X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie dziewczynki :)
    wlasnie zaczelam prac ubranka dla synusia :) w nastepnym tygodniu jade po torbe do siostry i zaczynam sie pakowac :) nie chce na ostatni moment tego robic bo remont u nas jest i jak maz skonczy kuchnie to bedzie trzeba wszystko czyscic i moze mi czasu nie starczyc na wszystko :)
    A to juz tylko 59 dni zostalo ! niby duzo ale szybko zleci :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2016, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkasienko ja juz zdaje sobie sprawe ze jak synus zacznie raczkowac to go nie uchronie bo mam pieska i to tu zostawi klaczek to tam. A przeciez nikt co 5 min nie bedzie chodzil z miotelka i zbieral klaczki :p ale jak to moja mama mowila my z rodzenstwem jak bylismy mali to ile razy zdarzylo nam sie jesc piasek na dworze i jakos zyjemy i jestesmy zdrowi :)

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 30 marca 2016, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja krótko prasowałam,a teraz jak się wyprowadziłam to nie mam żelazka :-P

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 30 marca 2016, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O widzicie a ja nadal prasuje ale ze względu na to żeby ładniej wyglądało a pieluchy tetrowe żeby były miękkie. Ale chyba ubranka sobie jednak odpuszczę i tylko to co mocniej pogniecione po praniu albo na wyjście będę prasować bo zwyczajnie brak mi czasu. Dziś Kornelia dostała marchewe ;) ale bylam w szoku. Bo po pierwszej próbie później juz otwierała buzię jak się łyżeczka zbliżała i taka była zadowolona po jedzonku :)

    pełna_nadziei, Mysia 15, jangwa_maua, monilia84, Mama_Mai lubią tę wiadomość

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 30 marca 2016, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pełna nadziei lepiej spakować wcześniej niż później :D :D :D

    Ja pieluchy też prasuję, bo ładniej wyglądają. :)

    O Pszczoła to pierwsze koty za płoty!!! To super, że Kornelce się spodobało :) My zapisaliśmy sobie w kalendarzu na 16.04 pierwsze jedzenie :) Bo niby kończy 6 miesięcy 13, ale 12 mamy szczepienie, więc wolę chwilkę odłożyć :) No i mąż będzie w domu, żeby nie przegapić takiego momentu :D

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 30 marca 2016, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to napisz jak tam Antos zareagował na coś innego niż mleczko ;) u nas tez był mąż :) ja karmiłam a mąż robił zdjęcia :) tak mi się spodobało ze bym dała więcej no ale powolutku trzeba ;) no nic.. jeszcze wiele wspólnych obiadów przed nami :) Kornela pierwszy tez raz piła dziś wodę z niekapka no i nie było żadnego problemu :) a butelkę cały czas wypycha językiem. Dziwne ale cały czas będziemy próbować ;)

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 30 marca 2016, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jaką wodę dajesz? Bo właśnie się ostatnio zastanawiałam jaką dać :) Wzięłam do ręki nałęczowiankę i na niej jest np że od 1 roku dopiero :)
    Kurcze to Kornelka już zaraz będzie wszystko "siama" robiła :D W sumie jak będzie piła z niekapka to butla jej już nie potrzebna :)
    Ja planuję kupić kubek doidy i bidon z rurką, właśnie przed chwilą szukałam na allegro :) Muszę też jechać do Ikei po fartuszki :)
    Oj zazdroszczę Wam, nie mogę się już doczekać, aż Antoś będzie zjadł :) Na razie przeżuwa tylko ząbka, coś mu się chyba w buzi nie zgadza :) <3

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 30 marca 2016, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zazdroszczę ząbka :) ciekawe ile my jeszcze poczekamy na ta białą perełke :) a odczuwasz jakoś tego ząbka przy karmieniu?
    My mamy kubek niekapek umee. Na allegro kupiłam. Szybko zalapala o co w tym chodzi ;) ale np potem mleczko chciałabym podawać z butelki dlatego staram się żeby pila tez z butelki. U nas mąż kupuje w stokrotce wodę baby zdrój.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2016, 18:27

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Wojtusiowi robie mleko na przegotowanej wodzie z kranu (trzymam ja w termosie), a zeby schlodzic to dolewam wode zrodlana z nestle.
    Slyszalam, ze maluszkom nie powinno sie podawac mineralnej, nie pamietam dolkadnie czemu ;) na grudniowych mamusiach tez wiekszosc uzywa wlasnie wody zrodlanej.

    Pszczola tez zazdroscimy Kornelce pierwszego posilku :* my niby juz mozemy, bo na mm mozna wczesniej wprowadzac, ale ja jestem ostrozna w tym temacie :D poczekam az bedzie po chrzcie i po szczepieniu ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2016, 19:45

  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 31 marca 2016, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczoła nie odczuwam, bo Antek ma go chyba pod językiem, bo to dolna jedynka :) Ale jak gryzie moje palce to jakby mnie igłą kuł tak boli!!! :D

    O mineralnej też czytałam, nawet kobieta karmiąca nie powinna mineralnej tylko źródlaną. :) Ja np piłam żywca, ale już jak ją widzę to mnie rzuca... kupiliśmy teraz dzbanek filtrujący dla nas- zobaczymy czy się sprawdzi :)

    My też mieliśmy czekać do chrzcin, ale Antek już pożera wzrokiem nasze jedzenie i jak ja jem to on też przebiera buzią, aż mi go szkoda... Ale z drugiej strony boję się, że będzie miał jakąś alergię, albo rewolucje... :(

    Pszczoła a czy Wy już jeździcie w spacerówce? Bo ja się tak ostatnio zastanawiałam, czy nie zabrać i nie wozić go na leżąco (bo sam jeszcze nie usiadł), ale w końcu jeszcze wzięłam gondolę...

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 31 marca 2016, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my mamy dzbanek filtrujący bo u mnie w mieście jest straszna woda ale ja i tak jej nie pije tylko kupuje sobie cisowianke. Ale np do kąpieli Kornelci filtruje wodę także latam od kuchni do wanienki z 6 razy ;) albo jak zupę gotuje to tez filtruje wodę.

    Spacerowe wzięliśmy w bagażnik na święta i w lany poniedziałek poszliśmy do kościoła ze spacerówka i od tamtej pory na spacer biorę spacerowke bo jak Kornelcia śpi to biorę na płasko a jak się obudzi to lekko jej podnoszę oparcie i taka jest zadowolona. Wszystko ogląda. Dziś byliśmy tez na zakupach i wzięliśmy Kornele w spacerowke to tak się rozglądala po półkach ze szok ;) myślę że już nie wrócę do gondoli, chyba że trafi się jakiś zimny dzień, ale to tez nie wiem bo małej jest ciasno, ledwo się mieści.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2016, 17:02

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2016, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie :)
    Zastanawiam sie, co uszykowac Wojtusiowi jako stroj awaryjny na chrzciny...
    Boje sie,ze uleje albo zrobi mega kupe i nie wiem, czy kupowac drugi elegancki zestaw czy jakies zwykle bardziej wyjsciowe ubranko wystarczy :/ jak wy myslicie???

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 31 marca 2016, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym wybrała inne wyjściowe ubranko. Ja miałam z 2 sukienki na przebranie dla Mai.

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 31 marca 2016, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem nie ma sensu kupować drugiego zestawu. Przecież takiemu maluszkowi to we wszystkim ładnie. Mój chrzesnusk w ogóle nie mial takiego specjalnego stroju i nawet nie zwróciłam na to uwagi. Ja bym przygotowała jakieś ładniejsze body i spodenki. U mnie Kornelcia ulala na sukieneczke i po zdjęciach przebralam ja w zwykłą bawełnianą sukienkę.

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 31 marca 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie my się przeszliśmy na spacer w spacerówce w poniedziałek i było bardzo przyjemnie :) Choć te wielkie pasy tam mnie denerwowały... Ale Antek był bardzo zadowolony! Ja mu w gondoli opuszczam budę, żeby sobie patrzył, bo on już nie chce tylko leżeć... Spojrzałam na pogodę i taka średnia miała być dlatego jeszcze nie wzięłam spacerówki (bo czeka u rodziców), ale chyba jednak przy najbliższej okazji zabierzemy :)

    Mamo Mai ja biorę jakiś awaryjny ładniejszy strój :) Choć nie bardzo chyba będę coś miała, ale jak coś to kupię coś najtańszego i takiego co wykorzystam jeszcze bez problemu :) Zawsze się może zdarzyć awaria, więc chyba przygotuję nawet ze dwa :)
    Wy macie 17.04, dobrze kojarzę? :)

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasienko my mamy w niedziele najblizsza ;)
    Dzis bedziemy w miescie z Wojciechem, to poszukamy czegos na przebranie. Widzialam ostatnio w smyku jakies eleganckie stroje :)

  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej!!! To coś mi się pomyliło... To faktycznie już zaraz i trzeba wszystko dopiąć na ostatni guzik :) W smyku coś było? Może i ja spojrzę jakby co :)

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, bo w sumie nie pisałyśmy, ale my z Miniaturką się znamy :) Razem studiowałyśmy parę lat temu. Ponownie nasze drogi zeszły się niestety przez poronienie... :( I tak znalazła się tutaj z nami i oczywiście magiczne forum- jest ciąża :) :) :)
    Tak tylko chciałam Wam napisać :)

    pełna_nadziei, Mama_Mai, monilia84, Mysia 15, jangwa_maua, majeczka8, Tulisia lubią tę wiadomość

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, doszedł detektor i po długich poszukiwaniach znaleźliśmy serduszko!!! Uff, uspokoiłam się :) Teraz mam nadzieję, że doczekam bez sprawdzania do USG w środę :)

    KkasienkaA, Mama_Mai, pszczoła10, Mysia 15, pełna_nadziei, jangwa_maua, majeczka8, Tulisia lubią tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję!! Wspaniale jest posłuchać serduszka swojego Maleństwa. Ja bez detektora oszalałbym zanim doczekałabym ruchów Hubiego.

    monilia84, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

‹‹ 636 637 638 639 640 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ