X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruszyłam się z wyra i wyparzyłam butelki i smoczki bo jeszcze tego nie zrobiłam wcześniej.
    Chcę kupić też jedno opakowanie jakiegoś mleka modyfikowanego tylko nie wiem jakie, córcię wykarmiłam piersią całkowicie i nie kupowałam nigdy sztucznego, no ale teraz po tej ewentualnej cesarce może być różnie. Wy kupowałyście jakieś?

  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 30 października 2015, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki gratuluje udanych wizyt! :-)

    czytam co piszecie ale mam spadek formy tz leze i ogarniam ostatnie sprawy i potem znowu leze i ogarniam rzeczy..mecze sie wyjatkowo szybko..
    jakies dziwne skurcze mam juz nie wiem co to ale czuje ze to blizej niz dalej ;-)

    jangwa wedlug usg jestem w 38tyg :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2015, 14:36

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 30 października 2015, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai wrote:
    Wow Tulisiu ale super :) pierwsze kopniaki to sa takie emocje ;) gratuluje i ciesze sie razem z tobą :)

    U mnie tez GBS ujemny :) przypomnialo mi sie w srode, ze gin pobieral i sprawdzilam wynik w necie ;) za tydzien mam wizyte a za 2 juz bede w szpitalu :)
    Ja też Mamo Mai mam wizyte za tydzień. :) A o której godzinie masz? Bo ja 15.10.

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 30 października 2015, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azande wrote:
    Pszczoła dziękuję że napisałaś jak się czujesz po cc, właśnie miałam się Ciebie o to pytać. Moja sąsiadka też urodziła dwoje dzieci przez cc,jedno właśnie tak jak Ty że zaczęła naturalnie i się okazało że trzeba robić cc,a drugie takie planowane wcześniej. Ona też dobrze zniosła obie operacje/zabiegi nie wiem jak to się fachowo kwalifikuje, opowiedziałam mi wszystko co i jak to się odbywa i mnie to bardzo uspokoiło. Musi być dobrze. :)
    Pewnie że będzie dobrze. Po prostu czasem boimy się nieznanego. W sumie nie wiem co lepsze dla psychiki kobiety: taka cc wykonywana podczas porodu sn, bo cos idzie nie tak, czy taka cesarka planowana?

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 30 października 2015, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pelna_nadziei wrote:
    dziekuje dziewczyny za mile slowa :) zycze wam rowniez wszystkiego dobrego :) szczesliwego i bezbolesnego rozwiazania :) a mamusiom, ktore maja juz maluszki przy sobie cudownego czasu spedzonego z pociechami :) a tym, ktore dalej walcza- sily i nadziei, bo w koncu sie uda :)
    Kochana, u ciebie pewnie 2 tygodnie i genetyczne :) masz jakieś przeczucia co do płci? Bo to że dzidziuś zdrowy to nawet nie podlega dyskusji :)

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2015, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylisiu sama chcialabym wiedziec o ktorej ;) mam dzwonic do lekarza i podjechac do szpitala, bo ma tego dnia dyzur. Tak zadecydowal na ostatniej wizycie, a ja sie nie sprzeciwialam. Przy okazji dowiem sie w szpitalu, co konkretnie musze spakowac dla Wojtka. Bo sobie to biore wszystko, nastawiam sie na 2 tygodnie pobytu tam, a ile bedzie tak naprawde to sie okaze ;)

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 30 października 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie dziś prawie cały dzień brzuch pobolewa jak na okres ... zobaczymy jak dalej będzie, chociaż jak leże to jest ok, gorzej jak chodzę to brzuch mi się napina ...

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jangwa może cieply prysznic czy kapiel?? Podobno to pomaga :)

    Ja dzis tez mam taki dziwny ten brzuch, jakby twardawy, częściej sie stawia, Wojtek się wykrecil ze rzadziej go czuc. Jeszcze z godzinę temu czułam sie tak, jakby skopal mi pośladek od środka!!!

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 30 października 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiam się czy na IP nie podjechać...chociażby sprawdzić czy wszystko ok... moze no-spe wezme jak nie przejdzie to wtedy najwyżej podjadę.

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2015, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Jangwa, mysle ze to nie jest zly pomyśl. Najwyżej odesla cie do domu, ale ty chociaż sie uspokoisz :) daj znac za jakiś czas jak sytuacja wygląda :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jangwa jeśli cały czas masz takie bóle jak no okres to może się coś dziać

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2015, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulisia wrote:
    Kochana, u ciebie pewnie 2 tygodnie i genetyczne :) masz jakieś przeczucia co do płci? Bo to że dzidziuś zdrowy to nawet nie podlega dyskusji :)
    wizyte dopiero mam 24.11 :) jakiegos takiego przeczucia nie mam, ale mysle, ze dziewuszka :) wszyscy mowia, ze bedzie dziewuszka nawet maz ma takie przeczucie :) ale najwazniejsze zeby bylo zdrowe :)

    Tulisia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2015, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jangwa jak sie czujesz???

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 31 października 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam wczoraj na IP. Jak zwykle się naczekałam. Byłam chwile przed 21 a do domu wróciłam przed 2:00 ... Skurcze przepowiadające, ale spokojniej spałam. Szyjka zamknięta i dalej długa (43 mm). Z Małą wszystko dobrze i waży około 2500 :) . Dziś już jest dobrze, nie boli mnie już :)

    lucy1983 lubi tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 31 października 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jangwa czekamy na info o Tobie :)
    Ja teraz odpoczywam i jestem dobrej mysli co do mojego malenstwa <3
    Bebenek rosnie. Dzisiaj juz mamy 2 trymestr takze leci strasznie :)
    Ja mam wizyte dopiero 26.11 takze lekarz zrobil 4 tyg przerwy bo z nami wzystko ok a na nastepnej wizycie powiem zeby podgladnal malenstwo choc ja i tak wiem ze to Panienka <3

    jangwa_maua lubi tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monilia84 wrote:
    Jangwa czekamy na info o Tobie :)
    Ja teraz odpoczywam i jestem dobrej mysli co do mojego malenstwa <3
    Bebenek rosnie. Dzisiaj juz mamy 2 trymestr takze leci strasznie :)
    Ja mam wizyte dopiero 26.11 takze lekarz zrobil 4 tyg przerwy bo z nami wzystko ok a na nastepnej wizycie powiem zeby podgladnal malenstwo choc ja i tak wiem ze to Panienka <3

    Tez mam wizytę pod koniec listopada :) juz od pewnego czasu chodzę co 4tyg :) mam nadzieje ze Zosi nic nie urośnie przez 4tyg bo pokusilam się o różowy dresik i pewnie jeszcze kupie nie jedna rzecz :p pozdrawiamy

    monilia84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey
    Jangwa dobrze że się przejechałaś, przynajmniej wiesz że na razie się nic nie dzieje i Twoja mała przekroczyła magiczną wagę 2500 gram, od tej wagi dziecko uznaje się już za donoszone :)

    Ja sobie ręki nie dam uciąć ale wydaje mi się że w nocy Misio przekręcił się główką do dołu, całkiem inaczej teraz czuję jego ruchy.

    Muszę kupić mu jakieś świąteczne body/śpiochy do fotek na Boże Narodzenie :)

    jangwa_maua, lucy1983 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    (*) (*) (*) dla naszych Aniolkow :*:*:*

    Tulisia, DomiBW lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry,
    My się zbieramy na cmentarze, pojedziemy koło 11. Trzymajcie się dziewczyny. :)

  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 1 listopada 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai wrote:
    (*) (*) (*) dla naszych Aniolkow :*:*:*
    Miałam właśnie to samo napisać. Kochamy was nasze Aniołeczki. Kiedyś się spotkamy.

    DomiBW, lucy1983 lubią tę wiadomość

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
‹‹ 520 521 522 523 524 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ