Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy znowu starania
Odpowiedz

Zaczynamy znowu starania

Oceń ten wątek:
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4184

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo - ohh, szkoda :( :( Płacz ile chcesz, trzeba sobie na to pozwolić...

    W takiej sytuacji co Was czeka, jakie dalsze postępowanie? Jakie badania czy za jakiś czas kolejne podejście?

    Trzymaj się Kochana <3

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • laila_25 Autorytet
    Postów: 1041 572

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo85 wrote:
    Niestety dziewczyny nie tym razem. Szczęścia nie będzie. Beata 19.5
    Czyli ciąża biochemiczna. Wyje:(
    Przytulam... ;(

    ckai43r82q8wblmu.png
    aniołek 01.02.2016r
  • Ikarzyca Autorytet
    Postów: 1612 1417

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Karo! Myślałam o Tobie ostatnio, szkoda że to biochemiczna. Przytulam Cie wirtualnie.

    o148df9havalwhwu.png

    Aniołeczek (*) 9tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo85 wrote:
    Dzięki dziewczyny. Cały czas czekam na wyniki.
    Nadzieja- przyczyną straty była najprawdopodobniej infekcja wewnatrzmaciczna z powodu której odeszły mi przedwcześnie wody. Leżałam jeszcze 2 tyg w szpitalu z bezwodziem a potem minimalna ilością wod ale serduszko mojej córeczki nie wytrzymalo. Urodziłam ja już martwa :(
    Wierzę że mnie to już nie spotka.
    Kochana będzie dobrze :* Trzeba w to wierzyć! <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maggda wrote:
    Do tej pory mam chyba 8 jesli dobrze pamietam. Ale moim marzeniem jest aby cos zostalo na dupce z tych kg.
    Ja nawet 2 kg nie przytyłam :( Mam nadzieję, że to nic złego :(

  • vertigo Autorytet
    Postów: 1071 627

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja1988! wrote:
    Ja nawet 2 kg nie przytyłam :( Mam nadzieję, że to nic złego :(

    Ja w dwóch ciążach przytyłam po 6kg i schudłam od razu na porodówce. Zaczęłam przybierać dopiero w 30tc.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Córeczka, Synek, 2 Aniołki. W trakcie starań...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo85 wrote:
    Niestety dziewczyny nie tym razem. Szczęścia nie będzie. Beata 19.5
    Czyli ciąża biochemiczna. Wyje:(
    Przykro mi :( Tulę mocno :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vertigo wrote:
    Ja w dwóch ciążach przytyłam po 6kg i schudłam od razu na porodówce. Zaczęłam przybierać dopiero w 30tc.
    Ufff... A dzidzia ile miała jak się urodziła jak Ty tak mało przytyłaś?

  • vertigo Autorytet
    Postów: 1071 627

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje najdroższe towarzyszki niedoli - miesiączka się rozkręca i wygląda okropnie, nie ma szans, żeby cokolwiek się zagnieżdżało w takim endometrium. To naprawdę jest wyższy poziom cudu, jak dziewczyny zachodzą w ciąże po zabiegu i udaje im się dotrwać do tego 12 tygodnia. Niech moc będzie z nami!!

    Karo - współczuję serdecznie :(


    PS. jak się robi grube litery?

    Córeczka, Synek, 2 Aniołki. W trakcie starań...
  • vertigo Autorytet
    Postów: 1071 627

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja1988! wrote:
    Ufff... A dzidzia ile miała jak się urodziła jak Ty tak mało przytyłaś?

    dzieci ponad 3kg, normalne były
    ja jestem drobnej budowy też

    3kg dziecka + 1kg łożyska + 1kg wód + 1kg macicy = 6kg :) każdy dodatkowy kilogram to Twój kilogram ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Córeczka, Synek, 2 Aniołki. W trakcie starań...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vertigo wrote:
    dzieci ponad 3kg, normalne były
    ja jestem drobnej budowy też

    3kg dziecka + 1kg łożyska + 1kg wód + 1kg macicy = 6kg :) każdy dodatkowy kilogram to Twój kilogram ;)
    A dzidzia miała więcej niż 3,5 kg czy mnie?

  • vertigo Autorytet
    Postów: 1071 627

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja1988! wrote:
    A dzidzia miała więcej niż 3,5 kg czy mnie?

    3200

    Córeczka, Synek, 2 Aniołki. W trakcie starań...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vertigo wrote:
    3200
    No to może i ja będę miała dziecko < 3,5 kg

  • sy__la Autorytet
    Postów: 1900 1501

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vertigo wrote:


    PS. jak się robi grube litery?

    przed wyrazem, który chcesz pogrubić wpisujesz [ b ] i na końcu wyrazu pogrubianego dopisujesz [ /b ] :-D
    tylko oczywiście bez spacji... musiałam jakoś to napisać aby nie zrobiło grubych liter :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2016, 15:45

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Marysia ur. 21.04.2017 <3 niemowle.gif
    Aniołek 7t5d [*]
  • vertigo Autorytet
    Postów: 1071 627

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja1988! wrote:
    No to może i ja będę miała dziecko < 3,5 kg

    to bez znaczenia, możesz mieć większe dziecko i też dużo nie przytyć. Twoje dziecko waży teraz jakieś 300g, masz trochę wód płodowych, może koło 1 litra, czyli koło 1kg, trochę większą macicę, trochę więcej osocza - to ile miałabyś przytyć? Jeśli nie gromadzisz dużo wody, nie jesz za trzech i masz jakąś normalną życiową aktywność, to 2kg na tym etapie jest ok

    dzisiaj już się tak nie zwraca uwagi na te przyrosty, kiedyś był to wyznacznik rozwoju ciąży - babka tyła, znaczy dzieciak rósł

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Córeczka, Synek, 2 Aniołki. W trakcie starań...
  • vertigo Autorytet
    Postów: 1071 627

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sy__la wrote:
    przed wyrazem, który chcesz pogrubić wpisujesz i na końcu wyrazu pogrubianego dopisujesz :-D

    aaaaa :)
    senkju

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2016, 15:45

    sy__la, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Córeczka, Synek, 2 Aniołki. W trakcie starań...
  • sy__la Autorytet
    Postów: 1900 1501

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vertigo wrote:
    aaaaa :)
    senkju

    hahaha... spójrz jeszcze raz na mój wpis, bo edytowałam jak zobaczyłam co wyszło :D

    vertigo, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Marysia ur. 21.04.2017 <3 niemowle.gif
    Aniołek 7t5d [*]
  • vertigo Autorytet
    Postów: 1071 627

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sy__la wrote:
    hahaha... spójrz jeszcze raz na mój wpis, bo edytowałam jak zobaczyłam co wyszło :D

    jak mi nie wyszło, to znaczy że jestem idiotką ;)


    edit: uffff...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2016, 15:48

    nick nieaktualny, Coconue lubią tę wiadomość

    Córeczka, Synek, 2 Aniołki. W trakcie starań...
  • sy__la Autorytet
    Postów: 1900 1501

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brawo! ;) uratowałaś swój tyłek :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2016, 15:50

    vertigo, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Marysia ur. 21.04.2017 <3 niemowle.gif
    Aniołek 7t5d [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vertigo wrote:
    Moje najdroższe towarzyszki niedoli - miesiączka się rozkręca i wygląda okropnie, nie ma szans, żeby cokolwiek się zagnieżdżało w takim endometrium. To naprawdę jest wyższy poziom cudu, jak dziewczyny zachodzą w ciąże po zabiegu i udaje im się dotrwać do tego 12 tygodnia. Niech moc będzie z nami!!

    Karo - współczuję serdecznie :(


    PS. jak się robi grube litery?
    Że szczegółami plisss :) okropnie czyli? Przygotuj mnie na to :D

‹‹ 848 849 850 851 852 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ