X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy znowu starania
Odpowiedz

Zaczynamy znowu starania

Oceń ten wątek:
  • maggda Autorytet
    Postów: 1101 938

    Wysłany: 6 września 2015, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annak wrote:
    Maggda,

    Koniecznie, jestem za! :-)
    Ja bym obstawiała wątek... lipcówki 2016, co Ty na to? ;-)

    Dziewczyny, tak celujemy? Niektóre z Was mają szansę już wcześniej. No to my będziemy Was gonić.

    Oj tak zgadzam sie ;) Kocham lipiec wtedy urodzila sie moja coreczka 01.07.2014 a maz na urki 14.07

    yuuds65g3xczefvz.png

    twfgs7p.png

    63nqryl.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2015, 05:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annak wrote:
    Też brałam Gonal-F. I okazał się szczęśliwy :-)
    W pierwszą ciążę zaszłam właśnie dzięki stymulacji Gonalem. W tamtym czasie nie miałam naturalnie nic: ani miesiączki, ani owulacji, ani endometrium. Miałam kilka stymulacji Menopurem i nic. I w końcu jeden cykl Gonal i od razu ciąża. Po poronieniu cały organizm się odblokował. Wszystko działa naturalnie i w kolejne ciąże zaszłam już bez stymulacji.

    Trzymam kciuki, żeby dla Ciebie Gonal też był szczęśliwy.
    Dzieki:-* dla mnie Gonal byl tez juz raz szczesliwy bo mimo ze stracilam swoja ciaze to zaszlam w nia po przeszlo 2 latach bezskutecznych staran... Udalo sie w 5 cyklu stymulowanym, mam nadzieje ze teraz zaskocze odrazu i tym razem szczesliwie!
    No wlasnie ja mysle ze dlategi lekarz chce tak szybko pierwszy monitoring zrobic bo w pierwszym cyklu z gonalem na dawke 50 nie zareagowalam prawie wcale i po pierwszym monitoringu zmieniali na szybko na 75 i od drugiego z gonalem juz caly czas na dawce 75 bylam... teraz pewnie chce za wczasu sprawdzic czy cos sie w organizmie nie zmienilo po poronieniu i czy traz dawka nie jest za duza lub za mala tym bardziej ze co cykl robia mi w 1dc pelen zestaw hormonow i po wynikach z krwi przyspieszyli z wizyta o 3 dni bo poczatkowo mialam termin na piatek...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2015, 05:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie trzymam za was kciuki na te lipcowki 2016!!!

    Ja mam nadzieje trafic juz do czerwcowek 2016! Spedzilibysmy juz wtedy nasza kolejna czerwcowa rocznice slubu we troje <3

    maggda lubi tę wiadomość

  • annak Autorytet
    Postów: 4114 6144

    Wysłany: 7 września 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    Dzieki:-* dla mnie Gonal byl tez juz raz szczesliwy bo mimo ze stracilam swoja ciaze to zaszlam w nia po przeszlo 2 latach bezskutecznych staran... Udalo sie w 5 cyklu stymulowanym, mam nadzieje ze teraz zaskocze odrazu i tym razem szczesliwie!
    No wlasnie ja mysle ze dlategi lekarz chce tak szybko pierwszy monitoring zrobic bo w pierwszym cyklu z gonalem na dawke 50 nie zareagowalam prawie wcale i po pierwszym monitoringu zmieniali na szybko na 75 i od drugiego z gonalem juz caly czas na dawce 75 bylam... teraz pewnie chce za wczasu sprawdzic czy cos sie w organizmie nie zmienilo po poronieniu i czy traz dawka nie jest za duza lub za mala tym bardziej ze co cykl robia mi w 1dc pelen zestaw hormonow i po wynikach z krwi przyspieszyli z wizyta o 3 dni bo poczatkowo mialam termin na piatek...

    Ja już nie pamiętam, jaką miałam dawkę. Wydaje mi się, że 75, ale głowy nie dam. W każdym razie pamiętam, że po kilku dniach brania poszłam na monitoring i musiałam wziąć jeszcze jeden ekstra Gonal chyba po 2-3 dniach przerwy.
    Na pęknięcie dostawałam Pregnyl.

    Trzymam kciuki za piękne pęcherzyki!

    <3 16.03 2017 - przyszłaś do mnie...
    iROnp2.png
    <3 21.08.2015 [*] 9tc
    <3 11.06.2015 [*] 5tc
    <3 29.12.2014 [*] 10tc

  • annak Autorytet
    Postów: 4114 6144

    Wysłany: 7 września 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maggda wrote:
    Oj tak zgadzam sie ;) Kocham lipiec wtedy urodzila sie moja coreczka 01.07.2014 a maz na urki 14.07

    No to celujemy w lipiec, czyli działać trzeba w październiku-listopadzie :-)
    Ja jestem z lipca, mój mąż też. W pierwszej ciąży mieliśmy termin porodu na lipiec i zawsze mówiliśmy, że będziemy w domu trójką lipcową. No ale nie wyszło...
    Teraz mąż znów mówi, że jednak jest nam to przeznaczone i na pewno będzie to lipiec 2016. Oby!

    <3 16.03 2017 - przyszłaś do mnie...
    iROnp2.png
    <3 21.08.2015 [*] 9tc
    <3 11.06.2015 [*] 5tc
    <3 29.12.2014 [*] 10tc

  • maggda Autorytet
    Postów: 1101 938

    Wysłany: 7 września 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka nie oby tylko napewno ;)

    Jesli uda nam sie to ja rowniez bede miala swoja kochana 3lipcowa. Hhmmm calkiem fajnie by bylo.

    yuuds65g3xczefvz.png

    twfgs7p.png

    63nqryl.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annak wrote:
    Ja już nie pamiętam, jaką miałam dawkę. Wydaje mi się, że 75, ale głowy nie dam. W każdym razie pamiętam, że po kilku dniach brania poszłam na monitoring i musiałam wziąć jeszcze jeden ekstra Gonal chyba po 2-3 dniach przerwy.
    Na pęknięcie dostawałam Pregnyl.

    Trzymam kciuki za piękne pęcherzyki!
    A to ja mam monitoring zawsze nim skonczy mi sie pen i biore nieprzerwanie gonal do czasu az musze zrobic zastrzyk na pekniecie... a na pekniecie bralam pierwsze dwa cykle brevactid a teraz ovitrelle

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2015, 12:41

  • blondyna5555 Autorytet
    Postów: 1056 1002

    Wysłany: 7 września 2015, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    Janjesli o witaminy chodzi to w czasie staran bralam tylko kwas foliowy 800 z wit b12 i jodem i czasem magnez z kwasem foliowym i witaminami z gr.b..

    Ja od dzisiaj zaczęłam brać kwas foliowy w dwóch dawkach czyli w sumie 800, rano i wieczorem, co do witamin to ide w poniedziałek do lekarza i zobaczymy co mi powie czy mam coś brać, ogólnie czekam za wynikami badań, miałam robioną gastroskopie, bo kilka lat temu miałam wrzody na dwunastnicy i lekarz stwierdził że gdy brzuch mnie boli i mam skurcze to również mogło być przyczyną poronienia :( od niedawno też stosuje dietę bezglutenową, bo okazało się że szkodzi mi nabiał, miałam takie silne skurcze brzucha i biegunki, nie mogłam wytrzymać z bólu, odkąd nie jem nabiału i patrzę na skład lepiej się czuję, choć boje się że przez to może mi brakować witamin...poczekam do przyszłego tygodnia i zobaczymy co mi lekarz powie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2015, 17:27

    sierpień 2013 - 4 tc [*] Marzec 2015 - 6 tc [*]

    f2wlio4p4502qaxq.png
    w4sqyx8d4ksw6lib.png
  • annak Autorytet
    Postów: 4114 6144

    Wysłany: 7 września 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja, zgodnie z zaleceniem lekarza, kontynuuję kwas foliowy i witaminę D3. Co do reszty, to zobaczymy po kolejnych wynikach badań.

    Dziś byłam też na drugiej kontroli w szpitalu (po indukcji poronienia). Moje endometrium, które miało 2 tygodnie temu 15 mm, tydzień temu również 15 mm, teraz ma... 20 mmm :-( A zatem nie wygląda, żeby się ładnie oczyszczało.
    Lekarka, która robiła mi USG, już mnie nastraszyła, że to nie najlepiej, no i zapowiedziała, że chyba będzie konieczny zabieg. Ale podczas konsultacji w oddziale ginekologicznym lekarze powiedzieli, że jest bardzo możliwe, że już zbliża mi się miesiączka i stąd to zwiększenie endo. Także mam czekać aż przyjdzie i potem przyjść do kontroli. Jeśli nie dostanę @ przez 3 tygodnie, to też mam się pojawić. Wtedy zapadnie decyzja, czy będzie potrzeby zabieg.

    Ale gdyby okres przyszedł, to byłoby booosko! Mogłabym rozpocząć nowe odliczanie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2015, 18:01

    <3 16.03 2017 - przyszłaś do mnie...
    iROnp2.png
    <3 21.08.2015 [*] 9tc
    <3 11.06.2015 [*] 5tc
    <3 29.12.2014 [*] 10tc

  • maggda Autorytet
    Postów: 1101 938

    Wysłany: 7 września 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka mi sie wydaje ze to okres sie zbliza i zycze aby sie ci szybko udalo!

    yuuds65g3xczefvz.png

    twfgs7p.png

    63nqryl.png[/url]
  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 7 września 2015, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja w sr mam wizyte :) zobaaczymy co powie jak to dalej robimy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondyna kciuki za jutro!

    Annak mam nadzieję, że to jednak @ się zbliża...

    Natalii kciuki za środową wizytę!

    malika89, Natalii00 lubią tę wiadomość

  • malika89 Autorytet
    Postów: 1288 2304

    Wysłany: 7 września 2015, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie beta spadła do 0,341 i jutro czeka mnie wizyta u gin. Mam nadzieję, że nie znajdzie żadnych przeciwskazań do serduszkowania. Martwi mnie tylko poziom TSH i z tego powodu będę też musiała odwiedzić endo.
    Trzymajcie kciuki.

    <3 Synek - 3740g i 61cm szczęścia <3 urodzony 40+1 tc.
    dqpr3e5ekt0iowfy.png
    Start: 06/2015 -> 2 cykl zakończony 26.08.2015 [*] 6t+6dc.
  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 7 września 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    Blondyna kciuki za jutro!

    Annak mam nadzieję, że to jednak @ się zbliża...

    Natalii kciuki za środową wizytę!
    Trzymaj trzymaj kochana bo musi byc dobrze :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalii00 wrote:
    Trzymaj trzymaj kochana bo musi byc dobrze :)
    Trzymam i nie puszczam! A wy trzymajcie jutro!

    Natalii00 lubi tę wiadomość

  • annak Autorytet
    Postów: 4114 6144

    Wysłany: 7 września 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzyyyymam!! :-)
    Czekam jutro i w środę na dobre wiadomości od Was.

    <3 16.03 2017 - przyszłaś do mnie...
    iROnp2.png
    <3 21.08.2015 [*] 9tc
    <3 11.06.2015 [*] 5tc
    <3 29.12.2014 [*] 10tc

  • annak Autorytet
    Postów: 4114 6144

    Wysłany: 7 września 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...i zresztą nie tylko w tych dwóch dniach!
    Chcę już tylko same dobre wieści w tym gronie :-D

    <3 16.03 2017 - przyszłaś do mnie...
    iROnp2.png
    <3 21.08.2015 [*] 9tc
    <3 11.06.2015 [*] 5tc
    <3 29.12.2014 [*] 10tc

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 7 września 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    Trzymam i nie puszczam! A wy trzymajcie jutro!
    Pewnie ze bedziemy nie ma innej opcji! :) a to wizyta kontrolna?

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 7 września 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annak wrote:
    ...i zresztą nie tylko w tych dwóch dniach!
    Chcę już tylko same dobre wieści w tym gronie :-D
    I beda tylko dobre :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalii00 wrote:
    Pewnie ze bedziemy nie ma innej opcji! :) a to wizyta kontrolna?
    Kontrola jak organizm reaguje teraz na ta dawke zastezykow...

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ