X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • Lili30 Autorytet
    Postów: 553 508

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zaczęłam dzielnie pracować nad fasolką z moim puzlem ;) Dzisiaj 10 dc juz zaczyna się od wczoraj pojawiać śluz płodny więc kto wie? Może już niedługo zaczną się pozytywne testy i wspaniale wieści? Życzę tego i sobie i Wam ;)

    3 Aniołki w niebie
    atdc6iye40ls1crt.png
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele wrote:
    Pamietajcie zawsze ze MY TUTAJ mamy specjalna moc i nasze wiruski tez! Ktoras z nas musi tylko zafasolkowac i zobaczycie, ze wiruski sie rozmnoza :) Musimy przeciez zalozyc tez razem nasz fioletowy watek!!! Wszystkie razem!
    ... tak na marginesie powiem Wam, ze chyba nie mialam jakos szczescia do fajnych watkow na fioletowej... bardziej historie, o ktorych wspominala kiedys Mama-Mai...

    Ja również nie miałam szczęścia do wątków na fioletowej. Prawdę powiedziawszy to większość mnie drażniła. Niektóre wypowiedzi przyszłych mam szokowały.

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wieczór zakończył się sukcesem i leżeniem z pupą na poduszce :) słyszałam, że to ściema, ale jakoś myślę sobie, że a nuż widelec coś pomoże :)
    więc robie dziwne figury, a moj mąż się tylko śmieje z tej ekwilibrystyki :)
    ale test owu wyszedł wczoraj negatywnie, zobaczymy dziś - 12 dc. Ale śluzu ani widu ani słychu.
    zaczełam znów mierzyć temperature, ale pewnie nic z tego mierzenia nie będzie, skoro na narty zapomniałam ze sobą wziąć i nie mierzyłam.

    Lili, pozytywne wieści to tylko kwestia czasu, a że my z tych niecierpliwych raczej jesteśmy, to czas nie ma wyboru i musi się sprężyć ! :)

    jak tak piszecie o tej fioletowej stronie, to się bać zaczynam, że tam jakieś niestworzone rzeczy wypisują... :)

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Kejt* - hehe , ja 13 dzień :) też ze śluzem słabo,ale kto wie :D wszystko jest możliwe ;) teraz intensywnie trzeba pracować :P

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jangwa_maua wrote:
    *Kejt* - hehe , ja 13 dzień :) też ze śluzem słabo,ale kto wie :D wszystko jest możliwe ;) teraz intensywnie trzeba pracować :P

    Jangwa maua, na razie może jakieś "śluzowe wirusy" by się nam przydały :)

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie :D

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili30 wrote:
    Ja też zaczęłam dzielnie pracować nad fasolką z moim puzlem ;) Dzisiaj 10 dc juz zaczyna się od wczoraj pojawiać śluz płodny więc kto wie? Może już niedługo zaczną się pozytywne testy i wspaniale wieści? Życzę tego i sobie i Wam ;)

    To trzymam mocno kciuki!! Pracuj owocnie! :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To trzyma kciuki i czekam na dobre wieści od Was! :) Oraz o mnóstwo wirusków! :)

    Jeżeli chodzi o śluzowe wiruski to niestety nie pomogę ponieważ właśnie mam @. Ale przesyłam pozytywne myślenie- może pomoże. ;)

    *Kejt* lubi tę wiadomość

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jangwa-Maua, Kejt, kochane moje do pracy i to juz!!!
    Czytalam, ze sluz to przeciez tylko jeden z wyznacznikow plodnosci. Ja pamietam, ze w szczesliwym cyklu wogole zero sluzu! Sucho bylo caly czas a potem niespodzianka :) Moze czasem go poprostu nie widac dobrze 'golym okiem'.
    No chyba, ze sprawdzacie bardzo dokladnie w srodku. Z racji, ze w tym cyklu aplikuje co sie da, to od dzis olej z wiesiolka! :)

    *Kejt* lubi tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny starające się życzę wam przyjemnych i owocnych starań :)
    Śluzowych wiruskow niestety wam nie wyśle bo @ trwa, ale to już tylko plamienie więc i moje starania są kwestia czasu :D
    W tym cyklu znów zdajemy się na naturę ;) nie mierzymy temperatury, nie badamy śluzu itd. Ale Zastanawiam się nad dołożeniem sobie i swojemu P jakichś witaminek może selen i cynk? Albo magnez?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2015, 14:32

    *Kejt* lubi tę wiadomość

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai wrote:
    Dziewczyny starające się życzę wam przyjemnych i owocnych starań :)
    Śluzowych wiruskow niestety wam nie wyśle bo @ trwa, ale to już tylko plamienie więc i moje starania są kwestia czasu :D
    W tym cyklu znów zdajemy się na naturę ;) nie mierzymy temperatury, nie badamy śluzu itd. Ale Zastanawiam się nad dołożeniem sobie i swojemu P jakichś witaminek może selen i cynk? Albo magnez?

    Kochana, polecam selen. Troche sie o nim naczytalam i tez mojemu mezczyznie daje razem z magnezem.

    Ja to moge tylko przekazac wiruski na@. Ale bylam raczej ostatnia czekajaca na @ po p. wiec trzymam je bardzo mocno zamkniete :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele wrote:
    Jangwa-Maua, Kejt, kochane moje do pracy i to juz!!!
    Czytalam, ze sluz to przeciez tylko jeden z wyznacznikow plodnosci. Ja pamietam, ze w szczesliwym cyklu wogole zero sluzu! Sucho bylo caly czas a potem niespodzianka :) Moze czasem go poprostu nie widac dobrze 'golym okiem'.
    No chyba, ze sprawdzacie bardzo dokladnie w srodku. Z racji, ze w tym cyklu aplikuje co sie da, to od dzis olej z wiesiolka! :)

    Dobrze mówisz ;) nie tylko śluz ważny :D więc trzeba czerpać przyjemność z przytulania i kto wie, może się uda! :D

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba zainwestuje w ten selen dla swojego P :) a sobie kupię aspargin (magnez z potasem) gin w ciąży mi to przepisał i super się sprawdziło na nogi i moje wiecznie trzęsące się dłonie ;)

  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele wrote:
    Ja to moge tylko przekazac wiruski na@. Ale bylam raczej ostatnia czekajaca na @ po p. wiec trzymam je bardzo mocno zamkniete :)

    Rachele, ty masz za zadanie na razie trzymać nogi zaciśnięte i okresowych wirusów nie wypuszczać ;) :D

    jak tam @ dużo gorzej niż standardowo?
    ja to przy tym okresie się czułam jakbym dostałą pierwszej miesiączki - tak przeżywałam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2015, 18:45

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • wiola77 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele ty byłaś ostatnia tak? teraz ja jestem ostatnia bo czekam na @@@@ kurcze mogla by już przyjść bo mnie szlag jasny trafi.....


    Wiola
  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I Ja w oczekiwaniu na @ gin po cp powiedział ,że od tej możemy się starać Ja swojemu mężczyźnie daje wszystko to samo co Sobie selen+cynk kwas foliowy magnez B6 B12 żelazo wapń ,nie zaszkodzi może tylko pomóc ;) od następnego cyklu zasięgam po wiesiołka;) A co o castangusie myślicie? ?

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    castangus? pierwsze słyszę - brzmi jak ziele rodem z władcy pierścieni :)

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie obejrzałam film "od początku" o kobiecie która urodziła martwego synka. Widziałam go już tyle razy ale jak leci w tv to nie potrafię zmienić kanału a po nim mam taki nostalgiczny nastrój i płacze jak szalona. Najbardziej jej zazdroszczę ze trzymała swoje dzieciątko na rękach a ja nie :( podłe się czuję po tym filmie, nie powinnam go oglądać :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2015, 20:11

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai - oj takie filmy raczej nie są wskazane dla Ciebie :( tylko Cię dołuje taki obraz ..

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie
    Dzis kolejny dzien bez @ juz nie wiem co mam myslec gin kazała jeszcze troche poczekac na @ a ja tak bardzo chciała bym juz zaczac starania .... nie chce sie poddawac ale chyba zaczyna brakowac mi sił :( gin kazała mi wziac dupka lub luteine która mam w domu i tak sie zastanawiam moze powinnam wziac te leki ??? Tak ja czytam te wasze posty to jakbyscie miały tyle siły i wiary a mi zaczyna brakowac po prostu sił....

‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ