienia

    5 👼
    1👦 Jaś ♥️

    Leki:clexane 04,acard 150mg,metyle,luteina, duphostan
  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 15 marca 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majeczka na fioletowej jedna dziewczyna tez pisala ,ze ma prace przed kompem siedzi po 9h 10h i lekarz ja na l4 idesłał stwierdził ,ze tyle godz przed kompem nie jest dobre ani dla niej ani dla dziecka. I też jest po stracie.

    majeczka8 lubi tę wiadomość

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ggonia - ja miałam w ciąży bardzo widoczne żyły na piersiach :) i mi pozytywny test wyszedł 10 dni po owulacji wyznaczonej przez testy owulacyjne, w prawdzie kreska była jaśniejsza ale widoczna wyraźnie :)

    Aleksandra1988 lubi tę wiadomość

  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 15 marca 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitaja, jakie cudowne wieści! Pamiętam Cię z fioletowej strony, mam nadzieję, że wkrótce dołączę tam do Ciebie ponownie i tym razem obie doczekamy się szczęśliwego zakończenia :)

    Aleksandra1988, Kitaja, meeegi1771 lubią tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 15 marca 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitaja gratuluję- wspaniała wiadomość!! Niech Fasolinka rośnie zdrowo! :D A wiruski się przydadzą ich nigdy za wiele!! :)

    Aleksandra1988, Kitaja lubią tę wiadomość

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 15 marca 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki megi - tak tez mysle ze caly dzien przed kompem daje jakies skutki uboczne

    Kitaja racja lepiej dmuchac i chuchac ale nie martw sie kaszlem to nie powinno zaszkodzic.

    Trzeba uwazac na dlugie przeziebienie bo ja mialam grype ponad tydzien to byl wirus jakis i potem za kilka tygodni utracilam ciaze ale lekarz pewnosci nie mial ze to z tego powodu choc powiedzial ze to moze byc przyczyna..tego nigdy sie nie dowiem..teraz juz po zimie to dla wszystkich powinno byc lepiej :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2015, 11:17

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitaja - gratulacje, super miałaś niespodziankę :)

    Kitaja lubi tę wiadomość

  • DomiBW Ekspertka
    Postów: 152 99

    Wysłany: 15 marca 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitaja - serdeczne gratulacje!!!

    Megi i Lili ciesze sie bardzo, ze z Waszymi Bąbelkami wszystko dobrze! To naprawde daje nadzieje dla nas, oczekujących :)

    Eh..dobrze, ze ten tydzien sie konczy, bo jakos nie był dla mnie laskawy... :(

    Nowy musi byc lepszy!

    Dziś w kosciele było budujace kazanie o krzyzu. Jesli Bóg doswiadczył nas nieszczesciem to znaczy, ze w pewien sposob jestesmy wybrani, a Chrystus jest gdzies w poblizu. Bardzo wzruszjace i dajace nadzieje :)

    Spokojnej niedzieli :)

    Kitaja, meeegi1771, Aleksandra1988, majeczka8 lubią tę wiadomość

    02.02.2015 [*]
    Wiosną nadzieja narodzi się ponownie :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dziewczyny uwielbiam Was wszystkie :)

    Może i te moje objawy coś znaczą bo te moje cycuchy są niepokojące a nie pamiętam jakie je miałam na poczatku w poprzedniej ciaży . Wierzycie że to objawy ciaży ?

    Dobra zrobie test wcześniej na waszą odpowiedzialność :D

    Aleksandra1988 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja miałam głównie objawy właśnie powiększone piersi i bardzo wrażliwe, a ból żołądka dopiero później.
    ggonia - a wiesz kiedy mogłaś mieć owulację ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azande według ovu 11 dc ale mogłam mieć dzień lub dwa dni później bo w późniejszych testach owu nawet cienia kreski nie było . Jeszcze 4 dni brania luteiny mam , zobaczymy jak to bedzie z tym testowaniem

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a teraz który dzień cyklu masz, 11dc to chyba wcześnie, wtedy byś miała 25 dniowy cykl

  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 15 marca 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele, u mnie przyszła @ - może to i dobrze, bo przynajmniej mogę zrobić panoramę zębów i może uda się załatwić sprawę mojej wrednej ósemki przed ciążą :) Aktualne dane do tabelki: ostatnia @ 15.03, oczekiwana @ 11.04.

    Aleksandra1988 lubi tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
‹‹ 158 159 160 161 162 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ