X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy znowu starania
Odpowiedz

Zaczynamy znowu starania

Oceń ten wątek:
  • Koteczka82 Autorytet
    Postów: 3674 3490

    Wysłany: 27 lutego 2017, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W szpitalu nie było źle,ale nie ma jak własne łóżko ;-)
    Już sobie leżę i dobrze mi.
    Tym razem po zabiegu trochę boli mnie brzuch i jeszcze trochę krwawię ale już mało bo bez śladów na podpasce. Chyba tym razem moja macica była już "zmęczona" i dlatego bardziej to czuję.
    A miałam wam napisać że te badania co powtarzali mi w szpitalu wyszły już ok. A był to hiv i hpv dobrze że są ujemne uff....

    Nesairah dobrze że @ już przyszła, mam nadzieję że szybko wyrownają Ci się cykle i będziesz w ciąży ;-)


    Miałam się kochane moje zapytać co z podstawowych badań powinnam zrobić?
    Mam świeżą pełną morfologię z glukoza i jonami (potas, chlor)
    Zrobiłam hpv, hiv, wr i tokso.
    Beta robiona w środę była cholernie wysoka prawie 7tyś :-( mam nadzieję że szybko spadnie.
    Chcę zrobić jeszcze cytologie, wymaz na bakterie i zobaczę co doktor powie na kontroli 14 marca.
    A odebrałam też wynik histo z poprzedniego zabiegu oczywiście nic nie znaleźli i teraz też pewnie nie znajdą.
    Wiecie tak się zastanawiam czy dobrze zrobiłam że tyle czasu czekałam bo i tak czułam że skończy się zabiegiem ehhh trudno tylko dawno mogło być po wszystkim i już mogłabym za chwilę zacząć nowy cykl.

    Zastanawiam się też jaki zestaw witamin kupić teraz bo prawie wszystkie mi się skończyły a chyba nie mam ochoty brać znowu wszystkiego osobno.
    No.oprócz actifolinu bo nie mam zamiaru go odstawić. ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2017, 22:51

    Michałek 04.04.2009 - Nasz skarb.
    Aniołek 08.11.2016//Aniołek 08.02.2017 //2.05.2020 Aniołek

    ONA: 39 lat
    Hiperprolaktynemia - Bromergon
    IO - Siofor 500mg
    ANA 3+ - Encorton 10mg
    3 cykle z Clo ❌
    Zioła ojca Sroki ❌
    Wiesiołek
    1 cykl Aromek 1x1 ❌
    2 cykl Aromek 2x1 ❓


    ON: 38 lat
    Okaz zdrowia
    Nasienie - Normozoospermia✅
    Suple: magnez z B6, kwas foliowy, vit D3 i E, astaksantyna, cynk.


    Droga do sukcesu jest zawsze w budowie...
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 28 lutego 2017, 02:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika1357 wrote:
    Juz jestem po wizycie. Malenstwo ma 6,9 cm. Wszystko ok. Slyszalam serduszko. Nie chce pokazac co ma miedzy nozkami.
    Czyli tak jak obiecalam przesylam wiruski i zarazajcie sie.

    Gratuluję :-)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 28 lutego 2017, 02:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koteczka cieszę się bardzo że jesteś w domu, z Rodzinka i we własnym łóżku. Na pewno szybko dojdziesz do formy wśród bliskich

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 28 lutego 2017, 02:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    laila_25 wrote:
    Gratuluje wizyt!

    Dorzucam kolejne dobre wiesci :)
    Prawie 3cm czlowieka to juz powazny rozmiar... czesc ciocie forumowe :) wszystko dobrze!
    7b0618606e316e48.png
    Malo na zawal nie zeszlam na kozetce :P zyjemy uff to najwazniejsze...zeszlo z glowy stresu na kolejne kilka dni...

    Gratulacje cieszę się że wszystko w porządku :-)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Aga22 Autorytet
    Postów: 646 361

    Wysłany: 28 lutego 2017, 04:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Koteczka wreszcie po takich przejściach jesteś już w domu przy mężu i synku ;*

    Laila gratuluję ważne ze wszystko jest dobrze..;)

    Koteczka82 lubi tę wiadomość

    w4sq3e3k51a95mi2.png

    2 aniołki [*] ❤
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 28 lutego 2017, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nesairah wrote:
    Najlepsze w tym wszystkim jest to, że w każdym z trzech cykli po moim poronieniu była owulacja potwierdzona monitoringiem! Dwa razy badałam prolaktynę (w drugim i trzecim cyklu). Raz było 39, a za miesiąc 42... ja już nie mam pojęcia co ze mną jest nie halo :D

    Teoretycznie więc da się zajść w ciążę z taką prolaktyną, skoro owulacja występuje. Teraz aż jestem ciekawa, jaką prl miałam przed ciążą... a może to jej zbyt wysoki poziom był przyczyną poronienia?
    No właśnie niby wysoki poziom prolaktyny nie ma znaczenia. . Przynajmniej niektóre z dziewczyn tak twierdzą co miały taki problem a zaszły w ciążę ale jak to naprawdę jest to ja nie mam pojęcia. Kurczę czyli miałaś wyższą prl i owulacja była hmm.. i co widzisz poprawę w cyklach biorąc ten lek bromergon .. ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2017, 06:14

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • Zołzimagic Autorytet
    Postów: 671 520

    Wysłany: 28 lutego 2017, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomocy. 30.01poronilam w 6/7 tygodniu.poronienie samoistne bez lyzeczkowania. Na kontroli wszystko w porządku, bylam w walentynki i Pani stwierdzila ze jestem dzien po owulacji chociaż testy owu i temp nie wykryly jej. Teraz 27 dni po mialam minimalne plamienia, bezowo brazowy sluz. Trwalo to 3 dni ale ilosc minimalna. Nie wiem co to moze byc, traktowac to za okres? Ale to byly doslownie sladowe ilości przez 3 dni. Stosunek mialam w tym miesiacu tylko w walentynki i 2 dni wczesniej. Ciąża wchodzi w gre ale testy negatywne a minelo dziś 14dni. Powinnam isc do lekarza? Jak myslicie? Dzis temp po obudzeniu 37 :O

  • Ikarzyca Autorytet
    Postów: 1612 1417

    Wysłany: 28 lutego 2017, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idź na bete - czasem testy nie wychodzą.

    o148df9havalwhwu.png

    Aniołeczek (*) 9tc
  • Justa87 Autorytet
    Postów: 1537 1074

    Wysłany: 28 lutego 2017, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie ...Ruda where are you???

    Koteczku nie odniosłam się wczoraj do Twoich postów ale jakaś zamroczona byłam...Tak mi smutno ze razem zaczynałyśmy i tak wyszło...Przemęczyłaś się w ostatnich tyg.:(
    A propo co watro stosować...może mnie ktoś posłuchać lub nie ale mysle ze warto przed ciążą męża faszerować np androvitem i czyms z cynkiem, wit c i koenzymem. Poza tym samej stosować wit z gr b zmetylowane, kwasy omega, wit c, probiotyki ( żeby dobrze przyswajały się stosowane witaminki )magnez, wit d i popatrzeć troche na swoja dietę, wiadomo nie rygorystycznie ale wyrzucić śmieci z cukrem :P jak problem jest z tarczycą to suplementować się cynkiem i selenem i jodem.

    Koteczka82, czarnulka24 lubią tę wiadomość

    Nadzieja zawiera w sobie światło mocniejsze od ciemności jakie panują w naszych sercach...3 aniołki.
    CORCIA 06.09.17r.
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 28 lutego 2017, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry.. :)

    czarnulka24 lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Niebieskaa Autorytet
    Postów: 2816 3915

    Wysłany: 28 lutego 2017, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, niedawno szukalam na liscie pamietnikow Martynki30, tak dawno nie pisala nic do nas... i widzialam, ze ruda dodala wpis kilka dni temu. Napisala, ze jak na razie beta wzrosla i ciaza jest.

    2fwaugpjrxudygqa.png
    Nasze szczescie juz z nami: kwiecien 2017
  • Barbia Przyjaciółka
    Postów: 129 39

    Wysłany: 28 lutego 2017, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnulka24 wrote:
    No właśnie niby wysoki poziom prolaktyny nie ma znaczenia. . Przynajmniej niektóre z dziewczyn tak twierdzą co miały taki problem a zaszły w ciążę ale jak to naprawdę jest to ja nie mam pojęcia. Kurczę czyli miałaś wyższą prl i owulacja była hmm.. i co widzisz poprawę w cyklach biorąc ten lek bromergon .. ?
    U mnie wysoka prolaktyna nie dawała szansy na ciąże,po 3 miesiącach ją obniżyłam i w 2 cyklu z prolaktyną w normie zaszłam w ciąże no ale nie udało się jej utrzymać

  • jatoszka Autorytet
    Postów: 1001 534

    Wysłany: 28 lutego 2017, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratuluje wszystkim udanych wizyt :-)
    ja zaczęła 1dzien cyklu co równa się 1dniu ciąży :-) też piszę się na marzec :-) choć psychika kiepska ale podniosę się jak zwykle :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2017, 09:44

    Koteczka82 lubi tę wiadomość

    w5wqrl68v17z1bgh.png
    km5stv73corlpm49.png
    Nasze Aniołki 31.08.2009 [*][*] 30.08.2016 [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2017, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej spokojnego dnia zycze ❤❤❤ co prl ja tez mam za wysoka i bralam Diostinex na obnizenie lepiej przed ciaza aby byla w normach aby Maluch mogl porzadnie sie zagniezdzic. Ja mimo wysokiej prl mialam owulacje. Kochane no musze sie podzielic wiadomoscia z mojej bliskiej rodziny. Moj kuzyn z zona mlodzi ludzie nie moga miec dzieci( ona jest po b.powaznej operacji) i podeszli do adopcji zakonczyli procedure w grudniu a wczoraj pierwszy raz spotkali sie z dziewczynka 15 miesieczna i uznali ze Ona bedzie ich coreczka ☺☺☺ teraz sprawy w sadzie i nie tylko i czas odwiedzin u Niej w Rodzinie zastepczej no i moze za jakies 2 tyg.zamieszka juz z Nimi ☺☺☺

    Evita, Niebieskaa, Koteczka82, roma, ana167, czarnulka24, sy__la, Kadabra lubią tę wiadomość

  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 28 lutego 2017, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Barbia wrote:
    U mnie wysoka prolaktyna nie dawała szansy na ciąże,po 3 miesiącach ją obniżyłam i w 2 cyklu z prolaktyną w normie zaszłam w ciąże no ale nie udało się jej utrzymać

    aha rozumiem , także widzę z tego co dziewczyny piszą ,że różnie z tym bywa .. ja nie wiem czy mam podwyższona bo zrobiłam w złym dniu kilka dni przed @ więc wyższa wyszła ale czy powinnam brać to pod uwagę to nie wiem ponoć hormony powinno się badać z 3 miesiące po poronieniu ..
    może jeszcze po poronieniu te hormony mi się nie ustabilizowały ;/
    no nic kilka miesięcy będę próbować jak nie będzie się udawać to powtórzę to prolaktynę i wtedy pójdę do lekarza

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • Mona_Lisa Autorytet
    Postów: 381 191

    Wysłany: 28 lutego 2017, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)

    Można do Was dołączyć?
    Poroniłam 04.01.2017r. W 8 tc. Następnego dnia miałam łyżeczkowanie. Ciąża bliźniacza :( mam już synka, który w tym roku skończy 3 latka. Jestem już po pierwszej @ i na dniach zaczynamy starania o kolejną ciążę. Mam 33 lata. Pierwsza ciąża przebiegła bezproblemowo. I myślałam, że z tą również tak będzie... ale niestety. Jestem pozytywnie nastawiona na kolejne starania i ciążę. Trzymajcie proszę kciuki :)

    jatoszka lubi tę wiadomość

    eikts65g4j84egbp.png

    bl9cj44jhkk8yo6i.png

    Mama dwóch Aniołków [*] [*] 8 tc 05.01.2017
  • Koteczka82 Autorytet
    Postów: 3674 3490

    Wysłany: 28 lutego 2017, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Mona_Lisa rozgość się dobrze trafiłaś.
    Przykro mi z powodu twojej straty.
    Tutaj znajdziesz zrozumienie i wsparcie.
    Trzymam kciuki żeby szybko się udało zajść &&&

    Mona_Lisa lubi tę wiadomość

    Michałek 04.04.2009 - Nasz skarb.
    Aniołek 08.11.2016//Aniołek 08.02.2017 //2.05.2020 Aniołek

    ONA: 39 lat
    Hiperprolaktynemia - Bromergon
    IO - Siofor 500mg
    ANA 3+ - Encorton 10mg
    3 cykle z Clo ❌
    Zioła ojca Sroki ❌
    Wiesiołek
    1 cykl Aromek 1x1 ❌
    2 cykl Aromek 2x1 ❓


    ON: 38 lat
    Okaz zdrowia
    Nasienie - Normozoospermia✅
    Suple: magnez z B6, kwas foliowy, vit D3 i E, astaksantyna, cynk.


    Droga do sukcesu jest zawsze w budowie...
  • Mamaokruszka Autorytet
    Postów: 1275 1006

    Wysłany: 28 lutego 2017, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :-)
    Gratuluję udanych wizyt! Cieszę się, że forumowe dzieciaczki rosną zdrowo ;-)

    Koteczko, cieszę się, że już po i że mogłaś wrócić do domu, do rodziny.

    Inessa, serdeczne gratulacje! Życzę spokojnej i nudnej ciąży!

    U mnie dziś urlop i dzień "przeglądu gwarancyjnego", chodzę od lekarza do lekarza, w sumie większość czasu zdycham z nudów w poczekalni

    Koteczka82 lubi tę wiadomość

    relg2n0ax4qs6djf.png
    Asia, mama Aniołka Adasia 05.07.2016 (*)
    Forumowa tabelka KLIK!
    916au6bdty1b5a3d.png
  • Mona_Lisa Autorytet
    Postów: 381 191

    Wysłany: 28 lutego 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziwczyny! Strasznie to przeżyłam tym bardziej, że w moim otoczeniu kuzynka jest w ciąży i znajoma. I we trójkę miałyśmy zbliżone terminy porodów. Praktycznie miesiąc po miesiącu :( już trochę się z tą stratą oswoiłam (jeżeli można tak powiedzieć), bo na początku nie mogłam się z nimi spotykać i (to przykre) ale bolało mnie ich szczęście... byłam wściekła na cały świat! A co najgorsze nikt nie był w stanie mnie zrozumieć! I te głupie tłumaczenia, że dobrze, że się tak stało bo pewnie były chore, albo że na tym etapie a nie późniejszym :( dla matki to te dwie kreski na teście to już jest dziecko... nikt nie potrafił mnie zrozumieć i próbowali umniejszać mój ból...
    Mam nadzieję, że szybko nam się uda. Chociaż starm się tak nie nakręcać jak ostatnio. Oby owulacja była, bo słyszałam, że po poronieniu nie zawsze pojawia się ona w 1 cyklu...

    jatoszka, Yoselyn82, ana167 lubią tę wiadomość

    eikts65g4j84egbp.png

    bl9cj44jhkk8yo6i.png

    Mama dwóch Aniołków [*] [*] 8 tc 05.01.2017
  • Mamaokruszka Autorytet
    Postów: 1275 1006

    Wysłany: 28 lutego 2017, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nesairah, Czarnulko, prolaktyna rośnie fizjologicznie w ciąży więc jej wyższy poziom nie spowoduje poronienia. Wysoki poziom tego hormonu powoduje w organizmie imitację laktacji, co może zaburzać lub całkowicie blokować owulację.
    Czarnulko, możliwe, że u Ciebie prolaktyna była podwyższona bo nie wróciła jeszcze do stanu sprzed ciąży

    czarnulka24 lubi tę wiadomość

    relg2n0ax4qs6djf.png
    Asia, mama Aniołka Adasia 05.07.2016 (*)
    Forumowa tabelka KLIK!
    916au6bdty1b5a3d.png
‹‹ 1926 1927 1928 1929 1930 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ