X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka witamy się w 40tc <3

    Objawów porodu od rana zero, jedynie dość sporo wydzieliny ale to na pewno nie czop :)

    Miłego dnia :)

    kehlana_miyu, Mama_Mai, Tulisia lubią tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamo Mai dzięki Kochana :* Beni już zdrowiutki a mi też powoli lepiej... Piję dużo herbatek i naparu z imbiru i już lepiej. Wczoraj też poszłam szybciutko spać a dziś w dzień Benek spał 2.5 godziny to się przy nim położyłam...

    A to u mnie na odwrót, bo już prawie umie przekręcić się z pleców na brzuszek a w drugą stronę nie bardzo bo lubi leżeć na brzuchu hehe... I też pokazuje już odruchy pełzania ale jeszcze mu to nie wychodzi.

  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 1 maja 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczko super że Nikolka pięknie rośnie. :) Nie martw się już kochana, będzie wszystko dobrze :)

    Monilko, trzymam kciuki żebyście wytrzymali do ósmego :)

    monilia84 lubi tę wiadomość

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • Truskaweczka83 Autorytet
    Postów: 1420 1414

    Wysłany: 2 maja 2016, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czy u naszych dziewczyn "na wylocie" wszystko ok?

    Dziś mam gorszy dzień.
    Noc nieprzespana - żebra dają popalić bardzo, eh...
    Smarowałam w nocy maściami i od ok 04-08.00 spałam chociaż, ale siku co 2h... wracam z siku, układam się - mała kopie, za chwile śpimy obie :)

    A z mężem mamy kryzys jakiś dość duży, mam go tak dość, że nie da się opisać, tak mi się nazbierało, że szkoda gadać.
    Wczoraj brat zaprosił na grila - pojechałam z córką bo pan gra w gre od rana i chleje piwska i przecież nie bedzie się odrywał, w piątek sama u lekarza - bo pan ma inne plany, a że ja zasłabłam to mój pech, i 1000 innych spraw o których nawet nie chce pisać bo nie mam siły...

    Boję się, że w końcu nie wytrzymam, wybuchne, wygarne, pan pójdzie i zostane sama z 2 dzieci...
    I mama powie: "a nie mówiłam" - "odradzałam ci 2 dziecko z nim"
    mam dziś dość!

    :) Wiktoria ur SN waga 4250, dl 55cm 21.02.2003 :)
    :) Nikola ur SN waga 4130gr,dł 57cm 07.08.2016 :)
    iv09roeqjdjavel4.png
    Aniołek [*] 13 tc 22.01.2015
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 2 maja 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczko melduje sie że u Nas bez zmian ciagle czujemy sie ok i nic nie zwiastuje porodu - na razie :)
    Truskaweczko Ci faceci sa okropni :( mój też w tej ciaży jakoś mocno sie nie angażuje ale widze że sie stara. Co do siedzenia na kompie to lubi zamiast poprzytulac sie ze mna - czuje to codziennie a jak mu cos powiem to powie że znów sie czepiam. Czasem dobrze by bylo nimi wstrzasnac ale nie wiem czy to cos da. Ja jestem 6 dni przed terminem porodu a ten tez musi chociaz jedno piwko wypic a mowie a jak zaczne rodzic a Ten chyba jakos w to nie wierzy he he
    Nie wiem co Ci doradzic bo to trudna sytuacja :( pamietaj że Ty i Nikolka jesteście najważniejsze i nie możesz sie denerwowac :(

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • Truskaweczka83 Autorytet
    Postów: 1420 1414

    Wysłany: 4 maja 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monilia84 wrote:
    Truskaweczko melduje sie że u Nas bez zmian ciagle czujemy sie ok i nic nie zwiastuje porodu - na razie :)
    Truskaweczko Ci faceci sa okropni :( mój też w tej ciaży jakoś mocno sie nie angażuje ale widze że sie stara. Co do siedzenia na kompie to lubi zamiast poprzytulac sie ze mna - czuje to codziennie a jak mu cos powiem to powie że znów sie czepiam. Czasem dobrze by bylo nimi wstrzasnac ale nie wiem czy to cos da. Ja jestem 6 dni przed terminem porodu a ten tez musi chociaz jedno piwko wypic a mowie a jak zaczne rodzic a Ten chyba jakos w to nie wierzy he he
    Nie wiem co Ci doradzic bo to trudna sytuacja :( pamietaj że Ty i Nikolka jesteście najważniejsze i nie możesz sie denerwowac :(


    Dziekuje Ci za wsparcie :)
    Chyba nigdy nie dogadam się na 100% ze swoim chłopem - on jakiś inny jest.
    Np wczoraj mnie naszło na amory, wyszykowałam się (znaczy kąpiel, pachnienie, ogolone nogi itd) próbuje romansować z mężęm, ten nawet nie widzi, wiec mówie wprost, że dziś moglibyśmy <3 a ten, że chce mu się spać, obraca się na drugi bok i śpi!!
    O żesz Kurde!!
    Chłopa namawiać ???
    Co za czasy!!
    Nie to nie, jeszcze go kiedyś chcica złapie - zobaczymy!!!

    Nadajemy jakoś na innych falach w sensie ja i faceci, a przynajmniej mój.
    Nic nie poradzę, raz lepiej, raz gorzej - teraz średnio, ale jakiś kryzys mamy ostatnio.
    Musimy przetrzymać, do porodu zostało 3 miesiące, zleci i już bede miała swoją wymarzoną istotkę :)
    Matko ile ja się namarzyłam o Niej :)
    Zajrzę na FB bo może coś się pozmieniało :)

    :) Wiktoria ur SN waga 4250, dl 55cm 21.02.2003 :)
    :) Nikola ur SN waga 4130gr,dł 57cm 07.08.2016 :)
    iv09roeqjdjavel4.png
    Aniołek [*] 13 tc 22.01.2015
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 4 maja 2016, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech tak to już jest z tymi facetami...

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 6 maja 2016, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na swojego męża nie narzekam choć wiem że nie wszystko jest dane raz na zawsze i trzeba cały czas o związek dbać. Rozmawiać, rozmawiać i jeszcze raz rozmawiać. My wieczorem jeśli w ciągu dnia nie było czasu, chociaż i ja i on padamy na twarz, pogadamy chwile o głupotach, przytulimy się, buzi buzi. Człowiek całkiem inaczej zasypia :)

    Truskaweczka83 lubi tę wiadomość

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 7 maja 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monilko wychodzicie do domku dzisiaj? Kacperek nie ma żółtaczki?

    My wyszliśmy po dwóch dobach do domu, a potem Hubi dostał takiej żółtaczki, że dowoziliśmy go na naświetlania do szpitala. I nadal jest żółty.

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 7 maja 2016, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kehlana nie jestem na bieżąco niestety. Jak się czujecie? Czy już wiadomo czy będzie księżniczka czy książę? :D

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 7 maja 2016, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam teraz niestety czasu na forum :( Jednak przy dwójce dzieci jest co robić w domu. Ale staram się czytać chociaż fb żeby już całkiem nie stracić z Wami kontaktu :D

    Truskaweczka83 lubi tę wiadomość

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 9 maja 2016, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiu kochana nasza, doskonale rozumiem że masz mało czasu teraz :) dawaj tylko chociaż od casu do czasu znać co u ciebie. A jak tam Hubert? A Julcia jak reaguje na braciszka? :) no i ty jak się czujesz?

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 9 maja 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysia 15 wrote:
    Kehlana nie jestem na bieżąco niestety. Jak się czujecie? Czy już wiadomo czy będzie księżniczka czy książę? :D
    Mysiu, jeszcze nie wiadomo :) w środę mam wizytę, to może się dowiem. Na prenatalnych było podobno 80% na chłopca, ale tak było i u Tulisi, a okazało się, że dziewczynka, więc się nie nastawiam :)

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 9 maja 2016, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak się czujesz kehlana?? :-)

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2016, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dolaczam do pytania :) kehlana opowiadaj jak sie macie z malenstwem, brzuszek juz widac?

    Mysiu kazda z nas ma teraz malo czasu na forum ;) z fb jest troche prosciej i szybciej :) ucaluj Hubercika i Jucie :)

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 10 maja 2016, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kehlana_miyu wrote:
    Mysiu, jeszcze nie wiadomo :) w środę mam wizytę, to może się dowiem. Na prenatalnych było podobno 80% na chłopca, ale tak było i u Tulisi, a okazało się, że dziewczynka, więc się nie nastawiam :)
    Trzymam mocno kciuki!!!

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 10 maja 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai wrote:
    Dolaczam do pytania :) kehlana opowiadaj jak sie macie z malenstwem, brzuszek juz widac?

    Mysiu kazda z nas ma teraz malo czasu na forum ;) z fb jest troche prosciej i szybciej :) ucaluj Hubercika i Jucie :)
    Dziekuje! Buziaczki dla Wojtusia!

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 10 maja 2016, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulisia wrote:
    Mysiu kochana nasza, doskonale rozumiem że masz mało czasu teraz :) dawaj tylko chociaż od casu do czasu znać co u ciebie. A jak tam Hubert? A Julcia jak reaguje na braciszka? :) no i ty jak się czujesz?
    Doszlam do siebie. Nie bylo innego wyjscia tylko zacisnac zeby i wstac :-) Jula nadal zachwycona chociaz czasami slysze- wy wiecej czasu macie dla Huberta, lub wy zajmujecie sie tylko Hubertem. Staram sie rowno dzielic czasem, ale niemowle wymaga jednak poswiecenia mu wiekszej ilosci czasu. Staram sie zeby nie poczula sie mniej wazna.

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 10 maja 2016, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czuję się dobrze, brzuch trochę wyrzuciło do przodu, ale nadal wyglądam jak po świętach u rodziny na wsi raczej niż na ciążę :D Dzisiaj, jak to zwykle przed wizytą, zaczynam się denerwować, ale staram się nie nakręcać za bardzo. Zwłaszcza, że chyba wczoraj po raz pierwszy poczułam ruchu. Coś mnie tak jakby kilkakrotnie popukało od środka :)

    Mysia 15, Tulisia lubią tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 10 maja 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiu my wyszlismy do domku w sobote. Czasu na pisanie było mało bo ta komunia Klaudii. Dopiero powoli normuje nam sie czas chociaz wiele jest zalatwiania. Ciagle cos. Rafal ciagle w rozjazdach. Kacperek jest słodki :) Jutro mamy wizyte poloznej to moze cos zaradzi na moje krocze bo mnie dosc mocno pobolewa. Moze jak wyjmie szwy to bedzie ok. A powiedzcie mi po jakim czasie miałyście do poradni k czyli gina sie zglosic. Bo mi wpisali na wypisie po 7 dniach i nie wiem po co. Czy to o te ściaganie szwów chodzi ?? Sama nie wiem. Buziaki

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
‹‹ 647 648 649 650 651 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ