X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zasniad groniasty
Odpowiedz

Zasniad groniasty

Oceń ten wątek:
  • pacia8989 Znajoma
    Postów: 27 3

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już nie wierzyłam że się uda a jednak jak nie będzie się próbować to nic z tego nie będzie dziękuję mojej Pani doktor bo ona dużo mi pomogła i włożyła całą swoją wiedzę i starania tylko jak wiedzialysmy ze jest ciąża

    witam jestem nowa na forum 4 lata temu poronienie zaśniad groniasty 2 lata po poronieniu to samo zaśniad groniasty badania wszystkie dobre moje i meza tez lekarze nie wiedza o co chodzi a ja już się poddalam trzymam kciuki żeby starającym się udało.
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A skad ta pani doktor ?

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • pacia8989 Znajoma
    Postów: 27 3

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katowice Ochojec Poradnia Angelius

    witam jestem nowa na forum 4 lata temu poronienie zaśniad groniasty 2 lata po poronieniu to samo zaśniad groniasty badania wszystkie dobre moje i meza tez lekarze nie wiedza o co chodzi a ja już się poddalam trzymam kciuki żeby starającym się udało.
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uuu daleko. Ja jestem z zachodniej czesci - Zielona Gora. Ale dzieki :)

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • JaKa Autorytet
    Postów: 493 320

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powtórzyłam dziś betę HCG (6,5 tyg. po zabiegu) wynosi 4,9 mUl/ml (dla nieciężarnych wynosi <5,3, także mieszczę się).
    Jest duży spadek. W miesiąc po zabiegu miałam 15,5, a przed zabiegiem 143000 mUl/ml.
    Cieszę się, ale czy beta nie powinna być już równa zero? Możecie mi coś powiedzieć, jak długo będzie spadać do 0, tak żebyśmy mogli wznowić starania? Od lekarza dostałam zakaz starań do października, a już nie mogę się doczekać, tym bardziej, że beta spada.

    Jezu ufam Tobie <3
    <3 Piotruś i Tomuś <3 22 listopada 2018
    Aniołek [*] 5 maja 2017
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie spadała 10 tyg, ale miałam zaśniad całkowity, beta wyjsciowa 350 000. Przy tych niskich wartościach to spadała mi tylko o 30%, strasznie się dłużyło. Teraz jestem już 10 mcy po zbaiegu a lekarze i tak każą czekać jeszcze dwa miesiące, mimo że od listopada beta zerowa. No to poczekam, co robić... :P

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • patrycja90 Koleżanka
    Postów: 90 12

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już nie pamietam ale u mnie 8 tygodni jakoś beta spadałą mimo ze to nie był zaśniad. Jestem 5 miesiecy po zabiegu, mozemy sie starać ale teraz zajść nie moge...

    patrycja90
    w4sqdqk3cck6g4fk.png
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrycja a to było twoje pierwsze poronienie? Czujesz, że masz owulację? Mierzyłaś temperaturę po zabiegu? Bo u mnie jest sprawa wysokiej prolaktyny, która niby nie ma wpływy na moją owulację bo ta co miesiąc jest, ale wiem że prolaktyna rośnie od stresu. Może tak się denerwujesz, że prolaktyna skacze i blokuje Ci się owulacja?

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • patrycja90 Koleżanka
    Postów: 90 12

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak,to moje pierwsze poronienie. Z pierwszej ciązy mam zdrowego i niegrzecznego synka, trzylatka. Ciążą bezproblemowa tylko brałam duphaston na bole brzucha do 20 tc. U mnie każda kobieta w rodzinie ma jedno poronienie za sobą - takie nasze fatum? W Pierwszą ciąże zaszłam w 3 cyklu. W drugą - poronioną w pierwszym cyklu.
    Tak, czuje, że mam owulację - kilka dni przed i w trakcie dosyć mocne bóle jajnika, do tego śluz. I tak całe życie mam.
    Tak, mierzyłam tempateruje przez 3 cykle - wszytskie książkowe i nic z tego nie wyszło więc dałam spokoj - temperature po poronieniu mierzylam pierwszy raz w życiu - wcześniej tego nie robilam a po poronieniu chciałam sprawdzić jak to działa.
    Szczerze to aż tak się nie denerwuje - denerwuję się tak jak codzień - teraz po prostu wkurzam się, że nie wychodzi i tyle. Bo sama wiesz- ile można czekać? W zeszłym cyklu przytulanki co drugi dzień i nic...
    Sama nie wiem bo teraz mój mąż się odczula, bierze leki (antybiotyki) na alergie więc może to ma jakiś wpływ?
    Daje sobie czas do końca roku - potem ide na badania i monitoring cyklu.

    patrycja90
    w4sqdqk3cck6g4fk.png
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leki przeciwhistaminowe jak najbardziej maja wplyw na plodnosc u kobiety ale jak jest u mezczyzny to nie wiem. Moze rzeczywiscie te leki otepiaja plemniki- przynajmniej ja tak reagowam zawsze na leki na alergie. Tez mysle o odczulaniu e najpierw ciaza. Ale odpukac.. jakies 2 tyg mam spokoj z katarem.
    Ja tez mam synka 7 letniego ale nie z moim obecnym mezem. Ciaza ksiazkowa. Jesli drugi raz sie nie uda to wysle staruszka na badania. Mam tylko nadzieje ze ten zasniad mnie juz oszczedzi.

    To chyba tak jest - syna nie planowalam i wskoczyl szybko a hak teraz sie staram to takie przeboje. Trzeba zaczac cwiczyc joge - zluzujemy troche i sie uda :p

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • patrycja90 Koleżanka
    Postów: 90 12

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingula ja swojego też wyśle na badania jeżeli do końca roku się nie uda. Człowiek chce mieć dziecko i tyle trzeba przejść żeby je mieć...

    patrycja90
    w4sqdqk3cck6g4fk.png
  • patrycja90 Koleżanka
    Postów: 90 12

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingula dziś zrobiłam TSH i prolaktyne. Jutro wyniki i już nie mogę się doczekać. Sama nie wiem czego się spodziewać.

    patrycja90
    w4sqdqk3cck6g4fk.png
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znać jak już będziesz miała. Ja też mam do zbadania prolaktynę i testosteron ale czekam bliżej dni płodnych pójdę zrobić te badania bo prolaktyna też różnie rośnie, a najważniejsze jest jaki poziom jest przed owulacją, czy czasem ona nie blokuje. Chociaż u mnie owulacja na pewno jest a prolaktyna podwojnie podwyższona.

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • patrycja90 Koleżanka
    Postów: 90 12

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingula ja bym nie badała ale na staniku w sobote kilka kropel jakiejś białej wydzielny.... Tetaz nawet jak pro Wyczytałam, że to moze byc prolaktyna. Od niedzieli nic nie ma nawet jak próbuje pod naciskiem ale i tak się przestraszyłam ;/
    W przyszłym tygodniu ide na lekarza!

    patrycja90
    w4sqdqk3cck6g4fk.png
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tak, wyciek z piersi moze oznaczac wysoka prolaktyne. Ja wycieku nie mam ale czesto mam takie wrazenie jakby zaraz cos mialo wyplynac. A najlepsze to, ze hak uridzilam syna to puerwsze 7 dni w igole prawie nie mialam mleka a pozniej dostalam mlekotoku.

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • patrycja90 Koleżanka
    Postów: 90 12

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingula ja z trudem karmilam 6 tygodni synka potem dałam sobie spokoj bo nie dość, że ja się męczyłam to synek bardziej. A teraz takie przygody. Masakra...

    patrycja90
    w4sqdqk3cck6g4fk.png
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja karmiłam 7 miesięcy, ale początki były trudne. Dokarmiałam trochę butelką. Później poszłam na studia, więc musiałam odstawić od piersi, a poza tym pokarm już była taki mało wartościowy, sama woda.

    Masz już może wyniki?

    Ja dziś znów mam @ ze skrzepami. Brzuch boli, wzięłam nospę ale mało pomogła. Nie wiem czy to takie normalne jak lekarze mi mówią. Nigdy wczesniej tak nie miałam, a teraz nagle taka norma dla mnie? Hmmm... tylko już nie wiem gdzie się udać, bo wszyscy lekarze jakoś ostatnio mnie zlewają. Jakbym była psychiczna i sobie wymyślała.

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • patrycja90 Koleżanka
    Postów: 90 12

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingula tak mam już wynik. TSH 4,32, prolaktyna 365,50 (norma od 102 do 430 dla kobiet normalnie, a od 189 jest ciąża I trymestr) Haha jak wiemy ciąży nie ma, przyspieszyłam wizytę na czwartek bo w niedziele pewnie będzie @ i chce już leki jak najszybciej!!!
    Ja też miałam ostatnio skrzepy. Może też powrórz jakieś badania?

    patrycja90
    w4sqdqk3cck6g4fk.png
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tsh masz troche wysokie. Badania bede robic za jakis tydzien - dwa. Tsh badałam sobie juz kilkakrotnie i zawsze mam w okolicach 2, a prolaktyne zawsze wysoką, ale ostatnio przeszłam samą siebie :P 840 w tych normach co Ty masz, a i tez w ciazy nie byłam :P

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • patrycja90 Koleżanka
    Postów: 90 12

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, że wysokie - przy takim wyniku nie ma szans na ciąże. Prolaktyna bez komenraza;/ Zła jestem bo nic nie jest po mojej myśli.
    Oczywiście daj znać jak Ty zrobić badania. Oby u Ciebie było lepiej.

    patrycja90
    w4sqdqk3cck6g4fk.png
‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ