X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamo Mai - super, że lekarze w końcu podjęli decyzję co robią z Tobą i Wojtusiem. Szkoda trochę, że cesarka, ale w twojej sytuacji to chyba nie ma wyjścia... Lepiej nie ryzykować. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie jak po maśle i będziesz się dobrze czuć po cesarce. No i walcz potem o karmienie piersią! Trzymam mocno kciuki za Was!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jangwa - ale już bliziutko :) emocje rosną :) jak się czujesz? Przygotowana? Już się nie mogę doczekać kolejnej kruszynki :)

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 17 listopada 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamo Mai mocno trzymam kciuki! Już w czwartek poznamy Wojtusia!! <3 :D

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 17 listopada 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A różnie... jednego dnia nic praktycznie mi nie dolega, a drugiego to kumulacja :P Ale brzuch jak na okres to pobolewa + krzyż ... więc czekam :) . Gotowa w sensie jazdy do szpitala jestem, ale psychicznie...boje się porodu i tego jak będzie. Po części nie dociera do mnie, że już tak malutko czasu zostało do poznania Córci :) ale doczekać się nie mogę :)

    lucy1983 lubi tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azande ja też już czekam na święta :) No już niedługo i będziemy przygotowywać adwentowy stroik ze świecami :) Nowe świece już są, stelaż i ozdoby też, tylko świerk trzeba kupić :) No i potem choinka, oczywiście żywa :) Achh, będzie pięknie :) Dobrze, że moja mama przyjeżdża na święta to pomoże z gotowaniem, bo z tym wielkim brzuchem to nie dam rady sama...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jangwa kto wie, moze jeszcze mnie wyprzedzicie z Maja???

    Nawet nie wiecie, jak mi ulzylo, ze juz postanowili co sie z nami stanie :) boje sie tylko tej operacji, ale czego sie nie robi dla naszych maluszkow ;)

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 17 listopada 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai - chyba raczej nie :P chociaż kto wie :) . To, że się boisz operacji to całkiem normalne,ale zniesiemy wszystko dla naszych małych cudów :)

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Mai - na pewno wszystko będzie dobrze, zwłaszcza jak to planowane cc, raz dwa i będziesz miała Wojtka przy sobie... Wiesz czy u Ciebie cc robią w znieczuleniu i bedziesz przytomna i dostaniesz od razu malca do siebie? Zapytaj może bo to moim zdaniem ważne, żebyś była blisko Wojtusia i żeby od razu było skóra do skóry...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana narazie wiem tylko tyle, ze rodze w czwartek. Nie znam jeszcze szczegolow, jak to bedzie wygladac, ale wydaje mi sie, ze znieczulenie tylko miejscowe bedzie. Slyszalam tez, ze tatusiowie kanguruja po cc podobno, wiec maz moglby sie wykazac :) ale bede sie pozniej dopytywac o takie rzeczy.

    Czekam na usg z przeplywami i po nim mialam rozmawiac z moim lekarzem wiec czekam :)

  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 17 listopada 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamo Mai, super że jest już decyzja w waszej sprawie :)
    życzę z całego serducha aby wszystko przebiegło szybko i pomyślnie i abyś mocno się nie wycierpiała po operacji. O rety, to już za dwa dni i Wojtulek będzie na świecie!!! :D
    Jangwa nigdy nic nie wiadomo i wcale bym się nie zdziwiła gdyby Maja przyszła na świat razem z Wojtkiem :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2015, 12:42

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 17 listopada 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Mai jak przeczytałam to aż mnie ciarki przeszły i łzy w oczach stanęły!!! Już taaaak niewiele Was dzieli! Super :D :D :D Popieram cesarkę- nie możecie ryzykować!!! Daj Kochana znać po USG :)

    Jangwa no Kochana czekamy na rozwój sytuacji :) I nie zapomnij o nas, żeby nam napisać :D

    Święta... Dwa razy przymierzałam się, żeby odpisać i dwa razy ryczałam. Uwielbiam święta! Denerwują mnie te reklamy przedwczesne itd, ale mimo wszystko strasznie czekam na te święta. Ale od razu też przypomina mi się zeszły rok... To było straszne. Zabieg miałam 30.11, ale długo mi zajęło pozbieranie się. Przed wyjściem na wigilię urządziłam histerię, że ja nie chcę i nie mogę iść! Zmusiłam się i w trakcie wychodziłam, bo łzy same mi ciekły. Teraz będzie inaczej, bo Antoś jest z nami, mam nadzieję że nasz Aniołek także... :( :( :(

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 17 listopada 2015, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze... mam wrażenie że Mała fiknęła koziołka i jest główką u góry :( ma czkawke właśnie i czuje ją u góry a nie tak jak dotychczas na dole :( mam nadzieję, ze zrobi mi USG dziś :/

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 17 listopada 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jangwa to już chyba raczej nie możliwe, żeby się przesunęła odwrotnie. No i oczywiście mam nadzieję, że tego nie zrobiła. :D Na którą masz wizytę?

    Patrzcie jakie fajne:
    http://perfekcyjnawdomu.pl/zachowaj-najwazniejsze-momenty-w-zyciu-na-dluzej/
    Mam zamiar zrobić takie dzienniczki z oby ciąż (szkoda, że jeden będzie taki krótki...). Tylko zrobię bez laminarki, a z zeszytów. Teraz już mi nie będą potrzebne zdjęcia i wyniki, więc mogę się pobawić :)

    Wczoraj Antoś dał mi trochę odsapnąć i pospał 3 godziny (!!!), więc zrobiłam mu karuzelę i "zabawki" z filcu czarnego-czerownego-białego :D

    lucy1983, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamo_Mai - super wieści,możesz teraz być spokojna, w czwartek już Wojtuś będzie z Wami, jak cc planowane to pewnie z rana Ci zrobią i wieczorem dasz nam już znać , bo będziemy czekać na info :)

    KkasienkaA - te święta będą zdecydowanie lepsze dla Waszej rodzinki :)

    KkasienkaA lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajny pomysł Kasiu :) Ja mam zamiar zrobić taką pamiątkę z czasów ciąży w postaci kalendarza ze zdjęciami i kilkoma notatkami...

    Kasiu jak zrobisz zabawki to wrzuć fotkę na fb, chętnie popatrzymy :)

    Ja dziś drukuję zwierzątkowe obrazki do ramek do pokoju Beniego. Zamówiłam już też literki z jego imieniem do powieszenia nad łóżeczkiem. Znalazłam też wzór do obrazu, który ma namalować teściowa... Powoli może nabierze ten pokój dziecięcego kształtu... No i też muszę zabrać się za mój filc do dekoracji bo potem nie będzie na to czasu...

    KkasienkaA lubi tę wiadomość

  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 17 listopada 2015, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasienka, fajne te dzienniczki, ale przyznam szczerze że ja to nie mam głowy do takich rzeczy :)

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • mama Martynki Autorytet
    Postów: 283 304

    Wysłany: 17 listopada 2015, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Mai rewelacja, nie mogę uwierzyć ze to już i poznamy drugiego Wojtusia :) Trzymamy kciuki żeby wszystko poszło zgodnie z planem i czekamy na zdjęcie maluszka.

    Martynka 25 t.c. 16.12.2014 [*][*][*]
    z8hs7m2.png4uyly46.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 17 listopada 2015, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ufff... ja już po wizycie ... się zestresowałam, ale Mała dalej główką w dół :) .Szyjka zamknięta i uformowana jak mi powiedziała :P Z Małą wszystko dobrze, wyniki też mam dobre :) jak będę 5 dni po terminie to mam przyjść :D to po tygodniu się pokaże, bo tak pracuje akurat.

    kehlana_miyu, Mysia 15, Tulisia lubią tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 17 listopada 2015, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jangwa to super :D Malutka niech się szykuje do wyjścia i już nie przeciąga mamusi, bo mama musi zbierać siły na spotkanie :D Mam nadzieję, że jednak nie dotrwacie do tej wizyty :D

    Lucy super brzmią Twoje plany co do pokoju, koniecznie poproszę zdjęcia jak już będzie gotowy :D
    Zdjęcia zaraz wrzucę, choć to nic takiego :)

    Miniaturko jak się masz??

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 17 listopada 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamo_Mai, super że wreszcie wiesz co i jak, i że tak szybko spotkacie się z Wojtusiem :) Szkoda, że nie możesz rodzic tak jak chciałaś, ale myślę, że przytulenie Wojtusia wszystko Ci wynagrodzi, lepsze to niż miałabyś w tym stresie czekac kilka tygodni na naturalny poród, a wywoływanie wcale nie zawsze chce działac jak było widac u Lili... Trzymam kciuki, żebyś lekko przeszła cc i oczywiście nie mogę się doczekac zdjęc Wojtusia!!!

    Jangwa, świetnie, że mała dalej grzecznie ułożona jak trzeba :) To teraz odliczamy i trzymamy kciuki :)

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
‹‹ 543 544 545 546 547 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ