Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy znowu starania
Odpowiedz

Zaczynamy znowu starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2016, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annak wrote:
    Jaaaaa!!!
    Przyjadę z Wawy!
    Myślicie, że odpuszczę spotkanie z Wami?! Never! :-P

    Ania, serio? Tyś ciężarna, a kawałek masz do Katowic?
    Ale bardzo bardzo chciałabym z Tobą spotkać się, zresztą jak my wszystkie:-)

  • Elmo13 Autorytet
    Postów: 777 643

    Wysłany: 27 października 2016, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak czytam o tym spotKaniu i też bym chciała Was poznać ale nie dam rady niestety za daleko i nie dam rady się wyrwac ... :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2016, 09:00

    Aniołek (8t) marzec 2016
    3jgx3e3kn7icgjvf.png
  • roma Autorytet
    Postów: 2339 1689

    Wysłany: 27 października 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale fantastycznie! Już trochę nas będzie na tym zlocie :-)

    25.05.2010 Aniołek 9 tc
    03.10.2011 - Synuś, mój mały - wielki cud :-)
    17.04.2015 - Aniołek 8 tc
    03.01.2016 - Aniołek 8 tc
    29.04.2016 - Aniołek 9 tc
    25.07.2018 - Córcia :-)

    Cuda się zdarzają, czasem nawet dwa razy :-)
  • Ikarzyca Autorytet
    Postów: 1612 1417

    Wysłany: 27 października 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annak wrote:
    Dziewczynki,

    A propos spotkania (od wczorajszego wieczora już niczym innym nie żyję :-D), to planujecie tak bardziej w dzień, żeby przyjezdne wieczorem myknęły z powrotem do domu, czy wieczorową porą?


    AnnaK mam dokładnie tak samo!

    Myślę, że będzie raczej w godzinach południowych - żeby własnie można było wrócić :) I lokalu szukam takiego, żeby można było oprócz ciastka coś konkretniejszego też zjeść :P

    o148df9havalwhwu.png

    Aniołeczek (*) 9tc
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 27 października 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smutas.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2016, 09:25

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • roma Autorytet
    Postów: 2339 1689

    Wysłany: 27 października 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A! I padło pytanie o porę - Ikarek proponowała zaraz po 12, bo tak kończy zajęcia. Myślę, że to jest dobra pora. Każda zdąży dojechać i wrócić :-)

    25.05.2010 Aniołek 9 tc
    03.10.2011 - Synuś, mój mały - wielki cud :-)
    17.04.2015 - Aniołek 8 tc
    03.01.2016 - Aniołek 8 tc
    29.04.2016 - Aniołek 9 tc
    25.07.2018 - Córcia :-)

    Cuda się zdarzają, czasem nawet dwa razy :-)
  • vertigo Autorytet
    Postów: 1071 627

    Wysłany: 27 października 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa czy to powyżej to jest stan Twoich majtek na dziś?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Córeczka, Synek, 2 Aniołki. W trakcie starań...
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4184

    Wysłany: 27 października 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buu ja nie dam rady :( :(

    Ale jak ktoś będzie w Czeladzi bądź Sosnowcu w najbliższe święta Bożego Narodzenia to jak najbardziej ;)

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 27 października 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vertigo wrote:
    Gaduaaa czy to powyżej to jest stan Twoich majtek na dziś?
    nie no w majtach jeszcze nic nie ma..
    to jest stan mojej głowy na dziś... :(
    kompletnie blady test.. a @ jutro.. więc nie mam cienia nadzei już

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2016, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ikarzyca wrote:
    AnnaK mam dokładnie tak samo!

    Myślę, że będzie raczej w godzinach południowych - żeby własnie można było wrócić :) I lokalu szukam takiego, żeby można było oprócz ciastka coś konkretniejszego też zjeść :P
    Ikarek tak, lokal ze słodkim i coś na ruszt:-)

  • ruda9215 Autorytet
    Postów: 511 364

    Wysłany: 27 października 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    nie no w majtach jeszcze nic nie ma..
    to jest stan mojej głowy na dziś... :(
    kompletnie blady test.. a @ jutro.. więc nie mam cienia nadzei już
    Dziewczyny więc znowu jesteśmy razem. Prawie równo startujemy ;* za miesiąc równo testujemy i równo cieszymy się z grubych kresek. ;*

    Dorola31 lubi tę wiadomość

    Fasolka [*] 6t (06.05.2016)
    Biochemiczna (09.2016)
    Lileczka - 24.10.2017 nasz cud <3
    'Nadal byłam na etapie zachwycania się wizją, w której tuliłam do siebie śliczne niemowlę.' ♥

  • Niebieskaa Autorytet
    Postów: 2816 3916

    Wysłany: 27 października 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, a moze chcecie kolejnym razem do Norwegii przyleciec?:D

    sy__la, skrzat1988, Evita, Coconue, Magdzia88 lubią tę wiadomość

    2fwaugpjrxudygqa.png
    Nasze szczescie juz z nami: kwiecien 2017
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 27 października 2016, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ruda9215 wrote:
    Dziewczyny więc znowu jesteśmy razem. Prawie równo startujemy ;* za miesiąc równo testujemy i równo cieszymy się z grubych kresek. ;*
    na dzień dzisiejszy nie wierzę w żadne krechy....

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • sy__la Autorytet
    Postów: 1900 1501

    Wysłany: 27 października 2016, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alisa wrote:
    daj poniuchać :-) a przelewania w brzuchu?
    sorki zaś zaczynam :-)
    Sorkii za wczoraj, ale mi sie przysnęło!
    kurcze, jakbym wiedziała to bym nagromadziła więcej do niuchania. Ale nic straconego, teraz to mam dopiero śluzu a śluzu :P
    przelewania nie zauważyłam, raczej burczenie :D

    Marysia ur. 21.04.2017 <3 niemowle.gif
    Aniołek 7t5d [*]
  • sy__la Autorytet
    Postów: 1900 1501

    Wysłany: 27 października 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KammaMarra wrote:
    A bralas dupka wtedy ??
    nie brałam. Włączyłam dopiero w 5 tygodniu.
    To był cykl, w którym odpuściłam i dupka i stymulowanie clo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2016, 09:40

    Marysia ur. 21.04.2017 <3 niemowle.gif
    Aniołek 7t5d [*]
  • Ikarzyca Autorytet
    Postów: 1612 1417

    Wysłany: 27 października 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieskaa wrote:
    Dziewczynki, a moze chcecie kolejnym razem do Norwegii przyleciec?:D


    Ostatnio prawie kupiłam bilety do Oslo na weekend - jak polecę to dam Ci znać, może będzie okazja się poznać :)

    AnnaK - jak będziesz jechać z Wawy Pendolino to może Syla dosiądzie się w Łodzi i może Was stadem odbierzemy z dworca :D

    Niebieskaa lubi tę wiadomość

    o148df9havalwhwu.png

    Aniołeczek (*) 9tc
  • promyczek 39 Autorytet
    Postów: 1848 1741

    Wysłany: 27 października 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestescie bebe!
    A czemu ten zlot czarownic jest w Katowicach ? czemu az ponad 6 godz ode mnie ,to nie fer :P

    jatoszka lubi tę wiadomość

    2017r-IVF-wrzesień-nieudane
    2018r-naturalny Cud♥
    5b09h371owxjb82f.png
  • Ikarzyca Autorytet
    Postów: 1612 1417

    Wysłany: 27 października 2016, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    promyczek 39 wrote:
    Jestescie bebe!
    A czemu ten zlot czarownic jest w Katowicach ? czemu az ponad 6 godz ode mnie ,to nie fer :P


    Smuteczek :( odpalimy miotły i przylecimy. Najwyżej zrobimy konferencję na Skype :D

    o148df9havalwhwu.png

    Aniołeczek (*) 9tc
  • sy__la Autorytet
    Postów: 1900 1501

    Wysłany: 27 października 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ikarzyca wrote:
    AnnaK mam dokładnie tak samo!

    Myślę, że będzie raczej w godzinach południowych - żeby własnie można było wrócić :) I lokalu szukam takiego, żeby można było oprócz ciastka coś konkretniejszego też zjeść :P
    Taaaak, taaaaak!! Jestem za konkretniejszym jedzeniem :-P
    Ja to jestem głodomor... zwłaszcza w tej ciązy ;)
    I też myślę, że godziny południowe będą najlepsze.

    Coconue lubi tę wiadomość

    Marysia ur. 21.04.2017 <3 niemowle.gif
    Aniołek 7t5d [*]
  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 27 października 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeeeny znowu naskrobały. Ale widze,że tu pod wieczór to humorki dopisywały ;) o siwiznach i te sprawy.

    Aliska, a nie ma możliwości,żeby ten też pękł? I podwójna owu ;) hehe oby ta 20-tka dała rade.

    Ale Wam dobrze z tym spotkaniem, no ja niestety też za daleko. A szkoda bo widze,że niezła gromadka się szykuje, będzie mi tu smutno,że wszystkie się znacie a ja Was nie :( buuu

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

‹‹ 1251 1252 1253 1254 1255 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ