X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Amniopunkcja, Nifty, Harmony - żeby nie zwariować czekając na wynik.
Odpowiedz

Amniopunkcja, Nifty, Harmony - żeby nie zwariować czekając na wynik.

Oceń ten wątek:
  • Kaśku Autorytet
    Postów: 535 566

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    grubabercia wrote:
    Chocibąk...nie no..nie szalej :D

    nie no wiecie z niewzruszoną miną nie udzieliłam akceptacji :-P

    grubabercia lubi tę wiadomość

    8R8Zp1.png
  • IviQ Autorytet
    Postów: 1640 1341

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśku dziękuję za pociechę i xgodzę się że zaufanie to podstawa związku u nas zaburzona na maxa, on zdziwiony że ja zawsze się dowiem więc mi nie ufa bo jak i skąd a ja ponieważ zawsze się dowiem bo wiem kiedy kombinuje najgorsze jest to że problemy sa przemilczane często, czyli ja uważam że nie widzę tylko go blokuje na inne znane mi sposoby ale to naprawdę trudne decyzje, gdybym była 10 lat młodsza zapewne byłoby inaczej. I tak liczę na to że dziecko spowoduje że wydorośleje i poprzestawia sobie priorytety, jak nie to będę myśleć dalej, ale luz przez te kilka lat nauczyłam się o tym nie myślec i cieszyć tymii chwilami dobrymi więc suma sumaru jest ok, czasmi mnie tylko dół dopada i wtedy ryczę jak rex. ale koniec o moim związku. nie o tym jest to forum. Dzis idę się położyć rano do pracy niesety. Miłego wieczorku życzę laseczki

    1usawn154wlkwiec.png[/link]
    NT=1,0, 2,995 MoM B-HCG 0,620 Pappa T21 1 :98 Wynik po Nifty 1:238000000 Kornelek <3 :))))
  • Michcia Autorytet
    Postów: 688 738

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja tylko na sekundkę, bo monsz pod dom podjeżdża. Jutro wszystko przeczytam dokładnie :-)

    Jestem nieprzytomna z tych emocyj. Uczciłam dobre wieści niezbyt dojrzałym arbuzem :-D Ale co poradzę na to, że tylko arbuza mi się chciało?

    Spokojnej nocy Wam życzę i do 'usłyszenia' jutro zapewne, bo jakoś tak czuję, że muszę tu do Was wracać :-)

    grubabercia, Kaśku, IviQ lubią tę wiadomość

    NT 2,2 mm, złe wyniki PAPPa, ryzyko T21 - 1:72 - wynik Harmony: zdrowe dziewczę! :-)
    16.09.15 - ZDROWA OLKA :-)
    gg64k6nlx91zx5z2.png
  • Kaśku Autorytet
    Postów: 535 566

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dostałam od M truskawki za to że dzielena byłam :-P
    Wiem wiem sama chemi ale jaka ja mam ochotę ..

    Oj Michcia wiem jak to jest jak meczyzna pod domem... tylko go nie uduś :-)

    grubabercia lubi tę wiadomość

    8R8Zp1.png
  • grubabercia Przyjaciółka
    Postów: 64 56

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśku wrote:
    A ja dostałam od M truskawki za to że dzielena byłam :-P
    Wiem wiem sama chemi ale jaka ja mam ochotę ..

    Oj Michcia wiem jak to jest jak meczyzna pod domem... tylko go nie uduś :-)


    Kaśku wcinaj na zdrowie..:D a juz 4 opakowania po pol kilo wciagnelam :D Nie na raz ..:D

    Kaśku lubi tę wiadomość

    bercia
  • IviQ Autorytet
    Postów: 1640 1341

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśku wrote:
    A ja dostałam od M truskawki za to że dzielena byłam :-P
    Wiem wiem sama chemi ale jaka ja mam ochotę ..

    Oj Michcia wiem jak to jest jak meczyzna pod domem... tylko go nie uduś :-)
    co ja bym dała za to by pojawiły się już polskie truskaweczki....

    1usawn154wlkwiec.png[/link]
    NT=1,0, 2,995 MoM B-HCG 0,620 Pappa T21 1 :98 Wynik po Nifty 1:238000000 Kornelek <3 :))))
  • Kaśku Autorytet
    Postów: 535 566

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IviQ wrote:
    co ja bym dała za to by pojawiły się już polskie truskaweczki....
    Oj tak!! i takie z cukrem albo ze śmietanką albo nawet same...hmm takie słodkie, pyszniutkie :-)

    Ja teraz póki nie ma truskawek to czasm robię koktail z mrożonych (troszkę je rozmrażam bo jak nie to mam lody a nie koktail), kefiru i banana. Jako wspomnienie prawdziwych truskawek się nada :-)

    IviQ lubi tę wiadomość

    8R8Zp1.png
  • Kaśku Autorytet
    Postów: 535 566

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grubcia mam do Ciebie pytanie? Jak długo miałaś prowadzić 'oszczędny tryb' po amnio?
    I poilu dniach przeszła Ci schiza cyz na pewno jest ok i nie ma żadnych powikłań? Jeśłi takowa Cię zaatakowała w ogóle.

    8R8Zp1.png
  • grubabercia Przyjaciółka
    Postów: 64 56

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśku wrote:
    Grubcia mam do Ciebie pytanie? Jak długo miałaś prowadzić 'oszczędny tryb' po amnio?
    I poilu dniach przeszła Ci schiza cyz na pewno jest ok i nie ma żadnych powikłań? Jeśłi takowa Cię zaatakowała w ogóle.

    Witojcie dziewuszki!!!
    ale sobie dzis pospalismy z juniorem :D
    Zjedlismy sniadanko i chyba bedziemy sie kisic w domu bo pogoda kiepska :(

    Kaśku...ja mialam wskazania do lezenia i oszczedzania sie minimum przez tydzien.A ze zabieg byl wykonywany w tym tygodniu co wypadala wielkanoc to wszelakie przygotowania,sprzatania i gotowania odstawilam na bok.Pomagal mi tes..w sensie ze zajal sie juniorem ,odprowadzal i przyprowadzal z przedszkola (chociaz tyle )
    Obiadki dostarczala nam siostra mojego meza,wiec jakos wytrzymalam ten tryb oszczedny...
    Fizyczne zmeczenie bylo mniejsze niz to psychiczne..Duzo spalam,zeby nie myslec...Czasami czylam jakby skurcze wiec ratowalam sie nospą..Pomagalo..
    Schiza mi przeszla po tej tygodniowej kwarantannie :D

    bercia
  • IviQ Autorytet
    Postów: 1640 1341

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja latem specjalnie mroże rózne owoce typu truskawiki, maliny, jagody, do tego banan i miksuje z odrobiną miodu i jogurtu lub kefiru i mam najzdrowsze lody na swiecie:D czasmi je trochęukaloryczniam bita śmietaną. Są pyszne i bez chemii i się świetnie nadaja na upały oooooojuż za tym tęsknie

    Kaśku, grubabercia lubią tę wiadomość

    1usawn154wlkwiec.png[/link]
    NT=1,0, 2,995 MoM B-HCG 0,620 Pappa T21 1 :98 Wynik po Nifty 1:238000000 Kornelek <3 :))))
  • Kaśku Autorytet
    Postów: 535 566

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie dziś piękne słonko obudziło ..ale potem się zachmurzyło i teraz taka trochę ścierka za oknem :-/

    Dzięki Bercia za informacje bo u mnie lekarz tak nabazgrał że nic odczytać nie mogę a z wrażenia nie zapamiętałam jak mówił ile to. Ja mam M w domu i się mną opiekuje znaczy gotuje, sprząta i w ogóle .. dopiero drugi dzień a już trochę marudzi żeby nie było że to taki ideał :-P
    Ja nospę i tak biorę 3x1 już gdzieś od 2 tygodni. Takie zalecenie po plamieniu.

    Qrcze tydzień powiadasz że Cię męczyło. Liczyłam po cichutku że to tak szybciej trochę przechodzi...
    Niby nic mnie nie boli, wkładka sucha na wiórek, kropka po kuciu ledwo widoczna a i tak męczy. Dobrze że w poniedziałek mam swojego doktorka może uda mu się odpędzić schizę ...

    grubabercia lubi tę wiadomość

    8R8Zp1.png
  • Kaśku Autorytet
    Postów: 535 566

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IviQ wrote:
    a ja latem specjalnie mroże rózne owoce typu truskawiki, maliny, jagody, do tego banan i miksuje z odrobiną miodu i jogurtu lub kefiru i mam najzdrowsze lody na swiecie:D czasmi je trochęukaloryczniam bita śmietaną. Są pyszne i bez chemii i się świetnie nadaja na upały oooooojuż za tym tęsknie

    Oj znamy znamy :-) aż ślinka cieknie na wspomnienie...
    Poza tym jak są truskawki, maliny i borówki to uwielbiam na śniadanie jeść jogurt naturalny z orzechami i ziarenkami (wszystkie jakie akurat mam słonecznik, sezam, dynia itp) i właśnie z takimi owocami... Ehhh wiosno przybywaj !!!

    grubabercia lubi tę wiadomość

    8R8Zp1.png
  • IviQ Autorytet
    Postów: 1640 1341

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja chcę lato!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Kaśku lubi tę wiadomość

    1usawn154wlkwiec.png[/link]
    NT=1,0, 2,995 MoM B-HCG 0,620 Pappa T21 1 :98 Wynik po Nifty 1:238000000 Kornelek <3 :))))
  • Michcia Autorytet
    Postów: 688 738

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, dziewczęta. Ale mam czytania! :-)

    Tak się rozpływacie na myśl o truskawkach... Ja nigdy nie byłam ogromną fanką, ale takie zmiksowane z jogurtem to bym zjadła. Mniam. Chociaż bardziej, jeśli o lato chodzi, nastawiam się na arbuza :-)

    Kaśku - M. niech nie narzeka, tylko - fartuszek i Marysia wio do kuchni. A Ty odpoczywaj, odpoczywaj, odpoczywaj. Dopóki będziesz mieć pewność, że wszystko dobrze.

    U Was też pogoda taka parszywa? Ja dziś trochę się przemieszczałam po zewnętrzu i tak mnie wypiź... przewiało, że po powrocie do domu apap i pod kołdrę, bo u mnie takie sytuacje momentalnie kończą się gorączką :-/

    W poniedziałek mam odebrać w klinice wyniki Harmony i odmówić amniopunkcję, na którą zapisałam się na wypadek, gdyby wynik Harmony był zły, a we wtorek czeka mnie wizyta u lekarza. Mam nadzieję, że jak zobaczę moją małą istotkę wierzgającą podczas USG to się przynajmniej na jakiś czas uspokoję, że nie zrobiłam jej krzywdy tymi dwoma tygodniami koszmarnego stresu i spazmatycznego płaczu...

    I wiecie co? Chce mi się coli. A ja nigdy nie lubiłam coli :-| chociaż może ze wszystkich zachcianek świata, ta nie jest najgorsza. Gorzej, gdybym np. wcinała śledzie maczane w nutelli, czy coś :-)

    grubabercia, Kaśku, SweetCherryPie lubią tę wiadomość

    NT 2,2 mm, złe wyniki PAPPa, ryzyko T21 - 1:72 - wynik Harmony: zdrowe dziewczę! :-)
    16.09.15 - ZDROWA OLKA :-)
    gg64k6nlx91zx5z2.png
  • Kaśku Autorytet
    Postów: 535 566

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IviQ wrote:
    ja chcę lato!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Ja tez ja też!!!
    Choć najbardziej uwielbiam przełom wiosny i lata. Kiedy jest ciepełko ale nie ma jeszcze upałów. no i jest tyle pysznych owoców... truskawki i czereśnie, maliny, borówki ... mniam mniam ... :-P

    8R8Zp1.png
  • Kaśku Autorytet
    Postów: 535 566

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Michcia wrote:
    Dzień dobry, dziewczęta. Ale mam czytania! :-)

    Tak się rozpływacie na myśl o truskawkach... Ja nigdy nie byłam ogromną fanką, ale takie zmiksowane z jogurtem to bym zjadła. Mniam. Chociaż bardziej, jeśli o lato chodzi, nastawiam się na arbuza :-)

    Kaśku - M. niech nie narzeka, tylko - fartuszek i Marysia wio do kuchni. A Ty odpoczywaj, odpoczywaj, odpoczywaj. Dopóki będziesz mieć pewność, że wszystko dobrze.

    U Was też pogoda taka parszywa? Ja dziś trochę się przemieszczałam po zewnętrzu i tak mnie wypiź... przewiało, że po powrocie do domu apap i pod kołdrę, bo u mnie takie sytuacje momentalnie kończą się gorączką :-/

    W poniedziałek mam odebrać w klinice wyniki Harmony i odmówić amniopunkcję, na którą zapisałam się na wypadek, gdyby wynik Harmony był zły, a we wtorek czeka mnie wizyta u lekarza. Mam nadzieję, że jak zobaczę moją małą istotkę wierzgającą podczas USG to się przynajmniej na jakiś czas uspokoję, że nie zrobiłam jej krzywdy tymi dwoma tygodniami koszmarnego stresu i spazmatycznego płaczu...

    I wiecie co? Chce mi się coli. A ja nigdy nie lubiłam coli :-| chociaż może ze wszystkich zachcianek świata, ta nie jest najgorsza. Gorzej, gdybym np. wcinała śledzie maczane w nutelli, czy coś :-)

    Wiecie musze przyznać że M się nawet sprawdza i jaki mi pyszny obiadek zrobił. Niestety marudzenie u mojego M było tak jakby w komplecie. Obawiam się że wykasowanie tej funckji rozwaliło by całkiem system :-D

    Co do stresu z mała na pewno jest ok i na pewno Ci wybaczy ale od teraz tylko uśmiech, pozytywne myślenie i dumne prężenie brzuszka :-)

    Śledzie z nutellą powiadasz. M cały czas się drażni ze mną że on nie wie czy aby na pewno to ciąża bo do tej pory nie miałam ochoty na śledzie z dźemem :-P
    Mnie trochę do słodkiego ciągnie ale zjem mały kawałek i wystarcza. Najbardziej brak mi piwa i wina... wiem że są bezalkoholowe jakieś ale to w ogóle nie to samo.

    8R8Zp1.png
  • Kaśku Autorytet
    Postów: 535 566

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś już uciekam. Wiecie M w domu i mamy wieczorek filmowy :-)
    Dobrej nocy i do jutra, buziaki :*

    IviQ lubi tę wiadomość

    8R8Zp1.png
  • Kaśku Autorytet
    Postów: 535 566

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hello
    Jak tam wasze nastroje dziś?
    Mnie dziś coś kuje w brzuchu - idealny powód do paniki :-/ Dobrze że już jutro spotkam się z dokotrkiem on na pewno przemówi mi do rozsądku.
    A dziś potrzebuję jakiegoś kopa w tyłek żebym do jutra nie zwariowała.

    8R8Zp1.png
  • IviQ Autorytet
    Postów: 1640 1341

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśku wrote:
    hello
    Jak tam wasze nastroje dziś?
    Mnie dziś coś kuje w brzuchu - idealny powód do paniki :-/ Dobrze że już jutro spotkam się z dokotrkiem on na pewno przemówi mi do rozsądku.
    A dziś potrzebuję jakiegoś kopa w tyłek żebym do jutra nie zwariowała.
    tez mnie dzis cos kłuje:/

    1usawn154wlkwiec.png[/link]
    NT=1,0, 2,995 MoM B-HCG 0,620 Pappa T21 1 :98 Wynik po Nifty 1:238000000 Kornelek <3 :))))
  • IviQ Autorytet
    Postów: 1640 1341

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśku mnie też nie ciągnie do słodkiego, wręcz odrzuca, zachcnianek jako takich nie mam prędzej chciałabym coś zjeść a nie wiem co...:/
    i też mi najbardziej brakuje wina i piwa a tu sezon grilowy się zaczyna:/

    1usawn154wlkwiec.png[/link]
    NT=1,0, 2,995 MoM B-HCG 0,620 Pappa T21 1 :98 Wynik po Nifty 1:238000000 Kornelek <3 :))))
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ