Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy znowu starania
Odpowiedz

Zaczynamy znowu starania

Oceń ten wątek:
  • blondyna5555 Autorytet
    Postów: 1056 1002

    Wysłany: 29 listopada 2015, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłam 10 dpo ale był bardzo jasny cień cienia, dopiero dwa dni później wyszło widoczne dwie kreski. ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2015, 09:05

    madziaw88 lubi tę wiadomość

    sierpień 2013 - 4 tc [*] Marzec 2015 - 6 tc [*]

    f2wlio4p4502qaxq.png
    w4sqyx8d4ksw6lib.png
  • madziaw88 Ekspertka
    Postów: 347 61

    Wysłany: 29 listopada 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blondyna5555 wrote:
    Robiłam 10 dpo ale był bardzo jasny cień cienia, dopiero dwa dni później wyszło widoczne dwie kreski. ;-)

    Ale już coś było widać :]

    Martynka30, blondyna5555 lubią tę wiadomość

    16ud43r8bgfa44ek.png
  • Martynka30 Autorytet
    Postów: 3967 2843

    Wysłany: 29 listopada 2015, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia każda z nas jest inna :) u mnie w 9dpo był już cień a 10dpo beta 48,20 :)

    madziaw88, blondyna5555 lubią tę wiadomość

    Mama 3 Aniołków- 2.06.14 Zuzia 10tc,12.09.14 Dominiś 10tc, 12.05.15 Kropusia
    f2wl3e5eai92376u.png
    Synek 54cm, 2800- urodz 36/37tydz
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane sle buziaki i moja pamiec dla kazdej z Was ❤❤❤❤❤ b.mecza mnie dzis mdlosci ble no ale coz byle Maluch zyl zdrowo ☺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2015, 18:12

    malika89, blondyna5555, madziaw88 lubią tę wiadomość

  • Bomblica Autorytet
    Postów: 692 673

    Wysłany: 29 listopada 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inessa u mnie dzis to samo...

    córeczka 23.08.2015 [*] 6 tc
    Gabrysia ur.27.06.2016
    Hipotrofia, bezwodzie
  • blondyna5555 Autorytet
    Postów: 1056 1002

    Wysłany: 29 listopada 2015, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie codziennie tak jest ;-) od samego wstania z łóżka aż do wieczora ;-) ale co tam :-D

    sierpień 2013 - 4 tc [*] Marzec 2015 - 6 tc [*]

    f2wlio4p4502qaxq.png
    w4sqyx8d4ksw6lib.png
  • malika89 Autorytet
    Postów: 1288 2304

    Wysłany: 29 listopada 2015, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie dziś spokój :)

    <3 Synek - 3740g i 61cm szczęścia <3 urodzony 40+1 tc.
    dqpr3e5ekt0iowfy.png
    Start: 06/2015 -> 2 cykl zakończony 26.08.2015 [*] 6t+6dc.
  • Martynka30 Autorytet
    Postów: 3967 2843

    Wysłany: 29 listopada 2015, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja źle się zaczęłam czuć, mam całe obolałe podbrzusze, nie wiem co jest :(

    Mama 3 Aniołków- 2.06.14 Zuzia 10tc,12.09.14 Dominiś 10tc, 12.05.15 Kropusia
    f2wl3e5eai92376u.png
    Synek 54cm, 2800- urodz 36/37tydz
  • Bomblica Autorytet
    Postów: 692 673

    Wysłany: 29 listopada 2015, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I bolec będzie do 7.tc bo rośnie

    Malika cisza przed burza ;) mdlosci w 6tc a w 9(ten u mnie byl najgorszy) to jednak różnica, wiem coś o tym ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2015, 19:11

    córeczka 23.08.2015 [*] 6 tc
    Gabrysia ur.27.06.2016
    Hipotrofia, bezwodzie
  • blondyna5555 Autorytet
    Postów: 1056 1002

    Wysłany: 29 listopada 2015, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też Martynko cały czas pobolewa brzuch, ale to taki ból promieniujacy, da się go znieść, nasze maleństwa rosną i rozpychaja się, musi boleć :-D

    sierpień 2013 - 4 tc [*] Marzec 2015 - 6 tc [*]

    f2wlio4p4502qaxq.png
    w4sqyx8d4ksw6lib.png
  • malika89 Autorytet
    Postów: 1288 2304

    Wysłany: 29 listopada 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie to pobolewają jajniki/ pachwiny. Takie kłucie, ciągnięcie co jakiś czas. ;(
    Lekarz powiedział, że to normalne bo wszystko się musi ułożyć do ciąży.

    <3 Synek - 3740g i 61cm szczęścia <3 urodzony 40+1 tc.
    dqpr3e5ekt0iowfy.png
    Start: 06/2015 -> 2 cykl zakończony 26.08.2015 [*] 6t+6dc.
  • blondyna5555 Autorytet
    Postów: 1056 1002

    Wysłany: 29 listopada 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz po bólu, było ciężko, mąż pierwszy raz robił w życiu zastrzyk, ciężko było udało mu się za trzecim podejściem, bo ja co chwile do niego poczekaj jeszcze nie :-D
    W końcu mu się udało i powiem Wam ze samo wbicie tak nie bolało jak wprowadzenie tego płynu, masakra jak to szczypało.
    Mam nadzieje ze jutro już będzie lepiej ;-)

    sierpień 2013 - 4 tc [*] Marzec 2015 - 6 tc [*]

    f2wlio4p4502qaxq.png
    w4sqyx8d4ksw6lib.png
  • malika89 Autorytet
    Postów: 1288 2304

    Wysłany: 29 listopada 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondyna, mi też mąż robił zastrzyki :) sama jakoś nie mogłam się odważyć żeby wbić sobie igłę

    blondyna5555 lubi tę wiadomość

    <3 Synek - 3740g i 61cm szczęścia <3 urodzony 40+1 tc.
    dqpr3e5ekt0iowfy.png
    Start: 06/2015 -> 2 cykl zakończony 26.08.2015 [*] 6t+6dc.
  • blondyna5555 Autorytet
    Postów: 1056 1002

    Wysłany: 29 listopada 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dokładnie to samo tez nie mam jakoś odwagi sama sobie wbić, trudno trzeba zacisnąć mocno zęby i wytrzymać :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2015, 20:58

    sierpień 2013 - 4 tc [*] Marzec 2015 - 6 tc [*]

    f2wlio4p4502qaxq.png
    w4sqyx8d4ksw6lib.png
  • osa Ekspertka
    Postów: 237 260

    Wysłany: 29 listopada 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej, podziwiam Was za te zastrzyki, ja się tak boję igieł, że nie wiem jakbym to przeżyła.
    Tak patrzę kilka z Was ma te zastrzyki, lekarze często to przepisują kobietom po poronieniu? Zastanawiam się czy istnieje możliwość, że ja też mogę dostać te leki.

    Zrobiłam dziś drugą betę:
    26.11 - 29
    29.11 - 226

    blondyna5555, adora lubią tę wiadomość

    3jvzi09k998ztm99.png
  • malika89 Autorytet
    Postów: 1288 2304

    Wysłany: 29 listopada 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Osa! Piękny przyrost ;)

    osa lubi tę wiadomość

    <3 Synek - 3740g i 61cm szczęścia <3 urodzony 40+1 tc.
    dqpr3e5ekt0iowfy.png
    Start: 06/2015 -> 2 cykl zakończony 26.08.2015 [*] 6t+6dc.
  • Maggi-P Autorytet
    Postów: 296 516

    Wysłany: 29 listopada 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki zaczęłam plamić, jestem w szpital prosze o kciuki, żeby wszystko było dobrze. Dostałam luteinę i nos-pę i mam leżeć. Mysle ze plamić zaczęłam dlatego, że cały dzien spędziłam w samochodzie i na zakupach (dzisiaj jest 9tc 3d dokladnie w tym dniu straciłam poprzednia ciążę i maz zabrał mnie na świąteczno prezentowe zakupy do większego miasta, żebym nie myślała o tym). No i chyba przesadziłam z tym lataniem po sklepach... Przeżyłam koszmar jak po powrocie zobaczylam plamienie...
    Serduszko bije widzialam rączki i nóżki :) No i mam nadzieję, że wszystko bedzie ok. Sorki ze błędy, ale pisze z telefonu i jestem lekko roztrzęsiona :/

    21.08.2015 - 9tc 4d [*]
    dev181pr___.png
    Termin cc 24 czerwca :o)
  • osa Ekspertka
    Postów: 237 260

    Wysłany: 29 listopada 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggi, trzymaj się, jesteśmy z Tobą!

    3jvzi09k998ztm99.png
  • blondyna5555 Autorytet
    Postów: 1056 1002

    Wysłany: 29 listopada 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Osa piękna beta <3

    Maggi kochanie trzymam mocno kciuki za Was <3
    Będzie dobrze zobaczysz <3

    sierpień 2013 - 4 tc [*] Marzec 2015 - 6 tc [*]

    f2wlio4p4502qaxq.png
    w4sqyx8d4ksw6lib.png
  • Bomblica Autorytet
    Postów: 692 673

    Wysłany: 29 listopada 2015, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawał jak zobaczyłam ze Maggi w szpitalu! Modle sie za Ciebie :-* trzymaj sie.!

    córeczka 23.08.2015 [*] 6 tc
    Gabrysia ur.27.06.2016
    Hipotrofia, bezwodzie
‹‹ 152 153 154 155 156 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ