Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy znowu starania
Odpowiedz

Zaczynamy znowu starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2016, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Audrey Hepburn wrote:
    dziewczynki, podczytuję wasze forum
    jest tu pełno fajnych fluidów
    mozna do was dołączyć?
    Witaj Ty chyba z wątku 35+ prawda?

    nick nieaktualny, KammaMarra lubią tę wiadomość

  • annak Autorytet
    Postów: 4114 6144

    Wysłany: 27 października 2016, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia87 wrote:
    Juz po. Jeden pękł, jest płyn. A drugi nie. Jest zniekształcony i się zapada, teraz ma 17mm. Także bliźniaków nie będzie ;)
    Endo ładne 15mm

    Wow, Asia, no to super! :-)
    Ale masz endo! W życiu takiego nie miałam... To jest komfortowa miejscówka, żeby się zagnieździć ;-)

    nick nieaktualny, Asia87 lubią tę wiadomość

    <3 16.03 2017 - przyszłaś do mnie...
    iROnp2.png
    <3 21.08.2015 [*] 9tc
    <3 11.06.2015 [*] 5tc
    <3 29.12.2014 [*] 10tc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2016, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia87 wrote:
    Napisz coś o sobie Audrey
    oki ;)
    jestem po 4 cb
    staramy się od dwóch lat
    po drodze było kilka iui
    po antykach i hormonach na długo rozjechało mi sie tsh
    myślimy o adopcji
    pomimo to nie rezygnujemy ze starań

    dziękuje ze moge być z Wami

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2016, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alisa wrote:
    Witaj Ty chyba z wątku 35+ prawda?
    dokładnie
    szukam dla siebie miejsca

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 27 października 2016, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annak wrote:
    Gaduaaa,
    Jak Twój nastrój? Lepiej trochę niż o poranku?
    Co tam Ci ciało mówi o sytuacji przed jutrem?
    eh.. no czekam na @... nastroj taki sobie... dzięki ze pytasz..

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Dorola31 Autorytet
    Postów: 500 539

    Wysłany: 27 października 2016, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alisa wrote:
    Super Asiu, czekamy tera obie


    To ja się podłączę i poczekam z Wami dziewczyny :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Kochać Cię było łatwo, zapomnieć niemożliwe...
    Mateuszek 26tc [*]
    Maleństwo 6/9tc [*]
    Michaś moja miłość <3
  • annak Autorytet
    Postów: 4114 6144

    Wysłany: 27 października 2016, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Audrey Hepburn wrote:
    oki ;)
    jestem po 4 cb
    staramy się od dwóch lat
    po drodze było kilka iui
    po antykach i hormonach na długo rozjechało mi sie tsh
    myślimy o adopcji
    pomimo to nie rezygnujemy ze starań

    dziękuje ze moge być z Wami

    Ojej... no to macie historię za sobą... :-(
    Domyślam się, że zrobiliście pewnie mnóstwo badań?

    Tu u nas są dziewczyny z przeróżnymi historiami: po próbach IUI, naturalsy, dziewczyny po stymulacji, jedna koleżanka po IVF, na której test ciążowy czekamy w napięciu. A więc na pewno znajdziesz tutaj mnóstwo zrozumienia, rad i wsparcia. Jesteśmy jedną wielką drużyną :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    <3 16.03 2017 - przyszłaś do mnie...
    iROnp2.png
    <3 21.08.2015 [*] 9tc
    <3 11.06.2015 [*] 5tc
    <3 29.12.2014 [*] 10tc

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 27 października 2016, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia piękne endo ;) i piękne parametry

    Asia87 lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • annak Autorytet
    Postów: 4114 6144

    Wysłany: 27 października 2016, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Audrey Hepburn wrote:
    dokładnie
    szukam dla siebie miejsca

    No to świetnie trafiłaś!
    No i jest nas tutaj kilka dziewczyn 35+ ;-)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    <3 16.03 2017 - przyszłaś do mnie...
    iROnp2.png
    <3 21.08.2015 [*] 9tc
    <3 11.06.2015 [*] 5tc
    <3 29.12.2014 [*] 10tc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2016, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annak wrote:
    No to świetnie trafiłaś!
    No i jest nas tutaj kilka dziewczyn 35+ ;-)
    Ja między innymi

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Dorola31 Autorytet
    Postów: 500 539

    Wysłany: 27 października 2016, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Audrey Hepburn wrote:
    dokładnie
    szukam dla siebie miejsca

    Witaj Audrey:)
    Ja też długo szukałam dla siebie miejsca na forum i nigdzie jakoś nie mogłam się zaaklimatyzować.
    A tutaj dziewczyny są świetne!!
    Jak trzeba to doradzą, rozśmieszą, podpowiedzą, dadzą kopa albo po prostu ojojają :D

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Kochać Cię było łatwo, zapomnieć niemożliwe...
    Mateuszek 26tc [*]
    Maleństwo 6/9tc [*]
    Michaś moja miłość <3
  • annak Autorytet
    Postów: 4114 6144

    Wysłany: 27 października 2016, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    eh.. no czekam na @... nastroj taki sobie... dzięki ze pytasz..

    To ja czekam przy Tobie na NIEprzyjście Twojej @.
    Ja już tu naprawdę takie cuda widziałam na tym forum...

    A przy okazji wywołuję jeszcze pozostałe dziewczyny z wczorajszej grupy kupy. Jak u Was?
    Vertigo? Maggda?
    Czy ktoś jeszcze się do klubu wpisywał, a mi umknęło?

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

    <3 16.03 2017 - przyszłaś do mnie...
    iROnp2.png
    <3 21.08.2015 [*] 9tc
    <3 11.06.2015 [*] 5tc
    <3 29.12.2014 [*] 10tc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2016, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorola31 wrote:
    Witaj Audrey:)
    Ja też długo szukałam dla siebie miejsca na forum i nigdzie jakoś nie mogłam się zaaklimatyzować.
    A tutaj dziewczyny są świetne!!
    Jak trzeba to doradzą, rozśmieszą, podpowiedzą, dadzą kopa albo po prostu ojojają :D
    na to liczę ;)

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 27 października 2016, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annak wrote:
    To ja czekam przy Tobie na NIEprzyjście Twojej @.
    Ja już tu naprawdę takie cuda widziałam na tym forum...

    A przy okazji wywołuję jeszcze pozostałe dziewczyny z wczorajszej grupy kupy. Jak u Was?
    Vertigo? Maggda?
    Czy ktoś jeszcze się do klubu wpisywał, a mi umknęło?
    gdzieś tam jakiś minimalny ułamek nadzei we mnie żyje... tli się ledwie ledwo... ale tli... i podjerzeważ że @ się jeszcze spóźni i FL dociągnie do 16dpo i wtedy przyjdzie szanowna.. przeczołga mnie do bólu....

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • annak Autorytet
    Postów: 4114 6144

    Wysłany: 27 października 2016, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    gdzieś tam jakiś minimalny ułamek nadzei we mnie żyje... tli się ledwie ledwo... ale tli... i podjerzeważ że @ się jeszcze spóźni i FL dociągnie do 16dpo i wtedy przyjdzie szanowna.. przeczołga mnie do bólu....

    Zamorduję ją, jak to zrobi!
    A jak zamorduję, to już więcej nie przyjdzie ;-)
    Trzymam ciągle kciuki.

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

    <3 16.03 2017 - przyszłaś do mnie...
    iROnp2.png
    <3 21.08.2015 [*] 9tc
    <3 11.06.2015 [*] 5tc
    <3 29.12.2014 [*] 10tc

  • ruda9215 Autorytet
    Postów: 511 364

    Wysłany: 27 października 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elaria hop hop.
    jak się dziś czujecie :)? śpicie dalej?
    jesteś po rozmowie z pracodawcami? :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2016, 19:24

    Fasolka [*] 6t (06.05.2016)
    Biochemiczna (09.2016)
    Lileczka - 24.10.2017 nasz cud <3
    'Nadal byłam na etapie zachwycania się wizją, w której tuliłam do siebie śliczne niemowlę.' ♥

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 27 października 2016, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annak wrote:
    Zamorduję ją, jak to zrobi!
    A jak zamorduję, to już więcej nie przyjdzie ;-)
    Trzymam ciągle kciuki.
    dzięki kochana jesteś :* <3

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • promyczek 39 Autorytet
    Postów: 1848 1741

    Wysłany: 27 października 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Audrey witaj i rozgosc się :)
    Asia pięekne endo :)

    nick nieaktualny, Asia87 lubią tę wiadomość

    2017r-IVF-wrzesień-nieudane
    2018r-naturalny Cud♥
    5b09h371owxjb82f.png
  • roma Autorytet
    Postów: 2339 1689

    Wysłany: 27 października 2016, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Audrey Hepburn wrote:
    dziewczynki, podczytuję wasze forum
    jest tu pełno fajnych fluidów
    mozna do was dołączyć?
    Rozgość się :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    25.05.2010 Aniołek 9 tc
    03.10.2011 - Synuś, mój mały - wielki cud :-)
    17.04.2015 - Aniołek 8 tc
    03.01.2016 - Aniołek 8 tc
    29.04.2016 - Aniołek 9 tc
    25.07.2018 - Córcia :-)

    Cuda się zdarzają, czasem nawet dwa razy :-)
  • Niebieskaa Autorytet
    Postów: 2816 3916

    Wysłany: 27 października 2016, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ikarzyca wrote:
    Apropo - myślałam ostatnio czy by nie założyć tu u mnie w mieście we współpracy ze szkołą rodzenia takiej grupy wsparcia dla mam po poronieniach. Ciekawe czy byłby odzew.

    Wspanialy pomysl, kochana. Tez mi cos takiego chodzi po glowie. W ogole mialam tez taki pomysl, zeby odezwac sie do gminnego lekarza (nie wiem czy w Pl jest takie stanowisko, to taki po prostu "szef lekarzy", zarzadza roznymi sprawami) i wybadac sprawe braku usg w 1. trymestrze w przypadku krwawien. Mam ochote po prostu ruszyc jakas ta sprawe. Nie mowie, ze ma byc jak w Pl z usg co 2 tyg, ale zeby chociaz kobiety po poronieniach mogly czuc sie odrobine bezpieczniej. Na razie mam rozne mysli w glowie. To ciagle dla mnie trudny temat, ale oswajam sie...w pracy jeszcze nie wiedza o ciazy, wiec nie chce tez jeszcze podpytywac ludzi, ale mam ochote zrobic cos w kierunku zlamania tabu poronien. Ten pomysl z grupa wsparcia jest idealny, tez jestem ciekawa czy byloby zainteresowanie wsrod kobiet.

    2fwaugpjrxudygqa.png
    Nasze szczescie juz z nami: kwiecien 2017
‹‹ 1255 1256 1257 1258 1259 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

MUUVO Quick SE 2 – dlaczego jest idealny na pierwszy wózek dla dziecka?

Zastanawiasz się, który wózek sprawdzi się najlepiej już od pierwszych spacerów z maluchem? MUUVO Quick SE 2 to wyjątkowa propozycja, która łączy w sobie elegancki design z praktycznymi funkcjami docenianymi i przez dzieci, i rodziców. Warto zwrócić uwagę na innowacyjne rozwiązania, takie jak regulowana budka, wentylowane oparcie i wygoda składania. Sprawdź, co sprawia, że Quick SE 2 może stać się idealnym wyborem na start.

CZYTAJ WIĘCEJ