X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Amniopunkcja, Nifty, Harmony - żeby nie zwariować czekając na wynik.
Odpowiedz

Amniopunkcja, Nifty, Harmony - żeby nie zwariować czekając na wynik.

Oceń ten wątek:
  • Basha Autorytet
    Postów: 252 179

    Wysłany: 30 lipca 2017, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, pamietajcie, że przy przeliczaniu b-hcg i pappa na MOM uwzględnia się też wiek ciąży w której był pobrany wynik i waszą wagę.

    f2w3ugpjqs7gupgd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2017, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytalam wlasnie :) zdam sie na nich nie obliczam sama :p

  • Miniaa Koleżanka
    Postów: 59 24

    Wysłany: 31 lipca 2017, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nifty dzis pobrane. Ktoś też czeka?

  • Amma Koleżanka
    Postów: 31 31

    Wysłany: 31 lipca 2017, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miniaa wrote:
    Nifty dzis pobrane. Ktoś też czeka?
    Ja pobierałam 20 lipca i wyniki miałam równo po tygodniu, w ubiegły czwartek. Wynik prawidłowy, chłopiec (trzeci). To niesamowite, że można poznać płeć w 11 tygodniu :-)
    Pół dnia dochodzilam do siebie - schodziło ze mnie tygodniowe napięcie (choć wydawało mi się, że się nie denerwuję...)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2017, 19:39

    Miniaa, cudek2 lubią tę wiadomość

    Synek 2010 :-)
    Synek 2015 :-)
    Synek tp 11 lutego 2018
    zud30tc7q0aqwbww.png
  • Miniaa Koleżanka
    Postów: 59 24

    Wysłany: 31 lipca 2017, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amma wrote:
    Ja pobierałam 20 lipca i wyniki miałam równo po tygodniu, w ubiegły czwartek. Wynik prawidłowy, chłopiec (trzeci). To niesamowite, że można poznać płeć w 11 tygodniu :-)
    Pół dnia dochodzilam do siebie - schodziło ze mnie tygodniowe napięcie (choć wydawało mi się, że się nie denerwuję...)
    Amma też miałas w genommed? W warszawie? Ja poza i dzis mial odebrac kurier. Kurcze teraz sie rozmarzylam, że też beda szybko wyniki:)

  • chabrowa Znajoma
    Postów: 18 24

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam dzisiaj już cały 8 dzień. Ale mówią ze czeka się do 3 tygodni. Nie wiem czy nie zwariuje do tego czasu. Oglądałam dzisiaj jak wyglada nieprawidłowy wynik i jakoś po raz kolejny straciłam nadzieje. Skoro moje szanse według pappa są 1:4 a na wyniku nie prawidłowym jest napisane z tego co widziałam 1>20 to jak ma być dobrze??? Nie wiem czy rozumiecie mój bełkot???

  • Miniaa Koleżanka
    Postów: 59 24

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chabrowa wczoraj dzwonilam do genommed i powiedzieli, że zazwyczaj 9 dni roboczych od otrzymania probki

  • Miniaa Koleżanka
    Postów: 59 24

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chabrowa ja przy takim ryzyku chyba od razu bym robila biopsje kosmowki, tzn. Nie czekala na 16tydz żeby zrobic amniopunkcje. Przy ewentualnym zlym Nifty tak wlasnie zamierzam.

  • chabrowa Znajoma
    Postów: 18 24

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miniaa wrote:
    Chabrowa ja przy takim ryzyku chyba od razu bym robila biopsje kosmowki, tzn. Nie czekala na 16tydz żeby zrobic amniopunkcje. Przy ewentualnym zlym Nifty tak wlasnie zamierzam.
    Nam poleciliśmy Nifty. Jak będzie złe to zobaczę co poleci mój lekarz. Nie wiem co jest potrzebne aby moc zrobić terminację w DE.

  • Miniaa Koleżanka
    Postów: 59 24

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chabrowa na pewno nie Nifty, bo Nifty podaje ryzyko. Nie pewnosc.

  • chabrowa Znajoma
    Postów: 18 24

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok ale jednak daje pewność na 99% nie liczyłabym na szczęśliwy finał przy takim wyniku.

  • Miniaa Koleżanka
    Postów: 59 24

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chabrowa niezalenie od wyniku mowie tylko, że Nifty nie jest podstawą do terminacji.

    Pappa czesto blednie zawyza ryzyko, także wierze w Twoj prawidłowy wynik Nifty:)

  • chabrowa Znajoma
    Postów: 18 24

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to tak zgadzam się. Dziękuje bardzo! Ja również życzę Ci aby wszystko było ok! Bardzo chciałbym dostać już ten wynik ta niepewność mnie wykańcza! Wszyscy w koło tylko zbierają manto z mojej strony. A ja mam żołądek w gardeł. Ub

  • Amma Koleżanka
    Postów: 31 31

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miniaa wrote:
    Amma też miałas w genommed? W warszawie? Ja poza i dzis mial odebrac kurier. Kurcze teraz sie rozmarzylam, że też beda szybko wyniki:)
    Ja robiłam w klinice we Wrocławiu. Wg. info na wyniku próbkę dostali w piątek 21go a wynik był gotowy w środę czyli w sumie 4 dni robocze im to zajęło. I mialabym wynik już w środę ale klinika nie zdążyła zapłacić im faktury i czekali z wysłaniem wyniku na pieniądze..

    Miniaa lubi tę wiadomość

    Synek 2010 :-)
    Synek 2015 :-)
    Synek tp 11 lutego 2018
    zud30tc7q0aqwbww.png
  • Amma Koleżanka
    Postów: 31 31

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dziś mam usg genetyczne i dostanę też wyniki pappa, ciekawe jakie mi wylicza ryzyko (pewnie wysokie z racji wieku). W Nifty na ZD mam 1 do miliona z groszami.

    Synek 2010 :-)
    Synek 2015 :-)
    Synek tp 11 lutego 2018
    zud30tc7q0aqwbww.png
  • Amma Koleżanka
    Postów: 31 31

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chabrowa wrote:
    Ja czekam dzisiaj już cały 8 dzień. Ale mówią ze czeka się do 3 tygodni. Nie wiem czy nie zwariuje do tego czasu. Oglądałam dzisiaj jak wyglada nieprawidłowy wynik i jakoś po raz kolejny straciłam nadzieje. Skoro moje szanse według pappa są 1:4 a na wyniku nie prawidłowym jest napisane z tego co widziałam 1>20 to jak ma być dobrze??? Nie wiem czy rozumiecie mój bełkot???
    W genomedzie Ci powiedzieli ze czeka się 3 tyg? Czeka się do 9 dni roboczych, to jest zagwarantowany przez nich termin.

    Synek 2010 :-)
    Synek 2015 :-)
    Synek tp 11 lutego 2018
    zud30tc7q0aqwbww.png
  • Miniaa Koleżanka
    Postów: 59 24

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amma to kciuki i daj znac po:) mi tylko Nt wyszlo 2,6. Reszta lacznie z pappa ok, ale niepokoj pozostal.

    Amma lubi tę wiadomość

  • Maria91 Przyjaciółka
    Postów: 87 120

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    URODZIŁAM!!!! Pięknego, ZDROWEGO chłopca! 28 lipca, 3820, poród traumatyczny (30 godzin z komplikacjami) ale zakończony porodem naturalnym. Jestem dowodem na to, że mimo usłyszanego ryzyka 1:2 , trzeba mieć nadzieję i wierzyć.
    Pandas, czekam na wieści od Ciebie.

    Miniaa, Miki22, Amma, Anulka0407, Asiek2108, Marsylia, Cassie 65, Est, efta, admiralka lubią tę wiadomość

    ckai3e3kpa7j0vb9.png
  • Miniaa Koleżanka
    Postów: 59 24

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria91 wrote:
    URODZIŁAM!!!! Pięknego, ZDROWEGO chłopca! 28 lipca, 3820, poród traumatyczny (30 godzin z komplikacjami) ale zakończony porodem naturalnym. Jestem dowodem na to, że mimo usłyszanego ryzyka 1:2 , trzeba mieć nadzieję i wierzyć.
    Pandas, czekam na wieści od Ciebie.
    Cudownie:) gratki:)

  • Emma1 Przyjaciółka
    Postów: 85 53

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria- gratuluje, wspaniala wiadomosc!
    Chabrowa, w wyniku Nifty kieruj sie zdaniem prawidlowy czy nieprawidlowy ( wymagajacy dalszej diagnostyki). Proporcje podane 1:20 to nie jest ryzyko. Pisano juz o tym tutaj na forum. Zycze samych dobrych wiadomosci

    Emma
‹‹ 387 388 389 390 391 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ