Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zbieram dane do grupy na fb. Przepraszam was, że nie pamiętam imion wszystkich dzieciaczków. Przedstawię to co mam:
    Pszczoła - Kornelia / 10.10.15
    Meeegi - Jagódka / ur. 04.08.15
    Kasienka - Antoś / 11.10.15
    Mama Martynki - Wojtuś / 19.10.15
    Lili - Szymek / 29.10.15
    Mama Mai - Wojtuś??? :) / 05.12.15

    Poproszę jeszcze o dane Majeczkę, Jangwę, Lucy, Kierzynkę i Azande. Jeśli o kimś zapomniałam to bardzo przepraszam i proszę i podniesienie alarmu :)

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka to jest Twoja decyzja i na pewno ją dobrze przemyslalas. Szczerze mówiąc gdyby mój mąż zachowywał się podobnie to podjęła bym taka sama decyzję. Ale... życie jest nieprzewidywalne i mam olbrzymią nadzieje ze Twój mąż zmieni swoje nastawienie i uda się Wam jeszcze zostać rodzicami po raz drugi :) czasami szczęście przychodzi do nas w najmniej spodziewanym momencie a wtedy kiedy go wyglądamy, nie umie do nas trafić. Także trzymam za Ciebie kciuki :*
    Dobrze ze nie zapominasz ze jedno szczęście już do Ciebie trafiło - Twoja córcia :-)

    Kehlana_miyu wierzę że ten bociek to znak dla Was :) Trzymam mocno kciuki! Tak bardzo bym chciała przeczytać niedługo ze rośnie nam nowa fasolka :)

    Truskaweczka83, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj, ale nas czeka wysyp w październiku! Będą emocje :)

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po zakupach, portfel lżejszy tzn karta, ale kupiłam sporo fajnych rzeczy dla córci do przedszkola i dla Misia w brzuszku też trochę :)

    moje dane Azande - Michał/ 17.12.15

    Tulisia, Truskaweczka83, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje dane : jangwa_maua - Maja/ termin z OM wychodzi na 24.11.2015, a z ostatniego USG połówkowego 2.12.2015 - więc nie wiem jaki Tulisia chcesz :P najlepiej napisać pewno z OM :D

    monilia84, Tulisia lubią tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5605

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie Leon 06.12.2015 ;)

    monilia84, Tulisia lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • Truskaweczka83 Autorytet
    Postów: 1420 1414

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pszczoła10 wrote:
    Truskaweczka to jest Twoja decyzja i na pewno ją dobrze przemyslalas. Szczerze mówiąc gdyby mój mąż zachowywał się podobnie to podjęła bym taka sama decyzję. Ale... życie jest nieprzewidywalne i mam olbrzymią nadzieje ze Twój mąż zmieni swoje nastawienie i uda się Wam jeszcze zostać rodzicami po raz drugi :) czasami szczęście przychodzi do nas w najmniej spodziewanym momencie a wtedy kiedy go wyglądamy, nie umie do nas trafić. Także trzymam za Ciebie kciuki :*
    Dobrze ze nie zapominasz ze jedno szczęście już do Ciebie trafiło - Twoja córcia :-)

    :)


    Dzięki Pszczoła10 :)

    To forum to moje wybawienie- zawsze podnosicie mnie na duchu :)

    :) Wiktoria ur SN waga 4250, dl 55cm 21.02.2003 :)
    :) Nikola ur SN waga 4130gr,dł 57cm 07.08.2016 :)
    iv09roeqjdjavel4.png
    Aniołek [*] 13 tc 22.01.2015
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczko a cieszyla by cie wpadka? Bo chcialam ci tak owa zyczyc :-)

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulisia u mnie to wygląda na chwilę obecną tak : Beniamin 31.12.2015

    Pozdrawiam Was serdecznie znad morza! :*

    monilia84, Tulisia, Mysia 15 lubią tę wiadomość

  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azande wrote:
    Ja już po zakupach, portfel lżejszy tzn karta, ale kupiłam sporo fajnych rzeczy dla córci do przedszkola i dla Misia w brzuszku też trochę :)

    moje dane Azande - Michał/ 17.12.15


    Azande - Michał bardzo ładne imię, też chciałabym mieć synka i dałabym mu na imię Michał :)

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • Truskaweczka83 Autorytet
    Postów: 1420 1414

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    Truskaweczko a cieszyla by cie wpadka? Bo chcialam ci tak owa zyczyc :-)



    jasne - wpadki są najlepsze :)
    wiem bo córcia nią była :-p
    dowiaduje się po fakcie, nie staram się, nic, tylko sama radość :)
    żałuje, że z drugim nie wpadłąm z 7 lat temu :)
    sąsiadka wpadłą z pierwszym i jak urodziłą, to za 2-3 tyg wpadła z drugim i ma z głowy już :)

    :) Wiktoria ur SN waga 4250, dl 55cm 21.02.2003 :)
    :) Nikola ur SN waga 4130gr,dł 57cm 07.08.2016 :)
    iv09roeqjdjavel4.png
    Aniołek [*] 13 tc 22.01.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u nas obydwie moja ciąże to takie planowane wpadki hehehe dziwna sprawa, niby się staraliśmy ale nie myśleliśmy że tak szybko się uda, i za pierwszym i za trzecim razem, bo drugi to wiecie jak wyszło :(

    Upał, upał, nic się nie chce robić a robota czeka i mnie woła, szczególnie wielka sterta prasowania :(

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziś znów upały ... ja się staram z domu nie wychodzić ... wczoraj byłam w morzu się wykąpać ... woda cieplutka :D

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zastanawiam się czy by nie iść na USG 3D żeby nagrać filmik i mieć pamiątkę, tylko nie wiem czy to już nie za późno... wiecie może kiedy najlepiej zrobić takie USG? Na internecie różnie piszą ...

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jangwa z doswiadczenia moge ci powiedziec, ze 3d fajnie wychodzi ok 30tc. Wtedy dzidzius juz przypomina sporego czlowieczka, w 20tc jeszcze to takie chucherko :) my mamy nagranie Majki z 20tc i z 26tc i to pozniejsze mi osobiscie bardziej sie podoba. Jak chcesz to moge wrzucic na fb bedziesz mogla porownac z tym wczesniejszym :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my dzis wybralismy sie na basen z chrzesnica meza i co sie okazalo???? Obydwa baseny w miescie sa zamkniete!!!! Myslalam ze sie zalamie, cala spocona, w samochodzie skwar i tak marzylam o kapieli a tu takie rozczarowanie :/

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai - ja z chęcią zobaczę filmik :) . Ojjj to faktycznie rozczarowanie wielkie...w takie upały schłodzenie się w wodzie idealna sprawa ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2015, 10:12

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamo Mai, też tak się kiedyś udałam. Jedziemy z mężem na basen jakieś 2 lata temu a tu zonk - zamknięte! A tak w ogóle czemu oni przeprowadzają jakieś remonty w czasie największego zapotrzebowania na basen? Nie słyszałam żeby basen w naszej okolicy był zamknięty np. w mrozy :)

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai, współczuję. Szlag by mnie trafił na Twoim miejscu.

    Te afrykańskie upały absolutnie mi się już przejadły,a podobno mają trwać do 20tego...

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ratunku!!!
    Dopadł mnie od wczoraj taki stres, że nie jestem w stanie sobie poradzić... Chodzę i co chwila płaczę... Boję się jak jasna cholera, jestem na siebie zła, bo jeszcze nie wszystko gotowe, a co chcę coś wybrać z rzeczy które mi brakuje to się denerwuję i odkładam to... Byliśmy wczoraj w szkole rodzenia pierwszy raz, myślałam że się trochę uspokoję, bo Pani szczegółowo opowiadała o zwiastunach porodu, ale nie bardzo pomogło. Jeszcze ten wstrętny kręgosłup mnie wykończy! Dobrze, że w niedzielę przyjeżdża Pani to mnie podklei tymi taśmami.
    Nie wytrzymuję sama ze sobą... :( :( :(

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
‹‹ 438 439 440 441 442 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ