X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 16 listopada 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azande gratuluję! Super wieści! Michałek to już naprawdę duży chłopczyk! Ale najważniejsze, że usg Misia dobrze wyszło. Zdrowiuteńki mężczyzna!! :D :D :D
    I łożysko w porządku. Tylko takie wiadomości na naszym forum chcę słyszeć!

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 16 listopada 2015, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miniaturko tak bardzo mi przykro... Ale kochana mam nadzieję, że wiesz że to dopiero początek i wszystko przed Wami! To dopiero pierwszy cykl starań, a tak naprawdę jeszcze nie zakończony :) Tak jak dziewczyny piszą, nie zawsze się wszystkim udaje od razu, a Mysia walczyła do końca i udało się w ostatnim momencie. Tulisia także :D Będziemy Cię wspierać cały czas! Ovu wyznaczyło Ci tak naprawdę prawdopodobną datę owulacji bo masz linię przerywaną, może owulacja była później, bo masz tam kolejny skok? No czekamy na @, a może nie przyjdzie :D

    Lucy super że wszystko dobrze i Maleństwo ma już ponad 2 kg :D :D :D

    Monilia powiem Ci szczerze, że ja też bym się nie zgodziła na Twoim miejscu... :( Kochana z Twoim Maleństwem na pewno jest wszystko dobrze, ja w to wierzę i Ty też :) Będzie dobrze :)

    Mamo Mai weź tego swojego na bok na korytarzu i wymęcz pytaniami, niech Ci powie na czym stoisz. Też bym nie wytrzymała czekania. A w stronę pani z jelitówką nawet nie patrz!! :D

    Azande no to wspaniale!!! Michaś spory chłopak, a powiedział lekarz ile przewiduje że będzie miał do porodu? No i życzę Ci żebyś 17/18 urodziła i na święta była już z Kruszynką w domu :) I super że może być sn :D

    lucy1983, monilia84 lubią tę wiadomość

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azande tak się cieszę że u Was wszystko dobrze :) Michaś to już kawał mężczyzny :) życzę ci żeby już był z Wami na święta w domu!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2015, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiu jak dobrze wyczytać troszkę więcej optymizmu z twoich postów :) będzie dobrze i musisz w to mocno wierzyć :)

    A w Ikei kupiliśmy tylko kilka drobiazgów, nowe boxy do przechowywania bo mój mąż zbudował mi sam regał w sypialni żebym miała więcej miejsca na różne dziecięce rzeczy... Wcześniej kupiliśmy też szafę z serii Besta do pokoju małego bo z tej serii co mamy łóżeczko i komodę szafa by nam się nie zmieściła... No i nie chcieliśmy już tyle wydawać bo w Niemczech meble są strasznie drogie :( My mamy trochę mebli z Ikei bo tutaj to są trochę tańsze meble i ja jestem zadowolona. W sypialni mamy tą wielką szafę z serii Pax co ma 3 m i jak na nasze potrzeby zupełnie starcza na ubrania ale nie wiem czy to masz na myśli ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamo Mai współczuję tej niepewności :( Ale musisz jeszcze troszkę wytrzymać... Porozmawiaj szczerze ze swoim lekarzem i niech ci powie co i jak bo to źle wpływa na psychikę. Ja i tak cię podziwiam bo ja jednak wolałabym pobyć trochę dłużej w domu...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie pytałam się mówiąc szczerze o wagę do porodu, jak nie zapomnę to zapytam się mojej Pani gin na wizycie w czwartek, ale mam nadzieję że nie będzie aż tak dużo ważył. :) Córcia miała 3700 niecałe, mam nadzieję wielką że synek nie pobije córci w tym zakresie.

    USG już mi się nie należy na NFZ, zawszę mogę iść prywatnie (50 zł więc nie tak drogo), ale nie wiem czy pójdę zobaczymy.

    Teraz w czwartek mam wizytę na NFZ, będzie pobierać GBS (modlę się żeby był ujemny)i kolejne wizyty myślę że za 2 tyg teraz będą. Ciekawe jak tam moja szyjka.

    Mój Misio chyba ma ciasno w brzuchu bo tak strasznie się rozpycha, czuje jak by mi miała skóra pęknąć za raz.

  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 17 listopada 2015, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :)

    Azande gratuluje super wiadomości z USG, Misio już waży tyle co moja Klaudusia przy porodzie :) extra rośnie jak na droźdźach, też Ci życzę tego porodu 17.12 żebyście na wigilie byli już razem w komplecie a nie w dwupaku :) Super że łożysko jest tak że uda Ci się rodzić naturalnie.

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2015, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey,

    Monilla też mam taką straszną nadzieję że na święta już będziemy we czwórkę w domku razem, a tak to co to za święta, ja z Michałkiem w szpitalu, mąż w domu sam a córcia u moich rodziców. :( Oczami wyobraźni już widzę nas pod choinką jak robimy sobie pamiątkowe fotki. :)

    Dzisiaj mi się przyśnił Michałek pierwszy raz, był śliczny i miał ciemne włoski i ciemną karnację.

    Dużo dzieci właśnie rodzi się z taką wagą 2800, sama moja koleżanka dobra dwoje dzieci urodziła w tej wadze a w ciąży przytyła po 8 kg. Mi się trafiły modele pod 4 kilogramy widać. :)

    W sumie to się cieszę że już ma ponad te 2,5 kg bo w razie wcześniejszego porodu to już będzie uznawany za dziecko donoszone z tego co wiem.

    monilia84, lucy1983 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2015, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czujecie już magię świąt? Bo ja już 1 grudnia rozstawiam dekoracje świąteczne w tym roku, zawsze coś nowego się dokupi jak co roku, a choinka u nas dopiero w Wigilię bo mamy żywą. Już nie mogę się doczekać. :)

    monilia84, Tulisia lubią tę wiadomość

  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 17 listopada 2015, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uwielbiam Święta Bożego Narodzenia od zawsze, to taki cudowny rodzinny czas, mam nadzieję, że te święta będą dla Nas szczęśliwe że dowiemy się że Nas robaczek rośnie zdrowo i jest z nim wszystko ok, bo chwilę przed świętami pewnie będę miała połówkowe. Czekam na te pierwsze ruchy a tu nic :( Ja należę do tych niecierpliwych ehehhehe ;)

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 17 listopada 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monilia84 - na pewno będzie wszystko dobrze i będziesz cieszyć się świętami :)

    Z resztą Mysia też ! Będzie dobrze na połówkowym :)

    Ja też uwielbiam święta i tych wyjątkowo już nie mogę się doczekać :)

    monilia84, Mysia 15, lucy1983 lubią tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 17 listopada 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azande wrote:
    Czujecie już magię świąt? Bo ja już 1 grudnia rozstawiam dekoracje świąteczne w tym roku, zawsze coś nowego się dokupi jak co roku, a choinka u nas dopiero w Wigilię bo mamy żywą. Już nie mogę się doczekać. :)
    Ja tez już czuję :) pokupywałam już prawie wszystkie prezenty, bo nie lubię wszystkiego zostawiać na ostatnią chwilę. I u mnie tez oczywiście choinka żywa będzie :) nie mogę się doczekać :)

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 17 listopada 2015, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haaa :D dotrwałam do 39 tc :D 7 dni do terminu :P

    monilia84, Mysia 15, lucy1983, Tulisia, DomiBW, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 17 listopada 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale Ci zazdroszcze Marlenko <3

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 17 listopada 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już będę w 7 niebie jak utulę Małą w ramionach całą i zdrową :)

    Monilia - jeszcze trochę a u Ciebie połowa :) z leci też szybko i będziesz tuliła Maleństwo :)

    monilia84 lubi tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 17 listopada 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monilia na pewno już niebawem poczujesz ruchy swojego robaczka :-) czeka tam na odpowiedni moment żeby dac mamie kopniaczka :)

    Jangwa jeju tydzień został!! Już się nie mogę doczekać Twojej królewny :) znowu będą emocje :)

    Azande, Michas na pewno się spręży powita świat przed Bożym Narodzeniem, w święta będziecie juz całą rodzinką. Trzymam za to mocno kciuki :)

    Co do świąt, zawsze je uwielbialam. Nawet te reklamy w tv, piosenki swiateczne, swiatelka... Zmieniło się to gdy odszedł mój tata. 27 listopada minie rok, jak nie ma go z nami. Będzie to dla mnie ciężki dzień :( tata zawsze lubił święta. Choinkę ubieral zawsze z wyprzedzeniem bo tak lubił siedziec przy światełkach. Eh co za życie... myślę że jednak powróci ta magia świąt, teraz będą pierwsze święta z moja córcią i syniem mojego brata. Tylko musze jeszcze jakoś zrozumieć to ze tata świętuje z nami z góry i jest z nami duchem.

    monilia84 lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jest decyzja!!!!!
    Przyszedl dzis ordynator do mnie i pyta czy wszystko juz wiem. Ja na to, ze narazie wiem tylko tyle, ze ciagle czekam. A on to nie mowilem nic o cesarce??? Widocznie mowilem sam do siebie....
    Otoz Wojtus przyjdzie na swiat droga ciecia cesarskiego juz w czwartek!!!!
    Jestem w mega szoku, ciagle liczylam na porod sn, ale ordynator powiedzial, ze nie ma nawet takiej opcji. Przyczyna smierci Majki nie zostala ustalona i oni nie beda ryzykowac porodu sn.
    Za 2 dni poznam mojego synka :) :) :) :)

    jangwa_maua, monilia84, lucy1983, Mysia 15, Tulisia, DomiBW, kehlana_miyu, anka418 lubią tę wiadomość

  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 17 listopada 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamo Mai ale wspaniała wiadomość aż się poryczałam ze szczęścia <3 Kochana to trzymamy kciuki za to żeby ten czas do czwartku minął Wam szybiutko i żebyś mogła tulić Wojtusia w twoich ramionach super :)

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 17 listopada 2015, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai - ojej !!! Super :D czekamy na Wojtusia :D ale się cieszę :) niech CC odbędzie się bez komplikacji :)

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 17 listopada 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze ale wiadomość!! Super :) nie mogę się doczekać, wyobrażam sobie jaka Ty musisz być szczęśliwa i znicierpliwiona :) czekamy na Wojtusia. Juz za dwa dni będzie na świecie :) Trzymam kciuki Kochana :*

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
‹‹ 542 543 544 545 546 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ