X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 16 lutego 2015, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytam was w pracy na lunchu -prawda mi tez juz na pracy tak nie zależy jak kiedyś w każdej chwili moge zostać w domu :-) jakbym tylko wiedziała ze mam byc mama wkrotce ochhhh ehhh udzielala mi sie wasz dzisiejszy temat o pracy ;-) nigdy nie wiadomo jak to sie pouklada ale badzmy dobrej mysli!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2015, 13:51

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 16 lutego 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majeczka8 wrote:
    Czytam was w pracy na lunchu prawda mi tez juz na pracy tak nie zależy jak kiedyś w każdej chwili moge zostać w domu jakbym tylko wiedziała ze mam byc mama wkrotce ochhhh ehhh udzielala mi sie wasz dzisiejszy temat o pracy ;-) I za nie chce mi sie pracowac hee

    ihihihiihi :) Poniedzialki sa najgorsze! :) Jeszcze pare godzin i do domku Moja Droga :)

    majeczka8 lubi tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2015, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Och dziewczyny wy tak o pracy gadacie a mi mama truje zebym wrocila do szkoly.... a ja czuje ze nie mam na to sil, ochoty i wogole nie jestem gotowa po smierci Majki siedziec tyle godzin na zajeciach :( i nie wiem kompletnie co zrobic... a dzis znow glowa mi pęka :( to juz chyba 4 dzien z rzedu

  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 16 lutego 2015, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny, jak ja nadrobię zaległości !
    w weekend nie miałam dostępu do komputera a tu lawina postów :)

    Kehlana, ciesze się że @ przyszedł :) pewnie czujesz ulgę, że organizm wrócił do swojego standardowego trybu pracy-nawet jeśli ten @ przyszedł trochę pozniej niż zwykle, to najważniejsze, że kolejny cykl już się zaczął :)

    Jangwa, zrobiłaś co mogłaś w tym cyklu, teraz wszystko w rekach twojej macicy :) jak się w tym miesiącu zagapiła i nie zagnieździła lokatora, to oby w kolejnym nadrobiła zaległości :)

    Megi, super wieści z USG - tylko się cieszyć i zazdrościć :) odpoczynek i pozytywne myślenie to najlepszy "nawóz" dla fasolinek :) niech tylko dobre myśli krążą po twojej głowie! :)

    Rachele, a to ci niespodzianka z tymi testami ! w takim razie wszzystko może się jeszcze w tym cyklu wydarzyć :) życzę niemalejacej ochoty na serduszkowanie :)

    Mama Mai, super, że kolacja się udała! Trzymam kciuki za kolejne popisowe dania - na pewno twoj ukochany będzie wniebowzięty :) co do szkoły to powinna być to twoja decyzja. zastanów się na spokojnie czego potrzebujesz. ja np. cieszę się ze wrocilam do pracy, dzieki czemu skupiam się na innych rzeczach - gdybym siedziała w domu pewnie myslalabym o jednym... ale jesli dodatkowe zajęcie ma ci przeszkadzac a nie pomagać to lepiej dać sobie spokój...rodzice muszą zrozumieć. a nawet jesli nie muszą zrozumieć to muszą zaakceptować - jesteś w koncu dorosła.

    Lucy, cieszę się, że w końcu wyzdrowiałaś, teraz tylko odespać zaległości pozostało :) w pracy urwanie głowy? ja jestem na antybiotyku po tym jak skaleczyłam się nożem kuchennym w palec :/ ja to mam szczęście... szukam w necie co jeść żeby odbudowac florę bakteryjną, bo ponoć łatwo po antybiotyku złapać zakażenie :(

    Lili, mam podobnie, wolę się nie nakręcać i raczej do tematu ciąży podchodzić na chłodno. chociaż często mi się nie udaje... ale problemu z czekaniem do terminu @ nie mam żadnego - chociaż z tym jednym :) trzymam kciuki za to byś szybko wręczyła szefowej zwolnienie lekarskie - z wiadomego powodu :)

    Kasianka, pszczoła - jak samopoczucie mamuśki? :)

    u mnie nic nowego. weekend z rodziną i dużo spacerów na świeżym powietrzu na wsi. od dziś robię testy owu, bo nie chcę niczego przegapić, na wszelki wypadek. czerwone wino aplikowane w dalszym ciągu, dolożyłam olej z wiesiołka od początku cyklu i wit D bo ponoć pomaga na endometrium. zobaczymy co się wydarzy...
    buziaki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2015, 14:45

    Lili30, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • Lili30 Autorytet
    Postów: 553 508

    Wysłany: 16 lutego 2015, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko ale mam dziś kiepściutki dzień... Normalnie burza hormonów, mam takie emocje że sama się zastanawiam czy jestem bezpieczna w swoim towarzystwie ;)
    Kejt co do witaminy D to ogólnie sa same plusy jej łykania tak że poleca się ją zwłaszcza w okresie od października do marca dgy tego słoneczka mamy mniej.

    *Kejt* lubi tę wiadomość

    3 Aniołki w niebie
    atdc6iye40ls1crt.png
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 16 lutego 2015, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi witaminę D przepisała endokrynolog, razem z jodem i kwasem foliowym:)

    Ale fajnie znowu prowadzić wykres! Nawet sobie rano tperature zmierzylam choć w trakcie @ nie trzeba:)
    Mama_Mai, zgadzam się z Kejt - wyjście z domu może być pomocne,mi powrót do pracy bardzo pomógł uporać się ze strata o dojść do siebie psychicznie, ale jeżeli nie czujesz się na siłach, to odczekaj. Ty sama wiesz najlepiej co Ci teraz jest najbardziej potrzebne i jeżeli jest to spokój i odpoczynek od ludzi i obowiązków to postaraj się wytłumaczyć to mamie, powinna zrozumieć - albo chociaż zaakceptować.

    *Kejt* lubi tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tempka caly czas wysoka :) nic nie spadla chyba to znak ze fasolka zakielkuje :D czekam do przyszlego tyg i zrobie bete bo do mojej @ nie wytrzymam

    kehlana_miyu, Lili30, meeegi1771, Kitaja, majeczka8, Mysia 15 lubią tę wiadomość

  • Lili30 Autorytet
    Postów: 553 508

    Wysłany: 16 lutego 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TheBaja oby się spełniło ;) Ile jesteś dni po owulce?

    3 Aniołki w niebie
    atdc6iye40ls1crt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2015, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak fajnie czytać te wszystkie wpisy, dają takiego kopa że człowiek wstaje rano z myślą że się uda i mi :)
    kehlana_miyu gratuluje doczekałaś się wkońcu na @ ja nadal czekam :/ a już bym ją chciała mieć. Trzymam kciuki za wasze fasolki te które już zakiełkowały i za te co wciaż czekają !

    TheBaja, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

  • Lili30 Autorytet
    Postów: 553 508

    Wysłany: 16 lutego 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jeszcze raz ręka do góry kto testuje w tym tygodniu :

    Lili30 - 19.02 data @
    Mama_Mai - 20-22.02 data @
    Mysia15 - 20.02 data @
    Lucy1983 - 22.02 data @
    Proszę się dopisywać ;)

    3 Aniołki w niebie
    atdc6iye40ls1crt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2015, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam do Marca 04.03 data @ której nie będzię

    Lili30, meeegi1771 lubią tę wiadomość

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 16 lutego 2015, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jestesmy aktywne :) niech ta nasza aktywnosc zaowocuje fasolkami :)

    Lili, kochana, glowka do gory! Gorsze dni sie zdazaja ale jutro znow wyjdzie slonko i bedzie optymistycznie :)


    Mama_Mai, potwierdzam, ze dobrze jest wyjsc do ludzi i miec duzo zajec... ale ja uwazam ze nic na sile. Krok po kroczku. Jak poczujesz, ze jestes gotowa wznowic nauke, wtedy sie do tego zabierz. Dla jednych rzucenie sie w wir pracy jest lekarstwem, dla innych nie i najpierw potrzebuja troszke czasu. Jesli nie jestes gotowa, to lepiej zapisac sie nawet jakis kurs typu zumba czy cos tam i potem zabrac sie za wieksze projekty.

    The Baja, trzymam mocno mocno kciuki!!!

    Ggonia, przyjdzie @ i bedziesz swietowac a potem zaczniesz nowy etap!! Niestety trzeba troszke cierpliwosci z tym pierwszym @! Zycze aby jak najszybciej przyszedl :)

    Kejt, Kochana, tescicki w ruch i do pracy!!!! Ja juz raczej zrobilam co moglam zrobic :) W czwartek jade do mamy wiec mysle ze jeszcze jakies jedno serduszko sie z pewnoscia przydazy ale czysto rekreacyjnie :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 16 lutego 2015, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili30 wrote:
    To jeszcze raz ręka do góry kto testuje w tym tygodniu :

    Lili30 - 19.02 data @
    Mama_Mai - 20-22.02 data @
    Mysia15 - 20.02 data @
    Lucy1983 - 22.02 data @
    Proszę się dopisywać ;)

    Mysia, chyba nie testuje..... i raczej wyczekuje @ zeby zaczac slicznie starania!

    Lili, czy dodac Cie do naszej listy na 1 stronie? Jesli tak, prosze Cie o dane :) Buziaki!

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Lili30 Autorytet
    Postów: 553 508

    Wysłany: 16 lutego 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili 30 - 19.09 u.M \ 18.01 ostatnia @ \ 19.02 data @

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2015, 16:18

    3 Aniołki w niebie
    atdc6iye40ls1crt.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 16 lutego 2015, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili30 wrote:
    Lili 30 - 19.09 u.M \ 18.01 ostatnia @ \ 19.02 data @

    Zrobione! :) Zycze calym sercem abys przeszla juz za pare dni na gorna czesc listy i rozsylala nam wiruski :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 16 lutego 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejt jak to jest z tym czerwonym winem ono nam serio pomaga?
    ja dzis po pracy strzelilam lampke bialego ale czerwone tez lubie ;)

    tak Rachele poniedzialki bywaja ciezkie wiec ulzylam sobie winkiem na wieczor hihii

    MamaMai-problem z bolem glowy.. wiesz czasem pomaga picie wody bo ja jak sie odwadniam a o tym nie wiem to zaczynam miec bol glowy choc stres tez jest przyczyna w moim przypadku..ale mowia u mnie w pracy zeby sie nawadniac bo jak zapominamy pic wode to przychodzi bol glowy ..tak mi sie przypomnialo ;)

    Lili burze hormonow to ja mam przed okresem bywa ciezko..ale tez ciaza to burza hormonow..ciekawe :)

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 16 lutego 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Rachele ma rację :) teraz nie testuję- za to z niecierpliwością czekam na @ i do dzieła!!

    Ale mocno trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny testujące- dwóch kreseczek życzę! :)

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majeczka8 tez o tym pomyslalam, tylko ze staram sie wypijac przynajmniej butelke wody dziennie... przespalam sie po poludniu, na chwile sie poprawilo ale bol wrocil...

  • DomiBW Ekspertka
    Postów: 152 99

    Wysłany: 16 lutego 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Mai, nie chce nic zapeszac, ale u mnie na poczatku ciazy (zanim zrobilam test) mialam taki mega bol glowy przez 2 dni, ze myslalam, ze mi mozg wyleci uchem :D :)

    02.02.2015 [*]
    Wiosną nadzieja narodzi się ponownie :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2015, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili ja też nie testuję tylko czekam na pierwsza @ po poronieniu....i przypuszczam że @ przesunie się do przodu o kilka dni.... OF wyznaczyło mi teraz na 24 ale zobaczymy... 24 mam wizytę u gin ale chyba będę przesuwać jak @ przyjdzie, no chyba że krew mogą mi pobrać żeby skontrolować czy beta spadła do 0.
    Ale za ciebie i jangwę, Rachele i Mamę Mai trzynam kciuki :)

    Lili30 lubi tę wiadomość

‹‹ 74 75 76 77 78 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ