X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy znowu starania
Odpowiedz

Zaczynamy znowu starania

Oceń ten wątek:
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 7 listopada 2015, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też Bombelku ;) Z tym, że u mnie Krwawa Mary w natarciu :/ Ciekawe czy będzie raczej normalna i potrwa z 6 dni jak zwykle.

    Na nic nie mam ochoty :/ Walczyłam ze sobą, ale przegrałam i łyknęłam 2 apapy coś koło południa, ból przeszedł, ale dziwne tępe uczucie skurczu pozostało...

    A w sumie to znowu zaczyna boleć :/

    Jak zazwyczaj mocniej boli brzuch a trochę plecy, tak teraz odwrotnie :/

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • Bomblica Autorytet
    Postów: 692 673

    Wysłany: 7 listopada 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jacqueline nospe łyknij jeszcze

    córeczka 23.08.2015 [*] 6 tc
    Gabrysia ur.27.06.2016
    Hipotrofia, bezwodzie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane dobrego wieczoru i jutrzejszego dnia Wam zycze <3 :)
    rzeczywiscie cisza tutaj wielka!!!
    Jacqueline przykro mi ale widze,ze masz mnóstwo energii ciesze sie bardzo!!!
    No i reszta dziewczyn dzielnie walczy z tego co czytam :D wierze,ze przyniesie to obfite OWoce :)
    Zaciazone co słychac?
    Bomblica cos sie stało,ze nie masz ochoty?
    Buziaki <3

  • malika89 Autorytet
    Postów: 1288 2304

    Wysłany: 7 listopada 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fakt, cisza zapadła. Ja dziś byłam u szwagierki. Pomagałam w przygotowaniach przed jej porodem. W przyszłym tygodniu zostanę ciocią - moja pierwsza chrześniaczka przyjdzie na świat. ;)

    Teraz czas na nas, by się jej odwdzięczyć i też zrobić z niej chrzestną u naszej dzidzi.

    Jajniki mnie bolą, baaardzo bolą. Owulacja nadchodzi. Wieczorem czas na wojnę.

    inessa, Jacqueline, blondyna5555 lubią tę wiadomość

    <3 Synek - 3740g i 61cm szczęścia <3 urodzony 40+1 tc.
    dqpr3e5ekt0iowfy.png
    Start: 06/2015 -> 2 cykl zakończony 26.08.2015 [*] 6t+6dc.
  • Bomblica Autorytet
    Postów: 692 673

    Wysłany: 7 listopada 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa jak mi ciagle niedobrze.. a o 17 to ja już na pół zywa, bo mi się spać chce... rano podroby bolą i najważniejsza rzecz to kibelek.. cięzkie czasy nastały ;) a nie mieszkamy sami, żeby w południe się rozebrać i jazda :P

    p.s. nie mogę przejść planszy w mahjongu, co mnie wkurza przeogromnie!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2015, 19:36

    córeczka 23.08.2015 [*] 6 tc
    Gabrysia ur.27.06.2016
    Hipotrofia, bezwodzie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malika pieknie :)

    Bomblica współczuje :( wymiotujesz?

    malika89 lubi tę wiadomość

  • blondyna5555 Autorytet
    Postów: 1056 1002

    Wysłany: 8 listopada 2015, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny co tam u Was?
    Faktycznie jakoś cicho na naszym forum ;-)
    Ja niestety pracuje cały weekend dlatego mam tak mało czasu dla Was, ale spokojnie im bliżej owu tym będzie burzliwie. Jak zacznę Wam narzekać :-D

    Wczoraj M zasnął jak młody po 12 h w pracy dzisiaj to samo dlatego dałam mu pospać, ale dzisiaj nie ma zmiłuj ;-) w nocy żołnierzyki muszą być gotowi :-D

    Miłego dnia dziewczyny Wam życzę :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2015, 08:33

    malika89, osa, inessa lubią tę wiadomość

    sierpień 2013 - 4 tc [*] Marzec 2015 - 6 tc [*]

    f2wlio4p4502qaxq.png
    w4sqyx8d4ksw6lib.png
  • malika89 Autorytet
    Postów: 1288 2304

    Wysłany: 8 listopada 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)

    Można powiedzieć, że właśnie zachodzę w ciążę :)
    A tak na poważnie, to tempka dziś ma minimum więc dziś przypadnie owu. Żołnierze są w natarciu na bazę więc mam nadzieję, że jeden posłaniec zadomowi się na dobre ;)

    osa, inessa, blondyna5555 lubią tę wiadomość

    <3 Synek - 3740g i 61cm szczęścia <3 urodzony 40+1 tc.
    dqpr3e5ekt0iowfy.png
    Start: 06/2015 -> 2 cykl zakończony 26.08.2015 [*] 6t+6dc.
  • osa Ekspertka
    Postów: 237 260

    Wysłany: 8 listopada 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam na owu (jeszcze z 5 dni pewnie), wczoraj taki sobie wieczór zrobiliśmy we dwoje, że dopiero o 10:00 wstałam :D

    malika, ładny wykres, wszystko elegancko się układa, więc do dzieła :D Trzymamy kciuki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2015, 10:40

    malika89, inessa lubią tę wiadomość

    3jvzi09k998ztm99.png
  • maggda Autorytet
    Postów: 1101 938

    Wysłany: 8 listopada 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka ja wlasnie wstalam po cirzkiej nocy z zuzia. Biedulke cos meczyl brzuszek i katar ze szok. Dopiero o 4poszla spac na :/ ale dzisiaj dzien do leniuchowania jest jak na niedziele przystalo.

    A co tam u was bo jakas cisza sie zasiala jak mak.

    yuuds65g3xczefvz.png

    twfgs7p.png

    63nqryl.png[/url]
  • benitka Autorytet
    Postów: 274 241

    Wysłany: 8 listopada 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w niedzielę.U nas słonecznie ale bardzo wietrznie.Dziś dzień leniuchowania u nas ,a co wy porabiacie w niedzielny dzionek.

    bhywkrhmf2hztwyl.png MOje 3 aniołki ...kocham i tęsknię...
  • monik Autorytet
    Postów: 537 271

    Wysłany: 8 listopada 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :-)
    Czytam Was już od jakiegoś czasu i baaardzo ale to bardzo wam kibicuje alby u każdej zagościł maluszek <3

    Ja swoje maleństwo straciłam w 10tc a według usg 8tc po prostu serduszko przestało bić :-(
    Przeżyłam to strasznie....

    Zabieg miałam 9 pażdziernika a teraz w środę dwa dni przed spodziewaną @ dostałam lekkiego jednorazowego krwawienia już sie cieszyłam że to @ ale nie :-( potem nastała cisza. Następnego dnia znowu to samo, kolejnego tylko plamienie a wczoraj i dziś leciutenkie krwawienie ale wystarczy mi tylko wkładka.

    Przepraszam że tak to opisuje ale nie wiem czy mam to uznać jako @ ? dziś jest drugi dzień po spodziewanej @ i dalej jest tak samo :-( a trwa to już 5dni

    Edit: Dodam że jest to moja pierwsza @ po zabiegu.



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2015, 11:59

  • osa Ekspertka
    Postów: 237 260

    Wysłany: 8 listopada 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć benitka :)

    Cześć monik, przykro mi bardzo z powodu tego co Cię spotkało, piszesz, że dwa dni przed spodziewaną @, a po poronieniu to niekoniecznie jesteśmy w stanie wyznaczyć termin @. Ale u Ciebie ładnie - 4 tygodnie wychodzi. Ja zaliczyłam krwawienia jako @ właśnie 4 tygodnie po, wtedy gdy pojawiła się krew (nie plamienia) kilka dni z rzędu. Ale oczywiście każda z nas jest inna, obserwuj jak się będzie to dalej rozwijało.

    A co weekendu, to ja muszę się dziś trochę pouczyć, może coś poćwiczę i sobie zrobię jakieś mini-SPA wieczorem, żeby nabrać sił na nadchodzący tydzień. :)
    Spokojnej niedzieli dziewczyny! :)

    3jvzi09k998ztm99.png
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 8 listopada 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monik - witaj, przykro, że w takich okolicznościach, ale w grupie zawsze raźniej i mam nadzieję, że będziesz się tu dobrze czuła :) Endometrium mogło się jeszcze dobrze nie odbudować i to może być pierwsza @ u Ciebie.
    Ja miałam chyba 3 tygodnie po zabiegu jednodniowy epizod krwawienia i na drugi dzień delikatne plamienie, a normalna @ przyszła po 35 dniach od zabiegu.

    Tak w ogóle to Dzień Dobry :)


    Ehh dziś rano znów wzięłam prochy :/ Troche przestało, potem znowu zaczynało, ale się uspokoiło na razie chyba ;)

    Muszę sobie zorganizować trochę czasu i wziąć za czytanie książki co mi M sprezentował tak rocznicowo w sierpniu :P Wiem wiem, dziwna jestem, że mi się książki chciało :P

    Miłego niedzielnego popołudnia :)

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2015, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane <3
    my dzisiaj leniwie,niedzielnie spadzalismy dzien nawet chwile na spacerze bylismy bo piekna pogoda byla noo oprocz duzego wiatru !!!
    Na obiad robiłam gyros taka jakas ochota mnie naszła :P ale ja do tego robie ryz aby sie najesc porzadnie hyhy
    no i leniuchuje duzo leze i ogladam,czytam itp bo brzuch mnie pobolewa a dzisiaj mam dusznosc -astma.


    WItaj Monik <3 wspołczuje straty :(
    a co do @ no niestety czesto pierwsze @ moga byc nieregularne i własnie dziac sie takie rzeczy jak opisujesz. Organizm musi wrócic do normy,ze tak powiem macica jeszcze moze sie oczyszczac no i hormony zaczac pracowac.
    Gdyby jednak cos Cie niepokoiło zgłos sie do lekarza lepiej niech obejrzy wszystko dokładnie!!!!!

    Maggda zdrówka dla córeczki <3

    Kochane widze,ze cały czas trwa u was walka a zaraz czas oczekiwania wiele sił Wam zycze i OWOCÓW OBFITYCH!!!!!!!!! :)

    Mamuski <3 <3 <3 wiele sił!!!

    A o niestarajacych sie jeszcze tez pamietam <3 :)

    malika89, Jacqueline, blondyna5555 lubią tę wiadomość

  • malika89 Autorytet
    Postów: 1288 2304

    Wysłany: 8 listopada 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj, monik :*

    Przykro mi z powodu Twojej straty. Mnie lekarz ostrzegał, że mogą wystąpić plamienia. Myślę, że jak już @ przyjdzie to kolejny cykl już wszystko wróci do normy ;)

    Inessska, tylko ubieraj się ciepło! Kiedy wizytujesz?

    <3 Synek - 3740g i 61cm szczęścia <3 urodzony 40+1 tc.
    dqpr3e5ekt0iowfy.png
    Start: 06/2015 -> 2 cykl zakończony 26.08.2015 [*] 6t+6dc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malika w nowym tygodniu lub gdy bedzie sie cos działo w tym pod koniec.
    Lecz gdybym mogla najchetniej bym wogóle nie poszła :P chyba sobie kupie USG przenosne hyhyhyhy zartuje oczywiscie :P

    malika89 lubi tę wiadomość

  • monik Autorytet
    Postów: 537 271

    Wysłany: 8 listopada 2015, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za miłe słowa.

    A co do mojego przypadku to raczej udam się jutro albo pojutrze do mojego ginekologa. Niech on zobaczy jak to wszystko od środka wygląda bo w sumie i tak musze jechać na kontrole.

    Miłej nocy życzę oraz owocnych starań :-)

    malika89 lubi tę wiadomość

  • blondyna5555 Autorytet
    Postów: 1056 1002

    Wysłany: 8 listopada 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monik witaj u nas :-)
    Bardzo mi.przykro spowodu Twojej straty, my najlepiej wiemy jak to boli i jak trudno się pozbierać, żadne słowa otuchy nie złagodza bólu i cierpienia ale tu u nas zawsze możesz się wygadac, wyzalic czy wypłakac :-)

    Właśnie wróciłam z pracy w końcu skończył się ten pracowity weekend, jeszcze tylko jutro nocka i dwa dni wolnego ;-)

    Dzisiaj u mnie śluz taki kremowo - wodnisty niewiem jak to wpisać ale owu się zbliża wielkimi krokami :-D
    Trzeba iść na wojnę, żołnierzyki walczyć żeby jeden się uchował :-D

    sierpień 2013 - 4 tc [*] Marzec 2015 - 6 tc [*]

    f2wlio4p4502qaxq.png
    w4sqyx8d4ksw6lib.png
  • pati85 Autorytet
    Postów: 320 181

    Wysłany: 8 listopada 2015, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was dziewczyny. Dzisiaj uswiadomilam sobie, ze wracam do punktu wyjscia. W zeszlym roku w grudniu zaczelismy starania o dzidziusia i teraz znow w grudniu zaczynam starania. Jeszcze 2 tyg temu nie sadzilam, ze mnie to spotka. Boje sie, ze znow bede miesiacami czekac na dwie kreski :(

    4c3tpc0zeu5it3zr.png


‹‹ 113 114 115 116 117 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ